Lluita de la xarxa és un 24/7 canal de televisió dedicat a completar la cobertura dels esports de combat. Es transmet programes enfocats en tot l'àmbit del gènere esports de combat, incloent baralles en viu i up-to-the-minute notícies i anàlisi per a les arts marcials mixtes, kickboxing, la lluita lliure professional, arts marcials tradicionals, boxa, Lluita Notícies, així com la sèrie dramàtica lluita amb temes, documentals i llargmetratges.
A continuació trobareu més destacat de la programació d'aquesta setmana:
Dilluns, Febrer. 9
2:00 p.m. I – Anell de Combat 45 – Amb Phillipe Nover vs. Mike Santiago i Frankie Pérez vs. Adam Townsend des de juny 14, 2013 a Atlantic City.
5:00 p.m. I – Lluitar Temporada Esperit MMA 4 – Recull de les baralles internacionals de SFL, Llegenda, FFC, M-1 i més.
6:00 p.m. I – Hip Mostra: Sorra de Combat – Tag-equip MMA dins d'un escenari de 12 metres per 12 metres, amb tres nivells.
6:30 p.m. I – EUA Wrestling setmanal – Amfitrió de Scott Casber dóna notícies de la setmana i l'anàlisi centrat al voltant de EUA Wrestling, organisme nacional rector de l'esport, incloent entrevistes, característiques i una mirada cap al passat.
7:00 p.m. I – 5 Rondes – Els amfitrions John Ramdeen i Robin Negre conviden els clients especials per descompondre el cap de setmana d'acció de MMA.
7:30 p.m. I – Lluita Notícies Ara extra – Les últimes notícies, recapitulacions, característiques i anàlisi dins del joc de lluita.
8:00 p.m. I – Enfusión Viu: La Haia 2014 – Kickboxing professional amb Mohammed Jaraya vs. Mohamed Galaoui pel títol welter de Enfusión Abril. 5, 2015 a Holanda.
Dimarts, Febrer. 10
12:30 p.m. I – XPTV – Cobertura de U.S regional. esdeveniments professionals i aficionats de MMA.
7:00 & 7:30 p.m. I – Fighting Championship Xtreme – MMA professional amb seu a Florida que ofereix millors prospectes nord-americans, estrelles internacionals i veterans de UFC.
8:00 p.m. I – 5 Rondes – Els amfitrions John Ramdeen i Robin Negre conviden els clients especials per descompondre el cap de setmana d'acció de MMA.
8:30 p.m. I – Lluita Notícies Ara extra – Les últimes notícies, recapitulacions, característiques i anàlisi dins del joc de lluita.
9:00 p.m. I – Estrall Fighting Championship 5 – Amb Ryan vs Machan. Richie Whitson i Andrew Buckland vs. Advin Olic de maig 2, 2014 a Red Deer, Alberta, Canadà.
11:00 p.m. I – BAMMA EUA: Badbeat 9 – Amb Mikey Gómez vs. Ronald Jr Lebreton. i Ernest Chávez vs,. Jorge Valdez a partir del maig 31, 2013 en Comerç, TAL COM.
Dimecres, Febrer. 11
6:00 p.m. I – El millor de Cage Rage – Amb baralles clàssiques de l'organització Cage Rage al Regne Unit amb Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley i altres.
7:00 p.m. I – Lluita Notícies Ara. MMA Edició – Cobrint tots els esdeveniments en el món de les MMA amb l'anàlisi i les característiques exclusives.
7:30 p.m. I – Fighting Spirit MMA – Les compilacions de baralles internacionals de MMA de ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Àfrica i més.
9:00 p.m. I – Cage Warriors Fighting Championship 65 – Amb John Maguire vs. Saül Rogers des de Mar. 1, 2014 a Dublín, Irlanda.
11:00 p.m. I – MMA Meltdown amb Gabriel Morency – Gabriel Morency trenca tots els esdeveniments en MMA, discutir probabilitats, prediccions, a més de convidats especials setmanals i entrevistes exclusives.
11:30 p.m. I – Takedown Wrestling – Àmplia cobertura dels esdeveniments de lluita lliure d'aficionats, incloent les últimes notícies, cobertura darrere de les escenes d'esdeveniments i entrevistes exclusives.
Dijous, Febrer. 12
1:30 a.m. I – Últim desafiament MMA 32 – Amb Zelig Galesic vs.. Linton Vassell de febrer. 2, 2013 a Londres.
6:00 p.m. I – Aliança Fighting Championship – MMA Professional de la Florida amb Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Siguin McCorkle, Luis Palomino i altres.
7:00 p.m. I – Enfusión Temporada 3 – Combatents de 18 diferents països competeixen en el 85 categoria kg MAX a Ohrid, Macedònia, ja que viuen i entrenen junts a la recerca d'un títol de kickboxing.
8:00 p.m. I – Lluita Notícies Ara: MMA Edició – Cobrint tots els esdeveniments en el món de les MMA amb l'anàlisi i les característiques exclusives.
8:30 p.m. I – Lluita Notícies Ara extra – Les últimes notícies, recapitulacions, featur4es i anàlisi en l'interior en el joc de lluita.
10:00 p.m. I – Enfusión #24: Lazaar vs. Amistat Aquest – Amb Ismael Lazaar vs. Thomas Vanneste pel títol mundial de pes pesat Enfusión de febrer. 2, 2015 en Eindhovem Països Baixos.
Divendres, Febrer. 13
12:00 a.m. I – És Showtime Especial – Principal organització kickboxing del món amb Badr Hari, Melvin Manhoef i Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. I – Pancrase Classics – Batalles MMA pioners clàssic amb Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen i altres.
4:00 a.m. I – El millor de PROFUNDA – Amb lluites de classe de la històrica promoció PROFUND japonès incloent Shinya Aoki, Hayato Sakurai i Gegard Mousasi.
5:00 a.m. I – El millor de la joia – Baralles clàssiques de la lliga japonesa exclusivament femení MMA, Joies.
6 p.m. I – M-1 Desafiament – MMA professional d'Europa es destaca sobretot l'augment de les perspectives i les estrelles internacionals.
7:00 p.m. I — Lluita Notícies Ara: MMA Edició – Cobrint tots els esdeveniments en el món de les MMA amb l'anàlisi i les característiques exclusives.
7:30 p.m. I — Lluita Notícies Ara extra – Les últimes notícies, recapitulacions, featur4es i anàlisi en l'interior en el joc de lluita.
8:00 p.m. I – A 2 Toe amb Frank Trèvol – Entrevista de braços caiguts amb MMA pioner Frank Shamrock.
9:00 p.m. I — NSS 28: Fighters’ La – Amb Karol Bedorf vs. Rolles Gracie pel títol de pes pesat KSW d'octubre. 4, 2014 a Szczecin, Polònia.
Dissabte, Febrer. 14
1:00 a.m. I – SuperKombat: Grand Prix Mundial Romania 2013 – El torneig de kickboxing pes pesat amb Frank Muñoz, Nikolaj Falin, Sebastià Ciobanu i Vladimir Toktasinov de maig 18, 2013 a Craiova, Romania.
4:30 p.m. I – Hip Mostra: Sorra de Combat – Tag-equip MMA dins d'un escenari de 12 metres per 12 metres, amb tres nivells.
6:00 a.m. I – El millor de TKO – Amb Krzysztof Soszynski vs. Yan Pellerin de TKJO 26 i Todd Gouwenberg vs. Martin Desilets de TKO 27.
7:00 a.m. I – El millor de Gladiador Desafiament – Amb Tyson Griffin vs. Urijah Faber de Gladiador Desafiament 42.
10:00 a.m. I – El millor de SportFight – MMA qualitat superior des del nord-oest del Pacífic, organitzada pels veterans de UFC Matt Lindland i Chael Sonnen.
4:00 p.m. I – Anell de Combat 65 – Amb Brendan Barrett vs. Miodrag Petkovic i Frankie Pérez vs., Rafael Machado de setembre. 20, 2013 a Atlantic City.
8:00 p.m. I – Lluita Notícies Ara: MMA Edició – Cobrint tots els esdeveniments en el món de les MMA amb l'anàlisi i les característiques exclusives.
8:30 p.m. I – Lluita Notícies Ara extra – Les últimes notícies, recapitulacions, característiques i anàlisi dins del joc de lluita.
9:00 p.m. I – Campionat Final Fight 14 MMA: Krusic vs. Racic – Acció MMA amb Lemmy Krusic vs. Antun Racic d'octubre. 3, 2014 i Ljubljana, Eslovènia.
11:00 p.m. I — Campionat Final Fight 14 Kickboxing: Cantant vs. Mikelic– Acció Kickboxing amb Samo petje vs. Teo Mikelic i Mirko Vorkapic vs. Kevin Hessling d'octubre. 3, 2014 i Ljubljana, Eslovènia.
Diumenge, Febrer. 15
10:00 a.m. I – El millor de ADCC – Atracció de les compilacions dels millors partits de grappling mai van celebrar, amb Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo García, Ronaldo Souza i Royler Gracie.
11:00 a.m. I – Elite Muay Thai: Tailàndia vs. Desafiador – La major sèrie de Muay Thai en el món, amb combatents de stand-up premium internacionals que prenen en la famosa Equip Nacional de Tailàndia.
Informació:
www.FightNetwork.com
Refilo & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|