Arthur Abraham – Martin Murray WBO super srednjoj naslov nastup dodan Perez – Crolla This Saturday on AWE-A Wealth of Entertainment at 3 PM ET

San Diego, KAO ŠTO – Studeni, 16 2015 -Ove subote!! To će biti doubleheader prvenstvo na AWE- Bogatstvo Entertainment kao Arthur Abrahama – Martin Murray WBO super srednjoj naslov nastup iz Hannovera, Germany has been added to the already announced broadcast featuring the rematch between WBA Lightweight champion Darleys Perez and Anthony Crolla from Manchester, Engleska.

“Drago mi je da bi mogli donijeti ovu borbu s američkim boks navijača,” rekao je Charles Herring, Predsjednik AWE

Abraham je bio prvak u srednjoj i super srednjoj podjela za veći dio posljednjih deset godina, ima rekord 43-4 s 29 miševa.

On je osvojio IBF srednjoj naslov s 5. kolu prekida preko Kingsley Ikeke prosinca 10, 2005 i obranio naslov 10 puta koja je uključivala 7 miševa. Potom je ušao u super 6 Super srednjoj turnir i nokautirao bivšeg neosporni prvak u srednjoj Jermain Taylor u 12 kola.

Abraham je postao svjetski prvak u dva odjeljenja kad je osvojio 12-okrugli jednoglasnu odluku nad Robert Stieglitz kolovoza 25, 2012. Nakon jedne uspješne obrane, on je izgubio naslov Stieglitz, ali ga je osvojio natrag tri borbe kasnije preko Splita odlukom 12-okruglog. Abraham je branio pojas uspješno tri puta koji uključuje 6. okrugli zaustavljanje nad Stieglitz u 4. meču srpnja 18.

Murray sv. Helens, Engleska ima rekord 32-2-1. On je osvojio svoj prvi 26 Borbe koje su istaknute osvojivši profesionalan bokser turnir u 2008 i pobijedio dva neporažena boraca u procesu. Murray je također osvaja Kevin Concepcion (14-1), Sergey Khomitsky (22-5-1), Shalva Jomardashvili (26-1, Carlos Nascimento (25-2), John Anderson Carvalho (21-4-1), Nick Blackwell (8-0). Imao je remi s bivšim svjetski prvak Felix Sturm (36-2-1).

Murray osvojio WBA Privremeni srednjoj naslov s 6. kolu prekida preko Jorge Navarro. To pobjeda olakšana Murray u borbi s WBC prvak Sergio Martinez Middlweight.

Bout, koji je održan u travnju 27, 2012 u pred više 50,000 Argentina vidio Murray srušiti Martinez u krugu osam. U krugu jedanaest, Izgledalo je kao da je Murray ponovno pao Martinez, ali je vladala slip i Martinez bio u mogućnosti osvojiti britva tanki odluku.

Murray ponovno izazvao za middleweight naslov i bio je zaustavljen u 11 kola za WBA & Privremeni WBC prvak Genadij Golovkin veljače 21, 2015 u Monte Carlu.

Od tog meča, Murray se popela na super srednjoj i osvojio tri borbe zaredom, uključujući i njegov posljednji izlet, kada je prestao Jose Miguel Torres (31-6) u šest rundi u pet krugova na 5. rujna u Leedsu, Engleska.

Vrijeme početka će biti 3 PM ET / 12 Podne PT.

Boks obožavatelji mogu uživati ​​u ovom čudesnom karticu na AWE dostupan na AT&T U-stih, ch 147 a 1147 u HD, Verizon FiOS TV, ch 169 a 669 u HD, i brojni regionalni kabel usluga diljem zemlje. Molimo provjerite www.awetv.com za boks ažuriranja.