Ġlieda Network huwa 24/7 kanal tat-televiżjoni ddedikati biex jitlesta kopertura ta 'l-isports miġġielda. Arijiet programmi ffokati fuq l-ambitu kollu tal-ġeneru isports miġġielda, inklużi tissielet ħajjin u up-to-il minuta aħbarijiet u analiżi għall-arti marzjal mħallta, Kickboxing, lotta professjonali, arti marzjali tradizzjonali, boxing, aħbarijiet ġlieda, kif ukoll themed-ġlieda drama serje, dokumentarji u feature films.
Hawn taħt issib punti ewlenin ta 'programmar din il-ġimgħa:
It-tnejn, Frar. 9
2:00 p.m. U – Ring ta Miġġielda 45 – Jidhru Phillipe nover vs. Mike Santiago u Frankie Perez vs. Adam Townsend minn Ġunju 14, 2013 fil-Belt Atlantiku.
5:00 p.m. U – Il-ġlieda kontra MMA Ispirtu Staġun 4 – Kumpilazzjoni ta 'ġlied internazzjonali mill SFL, Leġġenda, FFC, M 1 u aktar.
6:00 p.m. U – Hip Show: Ġlieda kontra Arena – MMA Tag-tim ġewwa arena 12m--12m mill bi tliet livelli.
6:30 p.m. U – USA Wrestling Weekly – Ospitanti Scott Casber jagħti aħbarijiet ta 'kull ġimgħa u centering analiżi madwar Wrestling USA, korp nazzjonali li jirregolaw l-isport, inklużi intervisti, karatteristiċi u ħarsa lura lejn il-passat.
7:00 p.m. U – 5 Rawnds – Hosts John Ramdeen u Robin Iswed jistieden mistednin speċjali biex tkisser il-weekend ta 'azzjoni MMA.
7:30 p.m. U – Ġlieda News Issa Extra – L-aħħar aħbarijiet, recaps, karatteristiċi u l-analiżi ta 'ġewwa tal-logħba ġlieda.
8:00 p.m. U – Enfusion Live: Il-Aja 2014 – Kickboxing Professjonali ikkaratterizzata Mohammed Jaraya vs. Mohamed Galaoui għat-titlu welterweight Enfusion minn April. 5, 2015 fl-Olanda.
It-Tlieta, Frar. 10
12:30 p.m. U – XPTV – Kopertura ta 'U.S reġjonali. avvenimenti professjonali u dilettanti MMA.
7:00 & 7:30 p.m. U – Xtreme Kampjonat Ġlieda – Ibbażati Florida MMA professjonali ikkaratterizzata prospetti Amerikana top, stilla internazzjonali u veterani UFC.
8:00 p.m. U – 5 Rawnds – Hosts John Ramdeen u Robin Iswed jistieden mistednin speċjali biex tkisser il-weekend ta 'azzjoni MMA.
8:30 p.m. U – Ġlieda News Issa Extra – L-aħħar aħbarijiet, recaps, karatteristiċi u l-analiżi ta 'ġewwa tal-logħba ġlieda.
9:00 p.m. U – Havoc Kampjonat Ġlieda 5 – Jidhru Ryan Machan vs. Richie Whitson u Andrew Buckland vs. ADVIN OLIC minn Mejju 2, 2014 fil Red Deer, Alberta, Kanada.
11:00 p.m. U – BAMMA USA: Badbeat 9 – Jidhru Mikey Gomez vs. Ronald Jr Lebreton. u Ernest Chavez vs,. Jorge Valdez minn Mejju 31, 2013 in Commerce, BĦAL.
L-Erbgħa, Frar. 11
6:00 p.m. U – Aħjar ta 'Rage Gaġġa – Jidhru tissielet klassiċi mill-organizzazzjoni Rage Cage Renju Unit ibbażat fuq ma Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley u oħrajn.
7:00 p.m. U – Ġlieda News Issa. MMA Edition – Li jkopri l-happenings fid-dinja MMA bl-analiżi esklussiva u l-karatteristiċi.
7:30 p.m. U – Il-ġlieda kontra MMA Ispirtu – Kompilazzjonijiet ta 'ġlied internazzjonali MMA minn ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Afrika u aktar.
9:00 p.m. U – Ġellieda Gaġġa ġlieda kontra Kampjonat 65 – Jidhru John Maguire vs. Saul Rogers minn Mar. 1, 2014 f'Dublin, Irlanda.
11:00 p.m. U – MMA meltdown ma Gabriel Morency – Gabriel Morency jkisser l-happenings fid MMA, jiddiskutu odds, tbassir, plus mistednin kull ġimgħa speċjali u intervisti esklussivi.
11:30 p.m. U – Wrestling Takedown – Kopertura estensiva ta 'avvenimenti tal-lotta dilettanti, inkluża l-aħħar aħbarijiet, wara l-kwinti kopertura minn avvenimenti u intervisti esklussivi.
Il-Ħamis, Frar. 12
1:30 a.m. U – Ultimate Isfida MMA 32 – Jidhru Zelig Galesic vs. Linton Vassell minn Frar. 2, 2013 f'Londra.
6:00 p.m. U – Alleanza Fighting Kampjonat – MMA professjonali minn Florida jidhru Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Sean McCorkle, Luis Palomino u oħrajn.
7:00 p.m. U – Staġun Enfusion 3 – Ġellieda mill 18 pajjiżi differenti jikkompetu fis- 85 kategorija kg MAX fl Ohrid, Maċedonja kif jgħixu u jħarrġu flimkien fit-tfittxija tagħhom għal titlu Kickboxing.
8:00 p.m. U – Ġlieda News Issa: MMA Edition – Li jkopri l-happenings fid-dinja MMA bl-analiżi esklussiva u l-karatteristiċi.
8:30 p.m. U – Ġlieda News Issa Extra – L-aħħar aħbarijiet, recaps, featur4es u analiżi ġewwa fuq il-logħba ġlieda.
10:00 p.m. U – Enfusion #24: Lazaar vs. Ħbiberija Este – Jidhru Ismael Lazaar vs. Thomas Vanneste għat-titlu Enfusion dinja heavyweight minn Frar. 2, 2015 fl Eindhovem Olanda.
Il-ġimgħa, Frar. 13
12:00 a.m. U – Huwa Showtime Speċjali – Organizzazzjoni Kickboxing premier fid-dinja jidhru Badr Hari, Melvin Manhoef u Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. U – Classics Pancrase – Classic battalji MMA pijunier ikkaratterizzata Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen u oħrajn.
4:00 a.m. U – Aħjar ta 'QIEGĦ – Jidhru tissielet klassi mill-promozzjoni QIEGĦ Ġappuniż storiku inkluż Shinya Aoki, Hayato Sakurai u Gegard Mousasi.
5:00 a.m. U – Aħjar ta 'Jewel – Tissielet Classic mill-kollha-femminili kampjonat MMA Ġappuniż, Jewels.
6 p.m. U – M 1 Isfida – MMA professjonali mill-Ewropa jidhru prospetti quċċata jogħlew u l-istilel internazzjonali.
7:00 p.m. U — Ġlieda News Issa: MMA Edition – Li jkopri l-happenings fid-dinja MMA bl-analiżi esklussiva u l-karatteristiċi.
7:30 p.m. U — Ġlieda News Issa Extra – L-aħħar aħbarijiet, recaps, featur4es u analiżi ġewwa fuq il-logħba ġlieda.
8:00 p.m. U – Biex 2 Toe ma Frank Shamrock – Sit 'l isfel intervista ma pijuniera MMA Frank Shamrock.
9:00 p.m. U — NSS 28: Ġellieda’ Il – Jidhru Karol Bedorf vs. Rolles Gracie għat-titlu heavyweight KSW minn Ottubru. 4, 2014 fi Szczecin, Polonja.
IS-SIBT, Frar. 14
1:00 a.m. U – SuperKombat: Dinja Grand Prix Rumanija 2013 – Il-kampjonat Kickboxing heavyweight ikkaratterizzata Frank Munoz, Nikolaj Falin, Sebastian Ciobanu u Vladimir Toktasinov minn Mejju 18, 2013 fi Craiova, Rumanija.
4:30 p.m. U – Hip Show: Ġlieda kontra Arena – MMA Tag-tim ġewwa arena 12m--12m mill bi tliet livelli.
6:00 a.m. U – Aħjar ta 'TKO – Jidhru Krzysztof Soszynski vs. Yan Pellerin minn TKJO 26 u Todd Gouwenberg vs. Martin Desilets minn TKO 27.
7:00 a.m. U – Aħjar ta 'Gladiator Isfida – Jidhru Tyson Griffin vs. Urijah Faber minn Gladiator Challenge 42.
10:00 a.m. U – Aħjar ta 'SportFight – Top MMA kwalità mill-Majjistral tal-Paċifiku, ospitat mill UFC veterani Matt Lindland u Chael Sonnen.
4:00 p.m. U – Ring ta Miġġielda 65 – Jidhru Brendan Barrett vs. Miodrag Petković u Frankie Perez vs, Rafael Machado minn Settembru. 20, 2013 fil-Belt Atlantiku.
8:00 p.m. U – Ġlieda News Issa: MMA Edition – Li jkopri l-happenings fid-dinja MMA bl-analiżi esklussiva u l-karatteristiċi.
8:30 p.m. U – Ġlieda News Issa Extra – L-aħħar aħbarijiet, recaps, karatteristiċi u l-analiżi ta 'ġewwa tal-logħba ġlieda.
9:00 p.m. U – Kampjonat Ġlieda Finali 14 MMA: Krusic vs. Racic – Azzjoni MMA ikkaratterizzata Lemmy Krusic vs. Antun Racic minn Ottubru. 3, 2014 u Ljubljana, Slovenja.
11:00 p.m. U — Kampjonat Ġlieda Finali 14 Kickboxing: Kant vs. Mikelic– Azzjoni Kickboxing ikkaratterizzata Samo Petje vs. Teo Mikelic u Mirko Vorkapic vs. Kevin Hessling minn Ottubru. 3, 2014 u Ljubljana, Slovenja.
Il-Ħadd, Frar. 15
10:00 a.m. U – Aħjar ta 'ADCC – Kumpilazzjonijiet jidhru tal-logħbiet jitħabtu akbar li qatt saret, ikkaratterizzata Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza u Royler Gracie.
11:00 a.m. U – Elite Muay Tajlandiż: Tajlandja vs. Challenger – L-akbar serje Muay Tajlandiż fid-dinja, ikkaratterizzata ġellieda premium stand up internazzjonali b'konsiderazzjoni fuq it-Tim Nazzjonali Tajlandiż rinomati.
Informazzjoni:
www.FightNetwork.com
Twitter & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|