Anthony Joshua lööb läbi CHARLES MARTIN võita IBF raskekaalu maailmameistrivõistlustel laupäeval SHOWTIME®FROM O2 LONDONIS

Encore esitlus SHOWTIME poks INTERNATIONAL®airs Esmaspäev Juures 10 Pärastlõunal. JA/PT Showtime EXTREME®

Vajuta siin Sest Fotod; Krediidi Matchroom Sport

LONDON (Aprill 9, 2016) - Anthony Joshua on uus IBF raskekaalu maailmameister.

Undefeated knockout kunstnik lõhata kaitsta meister Charles Martin teises ringis lüüa IBF vöö laupäeval ees sütitav kodulinna Rahvas O2 Londonis SHOWTIME poks INTERNATIONAL.

Joshua, kes hoidis oma täiuslik KO rekord taktitunne edasipääsu 16-0 koos 16 Kos, teenis raskekaalu vöö kõige vähem võitleb sest Michael Bentt võita Tommy Morrison vaid tema 12th pro mängu 1993.

Joshua’s one-punch KO power was evident early. After an even first, the 2012 Olympic Gold Medalist floored Martin with a straight right less than one minute into the second round. The southpaw looked stunned and slowly rose to beat the count, but was floored again with another right hand just seconds later. That was it for Martin (23-1-1, 21 Kos), kes oli võitnud vöö jaanuaris all veider olukorras ja omab nüüd teine ​​lühim valitsemisaeg raskekaalu meister.

"Ma olen ainult veerand viis seal,"Ütles Joshua., who has expressed his desire to unify the heavyweight division. “I’m not going to get too carried away because we still have work to do. Meil on (David) Haye kutsus mind välja, Tyson Fury calling me out. I need to keep on pushing if I’m going to maintain at a high level.