ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ມວຍ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ຈັນ, Feb. 23
2:00 p.m. ແລະ – Ring of Combat 47 – Featuring Chris Wade vs. Pat DeFranco ແລະ Frankie Perez vs. Mike Santiago ຈາກ Jan. 24, 2014 ຢູ່ໃນນະຄອນ Atlantic, NJ.
5:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນ ໆ.
6:00 p.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນນາມຫລິ້ນກິລາ 12m ໂດຍ 12m ມີສາມລະດັບ.
6:30 p.m. ແລະ – ລັດອະເມລິກາປະຈໍາອາທິດ Wrestling – ເປັນເຈົ້າພາບ Scott Casber ເຮັດໃຫ້ຂ່າວປະຈໍາອາທິດແລະການວິເຄາະຈຸດສູນກາງປະມານ USA Wrestling, ອົງການຄຸ້ມຄອງກິລາແຫ່ງຊາດ, ລວມທັງການສໍາພາດ, ຄຸນນະສົມບັດແລະເບິ່ງກັບຄືນໄປບ່ອນທີ່ຜ່ານມາ.
7:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້.
7:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
8:00 p.m. ແລະ – Enfusion Live #19: ລອນດອນ – Featuring Andrew Tate vs. Wendell Roche ສໍາລັບຫົວຂໍ້ຂອງໂລກ -90kg, ຫຼາຍ Daniel Sam vs. Andrew Thompson ສໍາລັບຫົວຂໍ້ heavyweight ຂອງ Super, ຈາກເດືອນມິຖຸນາ 29, 2014.
ວັນອັງຄານ, Feb. 24
2:30 a.m. ແລະ — XPTV – ການຄຸ້ມຄອງຂອງພາກພື້ນ U.S. ກິດຈະກໍາຂອງ MMA ມືອາຊີບແລະນັກສມັກເລ່ນ.
3:00 p.m. ແລະ – ໄປ 2 Toe ທີ່ມີ Frankie Edgar – ນັ່ງລົງການສໍາພາດມີອະດີດ UFC ອ່ານ lightweight ແລະ contender featherweight Frankie Edgar.
7:00 & 7:30 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Championship Xtreme – Florida ເປັນມືອາຊີບ MMA ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງອາເມລິກາ, ດາວສາກົນແລະນັກຮົບເກົ່າ UFC.
8:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້.
8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
9:00 p.m. ແລະ – Havoc ສູ້ກັນ Championship 7 – Featuring Jordan McKay vs. Andrew Buckland ແລະ Sabah Fadai vs. Tim Tamaki ຈາກ Dec. 19, 2014 ໃນສີແດງ Deer, Alberta, ການາດາ.
11:00 p.m. ແລະ – GFL: ຮົບທີ່ດີທີ່ສຸດ 3 – ຈຸດເດັ່ນຈາກພາກພື້ນ MMA, kickboxing ແລະມວຍກິດຈະກໍາສະແດງ knockouts memorable ແລະການສົ່ງ.
ວັນພຸດ, Feb. 25
3:00 a.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ Texas – ການປະຕິບັດ MMA ຈາກ Texas ນະການ Lone Star ຂອງຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງໃນ cage ໄດ້.
4:00 a.m. ແລະ – Rocktagon MMA – MMA Pro ແລະນັກສມັກເລ່ນຈາກລັດໂອໄຮໂອທີ່ມີການຜະລິດຕໍ່ໄປຂອງດວງດາວ.
6:00 p.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Rage Cage – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບຫມູ່ຈາກປະເທດອັງກິດທີ່ອົງການຈັດຕັ້ງ Rage Cage ມີວິ Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley ແລະອື່ນໆ.
7:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ. MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
7:30 p.m. ແລະ – – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
9:00 p.m. ແລະ – Warriors Cage ສູ້ກັນ Championship: ຕໍ່ສູ້ກັບໃນຕອນກາງຄືນ 10 – Featuring Allan Love vs. Norman Paraisy ຈາກຄະ. 28, 2014 ໃນ Amman, ຈໍແດນ.
11:00 p.m. ແລະ – MMA Meltdown ກັບ Gabriel MORENCI – Gabriel MORENCI breaks ລົງເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນ MMA, ການສົນທະນາບໍ່ລົງຮອຍກັນ, ການຄາດຄະເນ, ບວກກັບບຸກຄົນທົ່ວໄປປະຈໍາອາທິດພິເສດແລະການສໍາພາດພິເສດ.
11:30 p.m. ແລະ – Takedown Wrestling – ການຄຸ້ມຄອງການຢ່າງກວ້າງຂວາງຂອງກິດຈະກໍາ wrestling ນັກສມັກເລ່ນ, ລວມທັງຂ່າວຫຼ້າສຸດ, ການຄຸ້ມຄອງຈາກກິດຈະກໍາແລະການສໍາພາດສະເພາະຫລັງຂອງ, scenes ການ.
ວັນພະຫັດ, Feb. 26
1:30 a.m. ແລະ – MMA ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Ultimate 34 – Featuring Makunga Bunduku vs. Ricky Campbell ແລະ Nathan Jones vs. Julian Kerr ຈາກເດືອນມິຖຸນາ 1, 2013 ໃນລອນດອນ.
6:00 p.m. ແລະ – Championship Fightling Alliance – MMA Pro ຈາກ Florida ທີ່ມີເຊັ່ນດຽວກັນຂອງ Josh Sampo ໄດ້, Mike Kyle, John Howard, ມີ McCorkie, Luis Palomino ແລະອື່ນໆ.
7:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Rookies – kickboxers ປາຖນາຢາກຮູ້ສຶກເມື່ອຍ ladder ຂອງຜົນສໍາເລັດໃນການແຂ່ງຂັນກິລາເປັນ rookies ແຂ່ງຂັນສໍາລັບໂອກາດທີ່ຈະກາຍເປັນມືອາຊີບແລະໄດ້ຮັບປະສົບການທີ່ຈໍາເປັນເພື່ອສໍາເລັດຢູ່ໃນລະດັບທີ່ສູງກວ່າເປັນ.
7:00 p.m. ແລະ – Enfusion Season 3 – Fighters ຈາກ 18 ບັນດາປະເທດທີ່ແຕກຕ່າງກັນແຂ່ງຂັນໃນປະເພດຂອງ 85kg MAX ໃນ Ohrid, Macedonia ເປັນທີ່ເຂົາເຈົ້າຮັກແລະຝຶກອົບຮົມຮ່ວມກັນໃນ quest ຂອງເຂົາເຈົ້າສໍາລັບຫົວຂໍ້ kickboxing ເປັນ.
8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, featur4es ແລະການວິເຄາະພາຍໃນກ່ຽວກັບການຕໍ່ສູ້ເກມ.
9:00 p.m. ແລະ – M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ 55: Guram ສະແດງ Gugenishvili Memorial– Featuring Denis Smoldarev vs. Maro Perak ແລະ Kenny Garner vs. Aslambek Musaev ຈາກ Feb. 21, 2015 ໃນ Tbilisi, ຈໍເຈຍ.
ວັນສຸກ, Feb. 27
12:00 a.m. ແລະ – ມັນເປັນເວລາສາຍພິເສດ – ອົງການຈັດຕັ້ງ kickboxing premier ຂອງໂລກທີ່ມີ Badr Hari, Melvin Manhoef ແລະ Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ.
4:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ DEEP – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບລະດັບຈາກການສົ່ງເສີມການຍີ່ປຸ່ນປະຫວັດສາດລວມທັງການ DEEP Shinya Aoki, Hayato Sakurai ແລະ Gegard Mousasi.
5:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Jewels – ການຕໍ່ສູ້ຄລາສສິກຈາກ league ພາສາຍີ່ປຸ່ນເພດຍິງທັງຫມົດ MMA, Jewels.
6 p.m. ແລະ – M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ – ມືອາຊີບ MMA ຈາກເອີຣົບທີ່ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງທີ່ເພີ່ມຂຶ້ນແລະສາກົນຮູບດາວ.
7:00 p.m. ແລະ – UFC 184 ນ້ໍາຫນັກ-In – ການຄຸ້ມຄອງຊີວິດຂອງຢ່າງເປັນທາງການຊັ່ງນໍ້າຫນັກໃນສໍາລັບການ UFC 184: Rousey vs. ເຂັມຈາກ Los Angeles.
8:00 p.m. ແລະ – ໄປ 2 Toe ກັບ Josh Koscheck – ການສໍາພາດນັ່ງລົງທີ່ມີ welterweight UFC Josh Koscheck.
8:30 p.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນນາມຫລິ້ນກິລາ 12m ໂດຍ 12m ມີສາມລະດັບ.
9:00 p.m. ແລະ — NSS 30: ປະຖົມການ – Featuring Borys Mankowski vs. Michail Tsarev ແລະ Aslambek Saidov vs. Rafal Moksness ຈາກ Feb. 21, 2015 ໃນ Posnan, ໂປແລນ.
ວັນເສົາ, Feb. 28
12:00 a.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
12:30 a.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, featur4es ແລະການວິເຄາະພາຍໃນກ່ຽວກັບການຕໍ່ສູ້ເກມ.
1:00 a.m. ແລະ – SuperKombat: VIP Edition Bucharest 2013 – Featuring Mike Zambidis vs. Harun Kina ສໍາລັບຫົວຂໍ້ middleweight SuperKombat ຈາກຄະ. 31, 2013 ໃນ Bucharest, ໂລມາເນຍ.
6:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ TKO – Featuring Patrick Cote vs. Jason ວັນຈາກ TKO29.
7:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Gladiator – Featuring Rashad Evans vs. Jamie Jara ຈາກ Challenge Gladiator 27.
10:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ SportFight – Top MMA ມີຄຸນະພາບຈາກປາຊີຟິກ Northwest. Hosted by UFC ນັກຮົບເກົ່າ Matt Lindland ແລະ Chael Sonnen.
3:00 p.m. ແລະ – Ring of Combat 48 – Featuring Brendan Barrett vs. Justin Woods ແລະຄຣິ Wade vs. Frankie Perez ເດືອນພຶດສະພາ 16, 2014 ຢູ່ໃນນະຄອນ Atlantic, NJ.
7:00 p.m. ແລະ – UFC 184 Pre ສະແດງໃຫ້ເຫັນ – ການຄຸ້ມຄອງກ່ອນຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດສໍາລັບການ UFC 184: Rousey vs. ເຂັມໃນ Los Angeles.
8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
9:00 p.m. ແລະ – Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ: Futures 2 MMA – ຂຽນເມື່ອທຽບໃສ່ Anthony Delia. Ruben Wolf ເດືອນພຶດສະພາ 3, 2014 ໃນ Opatija, ໂຄເອເຊຍ.
11:00 p.m. ແລະ — Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ: Futures 2 Kickboxing – ຂຽນເມື່ອທຽບໃສ່ Mladen Brestovac. Tomas Pakutinskas ເດືອນພຶດສະພາ 3, 2014 ໃນ Opatija, ໂຄເອເຊຍ.
ວັນອາທິດ, ທະເລ. 1
1:00 a.m. ແລະ – UFC 184 ກະທູ້ສະແດງ – ຕິກິຣິຍາຕອບຕໍ່ສູ້ກັບການດໍາລົງຊີວິດການ UFC 184: Rousey vs. Zingano ມີຈຸດເດັ່ນກໍລະນີແລະກອງປະຊຸມດໍາລົງຊີວິດຫນັງສືພິມກະທູ້ຕໍ່ສູ້ກັບການ.
10:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ ADCC – ການລວບລວມເນື້ອຂອງໃຫຍ່ທີ່ສຸດພ grappling ຈັດຂຶ້ນໃນວັນເຄີຍ, ມີ Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ແລະ Royler Gracie.
11:00 a.m. ແລະ – Elite Muay ໄທ: ປະເທດໄທ vs. ສິ່ງທ້າທາຍ – ທີ່ໃຫຍ່ທີ່ສຸດໄລຍະການ Muay ໄທໃນໂລກມີ fighters ຢືນເຖິງສາກົນນິຍົມ takingon ທີມງານແຫ່ງຊາດໄທທີ່ມີຊື່ສຽງ.
7:00 p.m. ແລະ – ລັດອະເມລິກາປະຈໍາອາທິດ Wrestling – ເປັນເຈົ້າພາບ Scott Casber ເຮັດໃຫ້ຂ່າວປະຈໍາອາທິດແລະການວິເຄາະຈຸດສູນກາງປະມານ USA Wrestling, ອົງການຄຸ້ມຄອງກິລາແຫ່ງຊາດ, ລວມທັງການສໍາພາດ, ຄຸນນະສົມບັດແລະເບິ່ງກັບຄືນໄປບ່ອນທີ່ຜ່ານມາ.
7:30 p.m. ແລະ – Judo Grand Slam Paris 2014 ສະຫຼຸບ – ຈຸດເດັ່ນຂອງ 2014 Judo Grand Slam ຈາກ Feb. 8-9, 2014 ໃນປາຣີ.
9:00 p.m. ແລະ – ເປັນຂອງຄົນ: World Grand Prix 2014 Gdansk 1 – Featuring Artur Kyshenko vs. Radoslaw Paczuski, ບວກຫນຶ່ງໃນຕອນກາງຄືນ, ການຈໍາແນກການລົບລ້າງການດຽວ -93kg ຈາກ Oct. 17, 2014 ໃນ Gdansk, ໂປແລນ.
ຈັນ, ມີນາ 2
1:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ GYM ມວຍ: Fighters MMA ໃນມວຍ – A ເບິ່ງເປັນພິເສດຢູ່ໃນບາງສ່ວນ fighters MMA ໃນການດໍາເນີນມວຍລວມທັງ Ali Nestor Charles ແລະ Travis Fulton.
ຂໍ້ມູນຂ່າວສານ:
www.FightNetwork.com
Twitter & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|