Артхур Абрахам – Мартин Мурраи ВБО супер Хеавивеигхт Титле Боут додаје Перез – Цролла Ове суботе на Аве-богатство забаве на 3 Пм ЕТ

Сан Дијего, КАО ШТО СУ – Новембар, 16 2015 -Ове суботе!! То ће бити Првенство доублехеадер на АВЕ- Богатство Забава као Артхур Абрахам – Мартин Мурраи ВБО супер Хеавивеигхт Титле Боут из Хановера, Немачка је додао да већ најавио емитују феатуринг реванс између ВБА Лаган шампиона Дарлеис Перез и Ентони Цролла из Манчестера, Енглеска.

“Драго ми је да могу да донесу ову борбу са америчким фановима боксерским,” рекао је Чарлс Харинга, Председник АВЕ

Аврам је био шампион у средњој и Супер средњој дивизије за већи део последњих десет година, има евиденцију 43-4 са 29 нокаута.

Освојио је титулу у средњој категорији ИБФ са 5 рунда застоја над Кингслеи Икеке он Децембер 10, 2005 и одбранио титулу 10 пута који је укључивао 7 нокаута. Он је тада ушао у Супер 6 Супер турнира и избио бивши неприкосновени Лигхтвеигхт шампиона Јермаин Таилор у 12 метака.

Аврам је постао две дивизије светског шампиона а када је освојио 12-округли једногласну одлуку над Робертом Стиглиц он Аугуст 25, 2012. После једне успешне одбране, је изгубио титулу у Стиглиц, али победио је уназад три туче касније преко 12 рунди Сплит Децисион. Аврам је бранио појас успешно три пута која обухвата 6 рунда застоја над Стиглиц у својој борби 4. јула 18.

Мареј оф Ст. Хелена, Енглеска има евиденцију 32-2-1. Освојио његов први 26 напади који је истакнути победом на турниру у боксер 2008 и поразио два непоражена борце у процесу. Мареј је освојио преко Кевин Цонцепцион (14-1), СЕРГЕЈ Кхомитски (22-5-1), Шалва Јомардасхвили (26-1, Карлос Насцименто (25-2), Јохн Андерсон Царвалхо (21-4-1), Ник Блацквелл (8-0). Имао је реми са бившим шампиона Фелик Стурм (36-2-1).

Мареј освојио ВБА титулу у средњој категорији Прелазни са 6 рунда застоја над Јорге Наварро. То победа олакшала Мареја у борби са ЖКК Миддлвеигхт шампион Сергио Мартинез.

Борбе, који је одржан априла 27, 2012 у присуству преко 50,000 у Аргентини видели Мареј оборити Мартинез у кругу осам. У једанаест округлих, Изгледало је као Мареј пао Мартинез поново, али је пресудио грешку и Мартинез је био у стању да освоји бријач танке одлуку.

Мареј поново изазвао за титулу у средњој, али је прекинут у 11 метака за ВБА & Привремени ВБЦ шампион Генадиј Головкин он Фебруари 21, 2015 у Монте Карлу.

Од тог меча, Мареј напредовао Супер средњој и освојила три борбе у низу, укључујући и своју последњу излет, када је престао Хосе Мигел Торес (31-6) у шест рунди у пет рунди 5. септембра у Леедс, Енглеска.

Време почетка ће бити 3 Пм ЕТ / 12 Подне ПТ.

Бокс фанови могу да уживају ову невероватну картицу на АВЕ доступан на АТ&Т У-Стих, ЦХ 147 и 1147 у ХД, Веризон ФиОС ТВ, ЦХ 169 и 669 у ХД, и бројне регионалне кабловске оператере широм нације. Молимо вас да проверите ввв.аветв.цом за боксерске упдатес.