Cīņa tīkls ir 24/7 TV kanāls veltīts līdz pilnīgi kaujas sporta. Tā airs programmas, kas vērstas uz visu jomu kaujas sporta žanra, ieskaitot dzīvus cīņas un up-to-the-minūšu ziņu un analīzes jauktās cīņas mākslas, kikbokss, profesionālā cīņas, tradicionālās cīņas mākslas, bokss, cīņa ziņas, kā arī cīņa-tēmu drāma sērija, dokumentālās un spēlfilmas.
Zemāk atradīsiet izceļ šīs nedēļas programmēšanu:
Pirmdiena, Februāris. 9
2:00 p.m. UN – Ring of Combat 45 – Attēloti Phillipe Nover vs. Mike Santiago un Frankie Perez vs. Adam Townsend no jūnija 14, 2013 Atlantic City.
5:00 p.m. UN – Cīņassparu MMA sezona 4 – Kompilācija starptautisko cīņas no SFL, Leģenda, FFC, M-1 un vairāk.
6:00 p.m. UN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA iekšā 12m pa 12m arēnā ar trim līmeņiem.
6:30 p.m. UN – USA Wrestling Weekly – Host Scott Casber dod iknedēļas jaunumus un analīzes centrējumu ap ASV Wrestling, sportā nacionālā pārvaldes institūcija, ietverot intervijas, funkcijas un atskats pagātnē.
7:00 p.m. UN – 5 Kārtas – Saimnieki John Ramdeen un Robin Black aicināt īpašos viesus, lai nojauktu nedēļas nogalē MMA darbības.
7:30 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē.
8:00 p.m. UN – Enfusion Live: Hāgas 2014 – Profesionālā kikbokss featuring Mohammed Jaraya vs. Mohamed Galaoui par Enfusion papildsvars nosaukums, no Aprīlis. 5, 2015 Holandē.
Otrdiena, Februāris. 10
12:30 p.m. UN – XPTV – Pārklājums reģionālās neatrodas ASV. profesionālo un amatieru MMA notikumi.
7:00 & 7:30 p.m. UN – Xtreme Fighting Championship – Florida balstītas profesionālā MMA piedāvā top amerikāņu izredzes, international stars and UFC veterans.
8:00 p.m. UN – 5 Kārtas – Saimnieki John Ramdeen un Robin Black aicināt īpašos viesus, lai nojauktu nedēļas nogalē MMA darbības.
8:30 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē.
9:00 p.m. UN – Postījumi Fighting Championship 5 – Attēloti Ryan Machan vs. Richie Whitson un Andrew Buckland vs. Advin CVZI no maija 2, 2014 Red Deer, Alberta, Kanāda.
11:00 p.m. UN – BAMMA USA: Badbeat 9 – Attēloti Mikey Gomez vs. Ronald Jr Lebreton. un Ernests Chavez vs,. Jorge Valdez no maija 31, 2013 Commerce, PIEMĒRAM,.
Trešdiena, Februāris. 11
6:00 p.m. UN – Best of Cage Rage – Attēloti klasiskās cīņas no Apvienotās Karalistes balstītas Cage Rage organizācija ar Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pauls Daley uc.
7:00 p.m. UN – Cīņa Ziņas Tagad. MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas.
7:30 p.m. UN – Cīņassparu MMA – Kompilācijas starptautisko MMA cīņas no vienas FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Āfrika un vairāk.
9:00 p.m. UN – Cage Warriors Fighting Championship 65 – Attēloti John Maguire vs. Sauls Rogers no Mar. 1, 2014 Dublinā, Īrija.
11:00 p.m. UN – MMA Meltdown ar Gabriel Morency – Gabriel Morency sabojājas visus notikumus, kas MMA, apspriežot izredzes, prognozes, plus īpašas nedēļas viesi un ekskluzīvas intervijas.
11:30 p.m. UN – Takedown Wrestling – Plaša segumu amatieru cīkstēšanās notikumu, tostarp jaunākās ziņas, aiz-the-ainas pārklājumu no notikumiem un ekskluzīvas intervijas.
Ceturtdiena, Februāris. 12
1:30 a.m. UN – Ultimate Challenge MMA 32 – Attēloti Zelig Galesic Vs.. Linton Vassell no februāris. 2, 2013 Londonā.
6:00 p.m. UN – Championship Fighting Alliance – Profesionālā MMA no Floridas attēloti Josh Sampo, Mike Kyle, Džons Hovards, Sean McCorkle, Luis Palomino un citi.
7:00 p.m. UN – Enfusion sezona 3 – Cīnītāji no 18 dažādām valstīm konkurēt 85 kg MAX kategorija Ohridā, Maķedonija, jo viņi dzīvo un apmācīt kopā savā meklējumos kikbokss titulu.
8:00 p.m. UN – Cīņa Ziņas Tagad: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas.
8:30 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, featur4es un iekšpusē analīzi par cīņas spēlē.
10:00 p.m. UN – Enfusion #24: Lazaar vs. Draudzība Este – Attēloti Ismael Lazaar vs. Thomas Vanneste par Enfusion smagsvars pasaules titulu no februāris. 2, 2015 in Eindhovem Nīderlandē.
Piektdiena, Februāris. 13
12:00 a.m. UN – Tas ir Showtime Special – Pasaules vadošais kikbokss organizācija attēloti Badr Hari, Melvin Manhoef un Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. UN – Pancrase Classics – Klasiskās novatoriski MMA cīņas featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Markvarts, Chael Sonnen un citi.
4:00 a.m. UN – Best of DEEP – Attēloti klases cīņas no vēsturiskās Japānas DEEP veicināšanu, tostarp Šinja Aoki, Hayato Sakurai un Gegard Mousasi.
5:00 a.m. UN – Best of Jewel – Klasiskās cīņas no visu sieviešu japāņu MMA līga, Jewels.
6 p.m. UN – M-1 Challenge – Profesionālā MMA no Eiropas attēloti top celšanos perspektīvas un starptautiskas zvaigznes.
7:00 p.m. UN — Cīņa Ziņas Tagad: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas.
7:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, featur4es un iekšpusē analīzi par cīņas spēlē.
8:00 p.m. UN – Līdz 2 Toe ar Frank Baltais āboliņš – Sēdēšana intervija ar MMA pionieru Frank Shamrock.
9:00 p.m. UN — NSS 28: Cīnītāji’ Den – Attēloti Karol Bedorf vs. Rolles Gracie par KSW smagiem titulu oktobrī tiek. 4, 2014 Ščecinā, Polija.
Sestdiena, Februāris. 14
1:00 a.m. UN – SuperKombat: World Grand Prix Rumānija 2013 – Smagsvars kikbokss turnīrs attēloti Frank Muñoz, Nikolaj Falin, Sebastian Ciobanu un Vladimirs Toktasinov no maija 18, 2013 Craiova, Rumānija.
4:30 p.m. UN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA iekšā 12m pa 12m arēnā ar trim līmeņiem.
6:00 a.m. UN – Best of PTK – Attēloti Krzysztof Soszynski vs. Yan Pellerin no TKJO 26 un Todd Gouwenberg vs. Martin Desilets no TKO 27.
7:00 a.m. UN – Best of Gladiator Izaicinājums – Attēloti Tyson Griffin vs. Urijah Faber no Gladiator Challenge 42.
10:00 a.m. UN – Best of SportFight – Augstākās kvalitātes MMA no Pacific Northwest, rīkoja UFC veterāniem Matt Lindland un Chael Sonnen.
4:00 p.m. UN – Ring of Combat 65 – Attēloti Brendan Barrett vs. Miodrag Petkovic un Frankie Perez vs., Rafael Machado no septembris. 20, 2013 Atlantic City.
8:00 p.m. UN – Cīņa Ziņas Tagad: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas.
8:30 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē.
9:00 p.m. UN – Final Fight čempionāts 14 MMA: Krusic vs. Racic – MMA rīcība atspoguļo Lemmy Krusic vs. Antun Racic oktobrī tiek. 3, 2014 un Ljubljana, Slovēnija.
11:00 p.m. UN — Final Fight čempionāts 14 Kikbokss: Dziedāšana vs. Mikelic– Kikbokss rīcība atspoguļo Samo Petje vs. Teo Mikelic un Mirko Vorkapic vs. Kevin Hessling oktobrī tiek. 3, 2014 un Ljubljana, Slovēnija.
Svētdiena, Februāris. 15
10:00 a.m. UN – Best of AAŠC – Featuring kompilācijas no lielākajiem cīnās spēlēs kādreiz notika, featuring Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza un Royler Gracie.
11:00 a.m. UN – Elite Muay Thai: Taizeme vs. Challenger – Lielākais Muay Thai sēriju pasaulē, featuring piemaksu starptautiskos stand-up cīnītājiem, ņemot par slavenā Taizemes nacionālajā izlasē.
Informācija:
www.FightNetwork.com
Čivināt & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|