Andrey Fedosov & John Thompson στεφθεί πρωταθλητές Boxcino με νίκες διακοπή

Για την άμεση απελευθέρωση

Στέμμα, Καλιφόρνια (Μάιος 26, 2015)--Ημέρα Μνήμης Σαββατοκύριακο ξεκίνησε με μια έκρηξη όπως ο Αντρέι Fedosov και John Thompson στέφθηκαν Boxcino 2015 πρωταθλητές βαρέων βαρών και Τζούνιορ. Διαιρέσεις Middleweight με νίκες διακοπή πάνω από Donovan Dennis και Brandon Adams αυτό το παρελθόν Παρασκευή το βράδυ στο Ωμέγα Προϊόντα Εξωτερική Arena.

Το Τουρνουά Boxcino προήχθη από προωθήσεις Διαφήμιση, ενώ Της Παρασκευής κάρτα που προωθείται από Thompson Boxing και προωθητικά banners.
Η εκδήλωση επίσης υπηρετήσει ως φινάλε της σειράς του ESPN Παρασκευή Πάλες νύχτας.

Fedosov σκόραρε 8ο γύρο διακοπή, ενώ Thompson πήρε από τον καμβά στον πρώτο γύρο 1 για να σκοράρει ένα δεύτερο γύρο διακοπή.

Fedosov προσγειώθηκε μερικούς σκληρούς πυροβολισμούς δύναμης στο γύρο 2 ότι ο Dennis ήταν σε θέση να αντέξει. Fedosov έπεσε Dennis στο γύρο 3 από έναν αριστερό γάντζο στο κεφάλι. Dennis άρχισε να είναι αποτελεσματική η τρύπημα στο δεύτερο γύρο 4, και άρχισε την ανάμιξη του ευθεία αριστερά πίσω από αυτό.

Στο γύρο 6, Fedosov κακό Dennis και πάλι όπως ο ίδιος άρπαξαν δύο σκληρούς δικαιώματα από το πρόσωπο του southpaw. Στο γύρο 7, ήταν πιο πυροβολισμούς δύναμης που βλάπτουν Dennis και τον έκανε να πάρει ένα γόνατο.

Στο γύρο 8, Fedosov προσγειώθηκε μια τέλεια χρονομετρημένη δεξί χέρι που έστειλε ο Dennis σκληρά στον καμβά. Dennis πήρε στα πόδια του, αλλά ο αγώνας κυμάτισε μακριά 54 δευτερόλεπτα στο γύρο 8.

Fedosov, 220 1/2 lbs του Χόλιγουντ, Καλιφόρνια μέσω Ρωσίας είναι τώρα 28-3 με 23 knockouts. Dennis, 219 κιλά Davenport, Iowa είναι τώρα 14-3.
“Ήμουν υπομονή και να περιμένει για ένα μετρητή, και ήμουν σε θέση να τον χτυπήσει με το,” είπε Fedosov του χτύπημα νοκ-άουτ. “Τώρα θα κοιτάξουμε για έναν μεγάλο αγώνα.”

John Thompson πήρε από το κατάστρωμα στον πρώτο γύρο 1 να έρθει πίσω και να σκοράρει ένα εκρηκτικό δεύτερο γύρο διακοπή πάνω από Brandon Adams για να κερδίσει το Boxcino Jr. Middleweight τίτλο.

Adams έπεσε Thompson στο άνοιγμα δευτερόλεπτα από έναν αριστερό γάντζο. Στο γύρο 2, Thompson προσγειώθηκε ένα τεράστιο σουτ που έστειλε Adams στον καμβά. Thompson συνέχεια σφυροκόπησε σε Adams και ένα δεξί χέρι ταλαντεύτηκε Adams στα σχοινιά και ένα νοκ ντάουν κυβερνήθηκε. Thompson τελείωσε από μια εμφανώς κακό Adams με ένα βαρύ συνδυασμό και ο αγώνας διεκόπη στο 2:18 του γύρου 2.

Thompson, 153.2 λίβρες του Νιούαρκ, NJ είναι τώρα 17-1 με έξι knockouts. Adams, 154.8 λίβρες του Λος Άντζελες, CA είναι τώρα 17-2.

“Αυτή είναι μια νέα αρχή για μένα,” Thompson είπε. “Είμαστε σε ένα εντελώς διαφορετικό παιχνίδι μπάλα τώρα. Αυτό είναι όπου είμαι υποθέτω να είναι.”

Το εν λόγω Διαφήμιση πρόεδρος Άρτι Pelullo, “Ήταν μια μεγάλη βραδιά, και ο John και ο Andrey κερδίσει αυτούς τους τίτλους. Σας περιμένουμε να τα έχουν σε μεγάλες μάχες πολύ σύντομα. Σε ένα άλλο σημείωμα, Χαίρομαι που αυτές οι δύο συναρπαστικές μάχες ήταν μέρος της τελευταίας ESPN Παρασκευή Πάλες νύχτας δείχνουν.”

Φωτογραφίες από Emily Harney / Προσφορές Διαφήμιση.