Boj Network je 24/7 televizijski program namenjen za dokončanje pokritosti borilne športe. To airs programe za celotno področje bojne športne zvrsti, vključno z živimi bojev in up-to-the-minute novice in analize mešanih borilnih veščin, kickboxing, profesionalna rokoborba, tradicionalne borilne veščine, boks, Boj novice, kot tudi iz boja temo dramske serije, dokumentarnih in igranih filmov.
Spodaj najdete vrhunce programiranja ta teden:
Ponedeljek, Sea. 2
2:00 p.m. IN – Ring of Combat 48 – Featuring Brandon Barrett vs. Justin Woods in Chris Wade vs. Frankie Perez od maja 16, 2014 v Atlantic City, NJ.
5:00 p.m. IN – Borbenosti MMA Sezona 4 – Zbirka mednarodnih bojev iz SFL, Legend, FFC, M-1 in več.
6:00 p.m. IN – USA Wrestling Tedenski – Host Scott Casber daje tedensko novice in analize centriranje okoli USA Wrestling, nacionalni upravni organ športa v, vključno z intervjuji, funkcije in pogled v preteklost.
6:30 p.m. IN – Judo Grand Slam v Parizu 2014 – Poudarki iz Judo pariškega Grand Slam od februar 8-9, 2014 v Franciji.
7:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA.
8:00 p.m. IN – Enfusion v živo: Mallorca, Španija – Featuring Iman Barlow vs. Iman Ghablou in David Calbo vs. Gil Salva od julija 12, 2014.
Torek, Sea. 3
12:00 a.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA.
1:00 a.m. IN – Da 2 Toe z Josh Koscheck – Sit-down intervju z nekdanjim UFC welterweight zvezdic Josh Koscheck
1:30 a.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m s 12m areni z oviro strukture tristopenjskega.
2:30 am. IN – XPTV – Pokritost regionalnega U.S. pro in amaterski MMA.
7:00 & 7:30 p.m. IN – Xtreme Fighting Championship – Florida, ki temelji profesionalni MMA ponaša vrhunske ameriške perspektive, mednarodne zvezde in UFC veterani.
8:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA.
9:00 p.m. IN – Fight4Pride prvenstvo 2 – Featuring Stahinja Gavrilovic vs. Yacine Bandoui, Martin Grandmont vs. Loyd Galindo in Will Romero vs. Dimitri Waardenburg od november. 22, 2014 v Laval, Quebec, Canada.
11:00 p.m. IN – Cage Fury Boj prvenstvo 37 – Featuring Azunna vzhod vs. Keith Bell in Bill Algeo vs. Mike Pope od junija 28, 2014 v Philadelphii.
Sreda, Sea. 4
3:00 a.m. IN – Texas Fight Night – MMA ukrep iz Teksasa featuring Lone Star je top možnosti v kletko.
4:00 a.m. IN – Rocktagon MMA – Pro in amaterski MMA iz Ohia featuring naslednjo generacijo zvezd.
6:00 p.m. IN – Best of Cage Rage – Poleg klasičnih borb, ki temeljijo na UK organizacije Cage Rage s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley in drugi.
7:00 p.m. IN – Boj News Now. MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
8:00 p.m. IN – Borbenosti MMA – Zbirke mednarodnih MMA borb iz ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Slovenija, in bolj.
9:00 p.m. IN – Cage Warriors Fighting Championship 67 – Featuring Brett Johns vs. James Brum za prosto naslovu bantamweight od april. 12, 2014 Swansea, Wales.
11:00 p.m. IN – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency pokvari vse dogajanje v MMA, razpravljanje kvote, Napovedi, plus posebni gostje na teden in ekskluzivne intervjuje.
11:30 p.m. IN – Takedown Wrestling – Obsežna pokritost amaterskih rokoborba dogodkov, vključno z najnovejšimi novicami, zadaj-the-scenes pokritost dogodkov in ekskluzivnih intervjujev.
Četrtek, Sea. 5
12:00 a.m. IN — Boj News Now. MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
1:30 a.m. IN – Ultimate Challenge MMA 35 – Featuring vs Karlos Vemola. Denniston Sutherland in Przemyslaw Mysiala vs. Carl Kinslow od avgust. 3, 2013 v Londonu.
6:00 p.m. IN – Prvenstvo Fightling Alliance – Pro MMA iz Floride featuring všeč Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, So McCorkie, Luis Palomino in drugi.
7:00 p.m. IN – Boj Rookies – Ambicioznimi kick-boksarice vzpenjali uspeha v športu, kot novinci tekmujejo za priložnost, da postanejo strokovnjaki in dobili izkušnje, potrebne za uspeh na višji ravni.
8:00 p.m. IN – Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
11:00 p.m. IN – DEEP: 67 Vpliv – Featuring Yuki vs Motoya. Yoshiro in Haruo Ochi vs. Masakazu Imanari od junija 22, 2014 v Tokiu.
Petek, Sea. 6
12:00 a.m. IN – To je Showtime Posebna ponudba – Svetovna premier kickboxing organizacije ponaša Badr Hari, Melvin Manhoef in Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen in drugi.
4:00 a.m. IN – Best of DEEP – Poleg vrhunskih borb od zgodovinskega japonskega GLOBOKO promocijo vključno Shinya Aoki, Hayato Sakurai in Gegard Mousasi.
5:00 a.m. IN – Best of Jewels – Klasične bojev iz all-ženski japonski MMA ligi, Jewels.
6 p.m. IN – M-1 Challenge – Professional MMA iz Evrope ponaša najpogostejša možnosti in mednarodne zvezde.
7:00 p.m. IN — Boj News Now. MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
8:00 p.m. IN – Da 2 Toe Renzo Gracie – Sit-down intervju z MMA in BJJ legendo Renzo Gracie.
8:30 p.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m-by-12m areni s treh ravneh.
9:00 p.m. IN — NSS 8 – Featuring Alexey Oleinik, Karol Bedorf, Mamed Khalidov in tja Moise Rimbon, Nov. 10, 2007 v Varšavi, Poljska.
Sobota, Sea. 7
12:00 a.m. IN — Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
1:00 a.m. IN – SuperKombat: World Grand Prix Romunija 2013 – Featuring D'Angelo Marshall, Giannis Stoforidis, Gaetan Sautron in Leroy Johnson v težjega ukrepa turnir od september. 28, 2013 v Botosani, Romunija.
6:00 a.m. IN – Best of TKO – Mark Hominick vs. Hatsu Hioki iz TKO 28.
7:00 a.m. IN – Best of Gladiator Challenge – Featuring Tyson Griffin vs. Jorge Evanelista od Gladiator Challenge 46.
10:00 a.m. IN – Best of SportFight – Vrhunska kakovost MMA iz Pacific Northwest. Gostila UFC veterani Matt Lindland in Chael Sonnen.
3:00 p.m. IN – Ring of Combat 49 – Featuring Andre Harrison vs. Jeff Lentz in Julio Arce vs. Jake Grigson od september. 19, 2004 v Atlantic City, NJ.
8:00 p.m. IN – Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
9:00 p.m. IN – Final Fight Championship: Futures 3 MMA – Featuring Anthony Delia Vs.. Archontis amo, Seven. 27, 2014 in Zagreb, Hrvaška.
11:00 p.m. IN — Final Fight Championship: Futures 3 Kickboxing – Featuring Mladen Brestovac Vs.. Luca Panto od september. 27, 2014 in Zagreb, Hrvaška.
Nedelja, Sea. 8
6:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Ime Marquardt, Chael Sonnen in drugi.
10:00 a.m. IN – Best of ADCC – Featuring kompilacije največjih spoprijemajo tekmah doslej potekala, ponaša Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza in Royler Gracie.
11:00 a.m. IN – Elite Muay Thai: Tajska vs. Challenger – Največji Muay Thai serija na svetu, ki vsebuje premium mednarodne stand-up borci ob o znamenitem Thai državnega ekipe.
7:00 p.m. IN – USA Wrestling Tedenski – Host Scott Casber daje tedensko novice in analize centriranje okoli USA Wrestling, nacionalni upravni organ športa v, vključno z intervjuji, funkcije in pogled v preteklost.
7:30 p.m. IN – Judo Grand Prix Dusseldorf 2014 – Poudarki 2014 Judo Dusseldorf Grand Prix od februar. 21-23, 2014 v Belgiji.
11:00 p.m. IN – King of Kings: Junakovo Bushido Vilnius 2014 – Featuring Pavel Voronin vs. Sergej Maslobojev in Jordann Pikeur vs.. Tadas Jonkus od november. 15, 2014 v Vilni, Litva.
Informacije:
Twitter & Instagramfightnet
|
O FIGHT NETWORK: Boj Network je premier borilni športi omrežje na svetu, posvečen 24/7 pokritost, vključno s pretepi, borci, boj novice in boj življenjski slog. Kanal je na voljo v U.S.. na Cablevisión v delih New Yorku, Connecticut in New Jersey, Temeljijo na Texas Grande Communications, Armstrong Cable v Pensilvaniji in vzhodni Ohio, kakor tudi na Shentel Cable v Virginiji, West Virginia in dele zahodne Maryland. Boj Network je tudi Roku dekoderji v ZDA. in Kanada, predvajale v živo na spletni strani KlowdTV.com, in na voljo v vseh večjih prevoznikov v Kanadi in več kot 30 države v Evropi, Afrika in Bližnji vzhod. |