Fight Network on 24/7 televisiokanava omistettu kattavampi kamppailulajien. Se olevinaan ohjelmia tarkasteltiin koko laajuutta kamppailulajien genre, mukaan lukien elävien taistelee ja tuoreimmat uutiset ja analyysi Vapaaottelu, potkunyrkkeily, Showpaini, perinteinen kamppailulajit, nyrkkeily, taistella uutiset, sekä taistelu-teemalla draamasarja, dokumentteja ja elokuvia.
Alla löydät kohokohtia tämän viikon ohjelma:
Maanantai, Helmikuu. 9
2:00 p.m. JA – Ring of Combat 45 – Mukana Philippe Nover vs. Mike Santiago ja Frankie Perez vs. Adam Townsend kesäkuusta 14, 2013 Atlantic City.
5:00 p.m. JA – Fighting Spirit MMA Kausi 4 – Laadinta kansainvälisen taistelee peräisin SFL, Legenda, FFC, M-1 ja lisää.
6:00 p.m. JA – Hip Näytä: Arena Combat – Tag-joukkue MMA sisällä 12m-by-12m areenalla, jossa on kolme tasoa.
6:30 p.m. JA – USA Wrestling Weekly – Isäntä Scott Casber antaa viikoittain uutisia ja analyysi keskitys noin USA Wrestling, urheilun kansallinen hallintoelin, kuten haastattelujen, ominaisuudet ja muistella menneisyyden.
7:00 p.m. JA – 5 Rounds – Palvelimet John Ramdeen ja Robin Musta kutsua vierailevia murtaa viikonloppuna MMA toiminta.
7:30 p.m. JA – Fight News Now Extra – Viimeisimmät uutiset, koosteet, ominaisuudet ja sisällä analyysi taistelu peli.
8:00 p.m. JA – Enfusion Liven: Haag 2014 – Professional potkunyrkkeily featuring Mohammed Jaraya vs. Mohamed Galaoui varten Enfusion välisarjan nimikkeen Huhtikuu. 5, 2015 Hollannissa.
Tiistai, Helmikuu. 10
12:30 p.m. JA – XPTV – Kattavuus alueellisten US-. ammattilaisten ja harrastajien MMA tapahtumia.
7:00 & 7:30 p.m. JA – Xtreme Fighting Championship – Florida-pohjainen ammatillinen MMA featuring top American näkymiä, kansainväliset tähdet ja UFC veteraanit.
8:00 p.m. JA – 5 Rounds – Palvelimet John Ramdeen ja Robin Musta kutsua vierailevia murtaa viikonloppuna MMA toiminta.
8:30 p.m. JA – Fight News Now Extra – Viimeisimmät uutiset, koosteet, ominaisuudet ja sisällä analyysi taistelu peli.
9:00 p.m. JA – Havoc Fighting Championship 5 – Mukana Ryan Machan vs. Richie Whitson ja Andrew Buckland vs. Advin OLIC toukokuusta 2, 2014 Red Deer, Alberta, Kanada.
11:00 p.m. JA – BAMMA USA: Badbeat 9 – Mukana Mikey Gomez vs. Ronald Jr Lebreton. Ernest Chavez vs,. Jorge Valdez toukokuusta 31, 2013 Commerce, KUTEN.
Keskiviikko, Helmikuu. 11
6:00 p.m. JA – Best of Cage Rage – Mukana klassikko taistelee UK-pohjainen Cage Rage organisaatio Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley ja muut.
7:00 p.m. JA – Fight News Now. MMA Edition – Joka kattaa kaikki tapahtumista MMA maailman yksinoikeudella analyysin ja ominaisuudet.
7:30 p.m. JA – Fighting Spirit MMA – Kokoelmat kansainvälisen MMA taistelee ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Afrikassa ja lisää.
9:00 p.m. JA – Cage Warriors Fighting Championship 65 – Mukana John Maguire vs.. Saul Rogers Mar. 1, 2014 Dublinissa, Irlanti.
11:00 p.m. JA – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency hajoaa kaikki tapahtumista MMA, keskustelemme kertoimet, ennusteet, plus erityinen viikoittain vieraita ja haastatteluja.
11:30 p.m. JA – Takedown Wrestling – Laaja kattavuus Paini tapahtumia, mukaan lukien uusimmat uutiset, takana-the-scenes kuulumisia tapahtumista ja haastatteluja.
Torstai, Helmikuu. 12
1:30 a.m. JA – Ultimate Challenge MMA 32 – Mukana Zelig Galesic vs.. Linton Vassell helmikuusta. 2, 2013 Lontoossa.
6:00 p.m. JA – Championship Fighting Alliance – Professional MMA Floridasta featuring Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Sean McCorkle, Luis Palomino ja muut.
7:00 p.m. JA – Enfusion Kausi 3 – Fighters 18 eri maiden kilpailla 85 kg MAX luokka Ohrid, Makedonian he asuvat ja harjoittelevat yhdessä etsiessään potkunyrkkeily otsikko.
8:00 p.m. JA – Fight News Now: MMA Edition – Joka kattaa kaikki tapahtumista MMA maailman yksinoikeudella analyysin ja ominaisuudet.
8:30 p.m. JA – Fight News Now Extra – Viimeisimmät uutiset, koosteet, featur4es ja sisällä analyysi taistelu peli.
10:00 p.m. JA – Enfusion #24: Lazaar vs.. Ystävyys Este – Mukana Ismael Lazaar vs. Thomas Vanneste varten Enfusion raskaansarjan mestaruutensa helmikuusta. 2, 2015 vuonna Eindhovem Alankomaat.
Perjantai, Helmikuu. 13
12:00 a.m. JA – Se Showtime Special – Maailman johtava potkunyrkkeily organisaatio featuring Badr Hari, Melvin Manhoef ja Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. JA – Pancrase Classics – Classic uraauurtava MMA taistelut featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ja muut.
4:00 a.m. JA – Best of DEEP – Mukana luokan taistelee päässä historiallisesta japanilainen DEEP edistäminen mukaan lukien Shinya Aoki, Hayato Sakurai ja Gegard Mousasi.
5:00 a.m. JA – Best of Jewel – Classic taistelee alkaen kaikkien naisten japanilainen MMA liiga, Jalokivet.
6 p.m. JA – M-1 Challenge – Professional MMA Euroopasta featuring suosituimmat nousevat näkymiä ja kansainvälisiä tähtiä.
7:00 p.m. JA — Fight News Now: MMA Edition – Joka kattaa kaikki tapahtumista MMA maailman yksinoikeudella analyysin ja ominaisuudet.
7:30 p.m. JA — Fight News Now Extra – Viimeisimmät uutiset, koosteet, featur4es ja sisällä analyysi taistelu peli.
8:00 p.m. JA – To 2 Toe Frank Apila – Istu alas haastattelussa MMA edelläkävijä Frank Shamrock.
9:00 p.m. JA — NSS 28: Fighters’ Den – Mukana Karol Bedorf vs. Rolles Gracie varten KSW raskaansarjan otsikko lokakuu. 4, 2014 Szczecin, Puola.
Lauantai, Helmikuu. 14
1:00 a.m. JA – SuperKombat: World Grand Prix Romania 2013 – Raskaansarjan potkunyrkkeily turnaus featuring Frank Munoz, Nikolaj Falin, Sebastian Ciobanu ja Vladimir Toktasinov toukokuusta 18, 2013 Craiova, Romania.
4:30 p.m. JA – Hip Näytä: Arena Combat – Tag-joukkue MMA sisällä 12m-by-12m areenalla, jossa on kolme tasoa.
6:00 a.m. JA – Best of TKO – Mukana Krzysztof Soszyński vs. Yan Pellerin alkaen TKJO 26 ja Todd Gouwenberg vs. Martin Desilets alkaen TKO 27.
7:00 a.m. JA – Best of Gladiator Haaste – Mukana Tyson Griffin vs. Uria Faber alkaen Gladiator Challenge 42.
10:00 a.m. JA – Best of SportFight – Laadukasta MMA päässä Pacific Northwest, isännöi UFC veteraanit Matt lindland ja Chael Sonnen.
4:00 p.m. JA – Ring of Combat 65 – Mukana Brendan Barrett vs.. Miodrag Petkovic ja Frankie Perez vs., Rafael Machado Sept. 20, 2013 Atlantic City.
8:00 p.m. JA – Fight News Now: MMA Edition – Joka kattaa kaikki tapahtumista MMA maailman yksinoikeudella analyysin ja ominaisuudet.
8:30 p.m. JA – Fight News Now Extra – Viimeisimmät uutiset, koosteet, ominaisuudet ja sisällä analyysi taistelu peli.
9:00 p.m. JA – Final Fight Championship 14 MMA: Krusic vs.. Racic – MMA toiminta featuring Lemmy Krusic vs. Antun Racic lokakuu. 3, 2014 ja Ljubljana, Slovenia.
11:00 p.m. JA — Final Fight Championship 14 Kickboxing: Singing vs. Mikelic– Kickboxing toiminta featuring Samo Petje vs. Teo Mikelic ja Mirko Vorkapic vs. Kevin Hessling lokakuu. 3, 2014 ja Ljubljana, Slovenia.
Sunnuntai, Helmikuu. 15
10:00 a.m. JA – Best of ADCC – Mukana kokoomateoksen osa suurimmista painiskelevat ottelunsa koskaan katsonut, featuring Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ja Royler Gracie.
11:00 a.m. JA – Elite Muay Thai: Thaimaa vs. Haastaja – Suurin Muay Thai-sarjan maailmassa, Motorolan palkkio kansainvälinen seisomakatsomo taistelijat saamassa tunnettu Thai National Team.
Tiedot:
www.FightNetwork.com
Viserrys & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|