Perang Network punika 24/7 saluran televisi darmabakti kanggo ngrampungake jangkoan olahraga pertempuran. Iku airs program fokus ing kabeh orane katrangan saka aliran olahraga pertempuran, kalebu gelut urip lan munggah-kanggo-the-minute warta lan analisis kanggo tukang pencak seni pipis, kickboxing, Gulat profesional, tukang pencak seni tradisional, boxing, perang warta, uga perang-tema seri drama, documentaries lan fitur film.
Ngisor nemokake highlights program minggu iki:
Senen, Jan. 9
2:00 P.M. Lan – Ring of Pertempuran 45 – Featuring Phillipe articles vs. Mike Santiago Frankie Perez vs. Adam Townsend saka Juni 14, 2013 Atlantic City.
5:00 P.M. Lan – Fighting Spirit MMA Season 4 – Ketika saka gelut internasional SFL, Katrangan, FFC, -M 1 lan liyane.
6:00 P.M. Lan – Hip Show: Arena Pertempuran – Tag-tim MMA sanjerone 12m-by-12m arena karo telung tingkat.
6:30 P.M. Lan – Amerika Serikat Wrestling Weekly – Tuan rumah Scott Casber menehi pawarta mingguan lan analisis Centering watara Amerika Serikat Wrestling, awak governing nasional olahraga, kalebu pitakonan, fitur lan dipikir maneh ing sasi.
7:00 P.M. Lan – 5 Babak – Sarwa dumadi John RAMDEEN lan Robin Black ngajak tamu khusus kanggo break mudhun ing akhir minggu saka tumindak MMA.
7:30 P.M. Lan – Perang News Now Tambahan – Ing warta paling anyar, Recaps, fitur lan analisis nang saka perang game.
8:00 P.M. Lan – Enfusion Live: The Hague 2014 – Professional kickboxing nampilaken Mohammed Jaraya vs. Mohamed Galaoui judhul Enfusion flyweight saka Apr. 5, 2015 ing Holland.
Selasa, Jan. 10
12:30 P.M. Lan – XPTV – Jangkoan saka U.S regional. penerjemah amatir acara MMA.
7:00 & 7:30 P.M. Lan – Xtreme Fighting Championship – Florida basis MMA profesional nampilaken prospek ndhuwur Amérika, lintang internasional lan para veteran UFC.
8:00 P.M. Lan – 5 Babak – Sarwa dumadi John RAMDEEN lan Robin Black ngajak tamu khusus kanggo break mudhun ing akhir minggu saka tumindak MMA.
8:30 P.M. Lan – Perang News Now Tambahan – Ing warta paling anyar, Recaps, fitur lan analisis nang saka perang game.
9:00 P.M. Lan – Kacilakan Fighting Championship 5 – Featuring Ryan Machan vs. Richie Whitson lan Andrew Buckland vs. Advin Tichy saka Mei 2, 2014 Red Deer, Alberta, Kanada.
11:00 P.M. Lan – Mbah Amerika Serikat: Badbeat 9 – Featuring Mikey Gomez vs. Ronald Jr Nguyên. lan Ernest Chavez vs,. Jorge Valdez saka Mei 31, 2013 ing Commerce, Kuwi AS.
Rebo, Jan. 11
6:00 P.M. Lan – Best Cage Rage – Featuring gelut klasik saka organisasi Cage Rage UK-based karo Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley lan liya-liyane.
7:00 P.M. Lan – Perang News Now. MMA Edition – Panutup kabeh kedadean ing donya MMA kanthi analisis eksklusif lan fitur.
7:30 P.M. Lan – Fighting Spirit MMA – Compilations of gelut MMA internasional ONE FC, UCMMA, Saba, WFC, FFC, Mbah, Afrika EFC lan liyane.
9:00 P.M. Lan – Warriors kandhang Fighting Championship 65 – Featuring John Maguire vs. Ida Sang Prabu Saul Rogers saka Mar. 1, 2014 ing Dublin, Ireland.
11:00 P.M. Lan – MMA Rin karo Gabriel Inapulangan – Gabriel Inapulangan ngilangi mudhun kabeh urip ing MMA, ngrembakaken rintangan, ramalan, plus tamu saben minggu khusus lan pitakonan eksklusif.
11:30 P.M. Lan – Takedown Wrestling – Jangkoan Ekstensif acara Gulat amatir, kalebu ing warta paling anyar, konco-ing-pemandangan jangkoan saka acara lan pitakonan eksklusif.
Kemis, Jan. 12
1:30 a.m. Lan – Ultimate Challenge MMA 32 – Featuring Zelig Galesic vs.. Linton Vassell saka Jan. 2, 2013 London.
6:00 P.M. Lan – Championship Fighting Alliance – MMA profesional saka Florida nampilaken Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Sean McCorkle, Luis Palomino lan liya-liyane.
7:00 P.M. Lan – Enfusion Season 3 – Kapal muluk saka 18 negara sing beda-beda saingan ing 85 kategori kg MAX ing Ohrid, Makedonia padha manggon lan olahraga bebarengan mung kanggo nggoleki judhul kickboxing.
8:00 P.M. Lan – Perang News Now: MMA Edition – Panutup kabeh kedadean ing donya MMA kanthi analisis eksklusif lan fitur.
8:30 P.M. Lan – Perang News Now Tambahan – Ing warta paling anyar, Recaps, featur4es lan analisis nang ing perang game.
10:00 P.M. Lan – Enfusion #24: Lazaar vs. Persahabatan Este – Featuring Ismael Lazaar vs. Thomas Vanneste judhul Enfusion donya abot saka Jan. 2, 2015 ing Eindhovem Walanda.
Ana, Jan. 13
12:00 a.m. Lan – Iku pementasan Special – Organisasi kickboxing premier ing donya nampilaken Badr Hari, Melvin Manhoef lan Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. Lan – Pancrase Classics – Classic mungsuhan MMA pionir nampilaken Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen lan liya-liyane.
4:00 a.m. Lan – Best Anggun – Featuring gelut kelas saka promosi Anggun Jepang sajarah kalebu Shinya Aoki, Hayato Sakurai lan Training Mousasi.
5:00 a.m. Lan – Best Jewel – Gelut klasik saka kabeh-wadon Liga MMA Jepang, Perhiasan emas.
6 P.M. Lan – M-1 Challenge – Professional MMA saka Eropah nampilaken ndhuwur Rising prospek lan lintang-lintang internasional.
7:00 P.M. Lan — Perang News Now: MMA Edition – Panutup kabeh kedadean ing donya MMA kanthi analisis eksklusif lan fitur.
7:30 P.M. Lan — Perang News Now Tambahan – Ing warta paling anyar, Recaps, featur4es lan analisis nang ing perang game.
8:00 P.M. Lan – Kanggo 2 Toe karo Frank Shamrock – Sit-down Interview with MMA pelopor Frank Shamrock.
9:00 P.M. Lan — Saba 28: Kong’ Ing – Featuring Karol Bedorf vs. Rolles Gracie judhul abot KSW saka Jun. 4, 2014 ing Szczecin, Poland.
Setu, Jan. 14
1:00 a.m. Lan – SuperKombat: Grand Prix Romania 2013 – Ing turnamen kickboxing abot nampilaken Frank Munoz, Nikolaj Falin, Sebastian Ciobanu lan Vladimir Toktasinov saka Mei 18, 2013 ing Craiova, Romania.
4:30 P.M. Lan – Hip Show: Arena Pertempuran – Tag-tim MMA sanjerone 12m-by-12m arena karo telung tingkat.
6:00 a.m. Lan – Best TKO – Featuring Krzysztof Soszynski vs. Yan Pellerin saka TKJO 26 lan Todd Gouwenberg vs. Martin Keyurapan saka TKO 27.
7:00 a.m. Lan – Best Gladiator Challenge – Featuring Tyson Griffin vs. Urijah Faber saka Gladiator Challenge 42.
10:00 a.m. Lan – Best SportFight – Top kualitas MMA saka Pasifik Kulon, tuan rumah dening UFC veteran Matt Lindland lan Chael Sonnen.
4:00 P.M. Lan – Ring of Pertempuran 65 – Featuring Brendan Barrett vs. Srdjan Petkovic lan Frankie Perez vs., Rafael Machado saka Sept. 20, 2013 Atlantic City.
8:00 P.M. Lan – Perang News Now: MMA Edition – Panutup kabeh kedadean ing donya MMA kanthi analisis eksklusif lan fitur.
8:30 P.M. Lan – Perang News Now Tambahan – Ing warta paling anyar, Recaps, fitur lan analisis nang saka perang game.
9:00 P.M. Lan – Perang Final 14 MMA: Krusic vs. Racic – Tumindak MMA nampilaken Lemmy Krusic vs. Antun Racic saka Jun. 3, 2014 lan Ljubljana, Slovenia.
11:00 P.M. Lan — Perang Final 14 Kickboxing: Singing vs. Mikelic– Tumindak Kickboxing nampilaken Samo abamazing vs. Teo Mikelic lan Mirko Deniz vs. Kevin Hessling saka Jun. 3, 2014 lan Ljubljana, Slovenia.
Minggu, Jan. 15
10:00 a.m. Lan – Best ADCC – Featuring compilations saka cocog grappling paling tau dianakaké, nampilaken Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza lan Royler Gracie.
11:00 a.m. Lan – Elite Muay Thai: Thailand vs. Challenger – Paling gedhe seri Muay Thai ing donya, nampilaken pejuang Stand-up internasional premium njupuk ing kesuwur tim Nasional Thai.
Informasi:
www.FightNetwork.com
Twitter & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|