Adams, Thompson, Fedosov i Dennis doći Boxcino 2015 Finale

Fedosov, Dennis, Thompson i Adams

Za Immediate Release

Betlehem, PA (Travanj 13, 2015)

Brandon Adams a John Thompson osvojio polufinale djeluje u Boxcino 2015 Jr. Srednjoj turnir, dok Andrey Fedosov a Donovan Dennis osvojio impresivan zaustavljanje pobjede u teškoj kategoriji turnir, kao i sve četiri udario svoje ulaznice za finale u borbama koje su se dogodile proteklog Petak u Sands Casino Resort Betlehem.
Borbe su na televiziji uživo na ESPN Petak Noćni Borbe.
Predstava je promovirao Banner Promocije, Inc.
Finale obje težinske kategorije će se održati u Petak, Svibanj 22 na Omega Proizvodi Međunarodnom otvorenom Areni u Corona, Kalifornija, a bit će emitirana uživo na ESPN Petak Noćni Borbe.

Brandon Adams zemljišta na aperkat
Adams Izvadio dugogodišnji prijatelj Vito Gasparyanom u kolu sedam od zakazanog 8-kolu nastup.
Adams je radio vrlo dobro iznutra kao da je pao neke čvrste metak u glavu i sletio na tijelo lijepo. Gasparyanom visio teško protiv svoje jednokratne sparing partnera, ali količina čvrstih udaraca počeo prikazivati ​​na Gasparyanom i borba je zaustavljena 35 sekundi u krugu sedam s loše natečene lijevog uha.
Adams, 155 1/2 lbs Los Angelesa seli na finale s rekordnih 17-1 s 12 miševa. Gasparyanom, 154 lbs od Burbank, CA je sad 15-4-5. Adams neće zadovoljiti Johna Thompsona.
John Thompson osvojio je 8-okrugli Split odluku nad prethodno neporaženi Stanyslav Skorokhod.

Thompson zemljišta desnu ruku
Thompson boksač i već je koristio svoj udarac za postavljanje tri i četiri bušiti kombinacije, dok Skorokhod sletio neke dobre snage snimke. Skorokhod se rezati oko desnog oka u drugi krug, a Thompson je pretrpio rez u istom prostoru u krugu četiri.
Thompson je dobro kada je borba bila u središtu prstena. Skorokhod sletio nekoliko rumenilo udaraca, ali to nije bilo dovoljno što su suci radije boks od Thompsona u iznosu od 78-74 a 77-75 dok Skorokhod osvojio karticu 78-74.
Thompson, 154 3/4 lbs od Newark, NJ je sada 16-1. Skorokhod, 153 3/4 lbs Los Angelesu preko Ukrajine sada 9-1.
“Morao sam ga okvir kao što je bio ljuljanje divlje. Ja ga outboxed. Samo je ljuljanje, a ne bacanje bilo ravno snimke,” rekao je Thompson.

Dennis zemljišta u nokaut udarac
Donovan Dennis

postigao vrhunac kolut 2. kolo zaustavljanje preko 6'7″ Razvan Cojnau.
Dennis sletio tuklo ravno lijevo da sletio u istoj razini na bradi od Cojanu i veliki čovjek pao stan na platnu i borba je zaustavljena 59 sekundi u krugu dva.
“Koristio sam moju brzinu, brze noge i kombinacije,” rekao je Dennis. “Vidio sam otvor u prvom krugu, a zatim u drugom sam došao s gornji lijevo koji je sletio desno na gumb i on raspao na platnu.”
Bušiti bio toliko razoran da je ESPN Sport centar vrh igru ​​noći.
Na bori Andrey Fedosov u finalu, “To će biti teška borba, a ja ću morati raditi.”
Dennis, 224 1/4 lbs od Davenport, IA je sada 12-1 s 10 miševa. Cojanu, 255 1/2 lbs Los Angelesu preko Rumunjske sada 13-2.
Andrey Fedosov otrese prvi okrugli obaranje na povratak i registrirati treći okrugli zaustavljanje nad Lenroy Thomas.

Fedosov radi tijelo
Samo sekundi u borbe, Thomas je sletio ravno lijevo i poslao Fedosov na platnu. Fedosov vratio na okruglom tri i sletio kombinaciju kopiranja koja je dovela do Thomasa na koljena i on nije pobijedio Sudac Gary Rosado je računati na 1:01 od krugu tri.
Fedosov, 220 1/4 lbs Hollywooda, CA preko Rusije sada 27-3 s 22 miševa. Toma, 236 lbs sv. Petersburg, FL sada 19-4
“Bio je dobar protivnik. Bio je brz. Radujem se bori u finalu,”Said Fedosov
Eric Newell osvojio četiri okrugli jednoglasnu odluku nad Brandon Spencer u teškoj kategoriji borbi.

Newell Betlehema, PA osvojio ocjenama 40-36 a 39-37 dvaput

Jon loptu outworked Ed “Tex” Fontana i postigao šest metaka jednoglasnu odluku u teškoj kategoriji borbi.
Bolden u New Yorku osvojio ocjenama 59-55 dva puta i 58-56 i sada 7-10-1. Fontana sv. Josip, MO je sada 10-2.
U uvodnom meču, Curtis Morton uzrujan Greg Jackson preko 6 cijele jednoglasnom odlukom u velter borbe.
Morton pala Jacksona u krugu pet i osvojio ocjenama 60-53 dva puta i 58-55.
Morton, 146 lbs za Myrtle Beach, SC je sada 3-4-2. Jackson, 147 lbs Philadelphije pada 5-2-1.
Ricky Nuno napravio uspješan pro debi s 4-okrugli jednoglasnom odlukom nad Pat Kehoe (1-2) u JR. srednjoj bout.
Mike Liberto osvojio svoj pro debi s 4. okruglog obustave preko Darnell Hayes (1-2) u cruiserweight borbe.