Αρθούρος Abraham – Martin Murray WBO έξοχο Middleweight τίτλο περίοδο προστέθηκε στον Perez – Crolla This Saturday on AWE-A Wealth of Entertainment at 3 Μ.μ. ET

Σαν Ντιέγκο, ΟΠΩΣ – Νοέμβριος, 16 2015 -Αυτό το Σάββατο!! Θα είναι ένα doubleheader πρωτάθλημα για AWE- Ένας πλούτος της ψυχαγωγίας ως Αρθούρος Abraham – Martin Murray WBO έξοχο Middleweight τίτλο περίοδο από το Ανόβερο, Germany has been added to the already announced broadcast featuring the rematch between WBA Lightweight champion Darleys Perez and Anthony Crolla from Manchester, Αγγλία.

“Είμαι στην ευχάριστη θέση να είναι σε θέση να φέρει αυτόν τον αγώνα για την αμερικανική εγκιβωτίζοντας ανεμιστήρες,” δήλωσε ο Charles Ρέγγα, Πρόεδρος της AWE

Αβραάμ υπήρξε πρωτοπόρος στην Middleweight και Super Middleweight τμήματα για το μεγαλύτερο μέρος των τελευταίων δέκα ετών, έχει ένα ρεκόρ 43-4 με 29 knockouts.

Κέρδισε τον τίτλο IBF Middleweight με μια 5ο γύρο διακοπή πάνω από Kingsley Ikeke τον Δεκέμβριο 10, 2005 και υπερασπίστηκε τον τίτλο 10 φορές που περιλαμβάνονται 7 knockouts. Στη συνέχεια τέθηκε το Super 6 Σούπερ Middleweight τουρνουά και χτύπησε έξω πρώην πρωταθλητής Middleweight αδιαφιλονίκητο Jermain Taylor στο 12 γύρους.

Αβραάμ έγινε δύο διαίρεση παγκόσμιος πρωταθλητής, όταν κέρδισε μια 12-στρογγυλή ομόφωνη απόφαση πέρα ​​από τον Robert Stieglitz Αυγούστου 25, 2012. Μετά από μια επιτυχή υπεράσπιση, έχασε τον τίτλο για να Στίγκλιτζ, αλλά κέρδισε πίσω τρεις αγώνες αργότερα μέσω 12-στρογγυλή διασπασμένη απόφαση. Αβραάμ υπερασπίστηκε με επιτυχία τη ζώνη τρεις φορές που περιλαμβάνει 6ο γύρο διακοπή πάνω από Στίγκλιτζ στο 4ο αγώνα τους τον Ιούλιο 18.

Murray του Αγίου. Helens, Αγγλία έχει ένα ρεκόρ 32-2-1. Κέρδισε το πρώτο του 26 περιόδους που τονίστηκε από τη νίκη του στο τουρνουά Prizefighter 2008 και νικώντας δύο μαχητές αήττητο στη διαδικασία. Murray κερδίζει επίσης πάνω από τον Kevin Κονσεπσιόν (14-1), SERGEY Khomitsky (22-5-1), Σάλβα Jomardashvili (26-1, Κάρλος Nascimento (25-2), John Anderson Καρβάλιο (21-4-1), Νικ Blackwell (8-0). Είχε μια ισοπαλία με τον πρώην παγκόσμιο πρωταθλητή Felix Sturm (36-2-1).

Murray κέρδισε το WBA ενδιάμεση τίτλο Middleweight με 6ο γύρο διακοπή πάνω από τον Jorge Navarro. Αυτό διευκόλυνε τη νίκη Μάρεϊ σε μια πάλη με WBC Middlweight πρωτοπόρος Sergio Martinez.

Ο αγώνας, η οποία έλαβε χώρα τον Απρίλιο 27, 2012 μπροστά πάνω από 50,000 Αργεντινή είδε Murray γκρεμίζω Martinez στο γύρο οκτώ. Στο γύρο έντεκα, Έμοιαζε Murray έπεσε Martinez και πάλι, αλλά είχε αποκλειστεί μια ολίσθηση και Martinez ήταν σε θέση να κερδίσει ένα ξυράφι λεπτή απόφαση.

Murray αμφισβήτησε και πάλι για τον τίτλο Middleweight και σταμάτησε σε 11 γύρους για WBA & Ενδιάμεση WBC πρωτοπόρος Γκενάντι Golovkin τον Φεβρουάριο 21, 2015 στο Μόντε Κάρλο.

Από εκείνη την περίοδο, Murray ανέβηκε στο Super Middleweight και κέρδισε τρεις αγώνες στη σειρά, συμπεριλαμβανομένων τελευταία έξοδό του, όταν σταμάτησε Χοσέ Miguel Torres, (31-6) σε έξι γύρους σε πέντε γύρους στις 5 Σεπτεμβρίου στο Λιντς, Αγγλία.

Η ώρα έναρξης θα είναι 3 Μ.μ. ET / 12 Μεσημέρι PT.

Πυγμαχία ανεμιστήρες μπορούν να απολαύσουν αυτό το καταπληκτικό κάρτα για AWE διαθέσιμος στο&T U-Verse, ch 147 και 1147 σε HD, Verizon FiOS TV, ch 169 και 669 σε HD, και πολυάριθμα περιφερειακά παρόχους καλωδιακής σε ολόκληρο το έθνος. Παρακαλώ ελέγξτε www.awetv.com για ενημερώσεις πυγμαχία.