Lụọ Network bụ a 24/7 telivishọn raara mezue mkpuchi nke ọgụ egwuregwu. Ọ onwe mmemme lekwasịrị anya dum akporo nke ọgụ egwuregwu genre, gụnyere ndụ ọgụ na elu na-na-na nkeji ozi ọma na analysis maka weere karat, kickboxing, ọkachamara mgba, omenala karat, ọkpọ, agha ozi ọma, nakwa dị ka agha-themed ejije usoro, akụkọ na mma na fim.
N'okpuru ebe chọta Isi nke a izu mmemme:
Monday, Oké Osimiri. 2
2:00 p.m. NA – Mgbanaka nke ọgụ 48 – Featuring Brandon Barrett vs. Justin n'ọhịa na Chris Wade vs. Frankie Perez si May 16, 2014 na Atlantic City, NJ.
5:00 p.m. NA – Alụ ọgụ Mmụọ Emmanuel Season 4 – Nchịkọta nke mba ịlụ ọgụ si SFL, Akụkọ Mgbe Ochie, FFC, M-1 na ndị ọzọ.
6:00 p.m. NA – USA Wrestling Weekly – Nọrọ n'ụlọ Scott Casber enye kwa izu ozi ọma na analysis N'ịgbakwasị gburugburu USA Wrestling, egwuregwu na mba-achị Isi, gụnyere ajụjụ ọnụ, atụmatụ na a anya azụ ma na n'oge gara aga.
6:30 p.m. NA – Judo Ukwu slam Paris 2014 – Isi si Judo Paris Ukwu slam site na-ahụ 8-9, 2014 na France.
7:00 p.m. NA – 5 Agba – Akwado John Ramdeen na Robin Black òkù pụrụ iche ọbịa akwatu ngwụsị izu nke Emmanuel edinam.
8:00 p.m. NA – Enfusion Live: Mallorca, Spain – Featuring Iman Barlow vs. Iman Ghablou na David Calbo vs. Gil Salva si July 12, 2014.
Tuesday, Oké Osimiri. 3
12:00 a.m. NA – 5 Agba – Akwado John Ramdeen na Robin Black òkù pụrụ iche ọbịa akwatu ngwụsị izu nke Emmanuel edinam.
1:00 a.m. NA – Iji 2 Ụkwụ na Josh Koscheck – Nọdụ ala-ala N'ajụjụ ọnụ onye bụbu UFC welterweight kpakpando Josh Koscheck
1:30 a.m. NA – Hip Gosi: Arena ọgụ – Tag-otu Emmanuel n'ime a 12m site 12m arena na atọ-larịị mgbochi owuwu.
2:30 m. NA – XPTV – Mkpuchi nke mpaghara U.S pro na amu amu Emmanuel.
7:00 & 7:30 p.m. NA – My chemical romance na-alụ ọgụ Asọmpi Onye Mmeri – Florida dabeere ọkachamara Emmanuel featuring top American atụmanya, mba kpakpando na UFC lagoro ezumike nka.
8:00 p.m. NA – 5 Agba – Akwado John Ramdeen na Robin Black òkù pụrụ iche ọbịa akwatu ngwụsị izu nke Emmanuel edinam.
9:00 p.m. NA – Fight4Pride Asọmpi Onye Mmeri 2 – Featuring Stahinja Gavrilovic vs. Yacine Bandoui, Martin Grandmont vs. Loyd Galindo ga-Romero vs. Dimitri Waardenburg si Nov. 22, 2014 na Laval, Quebec, Canada.
11:00 p.m. NA – Onu oké iwe-alụ ọgụ n'asọmpi 37 – Featuring Azunna Anyanwu vs. Keith Bell na Bill Algeo vs. Mike Pope si June 28, 2014 na Philadelphia.
Wednesday, Oké Osimiri. 4
3:00 a.m. NA – Texas Ọgụ Night – Emmanuel edinam si Texas featuring na-azụ Star si n'elu atụmanya na onu.
4:00 a.m. NA – Rocktagon Emmanuel – Pro na amu amu Emmanuel si Ohio featuring ọgbọ ọzọ nke kpakpando.
6:00 p.m. NA – Best nke onu Ọnụma – Featuring kpochapụwo ịlụ ọgụ si UK dabeere onu Ọnụma nzukọ Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley na ndị ọzọ.
7:00 p.m. NA – Lụọ News Ugbu a. Emmanuel Edition – Ekpuchi niile ime ke Emmanuel ụwa na-ekewaghị ekewa analysis na atụmatụ.
8:00 p.m. NA – Alụ ọgụ Mmụọ Emmanuel – Compilations nke mba Emmanuel ịlụ ọgụ si ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Africa, na ndị ọzọ.
9:00 p.m. NA – Onu dike-alụ ọgụ Asọmpi Onye Mmeri 67 – Featuring Brett Johns vs. James Brum maka ohere iputa bantamweight aha si Apr. 12, 2014 Swansea, Wales.
11:00 p.m. NA – Emmanuel Meltdown na Gabriel Morency – Gabriel Morency mgbari niile eme na Emmanuel, na-ekwu banyere emegide, amụma, gbakwunyere pụrụ iche kwa izu ọbịa na nanị ajụjụ ọnụ.
11:30 p.m. NA – TakeDown Wrestling – Sara mbara mkpuchi nke na-amu amu mgba ihe, gụnyere ndị ọhụrụ ozi ọma, n'azụ na-Mpaghara mkpuchi si ihe na nanị ajụjụ ọnụ.
Thursday, Oké Osimiri. 5
12:00 a.m. NA — Lụọ News Ugbu a. Emmanuel Edition – Ekpuchi niile ime ke Emmanuel ụwa na-ekewaghị ekewa analysis na atụmatụ.
1:30 a.m. NA – Jisọs Ịma Aka Emmanuel 35 – Featuring vs Karlos Vemola. Denniston Sutherland na Przemyslaw Mysiala vs. Carl Kinslow si Aug. 3, 2013 na London.
6:00 p.m. NA – Asọmpi Onye Mmeri Fightling Alliance – Pro Emmanuel si Florida featuring amasị nke Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Ndi McCorkie, Luis Palomino na ndị ọzọ.
7:00 p.m. NA – Alụ ọgụ Rookies – Aspiring igba-eti ọkpọ ịrị n'ọkwá ihe ịga nke ọma na egwuregwu dị ka rookies mpi maka a ohere ịghọ ọkachamara na-esi na ahụmahụ dị mkpa ka ihe ịga nke ọma na a elu.
8:00 p.m. NA – Lụọ News Ugbu a: Emmanuel Edition – Ekpuchi niile ime ke Emmanuel ụwa na-ekewaghị ekewa analysis na atụmatụ.
11:00 p.m. NA – Miri: 67 Mmetụta – Featuring Chiefs vs Motoya. Yoshiro na Haruo Ochi vs. Masakazu Imanari si June 22, 2014 na Tokyo.
Friday, Oké Osimiri. 6
12:00 a.m. NA – Ọ bụ showtime Special – Ụwa Premiya kickboxing nzukọ featuring Badr Hari, Melvin Manhoef na Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. NA – Pancrase Ochie – Omuma ịsụ ụzọ Emmanuel agha featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Kpụrụ ya akpụ Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen na ndị ọzọ.
4:00 a.m. NA – Best nke miri emi – Featuring klas ịlụ ọgụ si ahụ mere ihe akụkọ Japanese miri nkwalite gụnyere Shinya Aoki, Hayato Sakurai na Gegard Mousasi.
5:00 a.m. NA – Best nke akụ juru n'ime – Omuma ịlụ ọgụ si niile na-nwanyi Japanese Emmanuel Njikọ, Jewels.
6 p.m. NA – M-1 Ịma Aka – Ọrụ Emmanuel si Europe featuring n'elu ebili atụmanya na mba na kpakpando.
7:00 p.m. NA — Lụọ News Ugbu a. Emmanuel Edition – Ekpuchi niile ime ke Emmanuel ụwa na-ekewaghị ekewa analysis na atụmatụ.
8:00 p.m. NA – Iji 2 Ụkwụ na Renzo Gracie – Nọdụ ala-ala N'ajụjụ ọnụ Emmanuel na BJJ akụkọ Renzo Gracie.
8:30 p.m. NA – Hip Gosi: Arena ọgụ – Tag-otu Emmanuel n'ime a 12m-na-12m arena na atọ na-etoju.
9:00 p.m. NA — NSS 8 – Featuring Alexey Oleinik, Karol Bedorf, Mamed Khalidov na-efegharị efegharị Moise Rimbon, Nov. 10, 2007 na Warsaw, Poland.
Saturday, Oké Osimiri. 7
12:00 a.m. NA — Lụọ News Ugbu a: Emmanuel Edition – Ekpuchi niile ime ke Emmanuel ụwa na-ekewaghị ekewa analysis na atụmatụ.
1:00 a.m. NA – SuperKombat: World Ukwu Prix Romania 2013 – Featuring D'Angelo Marshall, Giannis Stoforidis, Gaetan Sautron na Leroy Johnson na heavyweight ndorondoro edinam si sept. 28, 2013 na Botosani, Romania.
6:00 a.m. NA – Best nke TKO – Mark Hominick vs. Hatsu Hioki si TKO 28.
7:00 a.m. NA – Best nke Gladiator Ịma Aka – Featuring Tyson Griffin vs. Jorge Evanelista si Gladiator Ịma Aka 46.
10:00 a.m. NA – Best nke SportFight – Top àgwà Emmanuel si Pacific ugwu ugwu. Alojado site UFC lagoro ezumike nka Matt Lindland na Chael Sonnen.
3:00 p.m. NA – Mgbanaka nke ọgụ 49 – Featuring Andre Harrison vs. Jeff Lentz na Julio Arce vs. Jake Grigson si sept. 19, 2004 na Atlantic City, NJ.
8:00 p.m. NA – Lụọ News Ugbu a: Emmanuel Edition – Ekpuchi niile ime ke Emmanuel ụwa na-ekewaghị ekewa analysis na atụmatụ.
9:00 p.m. NA – Final Ọgụ Asọmpi Onye Mmeri: Futures 3 Emmanuel – Featuring Anthony Delia vs.. Archontis-efegharị efegharị, Asaa. 27, 2014 na Zagreb, Croatia.
11:00 p.m. NA — Final Ọgụ Asọmpi Onye Mmeri: Futures 3 Kickboxing – Featuring Mladen Brestovac vs.. Luca Panto si sept. 27, 2014 na Zagreb, Croatia.
Sunday, Oké Osimiri. 8
6:00 a.m. NA – Pancrase Ochie – Omuma ịsụ ụzọ Emmanuel agha featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Kpụrụ ya akpụ Rutten, Aha Marquardt, Chael Sonnen na ndị ọzọ.
10:00 a.m. NA – Best nke ADCC – Featuring compilations nke kasị ukwuu grappling ọkụ mgbe ẹkenịmde, featuring Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza na Royler Gracie.
11:00 a.m. NA – J.Randall Muay Thai: Thailand vs. Ịma ya aka – Nnukwu Muay Thai usoro n'ụwa featuring adịchaghị mba guzoro na-elu-alụso na-ewere na ama Thai National otu.
7:00 p.m. NA – USA Wrestling Weekly – Nọrọ n'ụlọ Scott Casber enye kwa izu ozi ọma na analysis N'ịgbakwasị gburugburu USA Wrestling, egwuregwu na mba-achị Isi, gụnyere ajụjụ ọnụ, atụmatụ na a anya azụ ma na n'oge gara aga.
7:30 p.m. NA – Judo Ukwu Prix Düsseldorf 2014 – Isi nke 2014 Judo Düsseldorf Ukwu Prix site na-ahụ. 21-23, 2014 na Belgium.
11:00 p.m. NA – Eze nke Ndị Eze: Dike Bushido Vilnius 2014 – Featuring Pavel Voronin vs. Sergei Maslobojev na Jordann Pikeur vs.. Tadas Jonkus si Nov. 15, 2014 na Vilnius, Lithuania.
Ozi:
Twitter & Instagramfightnet
|
IHE na-alụ ọgụ netwọk: Lụọ Network bụ ụwa Premiya ọgụ egwuregwu na netwọk raara onwe ha nye 24/7 mkpuchi, gụnyere ịlụ ọgụ, alụso, na-alụ ọgụ ozi ọma na-alụ ọgụ ndụ. The ọwa dị na U.S. na Cablevision na akụkụ nke New York, Connecticut na New Jersey, Texas dabeere Grande Communications, Armstrong USB na Pennsylvania na n'ebe ọwụwa anyanwụ Ohio, nakwa dị ka Shentel USB na Virginia, West Virginia na akụkụ ụfọdụ nke dị n'ebe ọdịda anyanwụ Maryland. Lụọ Network bụkwa na Roku setịpụrụ n'elu igbe na US. na Canada, streamed-ebi ndụ na website KlowdTV.com, na dị na niile isi na-ebu na Canada na ihe karịrị 30 mba gafee Europe, Africa na Middle East. |