ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ມວຍ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ຈັນ, ທະເລ. 2
2:00 p.m. ແລະ – Ring of Combat 48 – Featuring Brandon Barrett vs. Justin Woods ແລະຄຣິ Wade vs. Frankie Perez ເດືອນພຶດສະພາ 16, 2014 ຢູ່ໃນນະຄອນ Atlantic, NJ.
5:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນ ໆ.
6:00 p.m. ແລະ – ລັດອະເມລິກາປະຈໍາອາທິດ Wrestling – ເປັນເຈົ້າພາບ Scott Casber ເຮັດໃຫ້ຂ່າວປະຈໍາອາທິດແລະການວິເຄາະຈຸດສູນກາງປະມານ USA Wrestling, ອົງການຄຸ້ມຄອງກິລາແຫ່ງຊາດ, ລວມທັງການສໍາພາດ, ຄຸນນະສົມບັດແລະເບິ່ງກັບຄືນໄປບ່ອນທີ່ຜ່ານມາ.
6:30 p.m. ແລະ – Judo Grand Slam Paris 2014 – ຈຸດເດັ່ນຈາກການ Judo Paris Grand Slam ຈາກ Feb 8-9, 2014 ໃນປະເທດຝຣັ່ງ.
7:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້.
8:00 p.m. ແລະ – Enfusion Live: Mallorca, ສະເປນ – Featuring Iman Barlow vs. Iman Ghablou ແລະ David Calbo vs. Gil Salva ຈາກກໍລະກົດ 12, 2014.
ວັນອັງຄານ, ທະເລ. 3
12:00 a.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້.
1:00 a.m. ແລະ – ໄປ 2 Toe ກັບ Josh Koscheck – ນັ່ງລົງການສໍາພາດມີອະດີດດາວ welterweight UFC Josh Koscheck
1:30 a.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນ 12 ໂດຍສນາມຫລິ້ນກິ 12m ທີ່ມີໂຄງສ້າງອຸປະສັກສາມລະດັບ.
2:30 ເຈົ້າ. ແລະ – XPTV – ການຄຸ້ມຄອງຂອງພາກພື້ນ U.S ການສົ່ງເສີມແລະນັກສມັກເລ່ນ MMA.
7:00 & 7:30 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Championship Xtreme – Florida ເປັນມືອາຊີບ MMA ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງອາເມລິກາ, ດາວສາກົນແລະນັກຮົບເກົ່າ UFC.
8:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້.
9:00 p.m. ແລະ – Fight4Pride Championship 2 – Featuring Stahinja Gavrilovic vs. Yacine Bandoui, Martin Grandmont vs. Loyd Galindo ແລະຈະ Romero vs. Dimitri Waardenburg ຈາກ Nov. 22, 2014 ໃນວາລະ, Quebec, ການາດາ.
11:00 p.m. ແລະ – Fury Cage ສູ້ກັນອ່ານ 37 – Featuring Azunna East vs. Keith ລະແລະບັນຊີລາຍການ Algeo vs. Mike Pope ຈາກເດືອນມິຖຸນາ 28, 2014 ໃນ Philadelphia.
ວັນພຸດ, ທະເລ. 4
3:00 a.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ Texas – ການປະຕິບັດ MMA ຈາກ Texas ນະການ Lone Star ຂອງຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງໃນ cage ໄດ້.
4:00 a.m. ແລະ – Rocktagon MMA – MMA Pro ແລະນັກສມັກເລ່ນຈາກລັດໂອໄຮໂອທີ່ມີການຜະລິດຕໍ່ໄປຂອງດວງດາວ.
6:00 p.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Rage Cage – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບຫມູ່ຈາກປະເທດອັງກິດທີ່ອົງການຈັດຕັ້ງ Rage Cage ມີວິ Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley ແລະອື່ນໆ.
7:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ. MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
8:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ MMA ສາກົນຈາກ ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC ອາຟຣິກາ, ແລະອື່ນ ໆ.
9:00 p.m. ແລະ – Warriors Cage ສູ້ກັນ Championship 67 – Featuring Brett Johns vs. James Brum ສໍາລັບຫົວຂໍ້ຫມິ່ນສາດສະຫນາທີ່ vacant ເມ. 12, 2014 Swansea, Wales.
11:00 p.m. ແລະ – MMA Meltdown ກັບ Gabriel MORENCI – Gabriel MORENCI breaks ລົງເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນ MMA, ການສົນທະນາບໍ່ລົງຮອຍກັນ, ການຄາດຄະເນ, ບວກກັບບຸກຄົນທົ່ວໄປປະຈໍາອາທິດພິເສດແລະການສໍາພາດພິເສດ.
11:30 p.m. ແລະ – Takedown Wrestling – ການຄຸ້ມຄອງການຢ່າງກວ້າງຂວາງຂອງກິດຈະກໍາ wrestling ນັກສມັກເລ່ນ, ລວມທັງຂ່າວຫຼ້າສຸດ, ການຄຸ້ມຄອງຈາກກິດຈະກໍາແລະການສໍາພາດສະເພາະຫລັງຂອງ, scenes ການ.
ວັນພະຫັດ, ທະເລ. 5
12:00 a.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ. MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
1:30 a.m. ແລະ – MMA ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Ultimate 35 – Featuring vs Karlos Vemola. Denniston Sutherland ແລະ Przemyslaw Mysiala vs. Carl Kinslow ຈາກຄະ. 3, 2013 ໃນລອນດອນ.
6:00 p.m. ແລະ – Championship Fightling Alliance – MMA Pro ຈາກ Florida ທີ່ມີເຊັ່ນດຽວກັນຂອງ Josh Sampo ໄດ້, Mike Kyle, John Howard, ມີ McCorkie, Luis Palomino ແລະອື່ນໆ.
7:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Rookies – ປາຖນາຢາກເຕະ boxers, ຮູ້ສຶກເມື່ອຍ ladder ຂອງຜົນສໍາເລັດໃນການແຂ່ງຂັນກິລາເປັນ rookies ແຂ່ງຂັນສໍາລັບໂອກາດທີ່ຈະກາຍເປັນມືອາຊີບແລະໄດ້ຮັບປະສົບການທີ່ຈໍາເປັນເພື່ອສໍາເລັດຢູ່ໃນລະດັບທີ່ສູງກວ່າເປັນ.
8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
11:00 p.m. ແລະ – DEEP: 67 ຜົນກະທົບ – Featuring Yuki Motoya vs. Yoshiro ແລະຮາລຸໂອະຕາ vs. Masakazu Imanari ຈາກເດືອນມິຖຸນາ 22, 2014 ໃນໂຕກຽວ.
ວັນສຸກ, ທະເລ. 6
12:00 a.m. ແລະ – ມັນເປັນເວລາສາຍພິເສດ – ອົງການຈັດຕັ້ງ kickboxing premier ຂອງໂລກທີ່ມີ Badr Hari, Melvin Manhoef ແລະ Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ.
4:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ DEEP – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບລະດັບຈາກການສົ່ງເສີມການຍີ່ປຸ່ນປະຫວັດສາດລວມທັງການ DEEP Shinya Aoki, Hayato Sakurai ແລະ Gegard Mousasi.
5:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Jewels – ການຕໍ່ສູ້ຄລາສສິກຈາກ league ພາສາຍີ່ປຸ່ນເພດຍິງທັງຫມົດ MMA, Jewels.
6 p.m. ແລະ – M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ – ມືອາຊີບ MMA ຈາກເອີຣົບທີ່ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງທີ່ເພີ່ມຂຶ້ນແລະສາກົນຮູບດາວ.
7:00 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ. MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
8:00 p.m. ແລະ – ໄປ 2 Toe ກັບ Renzo Gracie – ນັ່ງລົງການສໍາພາດກັບ MMA ແລະ BJJ legend Renzo Gracie.
8:30 p.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນນາມຫລິ້ນກິລາ 12m ໂດຍ 12m ມີສາມລະດັບ.
9:00 p.m. ແລະ — NSS 8 – Featuring Alexey Oleinik, Karol Bedorf, Mames Khalidov ທຸກທີ່ທຸກບ່ອນ Moise Rimbon, Nov. 10, 2007 ໃນ Warsaw, ໂປແລນ.
ວັນເສົາ, ທະເລ. 7
12:00 a.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
1:00 a.m. ແລະ – SuperKombat: Grand Prix World Romania 2013 – Featuring Angelo D 'Marshall, Giannis Stoforidis, Gaetan Sautron ແລະ Leroy Johnson ໃນການດໍາເນີນການຈໍາແນກ heavyweight ຈາກ Sept. 28, 2013 ໃນ Botosani, ໂລມາເນຍ.
6:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ TKO – Mark Hominick vs. Hatsu HIOKI ຈາກ TKO 28.
7:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Gladiator – Featuring Tyson Griffin vs. Jorge Evanelista ຈາກ Challenge Gladiator 46.
10:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ SportFight – Top MMA ມີຄຸນະພາບຈາກປາຊີຟິກ Northwest. Hosted by UFC ນັກຮົບເກົ່າ Matt Lindland ແລະ Chael Sonnen.
3:00 p.m. ແລະ – Ring of Combat 49 – Featuring Andre Harrison vs. Jeff Lentz ແລະ Julio Arce vs. Jake Grigson ຈາກ Sept. 19, 2004 ຢູ່ໃນນະຄອນ Atlantic, NJ.
8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
9:00 p.m. ແລະ – Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ: Futures 3 MMA – ຂຽນເມື່ອທຽບໃສ່ Anthony Delia. Archontis fro, Seven. 27, 2014 ແລະ Zagreb, ໂຄເອເຊຍ.
11:00 p.m. ແລະ — Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ: Futures 3 Kickboxing – ຂຽນເມື່ອທຽບໃສ່ Mladen Brestovac. Luca Panto ຈາກ Sept. 27, 2014 ແລະ Zagreb, ໂຄເອເຊຍ.
ວັນອາທິດ, ທະເລ. 8
6:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, ຊື່ Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ.
10:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ ADCC – ການລວບລວມເນື້ອຂອງໃຫຍ່ທີ່ສຸດພ grappling ຈັດຂຶ້ນໃນວັນເຄີຍ, ມີ Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ແລະ Royler Gracie.
11:00 a.m. ແລະ – Elite Muay ໄທ: ປະເທດໄທ vs. ສິ່ງທ້າທາຍ – ທີ່ໃຫຍ່ທີ່ສຸດໄລຍະການ Muay ໄທໃນໂລກມີ fighters ຢືນເຖິງນິຍົມສາກົນໄດ້ກິນກ່ຽວກັບທີມງານແຫ່ງຊາດໄທທີ່ມີຊື່ສຽງ.
7:00 p.m. ແລະ – ລັດອະເມລິກາປະຈໍາອາທິດ Wrestling – ເປັນເຈົ້າພາບ Scott Casber ເຮັດໃຫ້ຂ່າວປະຈໍາອາທິດແລະການວິເຄາະຈຸດສູນກາງປະມານ USA Wrestling, ອົງການຄຸ້ມຄອງກິລາແຫ່ງຊາດ, ລວມທັງການສໍາພາດ, ຄຸນນະສົມບັດແລະເບິ່ງກັບຄືນໄປບ່ອນທີ່ຜ່ານມາ.
7:30 p.m. ແລະ – Judo Grand Prix Dusseldorf 2014 – ຈຸດເດັ່ນຂອງ 2014 Judo Dusseldorf Grand Prix ຈາກ Feb. 21-23, 2014 ໃນ Belgium.
11:00 p.m. ແລະ – ເປັນຂອງຄົນ: Hero ຂອງ Bushido Vilnius 2014 – Featuring Pavel Voronin vs. Sergei Maslobojev ແລະທຽບ Jordann Pikeur. Tada Jonkus ຈາກ Nov. 15, 2014 ໃນ Vilnius, Lithuania.
ຂໍ້ມູນຂ່າວສານ:
Twitter & Instagramfightnet
|
ກ່ຽວກັບເຄືອຂ່າຍການຕໍ່ສູ້: ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຄວາມຂອງໂລກເຄືອຂ່າຍການກິລາການຕໍ່ສູ້ premier ອຸທິດຕົນເພື່ອ 24/7 ການຄຸ້ມຄອງ, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້, fighters, ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວແລະການຕໍ່ສູ້ຊີວິດ. ຊ່ອງທາງການທີ່ມີຢູ່ໃນ U.S ໄດ້. ກ່ຽວກັບ Cablevision ຢູ່ໃນພາກສ່ວນຂອງນິວຢອກ, Connecticut ແລະ New Jersey, Texas ທີ່ Grande Communications, Armstrong Cable ໃນ Pennsylvania ແລະພາກຕາເວັນອອກ Ohio, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບ Shentel Cable ໃນ Virginia, ພາກຕາເວັນຕົກ Virginia ແລະບາງສ່ວນຂອງພາກຕາເວັນຕົກ Maryland. ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຍັງກ່ຽວກັບ Roku ຕັ້ງຫ້ອງເທິງໃນສະຫະລັດ. ແລະການາດາ, ໄຫລຢູ່ໃນເວັບໄຊ KlowdTV.com, ແລະທີ່ມີຢູ່ໃນທຸກທີ່ສໍາຄັນທັງຫມົດໃນການາດາແລະຫຼາຍກ່ວາ 30 ບັນດາປະເທດໃນທົ່ວເອີຣົບ, ອາຟຣິກາແລະຕາເວັນອອກກາງ. |