Colon vzrušuje fanúšikov s jednomyseľným rozhodnutím po Munoz Blake porazil Prescott tiež vyhrá Davis, Williams, Newman, Fulton, Clark a Russell

Philadelphie, PA (Február 2, 2015)–Jeho fanúšikovia prišli zo stovky a dokonca tisíce kilometrov ďaleko. Neporazený Jr. Middleweight Prichard Colon robil ich cestu šťastný, keď udrel 6-round jednomyseľné rozhodnutie nad členitým Hector Munoz označte 8-záchvat karty na 2300 Arena vo Philadelphii.
Prehliadka bola podporovaná kráľovými akcie a XFE.

Colon sa pozrel, aby sa to krátkou noc, keď pristál obrovský hák, ktorý poslal Munoz na plátno v prvom kole, ktoré priniesol 2300 Arena sa ohlušujúci zvuk. Hrubého čreva naďalej vŕtanie Munoz s napájacím strelou po zapnutí strelou ktorý čerpal krv nad ľavým okom Munoz už v treťom kole. Colon naďalej vykazujú pohyb tekutiny pri pristátí tvrdej strely na hru Munoz, ktorí bojovali v posledných pár kôl s zatváranie ľavé oko. Krv stekala tvár Munoz, ktorý bol výsledkom majstra výkonnosti Colón.

Colon Puerto Rico vyhral skóroval z 60-53 a dvakrát 60-51 a je teraz 13-0. Munoz Albuquerque, NM je teraz 23-14-1.

Grayson Blake prebojovali nejaké protivenstvá vyhrať 6 kole jednomyseľné rozhodnutie nad Anthony Prescott v Welterweight záchvate.

Blake bol ťažko zranený v druhom kole o veľkú pravou rukou, ale bol schopný vydržať a zastaviť príliv. Blake začal brať kontrolu nad zápasu a ten zranený Prescott v druhom kole päť s tvrdým právo na jeho vlastné.

Blake of State College, PA vyhral skóre 58-56 na všetkých kartách a je teraz 6-3. Prescott Cherry Hill, NJ je 5-5-2.

Kyron Davis búšili out 6-guľaté jednomyseľnej rozhodnutie nad Jonathan Garcia zábavnú Middleweight záchvate.

Davis Wilmington, DE vyhral skóre 60-54 na všetkých kartách a je teraz 6-0. Garcia Aguada, PR 4-12.

Rayell Williams prekonal 4. kolo vyraďujúce vyhrať 6 okrúhleho jednomyseľné rozhodnutie nad Ryan Pica v ľahkom záchvate.

Williams dostal lepšie akcie, ale bol chytený s pravou rukou, ktorý narazil ho späť na plátne. Bol schopný obnoviť a boxovať jeho cestu na jednomyseľné rozhodnutie skóre 59-55 a dvakrát 58-55.

Williams, ktorý bol 2008 Olympian z Clevelandu, OH je 6-0. Pica Las Vegas je 2-5.

Earl Newman klesol Yusshua Zadok v treťom kole z ostro doľava do tela vyhral 4-round jednomyseľné rozhodnutie v Cruiserweight záchvate.

Newman Brooklyn, NY vyhral 40-35 zhoduje na všetkých kartách je teraz 4-1. Zadok of Atlanta. GA je 2-3-1.

Stephen Fulton of Philadelphia vyhrala 6 okrúhleho jednomyseľné rozhodnutie nad Eric GOTA v Jr. Mušia bout.

Fulton vyhral skóre 60-54 a 59-55 dvakrát sa teraz 4-0. GOTA Puerto Rico je 3-3.

Jamontay Clark boxoval cestu na 4-kolo jednomyseľným rozhodnutím po Dominique Foster v Welterweight záchvate.

Clark zakrvavený Fosterovej nos v druhom kole a vyhral o shutout rozpätie 40-36 na všetkých kartách.

Clark Cincinnati, OH je 4-0. Foster zo Las Vegas je 2-7-1.

V úvodnom zápase, Antonio Russell zaznamenal desivé a zlé 2. kolo zastavenie nad Harold Reyes v plánovanom 4 kole Bantamweight záchvate.

Russell pristál pekné kombináciu v rohu, ktorý bol vyvrcholila o prosperujúce pravou rukou, ktorý poslal Reyes dole a von na niekoľko minút.

Reyes musel mať nejaký kyslík použité, ale on bol schopný chodiť von z kruhu pod svojou vlastnou silou.

Čas zastavenie bolo 2:10 z druhého kola pre Russell Capitol Heights, MD, ktorý robil jeho profesionálny debut. Reyes Puerto Rico je 1-2.