Arthur Abraham – Martin Murray WBO Super Srednja kategorija Naslov bout dodan Perez – Crolla This Saturday on AWE-A Wealth of Entertainment at 3 PM ET

San Diego, KOT – November, 16 2015 -To soboto!! To bo prvenstvo doubleheader na AWE- Bogastvo Entertainment kot Arthur Abraham – Martin Murray WBO Super Srednja kategorija Naslov bout iz Hannovra, Germany has been added to the already announced broadcast featuring the rematch between WBA Lightweight champion Darleys Perez and Anthony Crolla from Manchester, Anglija.

“Vesel sem, da lahko, da bi ta boj za ameriške boksarske oboževalcev,” je dejal Charles Herring, Predsednik AWE

Abraham je bil prvak v srednji in Super srednji oddelkov za večji del je v zadnjih desetih letih, ima zapis 43-4 s 29 Knockouts.

Je osvojil naslov IBF srednji s 5. krogu zaustavitvi nad Kingsley Ikeke na december 10, 2005 in branil naslov 10 časi, ki so vključeni 7 Knockouts. Nato je začel Super 6 Super Srednja kategorija turnir in nokautiral nekdanji nesporni prvak v srednji kategoriji Jermain Taylor v 12 krogi.

Abraham je postal dve diviziji svetovnega prvaka, ko je zmagal 12-okrogel soglasna odločitev nad Robert Stieglitz avgusta 25, 2012. Po enem uspešnim zagovorom, je izgubila naslov v Stieglitz, tri borbe kasneje, vendar je dobil nazaj po sklepu 12. krogu split. Abraham je branil pas uspešno Trikrat ki vključuje 6. krog ustavitev nad Stieglitz v svojem 4. dvoboj na julij 18.

Murray sv. Helens, Anglija ima zapis 32-2-1. Zmagal je njegov prvi 26 napadi, ki so poudarjene z zmago na Profesionalen pevec turnir v 2008 in premagal dva nepremagan borci v procesu. Murray zmaga tudi preko Kevin Concepcion (14-1), Sergey Khomitsky (22-5-1), Shalva Jomardashvili (26-1, Carlos Nascimento (25-2), John Anderson Carvalho (21-4-1), Nick Blackwell (8-0). Imel je remi z bivšim svetovnim prvakom Felix Sturm (36-2-1).

Murray osvojil WBA začasni naslov v srednji s 6. krogu zaustavitvi nad Jorge Navarro. Da win olajšano Murray v pretep z WBC Middlweight prvak Sergio Martinez.

The bout, ki je potekala aprila 27, 2012 pred več kot 50,000 v Argentini videli Murray podreti Martineza v krogu osmih. V okroglih enajstih, Izgledalo Murray spet padla Martinez pa je bilo izključeno zdrs in Martinez je uspelo zmagati na britev tanek odločitev.

Murray ponovno izpodbijala za naslov v srednji in je bila ustavljena leta 11 krogov v WBA & Začasna WBC prvak Gennady Golovkin februarja 21, 2015 v Monte Carlu.

Ker je ta dvoboj, Murray preselil do Super srednji in osvojila tri borbe zapored, vključno z njegovo zadnjo izlet, ko se je ustavil Jose Miguel Torres (31-6) v šestih krogih v petih krogih na 5. septembra v Leedsu, Anglija.