WORLD SERIES НА БОРБАТА ОБЯВЯВА ПРАВИЛА ЗА ТУРНИР ОСМА-MAN в петък, Ноември. 20, НА ЖИВО ON NBCSN ОТ Comerica THEATRE във Финикс, Аризона.

Четвърти съдия, който да бъде добавен в случай на всяко равенства

LAS VEGAS (Октомври 29, 2015) -World Series на Fighting (WSOF.com) обяви днес, изчерпателен набор от правила за историческото си, една нощ, осем човека лека (155 паунда) Турнир по Петък, Ноември. 20, живеят на NBCSN в11 p.m. И/8 p.m. PT от Comerica Theatre в Phoenix, Аризона.

"Ние се радваме на конкурентна нощ на турнира действия след месеци на оценяване как бихме могли да направят възможно това най-вълнуващото събитие и, по същото време, гарантира безопасността на нашите спортисти и да даде всеки един от тях най-добрата възможност да надделее в клетката,"Каза World Series на борбата председател Отец Chiefs.

Бивш, шест пъти световен шампион по кикбокс и двукратен Залата на славата, Сефо е украсена ветеран от над 50, една нощ турнири.

Проектиран да се увеличи производителността на своите спортисти и да се гарантира, че решаваща победител във всяка схватка, на "WSOF 25: 8-Man Леки Турнир "правила включват вкара от четвърта cageside съдия в случай, че оригиналните тримата съдии в място вкарат всеки мач с равенство.

Допълнително, налакътници стачки ще бъдат разрешени в шампионата мач на турнира, когато стандартът, Единните правила Смесени бойни изкуства влязат в сила, но не и в четвъртфиналните или полуфиналните етапи на аферата с един елиминиране на.

Всяка от четирите четвъртфинал етап турнирни пристъпи както и двата полуфинални сценични схватки ще се състои от две, петминутни рунда. Двубоят на шампионата ще се състои от три, петминутни рунда.

На цена от $29.99, билети за "WSOF 25: 8-Man Lightweight турнира "са в продажба на касата на театър Comerica както и онлайн на Ticketmaster.com и WSOF.com.

В една конзола на турнира аферата с осем човека, Luis "павиан" Palomino (23-11) Маями, Fla. ще изправят с Rich Patishnock (6-2) на изток Stroudsberg, Pa., докато Brian Foster (23-7) на Sallisaw, Оклахома. ще се сблъскат с Joao Zeferino(18-6) Флорианополис, Санта Катарина, Бразилия.

В противен скобата, Brian "The Bandit" Коб (20-8) на Бейкърсфийлд, Халиф. ще се бият Mike "The марсианеца" Ричи (10-4) на Монреал, Quebec, Канада, докатоИслямът Mamedov (12-1) Джърси Сити, N.J. направо от Дербент, Дагестан, Русия ще се изправят Jorge "Macaco" Patino (38-15-2, 1 NC) Хюстън, Texas чрез Сао Пауло, Бразилия.

Победителят в борбата между Паломино и Patishnock ще се срещне с победителя от битката между Фостър и Zeferino в полуфиналната фаза на турнира, докато победителят от схватката между Cobb и Ricci ще изправят с победителя от двубоя между Мамедов и Patino в полуфиналната фаза на събитието.

Две полуфинални победителите на сцената ще се изправят един друг в кръг за първенство.

В лек за съвместно основното събитие, Jason "The Kansas City бандит" Високо (18-5) на Канзас Сити, Ти. ще го главатар с Estevan "El Terrible" Payan (16-8, 1 NC) на Темпи, Аризона.

В една от двете турнирни двубои резерви, LaRue "Канибалът" Бърлей (6-1) на Mesa, Аризона. ще тръгне на война с Joe Кондън (12-8) на Victorville, Халиф.

През втората резервна конкурса, Benny "Човешкият Син" Мадрид (11-3) на Phoenix ще се изправят Рамил Mustapayev (3-1) на Осетия, Русия.

Ако някой от четвъртфиналните етап бойните победители в турнира да бъде в състояние да се включат отново в клетката за полуфиналната си ангажимент етап поради контузия претърпени по пътя си към победата, губещ на срещата ще продължи в следващия кръг от турнира на мястото на болка изтребител.

Ако нито победител, нито губещ са достатъчно здрави, за да се включат отново в клетката, обаче, един от победителите в резерв борбата ще служи като заместител в полето за турнир.

Врати в Comerica театър ще се отворят в 5 p.m. MT, и първият мач ще започне в 6 p.m.

Допълнителни двубои ще бъдат обявени скоро.