مبارزه با شبکه است 24/7 کانال تلویزیونی اختصاص داده شده برای تکمیل پوشش ورزش های رزمی. آن airs برنامه های متمرکز بر کل حوزه این ژانر ورزش رزمی, از جمله دعوا زنده و تا به دقیقه به دقیقه اخبار و تحلیل برای مخلوط هنرهای رزمی, کیک بوکسینگ, کشتی حرفه ای, هنرهای رزمی سنتی, بوکس, اخبار مبارزه, و همچنین-مبارزه مضمون سریال درام, مستند و فیلم های.
در زیر نکات برجسته برنامه نویسی این هفته پیدا:
دوشنبه, دریا. 2
2:00 p.m. و – حلقه از مبارزه با 48 – ویژگی براندون بارت در مقابل. جاستین جنگل و کریس وید مقابل. فرانکی پرز از ماه مه 16, 2014 در آتلانتیک سیتی, NJ.
5:00 p.m. و – مبارزه با روح MMA فصل 4 – تلفیقی از دعوا بین المللی از SFL, افسانه, FFC, M-1 و بیشتر.
6:00 p.m. و – ایالات متحده آمریکا کشتی هفتگی – هاست اسکات Casber می دهد اخبار هفتگی و تجزیه و تحلیل محور در اطراف کشتی ایالات متحده آمریکا, سازمان ملی ورزش, از جمله مصاحبه, امکانات و یک نگاه به گذشته.
6:30 p.m. و – جودو گرند اسلم پاریس 2014 – نکات برجسته از جودو پاریس گراند اسلم را از فوریه 8-9, 2014 در فرانسه.
7:00 p.m. و – 5 تورهای آخر هفته – میزبان جان Ramdeen و رابین سیاه دعوت مهمانان ویژه به شکستن آخر هفته از عمل MMA.
8:00 p.m. و – Enfusion زنده: مایورکا, اسپانیا – ویژگی ایمان بارلو در مقابل. ایمان Ghablou و دیوید Calbo مقابل. گیل سالوا از ژوئیه 12, 2014.
سهشنبه, دریا. 3
12:00 صبح. و – 5 تورهای آخر هفته – میزبان جان Ramdeen و رابین سیاه دعوت مهمانان ویژه به شکستن آخر هفته از عمل MMA.
1:00 صبح. و – به 2 انگشت پا با جاش Koscheck – نشسته مصاحبه با سابق ستاره سبک وزن UFC جاش Koscheck
1:30 صبح. و – هیپ نمایش: عرصه مبارزه با – MMA برچسب-تیم در داخل به صورت 12m های صورت 12m عرصه با ساختار مانع سه سطح.
2:30 هستم. و – XPTV – پوشش منطقه ای آمریکایی طرفدار و آماتور MMA.
7:00 & 7:30 p.m. و – مسابقات قهرمانی مبارزه انجمن – در فلوریدا مستقر MMA حرفه ای های چشم انداز بالا آمریکا, ستاره های بین المللی و جانبازان UFC.
8:00 p.m. و – 5 تورهای آخر هفته – میزبان جان Ramdeen و رابین سیاه دعوت مهمانان ویژه به شکستن آخر هفته از عمل MMA.
9:00 p.m. و – Fight4Pride قهرمانی 2 – ویژگی Stahinja Gavrilovic مقابل. Yacine Bandoui, مارتین Grandmont مقابل. لوید گالیندو و ویل رومرو در مقابل. دیمیتری Waardenburg از نوامبر. 22, 2014 در لاوال, کبک, کانادا.
11:00 p.m. و – قفس خشم مبارزه با مسابقات قهرمانی 37 – ویژگی Azunna شرق در مقابل. کیت بل و بیل Algeo مقابل. مایک پاپ از ماه ژوئن 28, 2014 در فیلادلفیا.
چهار شنبه, دریا. 4
3:00 صبح. و – شب مبارزه تگزاس – اقدام MMA از تگزاس شامل چشم انداز بالا تنها ستاره در قفس.
4:00 صبح. و – Rocktagon MMA – نرم افزار و آماتور MMA از اوهایو های نسل بعدی ستاره.
6:00 p.m. و – بهترین خشم کیج – ویژگی دعوا کلاسیک از بریتانیا بر اساس سازمان خشم کیج با اندرسون سیلوا, آنتونیو سیلوا, ویکتور بلفورت, پل دالی و دیگران.
7:00 p.m. و – مبارزه با اخبار در حال حاضر. MMA نسخه – پوشش تمام اتفاقات در جهان MMA با تجزیه و تحلیل منحصر به فرد و ویژگی های.
8:00 p.m. و – مبارزه با روح MMA – تالیفات دعوا بین المللی MMA از ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC آفریقا, و بیشتر.
9:00 p.m. و – رزمندگان قفس مبارزه قهرمانی 67 – ویژگی برت جان در مقابل. جیمز Brum برای عنوان خروس وزن خالی از آوریل. 12, 2014 سوانسی, ولز.
11:00 p.m. و – MMA بحران با گابریل Morency – گابریل Morency شکسته شدن تمام اتفاقات در MMA, بحث در مورد شانس, پیش بینی, به علاوه مهمان هفته خاص و مصاحبه های اختصاصی.
11:30 p.m. و – کشتی حذف – پوشش گسترده ای از وقایع کشتی آماتور, از جمله آخرین اخبار, پشت صحنه پوشش از حوادث و مصاحبه های اختصاصی.
پنج شنبه, دریا. 5
12:00 صبح. و — مبارزه با اخبار در حال حاضر. MMA نسخه – پوشش تمام اتفاقات در جهان MMA با تجزیه و تحلیل منحصر به فرد و ویژگی های.
1:30 صبح. و – نهایی چالش MMA 35 – ویژگی مقابل کارلوس Vemola. Denniston ساترلند و پرزمیسلاو Mysiala مقابل. کارل Kinslow از اوت. 3, 2013 در لندن.
6:00 p.m. و – مسابقات قهرمانی Fightling اتحاد – MMA نرم افزار از فلوریدا های امثال جاش و Sampo, مایک کایل, جان هوارد, آیا McCorkie, لوئیس پالومینو و دیگران.
7:00 p.m. و – مبارزه با rookies های – مشتاق ضربه-بوکسورهای بالا رفتن از نردبان موفقیت در ورزش به عنوان rookies های برای شانس برای تبدیل شدن به حرفه ای و تجربه مورد نیاز برای موفقیت در یک سطح بالاتر رقابت.
8:00 p.m. و – مبارزه با اخبار در حال حاضر: MMA نسخه – پوشش تمام اتفاقات در جهان MMA با تجزیه و تحلیل منحصر به فرد و ویژگی های.
11:00 p.m. و – DEEP: 67 ضربه – ویژگی یوکی در مقابل Motoya. Yoshiro و Haruo Ochi مقابل. Masakazu Imanari از ماه ژوئن 22, 2014 در توکیو.
جمعه, دریا. 6
12:00 صبح. و – این پی اس ویژه – سازمان کیک بوکسینگ برتر جهان شامل بدر هاری, ملوین Manhoef و جورجو پطروسیان.
2:00 صبح. و – Pancrase کلاسیک – جنگ کلاسیک پیشگام MMA های کن شمراک, فرانک رنگ سبز شبدری, بس Rutten, مقابله و مارکوارت, Chael Sonnen و دیگران.
4:00 صبح. و – بهترین های عمیق – ویژگی دعوا کلاس از ارتقاء DEEP ژاپنی تاریخی از جمله شینیا Aoki, Hayato ساکورای، نارا و Gegard Mousasi.
5:00 صبح. و – بهترین جواهرات – دعوا کلاسیک از تمام ماده لیگ MMA ژاپنی, احجار.
6 p.m. و – M-1 چالش – MMA حرفه ای از اروپا شامل بالا افزایش چشم انداز و ستاره های بین المللی.
7:00 p.m. و — مبارزه با اخبار در حال حاضر. MMA نسخه – پوشش تمام اتفاقات در جهان MMA با تجزیه و تحلیل منحصر به فرد و ویژگی های.
8:00 p.m. و – به 2 انگشت پا با رنزو Gracie – نشسته مصاحبه با MMA و BJJ افسانه رنزو Gracie.
8:30 p.m. و – هیپ نمایش: عرصه مبارزه با – MMA برچسب-تیم در داخل میدان به صورت 12m-توسط-به صورت 12m با سه سطح.
9:00 p.m. و — NSS 8 – ویژگی آلکسی Oleinik, به Karol Bedorf, Mamed Khalidov و وپیش Moise Rimbon, نوامبر. 10, 2007 در ورشو, لهستان.
روز شنبه, دریا. 7
12:00 صبح. و — مبارزه با اخبار در حال حاضر: MMA نسخه – پوشش تمام اتفاقات در جهان MMA با تجزیه و تحلیل منحصر به فرد و ویژگی های.
1:00 صبح. و – SuperKombat: جهانی جایزه بزرگ رومانی 2013 – ویژگی D'آنجلو مارشال, Giannis Stoforidis, گائتان Sautron و لروی جانسون در عمل مسابقات سنگین وزن از سپتامبر. 28, 2013 در بوتوشانی, رومانی.
6:00 صبح. و – بهترین TKO – علامت گذاری به عنوان Hominick مقابل. Hatsu هیوکی، کاگوشیما از TKO 28.
7:00 صبح. و – بهترین گلادیاتور چالش – ویژگی تایسون گریفین در مقابل. خورخه Evanelista از گلادیاتور چالش 46.
10:00 صبح. و – بهترین SportFight – MMA کیفیت بالا از شمال غربی اقیانوس آرام. توسط UFC جانبازان مت Lindland و Chael Sonnen میزبانی.
3:00 p.m. و – حلقه از مبارزه با 49 – ویژگی آندره هریسون در مقابل. جف Lentz با و خولیو آرچه در مقابل. جیک Grigson از سپتامبر. 19, 2004 در آتلانتیک سیتی, NJ.
8:00 p.m. و – مبارزه با اخبار در حال حاضر: MMA نسخه – پوشش تمام اتفاقات در جهان MMA با تجزیه و تحلیل منحصر به فرد و ویژگی های.
9:00 p.m. و – مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی: آینده 3 MMA – ویژگی مقابل آنتونی دلیا. Archontis وپیش, هفت. 27, 2014 و زاگرب, کرواسی.
11:00 p.m. و — مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی: آینده 3 کیک بوکسینگ – ویژگی در مقابل بازی، Mladen Brestovac. لوکا Panto از سپتامبر. 27, 2014 و زاگرب, کرواسی.
یکشنبه, دریا. 8
6:00 صبح. و – Pancrase کلاسیک – جنگ کلاسیک پیشگام MMA های کن شمراک, فرانک رنگ سبز شبدری, بس Rutten, نام مارکوارت, Chael Sonnen و دیگران.
10:00 صبح. و – بهترین ADCC – تالیفات ویژگی از بزرگترین مسابقات قلاب تا کنون برگزار, این برنامه شامل تیتو اورتیز, مت هیوز, ادی براوو, از Fabricio Werdum, مارسلو گارسیا, رونالدو سوزا و Royler Gracie.
11:00 صبح. و – نخبگان موی تای: تایلند در مقابل. چلنجر – بزرگترین مجموعه تایلندی موی تای در جهان شامل حق بیمه ایستاده مبارزان بین المللی در نظر گرفتن بر روی مشهور تیم تایلندی ملی.
7:00 p.m. و – ایالات متحده آمریکا کشتی هفتگی – هاست اسکات Casber می دهد اخبار هفتگی و تجزیه و تحلیل محور در اطراف کشتی ایالات متحده آمریکا, سازمان ملی ورزش, از جمله مصاحبه, امکانات و یک نگاه به گذشته.
7:30 p.m. و – جودو جایزه بزرگ دوسلدورف 2014 – نکات برجسته از 2014 جودو دوسلدورف جایزه بزرگ از فوریه. 21-23, 2014 در بلژیک.
11:00 p.m. و – شاه شاهان: بوشیدو ویلنیوس قهرمان 2014 – ویژگی پاول Voronin در مقابل. سرگئی Maslobojev و در مقابل Jordann Pikeur. تاداس Jonkus از نوامبر. 15, 2014 در ویلنیوس, لیتوانی.
اطلاعات:
توییتر & Instagramfightnet
|
درباره شبکه مبارزه: مبارزه با شبکه است شبکه ورزش رزمی برتر جهان اختصاص داده شده به 24/7 پوشش, از جمله دعوا, مبارزان, مبارزه با اخبار و مبارزه با شیوه زندگی. کانال های موجود در ایالات متحده است. در Cablevision را در بخش هایی از نیویورک, کانکتیکات و نیوجرسی, مستقر در تگزاس ارتباطات گراند, کابل آرمسترانگ در پنسیلوانیا و شرقی اوهایو, و همچنین در کابل Shentel در ویرجینیا, غرب ویرجینیا و بخشهایی از غرب مریلند. مبارزه با شبکه نیز در Roku جعبه بالا در ایالات متحده تنظیم. و کانادا, جریان در وب سایت زنده KlowdTV.com, و در دسترس در همه ناقل عمده در کانادا و بیش از 30 کشورهای در سراسر اروپا, آفریقا و شرق میانه. |