CENTRAL NEW ENGLAND SEMIFINALS PAIRINGS
NOVICE CLASS
Легковаговиків (132 кг.)
Jacob Solomon (Brookline, Массачусетс – Кільце)
проти.
Jonathan Depina (Дорчестер, Массачусетс – Peter Welch’s)
FEMALE LIGHT WELTERWEIGHTS (141 кг.)
Katie Gregory (Бостон, Массачусетс – Peter Welch’s)
проти.
Shaquanda Best (Лінн, Массачусетс – Somerville Boxing)
LIGHT WELTERWEIGHTS (141 кг.)
Fresnel Pierre (Дорчестер, Массачусетс – Redline Fight Sports)
проти.
Edwin Rozon (Haverhill, Массачусетс – Haverhill Downtown Boxing)
Напівсередньої ваги (152 кг.)
Daniel Isberg (Бостон, Массачусетс – Boston Boxing)
проти.
Lipi Fernandez (Roxbury, Массачусетс – Peter Welch’s)
Середньоваговиків (165 кг.)
Peter Maher (Arlington, Массачусетс – Somerville Boxing)
проти.
Yancarlos Sanchez (Дорчестер, Массачусетс – Quietman Sports)
Брайан Лоуренс (Дорчестер, Массачусетс
проти.
Henry Gedney (Gloucester, Массачусетс – Gloucester Boxing)
Світло важковаговиків (178 LBS.)
Justin Deflumeri (Merrimack, Нью-Гемпшир – Nashua PAL)
проти.
Joshua Flood (Манчестер, Нью-Гемпшир – Murphy’s Boxing)
SUPER HEAVYWEIGHTS (201+ кг.)
Ryan Brooks (Weymouth, Массачусетс – Grealish Boxing)
проти.
Christian Ortiz (Бостон, Массачусетс – Кільце)
OPEN CLASS
FEMALE FEATHERWEIGHTS (125 LBS.)
Roberta Pappas (Лоренс, Массачусетс – Intenze 978)
проти.
Michelle Egan (Бостон, Массачусетс – Boston Boxing)
Легковаговиків (132 кг.)
Jose Tirado (Дорчестер, Массачусетс – Grealish Boxing)
проти.
Брендон Хіггінс (Chelmsford, Массачусетс – West End)
LIGHT WELTERWEIGHTS (141 кг.)
Alex Mercado (Gardner, Массачусетс – Paladin Martial Arts)
проти.
Abraham Nova (Braintree, Массачусетс – Peter Welch’s)
Адріан Соса (Лоренс, Массачусетс – Haverhill Inner City)
проти.
Jeremiah Perez (Лоуелл, Массачусетс – West End)
Напівсередньої ваги (152 кг.)
Joe Meuse (Millis, Массачусетс – Nonatum Boxing)
проти.
Josniel Castro (Лоренс, Массачусетс – Haverhill Inner City)
Ксавьє Вега (Лоренс, Массачусетс – Canal Street Boxing)
проти.
Michael Fontanez (Nashua, Нью-Гемпшир – Nahusa PAL)
Середньоваговиків (165 кг.)
Julien Baptiste (Лоуелл, Массачусетс – West End)
проти.
Chris Davis-Fogg (Framingham, Массачусетс – Uppercuts)
Ryan Clark (Barrington, Нью-Гемпшир – Murphy’s Boxing)
проти.
Joe Penta (Ньютон, Массачусетс – Nonantum Boxing)