ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ມວຍ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ຈັນ, Feb. 9
2:00 p.m. ແລະ – Ring of Combat 45 – Featuring Phillipe Nover vs. Mike Santiago ແລະ Frankie Perez vs. Adam Townsend ຈາກເດືອນມິຖຸນາ 14, 2013 ຢູ່ໃນນະຄອນ Atlantic.
5:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນ ໆ.
6:00 p.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນນາມຫລິ້ນກິລາ 12m ໂດຍ 12m ມີສາມລະດັບ.
6:30 p.m. ແລະ – ລັດອະເມລິກາປະຈໍາອາທິດ Wrestling – ເປັນເຈົ້າພາບ Scott Casber ເຮັດໃຫ້ຂ່າວປະຈໍາອາທິດແລະການວິເຄາະຈຸດສູນກາງປະມານ USA Wrestling, ອົງການຄຸ້ມຄອງກິລາແຫ່ງຊາດ, ລວມທັງການສໍາພາດ, ຄຸນນະສົມບັດແລະເບິ່ງກັບຄືນໄປບ່ອນທີ່ຜ່ານມາ.
7:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້.
7:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
8:00 p.m. ແລະ – Enfusion Live: Hague ໄດ້ 2014 – kickboxing ເປັນມືອາຊີບທີ່ມີ Mohammed Jaraya vs. Mohamed Galaoui ສໍາລັບຫົວຂໍ້ welterweight Enfusion ຈາກ Apr. 5, 2015 ໃນ Holland.
ວັນອັງຄານ, Feb. 10
12:30 p.m. ແລະ – XPTV – ການຄຸ້ມຄອງຂອງພາກພື້ນ U.S. ກິດຈະກໍາຂອງ MMA ມືອາຊີບແລະນັກສມັກເລ່ນ.
7:00 & 7:30 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Championship Xtreme – Florida ເປັນມືອາຊີບ MMA ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງອາເມລິກາ, ດາວສາກົນແລະນັກຮົບເກົ່າ UFC.
8:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້.
8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
9:00 p.m. ແລະ – Havoc ສູ້ກັນ Championship 5 – Featuring Ryan Machan vs. Richie Whitson ແລະ Andrew Buckland vs. Advin Olic ເດືອນພຶດສະພາ 2, 2014 ໃນສີແດງ Deer, Alberta, ການາດາ.
11:00 p.m. ແລະ – BAMMA USA: Badbeat 9 – Featuring Mikey Gomez vs. Ronald Jr Lebreton. ແລະ Ernest Chavez vs,. Jorge Valdez ເດືອນພຶດສະພາ 31, 2013 ໃນການຄ້າ, ເຊັ່ນ.
ວັນພຸດ, Feb. 11
6:00 p.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Rage Cage – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບຫມູ່ຈາກປະເທດອັງກິດທີ່ອົງການຈັດຕັ້ງ Rage Cage ມີວິ Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley ແລະອື່ນໆ.
7:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ. MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
7:30 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ MMA ສາກົນຈາກ ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC ອາຟຣິກາແລະຫຼາຍ.
9:00 p.m. ແລະ – Warriors Cage ສູ້ກັນ Championship 65 – Featuring John Maguire vs. Saul Rogers ຈາກຄະ. 1, 2014 ໃນ Dublin, ໄອແລນ.
11:00 p.m. ແລະ – MMA Meltdown ກັບ Gabriel MORENCI – Gabriel MORENCI breaks ລົງເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນ MMA, ການສົນທະນາບໍ່ລົງຮອຍກັນ, ການຄາດຄະເນ, ບວກກັບບຸກຄົນທົ່ວໄປປະຈໍາອາທິດພິເສດແລະການສໍາພາດພິເສດ.
11:30 p.m. ແລະ – Takedown Wrestling – ການຄຸ້ມຄອງການຢ່າງກວ້າງຂວາງຂອງກິດຈະກໍາ wrestling ນັກສມັກເລ່ນ, ລວມທັງຂ່າວຫຼ້າສຸດ, ການຄຸ້ມຄອງຈາກກິດຈະກໍາແລະການສໍາພາດສະເພາະຫລັງຂອງ, scenes ການ.
ວັນພະຫັດ, Feb. 12
1:30 a.m. ແລະ – MMA ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Ultimate 32 – ຂຽນເມື່ອທຽບໃສ່ Zelig Galesic. Linton VASSELL ຈາກ Feb. 2, 2013 ໃນລອນດອນ.
6:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Alliance Championship – MMA ມືອາຊີບຈາກ Florida ມີ Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Sean McCorkle, Luis Palomino ແລະອື່ນໆ.
7:00 p.m. ແລະ – Enfusion Season 3 – Fighters ຈາກ 18 ບັນດາປະເທດທີ່ແຕກຕ່າງກັນແຂ່ງຂັນໃນ 85 ປະເພດກິໂລ້ໍາໃນ Ohrid, Macedonia ທີ່ພວກເຂົາດໍາລົງຊີວິດແລະຝຶກອົບຮົມຮ່ວມກັນໃນ quest ຂອງເຂົາເຈົ້າສໍາລັບຫົວຂໍ້ kickboxing ເປັນ.
8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, featur4es ແລະການວິເຄາະພາຍໃນກ່ຽວກັບການຕໍ່ສູ້ເກມ.
10:00 p.m. ແລະ – Enfusion #24: Lazaar vs. ມິດ Este – Featuring Ismael Lazaar vs. Thomas Vanneste ສໍາລັບຫົວຂໍ້ Enfusion ໂລກ heavyweight ຈາກ Feb. 2, 2015 ໃນເນເທີແລນ Eindhovem.
ວັນສຸກ, Feb. 13
12:00 a.m. ແລະ – ມັນເປັນເວລາສາຍພິເສດ – ອົງການຈັດຕັ້ງ kickboxing premier ຂອງໂລກທີ່ມີ Badr Hari, Melvin Manhoef ແລະ Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ.
4:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ DEEP – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບລະດັບຈາກການສົ່ງເສີມການຍີ່ປຸ່ນປະຫວັດສາດລວມທັງການ DEEP Shinya Aoki, Hayato Sakurai ແລະ Gegard Mousasi.
5:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Jewel – ການຕໍ່ສູ້ຄລາສສິກຈາກ league ພາສາຍີ່ປຸ່ນເພດຍິງທັງຫມົດ MMA, Jewels.
6 p.m. ແລະ – M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ – ມືອາຊີບ MMA ຈາກເອີຣົບທີ່ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງທີ່ເພີ່ມຂຶ້ນແລະສາກົນຮູບດາວ.
7:00 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
7:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, featur4es ແລະການວິເຄາະພາຍໃນກ່ຽວກັບການຕໍ່ສູ້ເກມ.
8:00 p.m. ແລະ – ໄປ 2 Toe ກັບ Frank Shamrock – ການສໍາພາດນັ່ງລົງກັບຜູ້ບຸກເບີກ MMA Frank Shamrock.
9:00 p.m. ແລະ — NSS 28: Fighters’ The – Featuring Karol Bedorf vs. Rolles Gracie ສໍາລັບຫົວຂໍ້ heavyweight Ksw ຈາກ Oct. 4, 2014 ໃນ Szczecin, ໂປແລນ.
ວັນເສົາ, Feb. 14
1:00 a.m. ແລະ – SuperKombat: Grand Prix World Romania 2013 – ການຈໍາແນກ heavyweight kickboxing ມີ Frank Munoz, Nikolaj Falin, Sebastian Ciobanu ແລະ Vladimir Toktasinov ເດືອນພຶດສະພາ 18, 2013 ໃນ Craiova, ໂລມາເນຍ.
4:30 p.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນນາມຫລິ້ນກິລາ 12m ໂດຍ 12m ມີສາມລະດັບ.
6:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ TKO – Featuring Krzysztof Soszynski vs. Yan Pellerin ຈາກ TKJO 26 ແລະທໍ Gouwenberg vs. Martin Desilets ຈາກ TKO 27.
7:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Gladiator ສິ່ງທີ່ທ້າທາຍ – Featuring Tyson Griffin vs. ອຸລີອາ Faber ຈາກ Challenge Gladiator 42.
10:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ SportFight – Top MMA ມີຄຸນະພາບຈາກປາຊີຟິກ Northwest, ເຈົ້າພາບໂດຍນັກຮົບເກົ່າ UFC Matt Lindland ແລະ Chael Sonnen.
4:00 p.m. ແລະ – Ring of Combat 65 – Featuring Brendan Barrett vs. Miodrag Petkovic ແລະທຽບ Frankie Perez, Rafael Machado ຈາກ Sept. 20, 2013 ຢູ່ໃນນະຄອນ Atlantic.
8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
9:00 p.m. ແລະ – Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ 14 MMA: Krusic vs. Racice – ການປະຕິບັດ MMA ມີ Lemmie Krusic vs. Antun Racice ຈາກ Oct. 3, 2014 ແລະ Ljubljana, Slovenia.
11:00 p.m. ແລະ — Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ 14 Kickboxing: ຮ້ອງ vs. Mikele– ການປະຕິບັດ Kickboxing ສະຫມໍ Petje vs. Teo Mikele ແລະ Mirko Vorkapic vs. Kevin Hessle ຈາກ Oct. 3, 2014 ແລະ Ljubljana, Slovenia.
ວັນອາທິດ, Feb. 15
10:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ ADCC – ການລວບລວມເນື້ອຂອງໃຫຍ່ທີ່ສຸດພ grappling ຈັດຂຶ້ນໃນວັນເຄີຍ, ມີ Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ແລະ Royler Gracie.
11:00 a.m. ແລະ – Elite Muay ໄທ: ປະເທດໄທ vs. ສິ່ງທ້າທາຍ – ທີ່ໃຫຍ່ທີ່ສຸດໄລຍະການ Muay ໄທໃນໂລກ, ມີ fighters ຢືນເຖິງນິຍົມສາກົນກ່ຽວກັບການກິນທີ່ມີຊື່ສຽງທີມຊາດໄທ.
ຂໍ້ມູນຂ່າວສານ:
www.FightNetwork.com
Twitter & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|