World Series of KÜZDELEM BEJELENTETTE SZABÁLYOK nyolcfős torna péntek, November. 20, LIVE ON NBCSN FROM Comerica SZÍNHÁZ PHOENIX, Ariz.

Fourth judge to be added in event of any draws

LAS VEGAS (Október 29, 2015) -World Series of Fighting (WSOF.com) ma bejelentette,, átfogó szabályrendszert történelmi, egy éjszaka, nyolcfős könnyű (155 font) tournament on Péntek, November. 20, élni NBCSN meg11 p.m. ÉS/8 p.m. PT-re Comerica Theatre in Phoenix, Ariz.

"Örülünk, hogy a versenyképes éjszaka versenyek hónap után annak értékelése, hogy tudtuk, hogy ezt a legizgalmasabb esemény lehetséges és, egyszerre, biztonsága érdekében a sportolóink, és mindegyiket a legjobb lehetőség, hogy érvényesüljön a ketrecben,"Mondta World Series of Fighting elnök Apa Chiefs.

Egy volt, hatszoros kick-box bajnok világ és a kétszeres Hall of MTA tagja, Sefo egy kitüntetett veteránja felett 50, egyéjszakás versenyek.

Úgy tervezték, hogy maximalizálja a teljesítményt a sportolók és arról, hogy döntő győztese alakul minden mérkőzés, A "WSOF 25: 8-Férfi könnyűsúlyú Tournament "szabályok és pontozásos egy negyedik cageside bíró az esetben, ha az eredeti három bíró a helyén pontszám semmilyen mérkőzés döntetlen.

Továbbá, könyök sztrájk megengedett lesz a bajnoki mérkőzés a bajnokság, amikor a standard, Egységes szabályzat Mixed Martial Arts lép hatályba, de nem a negyeddöntőben, vagy elődöntőben szakaszában a single-eliminációs ügy.

Mind a négy negyeddöntő színpadon versenyen rohamok, valamint a két elődöntőben színpadon roham az alábbi két, öt perces menet. The championship bout will be comprised of three, öt perces menet.

Ára a $29.99, jegyek "WSOF 25: 8-Férfi könnyűsúlyú Tournament "is kapható a Comerica Színház pénztárában, valamint online a Ticketmaster.com és WSOF.com.

Az egyik konzol a nyolcfős torna-ügy, Luis "pávián" Palomino (23-11) A Miami, FLA. akkor tér ki a Gazdag Patishnock (6-2) Kelet Stroudsberg, Pa., míg Brian Foster (23-7) A Sallisaw, Okla. ütköznek Joao Zeferino(18-6) Florianapolis, Santa Catarina, Brazília.

Az ellenkező konzol, Brian "A Bandit" Cobb (20-8) A Bakersfield, Kalifornia. Lesz csata Mike "The Mars" Ricci (10-4) A Montreal, Quebec, Kanada, mígAz iszlám Mamedov (12-1) Jersey City, N.J. keresztül Derbent, Dagesztánban, Oroszország szembe kell néznie Jorge "Macacok" Patino (38-15-2, 1 NC) A Houston, Texas keresztül Sao Paulo, Brazília.

A győztes a harc között Palomino és Patishnock találkozik a győztes harca Foster és Zeferino az elődöntőben szakaszában a verseny, míg a győztes a mérkőzés közötti Cobb és Ricci is tér ki a győztes a mérkőzés közötti Mamedov és Patino az elődöntőben színpadon a rendezvény.

A két elődöntőben színpadon győztesek szembekerülnek egymással a bajnokság forduló.

A könnyű együttes fő esemény, Jason "A Kansas City Bandit" Nagy (18-5) A Kansas City, Ön. lesz herceg meg Estevan "El Terrible" Payan (16-8, 1 NC) A Tempe, Ariz.

Az egyik két versenyen tartalék roham, LaRue "A Cannibal" Burley (6-1) A Mesa, Ariz. megy a háborúba, Joe Condon (12-8) Victorville, Kalifornia.

A második tartalék versenyen, Benny "The Son" Madrid (11-3) A Phoenix szembe kell néznie Ramil Mustapayev (3-1) Oszétia, Oroszország.

Amennyiben bármelyik torna negyeddöntőben színpadi harc győztesei nem tudnak újra be a ketrecbe az ő elődöntőben színpadon elkötelezettségét miatt elszenvedett sérülés útközben a győzelmet, A vesztese a mérkőzés továbbjut a következő versenyen forduló helyett a fájdalmat vadászgép.

Ha sem a nyertes, sem a vesztes egészséges ahhoz, hogy újra be a ketrec, viszont, az egyik tartalék küzdelemben győztesek helyettesíthetné a verseny terén.

Ajtók Comerica Színház nyitja meg 5 p.m. MT, és az első mérkőzés kezdődik 6 p.m.