Loita de rede é un 24/7 canle de televisión dedicado a completar a cobertura de deportes de combate. Vai ao aire programas con foco en todo o ámbito do xénero deportes de combate, incluíndo loitas en directo e up-to-the-minute noticias e análises para artes marciais mixtas, kickboxing, wrestling profesional, artes marciais tradicionais, boxeo, Noticias Loita, así como serie dramática temático-loita, documentais e longametraxes.
Abaixo atopar destaques da programación desta semana:
Luns, Mar. 2
2:00 p.m. E – Anel de Combate 48 – Con Brandon Barrett vs. Justin Woods e Chris Wade vs. Frankie Perez desde maio 16, 2014 en Atlantic City, NJ.
5:00 p.m. E – Espírito de loita MMA Temporada 4 – Compilación de loitas internacionais de SFL, Lenda, FFC, M-1 e máis.
6:00 p.m. E – EUA Wrestling Weekly – Anfitrión Scott Casber dá noticias semanal e análise de centralización en torno EUA Wrestling, órgano nacional do deporte, incluíndo entrevistas, recursos e unha mirada ao pasado.
6:30 p.m. E – Judo Grand Slam de París 2014 – Destacados do Judo París Grand Slam de febreiro 8-9, 2014 en Francia.
7:00 p.m. E – 5 Rounds – A anfitriona John Ramdeen e Robin Negro convida invitados especiais para romper o fin de semana de acción MMA.
8:00 p.m. E – Enfusion Vivo: Mallorca, España – Con Iman Barlow vs. Iman Ghablou e David Calbo vs. Gil Salva a partir de xullo 12, 2014.
Martes, Mar. 3
12:00 a.m. E – 5 Rounds – A anfitriona John Ramdeen e Robin Negro convida invitados especiais para romper o fin de semana de acción MMA.
1:00 a.m. E – Para 2 Toe con Josh Koscheck – Sente-down entrevista co ex-medio-medio Josh Koscheck astro do UFC
1:30 a.m. E – Hip Amosar: Área Combate – MMA Tag-equipo dentro dunha área de 12m por 12m con obstáculos estruturas de tres niveis.
2:30 son. E – XPTV – Cobertura das rexionais U.S pro e MMA amateur.
7:00 & 7:30 p.m. E – Xtreme Fighting Championship – Con sede na Florida MMA profesional con mellores perspectivas americanas, estrelas internacionais e veteranos do UFC.
8:00 p.m. E – 5 Rounds – A anfitriona John Ramdeen e Robin Negro convida invitados especiais para romper o fin de semana de acción MMA.
9:00 p.m. E – Fight4Pride Championship 2 – Presentando Stahinja Gavrilovic vs. Yacine Bandoui, Martin Grandmont vs. Loyd Galindo e Will Romero vs. Dimitri Waardenburg de novembro. 22, 2014 en Laval, Quebec, Canadá.
11:00 p.m. E – Gaiola Furia Fighting Championships 37 – Presentando Azunna Oriente vs. Keith Bell e Bill Algeo vs. Mike Papa desde xuño 28, 2014 en Filadelfia.
Mércores, Mar. 4
3:00 a.m. E – Texas Fight Night – Acción MMA de Texas con mellores perspectivas da Estrela Solitaria na gaiola.
4:00 a.m. E – Rocktagon MMA – MMA Pro e afeccionado de Ohio coa seguinte xeración de estrelas.
6:00 p.m. E – Mellor Cage Rage – Presentando loitas clásicas da organización Cage Rage sede no Reino Unido, con Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley e outros.
7:00 p.m. E – Loita News Now. MMA Edición – Abrangue todos os acontecementos no mundo do MMA coa análise e funcións exclusivas.
8:00 p.m. E – Espírito de loita MMA – As compilacións de loitas internacionais de MMA dende un FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC África, e máis.
9:00 p.m. E – Cage Warriors Fighting Championship 67 – Presentando Brett Johns vs. James Brum ao galo título vago desde abril. 12, 2014 Swansea, Gales.
11:00 p.m. E – MMA Meltdown con Gabriel Morency – Gabriel Morency rompe todos os acontecementos no MMA, discutir odds, predicións, ademais de invitados especiais semanais e entrevistas exclusivas.
11:30 p.m. E – Desmontable Wrestling – Ampla cobertura de eventos de wrestling afeccionado, incluíndo as últimas noticias, cuberta detrás das escenas de eventos e entrevistas exclusivas.
Xoves, Mar. 5
12:00 a.m. E — Loita News Now. MMA Edición – Abrangue todos os acontecementos no mundo do MMA coa análise e funcións exclusivas.
1:30 a.m. E – Desafío Final MMA 35 – Presentando vs Karlos Vemola. Denniston Sutherland e Przemyslaw Mysiala vs. Carl Kinslow de agosto. 3, 2013 en Londres.
6:00 p.m. E – Campionato Fightling Alliance – Pro MMA da Florida cos gustos de Josh Sampi, Mike Kyle, John Howard, Son McCorkie, Luís Palomino e outros.
7:00 p.m. E – Loitando Rookies – Aspirantes kick-boxers subir a escaleira do éxito no deporte como rookies competir por unha oportunidade de se tornaren profesionais e adquirir experiencia necesaria para ter éxito nun nivel superior.
8:00 p.m. E – Loita News Now: MMA Edición – Abrangue todos os acontecementos no mundo do MMA coa análise e funcións exclusivas.
11:00 p.m. E – Profunda: 67 Impacto – Con Yuki vs Motoya. Yoshiro e Haruo Ochi vs. Masakazu Imanari desde xuño 22, 2014 en Tokio.
Venres, Mar. 6
12:00 a.m. E – É Showtime Especial – Principal organización kickboxing do mundo con Badr Hari, Melvin Manhoef e Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. E – Pancrase Classics – Batallas pioneiras clásicos MMA caracterizan Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen e outros.
4:00 a.m. E – Mellor DEEP – Dispoñendo de loita de clases a partir da promoción profunda xaponés Shinya Aoki incluíndo histórico, Hayato Sakurai e Gegard Mousasi.
5:00 a.m. E – Best of Jewels – Loitas clásicas do todo-femia liga MMA xaponés, Xoias.
6 p.m. E – M-1 Desafío – MMA Profesional de Europa con top crecentes perspectivas e estrelas internacionais.
7:00 p.m. E — Loita News Now. MMA Edición – Abrangue todos os acontecementos no mundo do MMA coa análise e funcións exclusivas.
8:00 p.m. E – Para 2 Toe con Renzo Gracie – Sente-down entrevista con MMA e BJJ lenda Renzo Gracie.
8:30 p.m. E – Hip Amosar: Área Combate – MMA Tag-equipo dentro dunha área de 12m-by-12m con tres niveis.
9:00 p.m. E — NSS 8 – Presentando Alexey Oleinik, Karol Bedorf, Mamed Khalidov alí e para aquí Moise Rimbon, Novembro. 10, 2007 en Varsovia, Polonia.
Sábado, Mar. 7
12:00 a.m. E — Loita News Now: MMA Edición – Abrangue todos os acontecementos no mundo do MMA coa análise e funcións exclusivas.
1:00 a.m. E – SuperKombat: World Gran Premio Romanía 2013 – Con D'Angelo Marshall, Giannis Stoforidis, Gaetan Sautron e Leroy Johnson en acción torneo de pesos pesados de setembro. 28, 2013 en Botosani, Romanía.
6:00 a.m. E – Mellor de TKO – Mark Hominick vs. Hatsu Hioki de TKO 28.
7:00 a.m. E – Mellor de Gladiator Desafío – Presentando Tyson Griffin vs. Jorge Evanelista de Gladiator Desafío 46.
10:00 a.m. E – Mellor de SportFight – MMA de calidade superior dende o noroeste do Pacífico. Hosted polo UFC veteranos Matt Lindland e Chael Sonnen.
3:00 p.m. E – Anel de Combate 49 – Con Andre Harrison vs. Jeff Lentz e Julio Arce vs. Jake Grigson de setembro. 19, 2004 en Atlantic City, NJ.
8:00 p.m. E – Loita News Now: MMA Edición – Abrangue todos os acontecementos no mundo do MMA coa análise e funcións exclusivas.
9:00 p.m. E – Final Fight Championship: Futuros 3 MMA – Con Anthony Delia vs.. Archontis fro, Sete. 27, 2014 e Zagreb, Croacia.
11:00 p.m. E — Final Fight Championship: Futuros 3 Kickboxing – Presentando Mladen Brestovac vs.. Luca Panto de setembro. 27, 2014 e Zagreb, Croacia.
Domingo, Mar. 8
6:00 a.m. E – Pancrase Classics – Batallas pioneiras clásicos MMA caracterizan Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nome Marquardt, Chael Sonnen e outros.
10:00 a.m. E – Mellor ADCC – Presentando compilacións dos maiores xogos de grappling xa realizada, con Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza and Royler Gracie.
11:00 a.m. E – Elite Muay Thai: Tailandia vs. Reto – A maior serie de Muay Thai no mundo con loitadores de stand-up internacionais premio, tendo na famosa equipo Thai Nacional.
7:00 p.m. E – EUA Wrestling Weekly – Anfitrión Scott Casber dá noticias semanal e análise de centralización en torno EUA Wrestling, órgano nacional do deporte, incluíndo entrevistas, recursos e unha mirada ao pasado.
7:30 p.m. E – Judo Gran Premio de Dusseldorf 2014 – Destacados do 2014 Judo Dusseldorf Gran Premio de febreiro. 21-23, 2014 en Bélxica.
11:00 p.m. E – Rei dos Reis: Heroe Bushido Vilnius 2014 – Con Pavel Voronin vs. Sergei Maslobojev e Jordann Pikeur vs.. Tadas Jonkus de novembro. 15, 2014 en Vilnius, Lituania.
Información:
Chilro & Instagramfightnet
|
REDE SOBRE LOITA: Loita de rede é rede de deportes de combate do premier do mundo dedicada á 24/7 cuberta, incluíndo loitas, loitadores, Noticias Loita e loita lifestyle. A canle está dispoñible na U.S.. en Cablevision en partes de Nova York, Connecticut e Nova Jersey, Gran comunicacións baseadas en Texas, Armstrong Cable en Pensilvania e Ohio oriental, así como sobre Shentel cabo en Virginia, West Virginia e porcións de Maryland occidental. Loita Rede tamén está Roku set top boxes en EEUU. e Canadá, transmitido en directo na web KlowdTV.com, e dispoñible en todas as principais operadoras en Canadá e máis de 30 países de Europa, África e Oriente Medio. |