Arthur Abraham – Martin Murray WBO naslov u super-srednjoj bout dodao da Perez – Crolla Ove subote na AWE-A bogatstvu zabave u 3 PM ET

San Dijego, KAO ŠTO – Novembar, 16 2015 -Ove subote!! To će biti prvenstvo dvojac na AWE- Bogatstvo Entertainment kao Arthur Abraham – Martin Murray WBO naslov u super-srednjoj bout iz Hanovera, Već sad najavljenoj emisiji dodana je Njemačka koja prikazuje revanš između WBA lakog prvaka Darleysa Pereza i Anthonyja Crolla iz Manchestera, Engleska.

“Ja sam sretan što mogu kako bi se ova borba do američke fanove boks,” rekao je Charles Herring, Predsjednik AWE

Abraham je bio prvak u srednjoj i super srednjoj podjela na bolje dijela posljednjih deset godina, ima rekord 43-4 sa 29 nokauta.

Naslov IBF srednjoj kategoriji osvojio je sa 5. kolo zastoja preko Kingsley Ikeke na dan 10, 2005 i branio titulu 10 puta koji je uključivao 7 nokauta. On je potom ušao u Super 6 Super srednjoj turnir i nokautirao bivšeg neprikosnoveni prvak u srednjoj kategoriji Jermain Taylor u 12 kruga.

Abraham je postao svjetski prvak dva-podjela kada je osvojio 12-okrugli jednoglasnom odlukom nad Robert Stieglitz avgusta 25, 2012. Nakon uspješnih obrana jedan, on je izgubio naslov Stieglitz, ali osvojio ga tri borbe kasnije preko 12-okrugli odluku Split. Abraham je branio pojas uspješno tri puta što uključuje i 6. kolo zastoj preko Stieglitz u 4. bout jula 18.

Murray St. Helens, Engleska ima rekord 32-2-1. On je osvojio svoj prvi 26 napadi koji je istaknut osvajanjem turnira u Prizefighter 2008 i porazivši dva neporažen boraca u procesu. Murray također osvaja više Kevin Concepcion (14-1), SERGEJ Khomitsky (22-5-1), Shalva Jomardashvili (26-1, Carlos Nascimento (25-2), John Anderson Carvalho (21-4-1), Nick Blackwell (8-0). Imao je remi sa bivši svetski šampion Felix Sturm (36-2-1).

WBA titulu u srednjoj kategoriji Privremeni Murray slavio sa 6 runda zastoja preko Jorge Navarro. To pobeda omogućio Murray u borbu sa WBC prvak Sergio Martinez Middlweight.

Borbe, koji se dogodio aprila 27, 2012 pred više 50,000 u Argentini Video Murray srušiti Martinez u kolu osam. Jedanaesto kolo, Izgledalo je kao da Murray ponovo pala Martinez, ali je vladala klizanja i Martinez bio u stanju da osvoji žilet tanak odluka.

Murray još jednom izazvao za titulu u srednjoj kategoriji i zaustavljen je u 11 kola za WBA & Privremeni WBC prvak Gennady Golovkin Veljača 21, 2015 u Monte Karlu.

Od tog bout, Murray preselio do Super srednjoj i osvojio tri borbe u nizu, uključujući i njegov posljednji izlet kada je prestao Miguel Torres Jose (31-6) u šest kola u pet kola 5. septembra u Leeds, Engleska.

Vreme početka će biti 3 PM ET / 12 Noon PT.

Navijači Boks mogu uživati ​​u ovom čudesnom karticu na AWE dostupan na AT&T U-stih, ch 147 i 1147 u HD, Verizon FiOS TV, ch 169 i 669 u HD, i brojnih regionalnih kablovskih operatera širom zemlje. Molimo provjerite www.awetv.com za ispravke boks.