Fight Network a 24/7 isiteshi sethelevishini abazinikezele ukuqedela izindaba combat yezemidlalo. It Akazikhukhumezi izinhlelo egxile yonke imikhakha uhlobo combat yezemidlalo, kuhlanganise ukulwa bukhoma futhi up-to-minute the-izindaba analysis for kuxutshwe karate, Kickboxing, wrestling professional, ubuciko bokulwa yendabuko, boxing, fight izindaba, kanye fight-themed drama series, Imibhalo and feature films.
Ngezansi ukuthola amaphuzu avelele lwezinhlelo kuleli sonto:
Monday, Feb. 23
2:00 p.m. KANYE – Ring of Combat 47 – Featuring Chris Wade vs. Pat New York Times and Frankie Perez vs. Mike Santiago from uJan. 24, 2014 e Atlantic City, NJ.
5:00 p.m. KANYE – Ukulwa Spirit MMA Season 4 – Compilation ukulwa zakwamanye SFL, Legend, FFC, M-1 and more.
6:00 p.m. KANYE – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA ngaphakathi 12m-by-12m arena amazinga amathathu.
6:30 p.m. KANYE – USA Wrestling Weekly – Host Scott Casber unikeza izindaba masonto onke analysis ngokugxilisa azungeze USA Wrestling, esibusako lo mdlalo kuzwelonke, kuhlanganise nezingxoxo, izici a look back at the esidlule.
7:00 p.m. KANYE – 5 Emahlandla – Owamukele John Ramdeen and Robin Black umeme ezivakashi ukuze ngivule ngempelasonto of MMA action.
7:30 p.m. KANYE – Fight News Now Extra – Izindaba zakamuva, recaps, izici and analysis ngaphakathi the game fight.
8:00 p.m. KANYE – Enfusion Live #19: London – Featuring Andrew Tate vs. Wendell Roche for the -90kg isihloko emhlabeni, Daniel more vs Sam. Andrew Thompson for the super isicoco sosondonzima, kusukela June 29, 2014.
Tuesday, Feb. 24
2:30 a.m. KANYE — XPTV – Ukufunda of U.S regional. professional kanye amateur MMA izenzakalo.
3:00 p.m. KANYE – To 2 Toe with Frankie Edgar – Hlala phansi interview with zangaphambili UFC iqhawe engasindi futhi Olwa featherweight Frankie Edgar.
7:00 & 7:30 p.m. KANYE – Xtreme Ukulwa Championship – Florida-based MMA professional featuring namathemba top American, izinkanyezi international kanye nezingqalabutho UFC.
8:00 p.m. KANYE – 5 Emahlandla – Owamukele John Ramdeen and Robin Black umeme ezivakashi ukuze ngivule ngempelasonto of MMA action.
8:30 p.m. KANYE – Fight News Now Extra – Izindaba zakamuva, recaps, izici and analysis ngaphakathi the game fight.
9:00 p.m. KANYE – Isiphithiphithi Ukulwa Championship 7 – Featuring Jordan McKay vs. Andrew Buckland and Sabah Fadai vs. Tim Tamaki kusukela Dec. 19, 2014 in Red Deer, Alberta, Canada.
11:00 p.m. KANYE – GFL: Best Battles 3 – Highlights from MMA regional, Kickboxing and boxing izenzakalo ngani knockouts sikhumbuleke futhi izethulo.
Wednesday, Feb. 25
3:00 a.m. KANYE – Texas Fight Night – MMA action from Texas enesihloko amathemba the Lone Star phezulu in the yezinyoni.
4:00 a.m. KANYE – Rocktagon MMA – MMA Pro futhi amateur kusukela Ohio enesihloko isizukulwane esilandelayo izinkanyezi.
6:00 p.m. KANYE – Best of Cage Rage – Featuring ukulwa Classic kusukela UK-based Cage Rage inhlangano Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley nabanye.
7:00 p.m. KANYE – Fight News Now. MMA Edition – Ukumboza zonke Izenzakalo in the world MMA nge analysis okukhethekile kanye nezici.
7:30 p.m. KANYE – – Fight News Now Extra – Izindaba zakamuva, recaps, izici and analysis ngaphakathi the game fight.
9:00 p.m. KANYE – Cage Warriors Ukulwa Championship: Fight Night 10 – Featuring Allan Love vs. Norman Paraisy from Mar. 28, 2014 e Amman, Jordan.
11:00 p.m. KANYE – MMA Ukuwa with Gabriel Morency – Gabriel Morency ahlahlele zonke Izenzakalo in MMA, ukuxoxa bengavumelani, izibikezelo, plus ekhethekile izivakashi masonto onke izingxoxo okukhethekile.
11:30 p.m. KANYE – Yehlise Wrestling – Esixoxa kabanzi amateur wrestling izenzakalo, kuhlanganise izindaba zakamuva, ngemuva-the-izigcawu Ukusabalala ezehlakalweni and izingxoxo okukhethekile.
Thursday, Feb. 26
1:30 a.m. KANYE – Ultimate Challenge MMA 34 – Featuring Makunga Bunduku vs. Ricky Campbell and Nathan Jones vs. Julian Kerr from June 1, 2013 in London.
6:00 p.m. KANYE – Championship Fightling Alliance – Pro MMA kusukela Florida enesihloko ukuthandwa of Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Ingabe McCorkie, Luis Palomino nabanye.
7:00 p.m. KANYE – Ukulwa Rookies – Kickboxers Ezifuna ukukhuphuka isitebhisi ngokuphumelela sport njengoba rookies balwela ukuthola ithuba lokuba ochwepheshe futhi uthole isipiliyoni esidingekayo ukuze uphumelele ezingeni eliphakeme.
7:00 p.m. KANYE – Enfusion Season 3 – Fighters kusuka 18 amazwe ehlukene ukuncintisana kule 85kg MAX esigabeni Ohrid, EMakedoniya njengoba bethanda futhi aqeqeshe ndawonye befuna isihloko Kickboxing.
8:00 p.m. KANYE – Fight News Now: MMA Edition – Ukumboza zonke Izenzakalo in the world MMA nge analysis okukhethekile kanye nezici.
8:30 p.m. KANYE – Fight News Now Extra – Izindaba zakamuva, recaps, featur4es and analysis ngaphakathi the game fight.
9:00 p.m. KANYE – M-1 Challenge 55: Guram Gugenishvili Memorial Show– Featuring Denis Smoldarev vs. Maro Perak and Kenny Garner vs. Aslambek masud from Feb. 21, 2015 e Tbilisi, Georgia.
Friday, Feb. 27
12:00 a.m. KANYE – Kuba Showtime Special – UNdunankulu Kickboxing inhlangano emhlabeni featuring Badr Hari, Melvin Manhoef and Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. KANYE – Pancrase Classics – Classic ukuphayona MMA izimpi featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Enku- Sonnen nabanye.
4:00 a.m. KANYE – Best of ESIJULILE – Featuring class ukulwa kusukela mlando Japanese ukukhuthazwa DEEP kuhlanganise Shinya Aoki, Hayato Sakurai and Gegard Mousasi.
5:00 a.m. KANYE – Best of Jewels – Ukulwa Classic kusukela-konke female Japanese MMA league, Jewels.
6 p.m. KANYE – M-1 Challenge – Professional MMA kusukela Europe featuring phezulu ekuphumeni amathemba kanye nezinkanyezi international.
7:00 p.m. KANYE – UFC 184 Nesisindo-In – Ukusabalala Live of the official nesisindo in for UFC 184: Rousey vs. Needle kusukela Los Angeles.
8:00 p.m. KANYE – To 2 Toe with Josh Koscheck – Interview Hlala phansi nge UFC welterweight star Josh Koscheck.
8:30 p.m. KANYE – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA ngaphakathi 12m-by-12m arena amazinga amathathu.
9:00 p.m. KANYE — NSS 30: Genesis – Featuring Borys Mankowski vs. Michail Tsarev and Aslambek Saidov vs. Rafal Moks from Feb. 21, 2015 in Posnan, Poland.
Saturday, Feb. 28
12:00 a.m. KANYE — Fight News Now: MMA Edition – Ukumboza zonke Izenzakalo in the world MMA nge analysis okukhethekile kanye nezici.
12:30 a.m. KANYE — Fight News Now Extra – Izindaba zakamuva, recaps, featur4es and analysis ngaphakathi the game fight.
1:00 a.m. KANYE – SuperKombat: VIP Edition Bucharest 2013 – Featuring Mike Zambidis vs. Harun Kina for the SuperKombat middleweight isihloko kusuka Aug. 31, 2013 e Bucharest, Romania.
6:00 a.m. KANYE – Best of TKO – Featuring Patrick Cote vs. Jason Day from TKO29.
7:00 a.m. KANYE – Best of Gladiator Challenge – Featuring Rashad Evans vs. Jamie Jara from Gladiator Challenge 27.
10:00 a.m. KANYE – Best of SportFight – Top izinga MMA kusukela Northwest Pacific. Ibanjwe UFC Veterans Matt Lindland and enku- Sonnen.
3:00 p.m. KANYE – Ring of Combat 48 – Featuring Brendan Barrett vs. Justin Woods and Chris Wade vs. Frankie Perez kusukela May 16, 2014 e Atlantic City, NJ.
7:00 p.m. KANYE – UFC 184 Pre-Show – Live pre-fight for Ukusabalala UFC 184: Rousey vs. Needle in Los Angeles.
8:00 p.m. KANYE – Fight News Now: MMA Edition – Ukumboza zonke Izenzakalo in the world MMA nge analysis okukhethekile kanye nezici.
8:30 p.m. KANYE – Fight News Now Extra – Izindaba zakamuva, recaps, izici and analysis ngaphakathi the game fight.
9:00 p.m. KANYE – Final Fight Championship: Futures 2 MMA – Featuring Anthony Delia vs.. Ruben Wolf kusukela May 3, 2014 in Opatija, Croatia.
11:00 p.m. KANYE — Final Fight Championship: Futures 2 Kickboxing – Featuring Mladen Brestovac vs.. Tomas Pakutinskas kusukela May 3, 2014 in Opatija, Croatia.
Sunday, Sea. 1
1:00 a.m. KANYE – UFC 184 Post Show – Live post-fight yokusabela UFC 184: Rousey vs. Zingano featuring umcimbi avelele kanye live post-fight press conference.
10:00 a.m. KANYE – Best of ADCC – Imilando ehlanganiswe Featuring of the kulokho kubambana emidlalweni omkhulu kunayo yonke eyake aphethwe, featuring Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza and Royler Gracie.
11:00 a.m. KANYE – Elite Muay Thai: Thailand vs. Challenger – The enkulu Muay Thai uchungechunge emhlabeni featuring premium international fighters ukuma-up takingon odumile team Thai National.
7:00 p.m. KANYE – USA Wrestling Weekly – Host Scott Casber unikeza izindaba masonto onke analysis ngokugxilisa azungeze USA Wrestling, esibusako lo mdlalo kuzwelonke, kuhlanganise nezingxoxo, izici a look back at the esidlule.
7:30 p.m. KANYE – Judo Grand Slam Paris 2014 Highlights – Amazwibela 2014 Judo Grand Slam kusuka Feb. 8-9, 2014 in Paris.
9:00 p.m. KANYE – King of Kings: World Grand Prix 2014 Gdansk 1 – Featuring Artur Kyshenko vs. Radoslaw Paczuski, plus the-night eyodwa, mqhudelwano ukuqedwa single -93kg kusukela Oct. 17, 2014 e Gdansk, Poland.
Monday, March 2
1:00 a.m. KANYE – Best of Gym Boxing: MMA Fighters in Boxing – A look ekhethekile ezinye fighters MMA in wesibhakela action kuhlanganise Ali Nestor Charles and Travis Fulton.
Information:
www.FightNetwork.com
Twitter & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|