Neporažen WBC NO. 1 Bojevnik AMIR Imam soočiti Adrian Granados v soboto, November. 28, ON Showtime EXTREME®

Oscar Rivas vs. Curtis Harper - 10 Okrogla Heavyweight Bout

SHOWTIME PRVENSTVO BOKS® LIVE ON Showtime® (11 p.m. IN/PT)

James DeGale vs. Lucian Bute - IBF Super Srednja kategorija Svetovno prvenstvo

Eleider Alvarez vs.. Isaac Chilemba - WBC Svetloba Heavyweight Naslov Eliminator

NEW YORK (Nov. 10, 2015) -WBC Ne. 1 uvrstila super lahki Amir Imam (18-0, 15 Kos) vrne v obraz Adrian Granados (14-4-2, 11 Kos) v 10 krogu dvoboja na Sobota, Nov. 28 na SHOWTIME boks na sho EXTREME.

Neporažen Imam je obvezna izzivalec za WBC 140 funtov prvaka Viktor Postol, ki je osvojil prostega naslov s 10th krog TKO od Lucas Matthysse v oktobru.

SHOWTIME boks na SHO EXTREME televizijska oddaja se začne v živo na 9 p.m. IN/PT iz Videotron center V Quebec pred tem nocojšnji SHOWTIME PRVENSTVO boks televizijska oddaja. V SHO EXTREME odpirač, nepremagan težka in nekdanji mednarodna zvezda Oscar Rivas (17-0, 12 Kos) bo obraz Curtis Harper (12-4, 8 Kos) v 10 krogu dvoboja z.

IBF Super Srednja kategorija svetovni prvak James DeGale (21-1, 14 Kos) bo branil njegov pas proti nekdanji 168 funtov šampion Lucian Bute(32-2, 25 Kos) v glavni dogodek SHOWTIME PRVENSTVO BOKS® živeti SHOWTIME® (11 p.m. IN/PT).

V sodelovanju funkcijo, WBC je Ne. 1-uvrstila 175-kilogramskega borec Isaac Mark (24-2-2, 10 Kos) bo kvadratni off s št. 2-uvrstila Eleider Alvarez (18-0, 10 Kos) v svetlo težji naslov svetovnega eliminatorja. Zmagovalec zasluži pravico, da postanejo obvezne izzivalec za WBC svetlobe Težji svetovni prvak Adonis Stevenson.

Dogodek, zaračunavajo kot "predelava", je predstavitev Videotron v sodelovanju z mise-O-Jeu.

Eden izmed najhitreje rastočih kandidata Boks je, 25-year-old Imam je nokautiral 15 njegovega 18 strokovne nasprotniki od obračanja pro v 2011. Albany, NY, materni prihaja off četrto okroglo izbijanje nekdanjega svetovnega naslovne izzivalec Fernando Angulo na Julij 18 na Showtime.

26-year-old Granados, Chicago, je osvojil tri boje zapored od blizu, split izguba odločitev, da undefeated welterweight iskanjeBrad Solomon na undercard od Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao PPV zadnji Maj 2 v Las Vegasu. Granados "samo drug poraz, saj 2011 je bila izguba večine odločitev, da se takrat nepremagan Felix Diazv 2014. Granados, ki ima remi proti nekdanji welterweight svetovni prvak Kermit Cintron, se bo preselila nazaj navzdol 140 funtov za njegov dvoboj s Imam.

Temelji Montreal Rivas zastopana Kolumbijo v 2008 Olimpijske igre. 28-year-old je snele s tremi rasklapanje, prvi krog TKO od Jason Pettaway na Julij 26 v svojem U.S. prvi nastop na ShoBox: New Generation. Rivas vrne v provinci Quebec, Spletna stran 16 njegovega 17 Konci, proti 27-year-old Harper, ki je 5-1 V svojih zadnjih šestih bojev.

Harper, Jacksonville, Fla., se snele tesno izgubo odločitev, da dolgoletni težjega bojevnik Chris Arreola na Marec 13. Harper je bil porušen v prvem krogu proti Arreola vendar zbralo na zabaven slugfest.

Vstopnice so naprodaj na blagajni Videotron Centre, nawww.ticketmaster.ca, v telovadnici (514) 383-0666, na InterBox (450) 645-1077 ali na prvaka boks klub (514) 376-0980.