Boj Network je 24/7 televízny kanál venovaný dokončiť pokrytie bojové športy. To vysiela programy zamerané na celom rozsahu bojové športy žánru, vrátane živých bojov a up-to-the-minute spravodajstvo a analýzy zmiešaných bojových umení, kickbox, profesionálny zápas, tradičné bojové umenia, box, boj novinky, rovnako ako boj s motívmi seriálu, dokumentárne a hrané filmy.
Na tejto stránke nájdete upozorní na tento týždeň v programovaní:
Pondelok, Február. 9
2:00 p.m. A – Ring of Combat 45 – Vďaka Phillipe Nextra vs. Mike Santiago a Frankie Perez vs. Adam Townsend od júna 14, 2013 v Atlantic City.
5:00 p.m. A – Boj proti Spirit MMA Season 4 – Kompilácie medzinárodných bojov z SFL, Legenda, FFC, M-1 a viac.
6:00 p.m. A – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA vnútri 12m od 12m aréne s tromi úrovňami.
6:30 p.m. A – USA Wrestling Týždenný – Hostiteľ Scott Casber dáva týždenné správy a analýzy centrovanie okolo USA Wrestling, národný vedúci inštitúcie v oblasti športu, vrátane rozhovorov, rysy a ohliadnutie za minulosťou.
7:00 p.m. A – 5 Rounds – Hosts John Ramdeen a Robin Black pozvať osobitných hostí rozobrať cez víkend MMA akcie.
7:30 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry.
8:00 p.m. A – Enfusion Živé: Hague 2014 – Profesionálne kickboxing predstavovať Mohammed Jaraya vs. Mohamed Galaoui o titul Enfusion welterweight od Apríla. 5, 2015 v Holandsku.
Utorok, Február. 10
12:30 p.m. A – XPTV – Pokrytie regionálne U.S.. profesionálne a amatérske akcie MMA.
7:00 & 7:30 p.m. A – Xtreme Fighting Championship – Florida na báze profesionálny MMA predstavovať vrchol americkej vyhliadky, medzinárodné hviezdy a UFC veteráni.
8:00 p.m. A – 5 Rounds – Hosts John Ramdeen a Robin Black pozvať osobitných hostí rozobrať cez víkend MMA akcie.
8:30 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry.
9:00 p.m. A – Havoc Fighting Championship 5 – Vďaka Ryan Machan vs. Richie Whitson a Andrew Buckland vs. Advin Olič od mája 2, 2014 v Red Deer, Alberta, Kanada.
11:00 p.m. A – BAMMA USA: Badbeat 9 – Vďaka Mikey Gomez vs. Ronald Jr Lebreton. a Ernest Chavez vs,. Jorge Valdez od mája 31, 2013 v obchode, AKO.
Streda, Február. 11
6:00 p.m. A – Best of Cage Rage – Vďaka klasické súboje z sídlom vo Veľkej Británii Cage Rage organizácie s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley a ďalšie.
7:00 p.m. A – Boj Novinky teraz. MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií.
7:30 p.m. A – Bojovný duch MMA – Kompilácia medzinárodných MMA bojov z jednej FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Afrike a ďalšie.
9:00 p.m. A – Cage Warriors Fighting Championship 65 – Vďaka John Maguire vs. Saul Rogers z Mar. 1, 2014 v Dubline, Írsko.
11:00 p.m. A – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency búra akékoľvek dianie v MMA, diskutovať kurzy, predpovede, plus špeciálne týždenné hostia a exkluzívne rozhovory.
11:30 p.m. A – Takedown Wrestling – Rozsiahle pokrytie amatérskych zápas udalostí, vrátane najnovšej správy, behind-the-scenes reportáž z akcií a exkluzívnych rozhovorov.
Štvrtok, Február. 12
1:30 a.m. A – Konečným Challenge MMA 32 – Vďaka Zelig Galešić Vs.. Linton Vassell od februára. 2, 2013 v Londýne.
6:00 p.m. A – Championship Fighting Alliance – Profesionálne MMA z Floridy predstavovať Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Sean McCorkle, Luis Palomino a ďalšie.
7:00 p.m. A – Enfusion Season 3 – Fighters z 18 rôznych krajín súťaží v 85 kg MAX kategórie v meste Ohrid, Macedónsko ako žijú a trénujú v ich úsilí o titul kickboxing.
8:00 p.m. A – Boj Novinky teraz: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií.
8:30 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, featur4es a vnútorné analýza boja hre.
10:00 p.m. A – Enfusion #24: Lazaar vs. Priateľstvo Este – Vďaka Ismael Lazaar vs. Thomas Vanneste o titul v ťažkej váhe Enfusion svet od februára. 2, 2015 v Eindhovem Holandsko.
Piatok, Február. 13
12:00 a.m. A – Je to Showtime Special – Popredných svetových kickboxing organizácie predstavovať Badr Hari, Melvin Manhoef a Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. A – Pancras Classics – Klasické priekopníckej MMA bojov predstavovať Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen a ďalšie.
4:00 a.m. A – Best of DEEP – Vďaka triedy bojuje od historického japonského DEEP podporu, vrátane Shinya Aoki, Hayato Sakurai a Gegard Mousasi.
5:00 a.m. A – Best of Jewel – Klasické boja z all-ženskej japonskej MMA ligy, Jewels.
6 p.m. A – M-1 Challenge – Profesionálne MMA z Európy predstavovať top rastúce vyhliadky a zahraničných hviezd.
7:00 p.m. A — Boj Novinky teraz: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií.
7:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, featur4es a vnútorné analýza boja hre.
8:00 p.m. A – Na 2 Toe s Frankom Trojlístok – Sit-dole rozhovor s MMA priekopníckym Frank Shamrock.
9:00 p.m. A — NSS 28: Fighters’ Den – Vďaka Karol Bedorf vs. Terénne Gracie na KSW titul v ťažkej váhe od októbra. 4, 2014 v Štetíne, Poľsko.
Sobota, Február. 14
1:00 a.m. A – SuperKombat: World Grand Prix Romania 2013 – Heavyweight kickboxing Turnaj predstavovať Frank Munoz, Nikolaj Falin, Sebastian Ciobanu a Vladimir Toktasinov od mája 18, 2013 v meste Craiova, Rumunsko.
4:30 p.m. A – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA vnútri 12m od 12m aréne s tromi úrovňami.
6:00 a.m. A – Best of TKO – Vďaka Krzysztof Soszynski vs. Yan Pellerin z TKJO 26 a Todd Gouwenberg vs. Martin Desilets z TKO 27.
7:00 a.m. A – Best of Gladiator Výzva – Vďaka Tyson Griffin vs. Uriáš Faber z Gladiator Challenge 42.
10:00 a.m. A – Best of SportFight – Špičková kvalita MMA od severozápadu Pacifiku, hostil UFC veteránov Matt Lindland a Chael Sonnen.
4:00 p.m. A – Ring of Combat 65 – Vďaka Brendan Barrett vs. Miodrag Petkovic a Frankie Perez vs., Rafael Machado z septembra. 20, 2013 v Atlantic City.
8:00 p.m. A – Boj Novinky teraz: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií.
8:30 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry.
9:00 p.m. A – Final Fight Championship 14 MMA: Krušiča vs. Racic – MMA akcie predstavovať Lemmy Krušiča vs. Antun Racic od októbra. 3, 2014 a Ljubljana, Slovinsko.
11:00 p.m. A — Final Fight Championship 14 Kickboxing: Spievajúci vs. Mikelić– Kickboxing akcie predstavovať Samo Petia vs. Teo Mikelić a Mirko Vorkapic vs. Kevin Heßling od októbra. 3, 2014 a Ljubljana, Slovinsko.
Nedeľa, Február. 15
10:00 a.m. A – Best of ADCC – Vďaka kompilácie najväčších ukotvenie zápasov niekedy držal, predstavovať Títo Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza a Royler Gracie.
11:00 a.m. A – Elite Muay Thai: Thajsko vs. Vyzývateľ – Najväčší séria Muay Thai na svete, predstavovať prémiové medzinárodné stand-up stíhačky berú na preslávené thajskej národného tímu.
Informácie:
www.FightNetwork.com
Neštebotajú & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|