Артур Абрахам – Мартин Мъри WBO Super титлата в средната мач добавен в Perez – Crolla This Saturday on AWE-A Wealth of Entertainment at 3 PM ET

San Diego, КАТО – Ноември, 16 2015 -ТАЗИ СЪБОТА!! Това ще бъде едно първенство doubleheader на AWE- Богатството на Entertainment като Артур Абрахам – Мартин Мъри WBO Super титлата в средната мач от Хановер, Germany has been added to the already announced broadcast featuring the rematch between WBA Lightweight champion Darleys Perez and Anthony Crolla from Manchester, Англия.

“Имам удоволствието да бъде в състояние да донесе тази борба на американските фенове на бокса,” каза Чарлз Herring, Председател на AWE

Авраам е бил шампион в средна категория и Super среднотежка дивизии за по-голямата част от последните десет години, има запис на 43-4 с 29 нокаута.

Той спечели титлата на IBF в средна с петото кръг добавеното над Kingsley Ikeke декември 10, 2005 и защити титлата 10 Часовете, които включваха 7 нокаута. Тогава Той влезе в Super 6 Super в средна турнир и нокаутира бившия шампион в средна безспорен Джърмейн Тейлър в 12 кръга.

Авраам стана два разделение световен шампион, след като спечели 12-кръг единодушно решение над Robert Stieglitz август 25, 2012. След една успешна защита, той загуби титлата да Stieglitz, но тя спечели обратно три битки по-късно чрез съдийско решение 12-кръг. Абрахам защити колана успешно три пъти, което включва 6-ти кръг добавеното над Stieglitz в тяхната четвъртия мач юли 18.

Мъри на St. Хелънс, Англия има запис на 32-2-1. Той спечели първата си 26 пристъпи, които се изтъкват като спечели турнира в Prizefighter 2008 и побеждавайки две непобеден бойци в процеса. Мъри също печели над Кевин Консепсион (14-1), СЕРГЕЙ Khomitsky (22-5-1), Шалва Jomardashvili (26-1, Carlos Насименто (25-2), Джон Андерсън Carvalho (21-4-1), Nick Blackwell (8-0). Той имаше равенство с бившия световен шампион Феликс Щурм (36-2-1).

Мъри спечели WBA Временното титла в среднотежка с шестия кръг добавеното над Jorge Navarro. Това победа улеснено Мъри в борба с WBC Middlweight шампион Sergio Martinez.

В схватката, която се проведе през април 27, 2012 пред над 50,000 в Аржентина видя Мъри повали Martinez в осем кръгли. В кръгли единадесет, Приличаше Мъри отново спадна Мартинес, но тя е била управлявана на плъзгането и Мартинес успя да спечели бръснач тънка решение.

Мъри отново се справи за титлата в средна и е бил спрян в 11 кръга на WBA & Временното WBC шампион Генадий Golovkin февруари 21, 2015 в Монте Карло.

От този мач, Мъри се изкачи до Super в средна и спечели три битки в един ред, включително последната си разходка, когато той спря Jose Miguel Torres (31-6) в шест кръга в пет кръга на 05 Септември в Лийдс, Англия.

Стартовото време ще бъде 3 PM ET / 12 Noon PT.

Боксови фенове могат да се насладят на тази невероятна карта на AWE достъпно на AT&T U-Verse, CH 147 и 1147 в HD, Verizon FiOS TV, CH 169 и 669 в HD, и многобройни регионални кабелни доставчици в цялата страна. Моля, проверете www.awetv.com за актуализации боксови.