Colon vzrušuje fanoušky s jednomyslným rozhodnutím po Munoz Blake porazil Prescott také vyhraje Davis, Williams, Newman, Fulton, Clark a Russell

Philadelphie, PA (Únor 2, 2015)–Jeho fanoušci přišli ze stovky a dokonce tisíce kilometrů daleko. Neporažený Jr. Middleweight Prichard Colon dělal jejich cestu šťastný, když udeřil 6-round jednomyslné rozhodnutí nad členitým Hector Munoz označte 8-záchvat karty na 2300 Arena ve Philadelphii.
Přehlídka byla podporována královými akce a XFE.

Colon se podíval, aby se to krátkou noc, když přistál obrovský hák, který poslal Munoz na plátno v prvním kole, které přinesl 2300 Arena se ohlušující zvuk. Colon nadále vrtat Munoz s napájecím střelou po zapnutí střely který čerpal krev nad levým okem Munoz již v třetím kole. Colon nadále vykazuje pohyb tekutiny při přistání tvrdé střely na hru Munoz, kteří bojovali v posledních pár kol s zavírání levé oko. Krev stékala tvář Munoz, který byl výsledkem mistra výkonu Colón.

Colon Puerto Rico vyhrál skóroval z 60-53 a dvakrát 60-51 a je nyní 13-0. Munoz Albuquerque, NM je nyní 23-14-1.

Grayson Blake probojovali nějaké protivenství vyhrát 6 kole jednomyslné rozhodnutí nad Anthony Prescott v Welterweight záchvatu.

Blake byl těžce zraněn v druhém kole o velkou pravou rukou, ale byl schopen vydržet a zastavit příliv. Blake začal brát kontrolu nad zápasu a ten zraněný Prescott ve druhém kole pěti tvrdým právo na jeho vlastní.

Blake of State College, PA vyhrál skóre 58-56 na všech kartách a je nyní 6-3. Prescott Cherry Hill, NJ je 5-5-2.

Kyrone Davis bušila out 6-kulaté jednohlasné rozhodnutí nad Jonathan Garcia zábavnou Middleweight záchvatu.

Davis Wilmington, DE vyhrál skóre 60-54 na všech kartách a je nyní 6-0. Garcia Aguada, PR 4-12.

Rayell Williams překonal 4. kolo vyřazující vyhrát 6 kulatého jednomyslné rozhodnutí nad Ryan Picou v lehkém záchvatu.

Williams dostal lepší akce, ale byl chycen s pravou rukou, který narazil ho zpátky na plátně. On byl schopen obnovit a boxovat jeho cestu k jednomyslnému rozhodnutí skóre 59-55 a dvakrát 58-55.

Williams, který byl 2008 Olympian z Clevelandu, OH je 6-0. Picou Las Vegas je 2-5.

Earl Newman klesl Yusshua Zadok v třetím kole z ostře doleva do těla vyhrál 4-round jednomyslné rozhodnutí v Cruiserweight záchvatu.

Newman Brooklyn, NY vyhrál 40-35 shoduje na všech kartách je nyní 4-1. Sádocha Atlanty. GA je 2-3-1.

Stephen Fulton of Philadelphia vyhrála 6 kulatého jednomyslné rozhodnutí nad Eric Gotay v Jr. Muší bout.

Fulton vyhrál skóre 60-54 a 59-55 dvakrát se nyní 4-0. Gotay Puerto Rico je 3-3.

Jamontay Clark boxoval cestu na 4-kolo jednomyslným rozhodnutím po Dominique Foster v Welterweight záchvatu.

Clark zkrvavený Fosterové nos v druhém kole a vyhrál o shutout rozpětí 40-36 na všech kartách.

Clark Cincinnati, OH je 4-0. Foster ze Las Vegas je 2-7-1.

V úvodním zápase, Antonio Russell zaznamenal děsivé a zlé 2. kolo zastavení nad Harold Reyes v plánovaném 4 kole Bantamweight záchvatu.

Russell přistál pěkné kombinaci v rohu, který byl vyvrcholila o prosperující pravou rukou, který poslal Reyes dolů a ven na několik minut.

Reyes musel mít nějaký kyslík použity, ale on byl schopen chodit ven z kruhu pod svou vlastní silou.

Čas zastavení bylo 2:10 z druhého kola pro Russell Capitol Heights, MD, který dělal jeho profesionální debut. Reyes Puerto Rico je 1-2.