Kalvin HENDERSON vytáhne ANTOWYAN Aikens ve třech kolech

Brandon Robinson vyhrál dělenou rozhodnutí nad DeVaun Lee

Raeese Aleem a Alycia Baumgardner vstřelí první kolo KO

Umberger a Kroll zůstat neporažený s 1. kolo odstávek

Philadelphie, PA (Květen 11, 2019)–Rostoucí Super střední uchazečKalvin Henderson klesl Antowyan Aikens pětkrát méně než třech kolech, a zastavil Aikens v 3. rámci svého plánovaného osmi kole Super střední vlně, která titulkem osm záchvat kartu 2300 Arena ve Philadelphii.

Karta, který byl inaugurační událost, která byla proudily od Warfare Sports, byl podporován Promotions krále a Titans Boxerské Promotions.

Henderson klesl Aikens s bodnutím ve druhém kole. Který otevřel Aikens pro Henderson onsluaught, jako stíhací přezdívaný “Pikantní omáčkou” dát Aikens se ještě dvakrát před 2. kolo může skončit. Již na vratkých nohách, byl to další úder, který poslal Atlantic City rodák se po počtvrté. Henderson neztrácel čas likvidaci Aikens, když skončil věci se těžko pravou rukou po páté a posledním příhozem na 2:14.

Henderson z Fayetville, Arkansas vyhrál 2. zápas u 2300 Aréna, a je nyní 12-0 s osmi knockouts. Aikens of Atlantic City je nyní 13-7-1.

Ve spolupráci funkce, Brandon Robinson přežil 1. kolo příklep pro návrat a přijmout rozdělení rozhodnutí o osm kulatý nad DeVaun Lee v super middleweight soutěže.

Lee přistál overhand přímo v úvodním framu, že připnul bradu Robinson, a Robinson je koleno škrábla plátno pro příklepu. Potřásl že off, a oba bojovníci se střídali v diktovat akce. Oba byli schopni přistát nějaké dobré elektrické rány, a boj byl těsný, že celou cestu a zároveň poskytuje dobré působení na celém.

Když byly počítány skóre, čtou 77-74 a 77-75 pro Robinson. Lee získal na jednu kartu 76-75.

Robinson z Philadelphie je nyní 13-2. Lee of Jamaica Queens, New York je 10-6-1.

Dobře vypadající Super Bantamweight vyhlídkaRaeese Aleem zastaven normálně odolný Ramiro Robles v úvodním rámci svého plánovaného osm kulatý záchvat.

Aleem klesla Robles třikrát, s interpunkce výstřel bytí levý hák na tělo, který poslal dolů na Robles 1:51.

Aleem nebo Las Vegas 14-0 s osmi knockouts.Robles Querétaro, Mexiko je 15-9-2.

Alycia Baumgardner vyrobený rychlá práce Gabriella Mezei, jak ona potřebovala jen 68 sekund jejich plánovaným šesti kole juniorské lehké soutěže.

Baumgardner zaznamenal knockdowns na tělo střely na overmatched Mezei.

Baumgardner Fremont, Ohio je 7-1 s pěti knockouts. Mezei z Covasna, Rumunsko 9-18-5.

V non-proudily záchvaty:

Bývalý U.S.. OlympianPaul Kroll zaznamenal svůj 3. po sobě jdoucí zastavení, když vytáhl Vincent Floyd v úvodním kole plánovaného šesti kole welterweight záchvatu.

Kroll bolet Floyd s pravou rukou, která zálohována Floyd do provazů. Kroll pak vysadil příval elektrárny razníků, a zápas byl zastaven na 2:27.

Kroll je 3-0 se třemi vykrojení. Floyd z Philadelphie je 4-7-1.

Ryan Umberger klesl Darryl Fenton dvakrát traťových do 1. kole zastavení jejich plánovaným čtyři kulaté middleweight boji.

Čas zastavení bylo 1:34

Umberger z Philadelphie je 2-0 se dvěma knockouts. Fenton of Washington, DC 1-5-1.

Antonio DuBose vyhrál rozhodnutí většinový šesti kulatý nad Weusi Johnson v muší záchvatu.

DuBose Philadelphie vyhrál skóre 59-55, 58-56 a 57-57, a nyní je 11-2-1. Johnson Wilmington, Delaware je 3-12-1.

Hector Mercado vyhrál rozhodnutí většinový čtyři kola přes LaQuan Evans v junior middleweight boji.

Trh Veracruz, Mexiko vyhrál skóre 40-36, 39-37 a 38-38 a je nyní 3-10. Evans z Philadelphie je 1-1.