Сочи хотод Ice Cube Шорт төвийн гол үйл явдал, ОХУ-.
Buchinger (30-4-0, 7 К.О / TKO, 16 ДЭД), Словак гарч тэмцэх, төгс түүний M-1 Global дээд амжилтыг сайжруулах 5-0 Түүний хоёр дахь нэр хамгаалах ялалтаар. Тэрээр анх жилийн өмнө түүний нэр бус авчээ, зогсоох
Соёлын Nizami Дөрөв дэх шатанд нь байгаа
M-1 Challenge 52.
Barnaoui (12-3-0, 4 К.О / TKO, 7 ДЭД), Парисын, Түүний M-1 сорилтын хөнгөн нэр бүс relinguished түүний M-1 Global дебют-д өнгөрсөн сарын хүртсэн, Тэр гарч унагасан үед Максим Divnich нь гаргагч цоолтуур дамжуулан M-1 Challenge 57.
Хуучин M-1 сорилтын Эмэгтэй дунд аварга Вячеслав Vasilevsky (27-3-0, 11 К.О / TKO, 7 ДЭД), ОХУ-, Хорватын өрсөлдөгч эсрэг хоёр дахь дугуй хүлээн гэхэд хожсон нь дараа нүцгэн багалзуурдаж алах ашиглажKristijan “Pacman” Мөнгө (8-2-1, 3 К.О / TKO, 2 ДЭД).
ОХУ-ын өд rbanali Abdusalamov (6-2-0, 1 К.О / TKO, 3 ДЭД) АНУ-ын булаан эзлэгчдээр дээр шийдвэр ялалт Ли “АНУ-ын Bulldog” Моррисон (14-6-0, 4 К.О / TKO, 4 ДЭД), Улаан халуун ОХУ-ын гэрэл хүнд жингийн орд бол Адам “Сахал” Yandiev (9-0-0, 3 К.О / TKO, 6 ДЭД) ялагдсанDemitry Voitov (10-5-0, 4 К.О / TKO, 4 ДЭД) нээх, хүзүү бүлүүрт замаар.
Гол картыг дугуйрсан, ОХУ-ын welterweight Алексей Kunchenko (10-0-0, 8 К.О / TKO, 2 ДЭД) Түүний нэрийн үргэлжлүүлэн, Бразил гарч зодож Alexandre “Цусны” Рамос (9-3-0 (1 К.О / TKO, 7 ДЭД) Эхний шатанд.
Урьдчилсан карт тэмцэх, Spainard Enoc Torres шийддэг (17-9-0) Гүржийн middleweight харьцуулахад нээх дугуй нь armbar ялалт Nodar Kudukjasvili (10-2-0), Ukrainian featherweight Андрей “Төмөр” Leshnev (8-4-0) ОХУ-ын дуртай дээр нь гурван дугуй шийдвэр ялалт Никита “Piranha” Chistyakov (4-2-1), , ОХУ-ын Delgat Kudbudinov (3-0-0) ирүүлсэн Италийн Гүрж Belsanti (4-5-0) нь хүзүү бүлүүрт замаар.
Мөн урьдчилсан карт тэмцэх, Хөнгөн Украйны Сергей Astapov (6-4-0) ОХУ-нд хойд нүцгэн багалзуурдаж алах түгжээтэй Николай Kaushansky (6-3-0) гуравдугаар шатанд өргөн мэдүүлэх замаар ялалт. Украины гэрэл хүнд жингийн Борис Polezhay (9-5-0) Өмнө нь нэг ч хожигдоогүй орос дээр нь гар бар дамжуулан эхний дугуй хүргүүлэх ялалт шөнө нээгдсэн Алексей дэлгүүр (3-1-0).
Доорх иж бүрэн үр дүн:
ҮНДСЭН КАРТ
M-1 CHALLENGE өд аварга шалгаруулах тэмцээн
Иван Buchinger (30-4-0), Словак
WDEC5
Mansour Barnaoui (12-3-0), Challenger, Франц
(Buchinger M-1 сорилтын өд түрүүгээ)
MIDDLEWEIGHTS
Вячеслав Vasilevsky (27-3-0), ОХУ-
WSUB2 (Арын нүцгэн багалзуурдаж алах – 1:02)
Kristijan Мөнгө (8-2-0), Croatia2
LIGHT HEAVYWEIGHTS
Адам Yandiev (9-0-0), ОХУ-
WSUB1 (Хүзүүндээ Crank – 4:34)
Дмитрий Voitov (10-5-0), Беларусь
WELTERWEIGHTS
Алексей Kunchenko (10-0-0), ОХУ-
WKO / TKO1 (Гаргагч цоолтуур – 4:32)
Alexandre Рамос (9-3-0), Бразил
FEATHERWEIGHTS
rbanali Abdusalamov (6-2-0), ОХУ-
WDEC3
Ли Моррисон (14-6-0), АНУ-ын
УРЬДЧИЛСАН КАРТ
LIGHT HEAVYWEIGHTS
Борис Polezhay (9-5-0), Украйн
WSUB1 (Armbar – 4:39)
Алексей дэлгүүр (3-1-0), ОХУ-
MIDDLEWEIGHTS
Enoc Torres шийддэг (17-9-0), Испани
WSUB1 (Armbar – 1:54)
Nodar Kudukjasvali (10-2-0), Жорж
LIGHTWEIGHTS
Сергей Astapov (5-4-0), Украйн
WSUB3 (Арын нүцгэн багалзуурдаж алах – 3:26)
Николай Kaushansky (6-2-0), ОХУ-
FEATHERWEIGHTS
Андрей Leshnev (8-4-0), Украйн
WDEC3
Никита Chistyakov (4-2-1), ОХУ-
Giorgio Belsanti (5-4-0), Итали
WSUB1 (Хүзүүндээ Crank – 3:25
Delgat Kudbudinov (2-1-0), ОХУ-