Fight Network er en 24/7 TV-kanal dedikert til full dekning av kampsport. Det airs programmer som fokuserer på hele omfanget av kampsport sjangeren, inkludert live kamper og up-to-the-minute nyheter og analyser for mixed martial arts, kickboksing, profesjonell bryting, tradisjonelle martial arts, boksing, fight nyheter, samt fight-tema dramaserie, dokumentarer og spillefilmer.
Nedenfor finner høydepunktene i denne ukens programmering:
Mandag, Sjø. 2
2:00 pm. OG – Ring of Combat 48 – Med Brandon Barrett vs. Justin Woods og Chris Wade vs. Frankie Perez fra mai 16, 2014 i Atlantic City, NJ.
5:00 pm. OG – Fighting Spirit MMA Season 4 – Utarbeidelse av internasjonale kamper fra SFL, Legende, FFC, M-1 og mer.
6:00 pm. OG – USA Wrestling Ukentlig – Vert Scott Casber gir ukentlig nyheter og analyser sentrering rundt USA Wrestling, sportens nasjonalt organ, inkludert intervjuer, funksjoner og en titt tilbake på fortiden.
6:30 pm. OG – Judo Grand Slam Paris 2014 – Høydepunkter fra Judo Paris Grand Slam fra februar 8-9, 2014 i Frankrike.
7:00 pm. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling.
8:00 pm. OG – Enfusion Live-: Mallorca, Spania – Med Iman Barlow vs. Iman Ghablou og David Calbo vs. Gil Salva fra juli 12, 2014.
Tirsdag, Sjø. 3
12:00 a.m. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling.
1:00 a.m. OG – Til 2 Tå med Josh Koscheck – Sitte ned intervju med tidligere UFC weltervekt stjerne Josh Koscheck
1:30 a.m. OG – Hip Show: Arena Combat – Tag-teamet MMA inne i en 12m ved 12m arena med tre-nivå hinder strukturer.
2:30 er. OG – XPTV – Dekning av regional US-pro og amatør MMA.
7:00 & 7:30 pm. OG – Xtreme Fighting Championship – Florida-baserte profesjonelle MMA med topp amerikanske prospekter, internasjonale stjerner og UFC veteraner.
8:00 pm. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling.
9:00 pm. OG – Fight4Pride Championship 2 – Med Stahinja Gavrilovic vs. Yacine Bandoui, Martin Grand vs. Loyd Galindo og Will Romero vs. Dimitri Waardenburg fra november. 22, 2014 i Laval, Quebec, Canada.
11:00 pm. OG – Cage Fury Fighting Championships 37 – Med Azunna East vs. Keith Bell og Bill Algeo vs. Mike Pope fra juni 28, 2014 i Philadelphia.
Onsdag, Sjø. 4
3:00 a.m. OG – Texas Fight Night – MMA handling fra Texas med Lone Star beste utsikter i buret.
4:00 a.m. OG – Rocktagon MMA – Pro og amatør MMA fra Ohio med den neste generasjonen av stjerner.
6:00 pm. OG – Best av Cage Rage – Med klassiske kamper fra UK-baserte Cage Rage organisasjon med Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley og andre.
7:00 pm. OG – Fight News Now. MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner.
8:00 pm. OG – Fighting Spirit MMA – Samlinger av internasjonale MMA kamper fra ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC-Afrika, og mer.
9:00 pm. OG – Cage Warriors Fighting Championship 67 – Med Brett Johns vs. James Brum for den ledige bantamvekt tittelen fra Apr. 12, 2014 Swansea, Wales.
11:00 pm. OG – MMA Meltdown med Gabriel morency – Gabriel morency bryter ned alle happenings i MMA, diskutere odds, spådommer, pluss spesielle ukentlige gjester og eksklusive intervjuer.
11:30 pm. OG – Takedown Wrestling – Omfattende dekning av amatører wrestling hendelser, inkludert de siste nyhetene, bak-kulissene-dekning fra arrangementer og eksklusive intervjuer.
Torsdag, Sjø. 5
12:00 a.m. OG — Fight News Now. MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner.
1:30 a.m. OG – Ultimate Challenge MMA 35 – Med vs Karlos Vemola. Denniston Sutherland og Przemyslaw Mysiala vs. Carl Kinslow fra august. 3, 2013 i London.
6:00 pm. OG – Championship Fightling Alliance – Pro MMA fra Florida med det liker av Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Er McCorkie, Luis Palomino og andre.
7:00 pm. OG – Fighting Rookies – Håper kick-boksere klatre på stigen for suksess i idretten som rookies konkurrere om en sjanse til å bli fagfolk og få erfaring som trengs for å lykkes på et høyere nivå.
8:00 pm. OG – Fight News Now: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner.
11:00 pm. OG – DEEP: 67 Impact – Med Yuki vs Motoya. Yoshiro og Haruo Ochi vs. Masakazu Imanari fra juni 22, 2014 i Tokyo.
Fredag, Sjø. 6
12:00 a.m. OG – Det er Showtime Spesial – Verdens fremste kickboksing organisasjon med Badr Hari, Melvin Manhoef og Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. OG – Pancrase Classics – Klassiske banebryt MMA kamper med Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen og andre.
4:00 a.m. OG – Best av DEEP – Med klasse kamper fra den historiske japanske DEEP forfremmelse inkludert Shinya Aoki, Hayato Sakurai og Gegard Mousasi.
5:00 a.m. OG – Best av Jewels – Klassiske kamper fra alle kvinnelige japanske MMA liga, Jewels.
6 pm. OG – M-en utfordring – Profesjonell MMA fra Europa med topp stigende prospekter og internasjonale stjerner.
7:00 pm. OG — Fight News Now. MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner.
8:00 pm. OG – Til 2 Tå med Renzo Gracie – Sitte ned intervju med MMA og BJJ legende Renzo Gracie.
8:30 pm. OG – Hip Show: Arena Combat – Tag-teamet MMA inne i en 12m-by-12m arena med tre nivåer.
9:00 pm. OG — NSS 8 – Med Alexey Oleinik, Karol Bedorf, Mamed Khalidov og fro Moise Rimbon, November. 10, 2007 i Warszawa, Polen.
Lørdag, Sjø. 7
12:00 a.m. OG — Fight News Now: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner.
1:00 a.m. OG – SuperKombat: World Grand Prix Romania 2013 – Med D'Angelo Marshall, Giannis Stoforidis, Gaetan Sautron og Leroy Johnson i tungvekt turnering handling fra september. 28, 2013 i Botosani, Romania.
6:00 a.m. OG – Best av TKO – Mark Hominick vs. Hatsu Hioki fra TKO 28.
7:00 a.m. OG – Best av Gladiator Challenge – Med Tyson Griffin vs. Jorge Evanelista fra Gladiator Challenge 46.
10:00 a.m. OG – Best av SportFight – Topp kvalitet MMA fra Pacific Northwest. Arrangert av UFC veteraner Matt Lindland og Chael Sonnen.
3:00 pm. OG – Ring of Combat 49 – Med Andre Harrison vs. Jeff Lentz og Julio Arce vs. Jake Grigson fra september. 19, 2004 i Atlantic City, NJ.
8:00 pm. OG – Fight News Now: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner.
9:00 pm. OG – Final Fight Championship: Futures 3 MMA – Med Anthony Delia vs.. Archontis fro, Sju. 27, 2014 og Zagreb, Kroatia.
11:00 pm. OG — Final Fight Championship: Futures 3 Kickboxing – Med Mladen Brestovac vs.. Luca Panto fra september. 27, 2014 og Zagreb, Kroatia.
Søndag, Sjø. 8
6:00 a.m. OG – Pancrase Classics – Klassiske banebryt MMA kamper med Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Navn Marquardt, Chael Sonnen og andre.
10:00 a.m. OG – Best av ADCC – Featuring samlinger av de største grappling kampene noensinne avholdt, med Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza og Royler Gracie.
11:00 a.m. OG – Elite Muay Thai: Thailand vs. Challenger – Den største Muay Thai serien i verden med premium internasjonale stand-up jagerfly tar på den anerkjente Thai landslaget.
7:00 pm. OG – USA Wrestling Ukentlig – Vert Scott Casber gir ukentlig nyheter og analyser sentrering rundt USA Wrestling, sportens nasjonalt organ, inkludert intervjuer, funksjoner og en titt tilbake på fortiden.
7:30 pm. OG – Judo Grand Prix Dusseldorf 2014 – Høydepunkter i 2014 Judo Dusseldorf Grand Prix fra februar. 21-23, 2014 i Belgia.
11:00 pm. OG – King of Kings: Heltens Bushido Vilnius 2014 – Med Pavel Voronin vs. Sergei Maslobojev og Jordann Pikeur vs.. Tadas Jonkus fra november. 15, 2014 i Vilnius, Litauen.
Informasjon:
Twitter & Instagramfightnet
|
OM FIGHT NETTVERK: Fight Network er verdens fremste kampsport nettverk dedikert til 24/7 dekning, inkludert kamper, jagerfly, kjempe nyheter og kjempe livsstil. Kanalen er tilgjengelig i US-. på Cablevision i deler av New York, Connecticut og New Jersey, Texas-baserte Grande Communications, Armstrong Cable i Pennsylvania og østlige Ohio, så vel som på Shentel Cable i Virginia, West Virginia og deler av Vest-Maryland. Fight Network er også på Roku set-top-bokser i USA. og Canada, streamet live på nettsiden KlowdTV.com, og tilgjengelig på alle de store operatører i Canada og mer enn 30 land i Europa, Afrika og Midt-Østen. |