(Usono. nur horarojn krom alie indikitaj. Por plena kanada horaro, #Pla?i viziton Tv.Fightnetwork.Com from your region.)
Batala Reto Estas 24/7 Televida kanalo #dedi?i kompletigi priraportadon de militaj sportoj. ?i aeraj programoj koncentrita sur la tuta amplekso de la milita sporta varo, Inkluzivanta vivajn batalojn kaj supre-al-la-eta sciigo kaj analizo por #memkontra?a militaj artoj, Kickboxing, Profesia luktado, Tradiciaj militaj artoj, Boksanta, Batala sciigo, Tiel kiel batalo-themed drama serio, dokumentarioj kaj #?efa?o filmoj.
Malsupre trovi #?efa?o de #?i tiu semajno’s programaro:
Lundo, Oct. 26
7:00 P.M. ET – 5 Rondoj – Batalu Network John Ramdeen kaj Robin Black invitas specialaj gastoj al rompo la semajnfino de MMA ago.
7:30 P.M. ET & 11:30 P.M. ET– Batala Sciigo Nun Kroma – La plej lasta sciigo, Recaps, #?Efa?o kaj interna analizo de la batala ludo.
Mardo, Oct. 27
1:30 .M. ET – XPTV – Priraportado de regiona Usono. Profesia kaj amatora MMA eventoj.
5:00 & 5:30 P.M. ET – Xtreme Batalada #?ampioneco – Florido-bazita profesiulo MMA featuring supro amerikaj perspektivoj, internaciaj steloj kaj UFCaj veteranoj.
6:00 P.M. & 10 P.M. ET — – 5 Rondigas #Hodia? – Video podcast kun John Ramdeen kaj Robin Black detruado larĝan varion de temoj en la MMA mondo, Inkluzivanta #anta?prezento de okazontaj eventoj kaj #?iuj la plej lastaj onidiroj kaj fraplinioj.
8:00 P.M. ET – 5 Rondoj – Batalu Network John Ramadeen kaj Robin Black invitas specialaj gastoj al rompo la semajnfino de MMA ago.
8:30 P.M. ET – Batala Sciigo Nun Kroma – La plej lasta sciigo, Recaps, #?Efa?o kaj interna analizo de la batala ludo.
11:00 P.M. ET – Hard Knocks Batalanta 46 – Featuring Jesse Arnett vs. Dimitri Waardenburg for the Hard Knocks bantamweight title from Oct. 24, 2015 En Calgary, Kanado.
Merkredo, Oct. 28
5:00 P.M. ET – Teksasa Batalo Nokto – MMAa ago de Teksaso prezentanta la Solan Stelan Staton’s pintaj perspektivoj en la kaĝo.
6:00 P.M. ET – Plej bone de #Ka?o Kolerego – Prezentanta klasikajn batalojn de Britio-bazita #Ka?o Kolerego organizo kun Anderson Silva, Antonio Silva, Viktoro Belfort, Paul Daley kaj aliaj.
7:00 P.M. ET – Batala Sciigo Nun Kroma: MMAa Eldono – Kovrante ĉiuj okazintaĵoj en la MMA mondo kun ekskluziva analizo kaj trajto.
7:30P.M. ET – Batala Sciigo Nun Kroma – La plej lasta sciigo, Recaps, #?Efa?o kaj interna analizo de la batala ludo.
8:00 P.M. ET – #Ka?o Batalantoj Batalanta #?ampioneco 59 – Featuring Jim Alers vs. Martin Svensson for the featherweight title, plus bantamweight grand prix, from Sept. 14, 2013 in Cardiff, Kimrio.
11:00 P.M. ET – MMAa Disfalo kun Gabriel Morency – Gabriel Morency rompas malsupren #?iuj la okazoj en MMA, Diskutanta probablecojn, Prognozoj, Plus specialaj #?iusemajna gastoj kaj eksklusivaj intervjuoj.
11:30 P.M. ET – 2015 IMMAF Amateur MMA Championships: Parto 4 / 4 – Coverage of the 2015 IMMAF Amateur MMA Championships from Las Vegas, featuring the men’s lightweight, men’s middleweight, female featherweight and Men’s super-heavyweight divisions.
#?A?do, Oct. 29
2:00 .M. ET – Finfina Defia MMA 31 – Prezentanta Neil Bosko #kontra?. Tomasz Czerwinski en superpezula ago de Dec. 1, 2012 En Londono.
4:30 .M. & 10:30 .M. ET – TakeDown Luktado – Eztensive coverage of amateur wrestling events, Inkluzivanta la plej lastan sciigon, #Malanta?-la-scena priraportado de eventoj kaj eksklusivaj intervjuoj.
6:00 P.M. ET – #?Ampioneco Batalanta Aliancon – Profesia MMA de Florido prezentanta la #?ati de Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Sean McCorkie, Luis Palomino kaj aliaj.
7:00 P.M. ET – Batalanta Novbakitojn – Aspiring kickboxers climb the ladder of success as rookies compete for a chance to become pros and get experience needed to succeed at a higher level.
8:00 P.M. ET – Batala Sciigo Nun Kroma: MMAa Eldono – Kovrante ĉiuj okazintaĵoj en la MMA mondo kun ekskluziva analizo kaj trajto.
8:30P.M. ET – Batala Sciigo Nun Kroma – La plej lasta sciigo, Recaps, #?Efa?o kaj interna analizo de la batala ludo.
9:00 P.M. ET – Enfusion Viva #21: Belgio – Professional kickboxing featuring Nordin Ben Moh vs. Sergio Sanchez, Brice Guidon vs. Dexter Suisse and Anke Van Gestel vs. Aleide Lawant for the -61 kg world championship from Oct. 10,k 2015 in Gent, Belgio.
11:00 P.M. ET – MMAa Disfalo kun Gabriel Morency – Gabriel Morency rompas malsupren #?iuj la okazoj en MMA, Diskutanta probablecojn, Prognozoj, Plus specialaj #?iusemajna gastoj kaj eksklusivaj intervjuoj.
Vendredo, Oct. 30
12:00 .M. & 11 .M. ET – ?i’s Showtime #Speciala?o – La monda’s superega kickboxing organizo prezentanta Badr Hari, Melvin Manhoef kaj Giorgio Petrosyan.
5:00 P.M. ET – Batalanta Novbakitojn – Aspiring kickboxers climb the ladder of success in the sport as rookies compete for a chance to become professional and get experience needed to succeed at a higher level.
6:00 P.M. ET – M-1 Defio – Pro MMA from Europe featuring top rising prospect and international stars.
7:00 P.M. ET – Batala Sciigo Nun Kroma: MMAa Eldono – Kovrante ĉiuj okazintaĵoj en la MMA mondo kun ekskluziva analizo kaj trajto.
7:30P.M. ET – Batala Sciigo Nun Kroma – La plej lasta sciigo, Recaps, #?Efa?o kaj interna analizo de la batala ludo.
9:00 P.M. ET – Piedfingro 2 Toe with Chung Lee – Sit-down interviews with Sanshou specialist and UFC middleweight star Chung Lee.
9:30 P.M. ET – KSW 23: Khalidov #kontra?. Manhoef – Featuring Mamde Khakidov vs. Melvin Manhoef, Sean McCorkle vs. Mariusz Pudzianowski and Kendall Grove vs. Michal Materia from June 8, 2013 En Gdansk, Pollando.
Sabato, Oct. 31
6:00 .M. ET — Plej bone de TKO – Featuring George St-Pierre vs. Travis Galbraith de UCC 11.
7:00 .M. ET –Plej bone de Gladiatora Defio – Prezentanta Urijah Faber kontraŭ. David Velasquez de Gladiatora Defio 27.
8:00 .M. ET – Plej bone de SportFight – Pinta superkvalita MMA de la Pacifika Nordokcidento. Hosted by UFC veterans Matt LIndland and Chael Sonnen. This episode features Brian Caraway and Ian Loveland in action.
2:00 P.M. ET – KSW 32: Road to Wembley– LIVE MMA featuring Mariusz Pudzianowski vs. Peter Graham, Borys Mankowski vs. Jesse Taylor for the KSW welterweight title, Tomasz Narkun vs. Goran Reijic for the KSW light heavyweight title, plus James McSweeney vs. Marcin vs. Marcin Rozalski, from London’s Wembley Stadium.
8:00 P.M. ET – Batala Sciigo Nun Kroma: MMAa Eldono – Kovrante ĉiuj okazintaĵoj en la MMA mondo kun ekskluziva analizo kaj trajto.
8:30P.M. ET – Batala Sciigo Nun Kroma – La plej lasta sciigo, Recaps, #?Efa?o kaj interna analizo de la batala ludo.
9:00 P.M. ET – 2015 IMMAF Amateur MMA Championships: Parto 1 / 4 – Coverage of the 2015 IMMAF Amateur MMA Championships from Las Vegas, featuring the the men’s flyweight, female strawweight and men’s heavyweight divisions.
10:30 P.M. ET – 2015 IMMAF Amateur MMA Championships: Parto 2 / 4 – Coverage of the 2015 IMMAF Amateur MMA Championships from Las Vegas, featuring the men’s bantamweight, female flyweight and men’s light heavyweight division.
#Diman?o, Nov. 1
6:00 .M. ET – Pancrase #Klasika?o – Klasika pionira MMA bataloj prezentanta Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nomi Marquardt, Chael Sonnen kaj aliaj.
11:00 .M. ET – Plej bone de ADCC– Trajtoj compilaciones de la plej granda Grappling matĉoj iam tenis, Prezentanta Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza kaj Royler Gracie.
12:00 P.M. ET – Elita Muay Thai: Tajlando #kontra?. Kontestanto – La plej granda Muay Thai serio en la mondo featuring premio internacia stand-up batalantoj prenante sur la renoma Tajlando Nacia Teamo.
5:30 P.M. ET – 2014 Ĵudo Tyumen Grandŝlemo – Ĉefaĵoj de la 2014 Judo Tyumen Grand Slam from Julio 12-13, 2014 En Rusio.
6:00 P.M. ET – Batalanta Spiritan MMA Sezono 4 – Kompilo de internaciaj bataloj de SFL, Legendo FFC, M-1 kaj pli.
11:00 P.M. ET – Enfusion Viva #18: Amsterdamo – Pro kickboxing from Amsterdam, Nederlando, featuring top international and rising prospects.