|
||
|
Category Archives: borilne veščine
BOJ NETWORK MMA & Kickboxing programsko shemo (Maj 18-25, 2015)
Boj Network je 24/7 televizijski program namenjen za dokončanje pokritosti borilne športe. To airs programe za celotno področje bojne športne zvrsti, vključno z živimi bojev in up-to-the-minute novice in analize mešanih borilnih veščin, kickboxing, profesionalna rokoborba, tradicionalne borilne veščine, boks, Boj novice, kot tudi iz boja temo dramske serije, dokumentarnih in igranih filmov.
Ponedeljek, Maj 18
6:30 p.m. IN – 2014 Taškent Judo Grand Prix– Poudarki iz 2014 Velika nagrada Judo Taškent iz Oktober. 16-18, 2014 v Uzbekistanu.
7:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA.
7:30 p.m. IN – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
8:00 p.m. IN – Final Fight Championship 5: Rodriguez vs. Simonjič – Featuring Ricco Rodriguez vs. Tomaž Simonjic na glavnem turnirju MMA in Pavel Zhuravle vs.. Vinchenzo Renfurm v dvoboju za kickboxing iz Osijeka, Hrvaška.
Torek, Maj 19
1:00 a.m. IN – Da 2 Toe z Urijanom Faberjem – John Ramdeen klepeta s superzvezdnikom UFC v super kategoriji Urijahom Faberjem o njegovi vzgoji in razvoju v športu.
1:30 a.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m s 12m areni z oviro strukture tristopenjskega.
2:30 am. IN – XPTV – Pokritost regionalnega U.S. pro in amaterski MMA.
7:30 a.m. IN – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
7:00 & 7:30 p.m. IN – Xtreme Fighting Championship – Florida, ki temelji profesionalni MMA ponaša vrhunske ameriške perspektive, mednarodne zvezde in UFC veterani.
8:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA.
8:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
Sreda, Maj 20
3:00 a.m. IN – Texas Fight Night – MMA ukrep iz Teksasa vključuje vrhunske možnosti Lone Star članica je v kletki.
6:00 p.m. IN – Best of Cage Rage – Poleg klasičnih borb, ki temeljijo na UK organizacije Cage Rage s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley in drugi.
7:00 p.m. IN – Boj News Now Extra: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
7:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
8:00 p.m. IN – Boj Spirit Sezona 4 – Zbirke mednarodnih MMA bojev iz SFL, FFC, M-1 in več.
9:00 p.m. IN – Cage Warriors 74 – Nastopata Kianzad vs.. Siiskanen – Nastopata Mannie Kianzad vs., Agnieszka Niedzwiedz za naslov prvaka ženske v prvi kategoriji v nočni kategoriji od novembra. 15, 2014 9v Londonu.
11:00 p.m. IN – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency pokvari vse dogajanje v MMA, razpravljanje kvote, Napovedi, plus posebni gostje na teden in ekskluzivne intervjuje.
11:30 p.m. IN – Takedown Wrestling – Obsežna pokritost amaterskih rokoborba dogodkov, vključno z najnovejšimi novicami, zadaj-the-scenes pokritost dogodkov in ekskluzivnih intervjujev.
Četrtek, Maj 21
1:30 a.m. IN – Ultimate Challenge MMA 8: Dynamite – Featuring Neil Grove vs. Martin Thompson, Tom Watson vs., Denniston Sutherland, Dean Amasinger vs.. Scott Jansen in Jason Young vs.. Abdul Mohamed od okt. 24, 2009 v Londonu.
6:00 p.m. IN – Prvenstvo Fightling Alliance – Pro MMA iz Floride featuring všeč Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, So McCorkie, Luis Palomino in drugi.
7:00 p.m. IN – Boj Rookies – Nadebudni tekmovalca vzpenjali uspeha v športu, kot novinci tekmujejo za priložnost, da postanejo strokovnjaki in dobili izkušnje, potrebne za uspeh na višji ravni.
8:00 p.m. IN – Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
8:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
9:00 p.m. IN – Bojišča MMA: O.N.E. – Featuring eno noč, turnir MMA z enim samim sesanjem iz Tulse, OK, Roan Carneiro predstavili, Brock Larson, Cody McKenzie, Trey Houston, Jesse Taylor in drugi.
Petek, Maj 22
2:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen in drugi.
4:00 a.m. IN – Best of DEEP – Poleg vrhunskih borb od zgodovinskega japonskega GLOBOKO promocijo vključno Shinya Aoki, Hayato Sakurai in Gegard Mousasi.
5:00 a.m. IN – Best of Jewels – Klasične bojev iz all-ženski japonski MMA ligi, Jewels.
6:00 – p.m. IN – M-1 Challenge – Professional MMA iz Evrope, ki vsebuje najpogostejša možnosti in mednarodno zvezdos.
7 p.m. IN – UFC 187 Tehtanje – Pokrivanje uradnih tehtanj za UFC v živo 187: Jones vs. Johnson v Las Vegasu.
8:00 p.m. IN — NSS 18 – Nastopata Overeem vs.. Rozalski – Featuring Valentijn Overeem vs. Marcin Rozalski, Jan Blachowicz vs. Mario Miranda in Curt Warburton vs. Artur Sowinski od februar. 24, 2012 V Pobiranje, Poljska.
11:00 p.m. IN – Trde udarce Pretepaške 43 – LIVE MMA od Calgary, Canada, z Jasonom Zentgrafom vs.. Nick Ring, Mixhsa Cirkunov vs.. Shaun Asher in Sergei Juskevic vs.. LT Nelson,
Sobota, Maj 23
1:00 a.m. IN – SuperKombat: World Grand Prix III – Featuring Andrei Stoica vs. Ali Cenik za naslov v super križarki, plus polfinale turnirja v križarki od junija 21, 2014 v Constanti, Romunija.
4:00 a.m. IN – Da 2 Toe Chris Weidman – John Ramdeen se poglobljeno pogovarja s prvakom UFC v srednji kategoriji Chrisom Weidmanom.
6:00 a.m. IN – Best of TKO – Featuring Patrick Cote vs. Steve Vigneault iz TKO 14.
7:00 a.m. IN – Best of Gladiator Challenge – Featuring Quinton “Rampage” Jackson vs. Dave Taylor iz Gladiator Challenge 2.
10:00 a.m. IN – Best of SportFight – Vrhunska kakovost MMA iz Pacific Northwest, ga UFC veterani Matt Lindland in Chael Sonnen gostila. Ta epizoda ima vzpon SportFight prvak Enoch Wilson.
2:00 p.m. IN – NSS 31: Ob vs. Drwal – V živo MMA iz Gdanska, Poljska, feat. Michal Materia vs.. Tomasx Drwal, Mariusz Pudzianowski vs. Rolles Gracie in Goran Reljić vs. Attila Vegh.
7:00 p.m. IN – UFC 187 Pre-Show – V ŽIVO pokrivanje in analiza za UFC 187: Jones vs. Johnson v Las Vegasu.
8:00 p.m. IN – WSOF Kanada 1: Ford vs.. Powell – Z Ryanom Fordom vs.. Joel Powell za kanadski naslov prvaka v srednji kategoriji WSOF, plus Michael Hill vs.. Ryan Dickson iz februarja. 21, 2014 v Edmontonu, AB.
10:00 p.m. IN – WSOF Kanada 2: Loiseau vs.. Lewis – Nastopa David “Vrana” Loisean vs.. Dwayne Lewis, plus Josh Hill vs.. Mike Adams in Tim Hague vs.. Matt Baker od junija 7, 2014 v Edmontonu, AB.
Nedelja, Maj 24
1:00 a.m. IN – UFC 187 Post-Show – V ŽIVO Pokritost za UFC 1878: Jones vs. Johnson v Las Vegasu.
6:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Ime Marquardt, Chael Sonnen in drugi.
10:00 a.m. IN – Best of ADCC – Featuring kompilacije največjih spoprijemajo tekmah doslej potekala, ponaša Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza in Royler Gracie.
2:00 p.m. IN – Enfusion LIVE #29: Amsterdam – VŽIVO profesionalni kickboxing iz Amsterdama, Holland.
7:00 p.m. IN – USA Wrestling Tedenski – Host Scott Casber daje tedensko novice in analize centriranje okoli USA Wrestling, nacionalni upravni organ športa v, vključno z intervjuji, funkcije in pogled nazaj v preteklost.
7:30 p.m. IN – Velika nagrada Judo Qingdao 2014 – Utrinki z velike nagrade Juda Qingdao izNov. 19-21 na Kitajskem.
Informacije:
Twitter & Instagramfightnet
BOJ NETWORK MMA & Kickboxing programsko shemo (April. 27-Maj 3, 2015)
Boj Network je 24/7 televizijski program namenjen za dokončanje pokritosti borilne športe. To airs programe za celotno področje bojne športne zvrsti, vključno z živimi bojev in up-to-the-minute novice in analize mešanih borilnih veščin, kickboxing, profesionalna rokoborba, tradicionalne borilne veščine, boks, Boj novice, kot tudi iz boja temo dramske serije, dokumentarnih in igranih filmov.
Spodaj najdete vrhunce programiranja ta teden:
Ponedeljek, Maj 4
6:30 p.m. IN – 2014 Judo Grand Prix Zagreb– Poudarki iz 2014 Judo Zagreb Grand Prix iz Seven. 12-14 na Hrvaškem.
7:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA.
7:30 p.m. IN – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
8:00 p.m. IN – Final Fight Championship 3: Jurković vs., Catinas – Featuring Igor Jurković vs. Raulk Catinas v Kickboxing borbe in Ante Delija vs. Michail Lamprakis v MMA ukrepanje april. 19, 2013 v Splitu, Hrvaška.
Torek, Maj 5
1:30 a.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m s 12m areni z oviro strukture tristopenjskega.
2:30 am. IN – XPTV – Pokritost regionalnega U.S. pro in amaterski MMA.
4:30 a.m. IN – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
7:00 & 7:30 p.m. IN – Xtreme Fighting Championship – Florida, ki temelji profesionalni MMA ponaša vrhunske ameriške perspektive, mednarodne zvezde in UFC veterani.
8:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA.
8:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
Sreda, Maj 6
1:30 a.m. IN – Ultimate Challenge MMA 6: Payback – Featuring Jimi Manuwa vs. Like Blythe in Brad Pickett vs, David Lee iz Aug. 22, 2009 v Londonu.
6:00 p.m. IN – Best of Cage Rage – Poleg klasičnih borb, ki temeljijo na UK organizacije Cage Rage s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley in drugi.
7:00 p.m. IN – Boj News Now Extra: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
7:30 p.m. IN – Borbenosti MMA – Zbirke mednarodnih MMA borb iz ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Afrika in več.
8:30 p.m. IN – Cage Warriors 73 – Featuring Alex Enlund vs. Nad Narimano za prosto naslovu peresno od november. 1, 2014 v Londonu.
11:00 p.m. IN – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency pokvari vse dogajanje v MMA, razpravljanje kvote, Napovedi, plus posebni gostje na teden in ekskluzivne intervjuje.
11:30 p.m. IN – Takedown Wrestling – Obsežna pokritost amaterskih rokoborba dogodkov, vključno z najnovejšimi novicami, zadaj-the-scenes pokritost dogodkov in ekskluzivnih intervjujev.
Četrtek, Maj 7
1:30 a.m. IN – Ultimate Challenge MMA 5: Heat – Featuring Dino vs. Gambatesa. Brad Whjeeler od julija 11, 20-9 v Londonu.
6:00 p.m. IN – Prvenstvo Fightling Alliance – Pro MMA iz Floride featuring všeč Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, So McCorkie, Luis Palomino in drugi.
7:00 p.m. IN – Boj Rookies – Nadebudni tekmovalca vzpenjali uspeha v športu, kot novinci tekmujejo za priložnost, da postanejo strokovnjaki in dobili izkušnje, potrebne za uspeh na višji ravni.
8:00 p.m. IN – Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
8:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
9:00 p.m. IN — MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency pokvari vse dogajanje v MMA, razpravljanje kvote, Napovedi, plus posebni gostje na teden in ekskluzivne intervjuje.
10:00 p.m. IN – Super Fight League 2 – Featuring Todd Duffee vs. Neil Grove in Alexander Shlemenko vs. Ikuhisa Minowa od apr. 7, 2012 v Chandigarh, Indija.
Petek, Maj 8
2:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen in drugi.
4:00 a.m. IN – Best of DEEP – Poleg vrhunskih borb od zgodovinskega japonskega GLOBOKO promocijo vključno Shinya Aoki, Hayato Sakurai in Gegard Mousasi.
5:00 a.m. IN – Best of Jewels – Klasične bojev iz all-ženski japonski MMA ligi, Jewels.
6:00 – p.m. IN – M-1 Challenge – Professional MMA iz Evrope, ki vsebuje najpogostejša možnosti in mednarodno zvezdos.
7:00 p.m. IN — Boj News Now. MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
7:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
8:30 p.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m s 12m areni z oviro strukture tristopenjskega.
9:00 p.m. IN — NSS 16 – Featuring vs Mamed Khalidov. Matt Lindland in Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson od maja 21, 2011 v Gdansku, Poljska.
11:30 p.m. IN – Da 2 Toe z Firas Zahabjaz – Sit-down intervju z Tristar Gym head coach Firas Zahabi, trener bi rad Georges St. Pierre in Rory MacDonald.
Sobota, Maj 9
1:00 a.m. IN – SuperKombat: Nove Heroes Opatija 2013 – Featuring Ivan Stanič vs. Laurent Attrifi, Mladen Brestovac vs. Andy Van Steen in okrogla odprtje težjega turnirja od februar. 23, 2013.
6:00 a.m. IN – Best of TKO – Featuring Shonie Carter vs. Jason MacDonald iz TKO 21.
7:00 a.m. IN – Best of Gladiator Challenge – Poleg Jake Shields vs. Randy Velarde od Gladiator Challenge 49.
10:00 a.m. IN – Best of SportFight – Vrhunska kakovost MMA iz Pacific Northwest, ga UFC veterani Matt Lindland in Chael Sonnen gostila. Ta epizoda ima vzpon SportFight prvak Enoch Wilson.
1:30 p.m. IN – Ring of Combat 46 – Featuring Brendan Barrett vs. Mlodrag Petkovic in Frankie Perez vs. Rafael Machado od september. 20, 2013 v Atlantic City, NJ.
4:00 p.m. IN – DEEP: 62 Vpliv – Featuring Satoru Kitaoka vs. Daisuke Nakamura, Daiki Jata vs. Yoshiro Maeda, Dan Hornbuckle vs. Yuya Shirai in Akihiro Gono vs. Taisuke Okuno od apr. 26, 2013 v Yokyo.
7:00 p.m. IN – M-1 Challenge 57: Clash of Champion – Featuring težka Champ Mrcin Tybura vs. Lučka težka champ Stephan Puetz v šampiona vs. prvak superfight od maja 2, 2015 v Orenburg, Rusija.
10:00 p.m. IN – UFC Fight Night: Miočić vs. Hunt Pre-Show – LIVE pokritost pre-boj UFC Fight Night: Miočić vs. Hunt iz Adelaide, Avstralija.
11:00 p.m. IN – Borbenosti MMA Sezona 4 – Zbirka mednarodnih bojev iz SFL, Legend, FFC, M-1 in več.
Nedelja, Maj 10
1:00 a.m. IN – UFC Fight Night: Miočić vs. Hunt Post-Show – LIVE post-boj reakcija in obseg kritja UFC Fight Night: Miočić vs. Hunt iz Adelaide, Avstralija, vključno z živo post-boj novinarski konferenci.
6:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Ime Marquardt, Chael Sonnen in drugi.
10:00 a.m. IN – Best of ADCC – Featuring kompilacije največjih spoprijemajo tekmah doslej potekala, ponaša Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza in Royler Gracie.
11:00 a.m. IN – Elite Muay Thai: Tajska vs. Challenger – Največji Muay Thai serija na svetu, ki vsebuje premium mednarodne stand-up borcev takingon znani Thai National ekipo.
7:00 p.m. IN – USA Wrestling Tedenski – Host Scott Casber daje tedensko novice in analize centriranje okoli USA Wrestling, nacionalni upravni organ športa v, vključno z intervjuji, funkcije in pogled nazaj v preteklost.
7:30 p.m. IN – Astana Judo Grand Prix 2014 – Poudarki iz Judo Astana Grand Prix od okt. 10-12 v Astani, Kazahstan
Informacije:
Twitter & Instagramfightnet
|
O FIGHT NETWORK: Boj Network je premier borilni športi omrežje na svetu, posvečen 24/7 pokritost, vključno s pretepi, borci, boj novice in boj življenjski slog. Kanal je na voljo v U.S.. na Cablevisión v delih New Yorku, Connecticut in New Jersey, Temeljijo na Texas Grande Communications, Armstrong Cable v Pensilvaniji in vzhodni Ohio, kakor tudi na Shentel Cable v Virginiji, West Virginia in dele zahodne Maryland. Boj Network je tudi Roku dekoderji v ZDA. in Kanada, predvajale v živo na spletni strani KlowdTV.com, in na voljo v vseh večjih prevoznikov v Kanadi in več kot 30 države v Evropi, Afrika in Bližnji vzhod.
|
BOJ NETWORK MMA & Kickboxing programsko shemo (April. 13-19, 2015)
Boj Network je 24/7 televizijski program namenjen za dokončanje pokritosti borilne športe. To airs programe za celotno področje bojne športne zvrsti, vključno z živimi bojev in up-to-the-minute novice in analize mešanih borilnih veščin, kickboxing, profesionalna rokoborba, tradicionalne borilne veščine, boks, Boj novice, kot tudi iz boja temo dramske serije, dokumentarnih in igranih filmov.
Spodaj najdete vrhunce programiranja ta teden:
Ponedeljek, April. 13 5:00 p.m. IN – Borbenosti MMA Sezona 4 – Zbirka mednarodnih bojev iz SFL, Legend, FFC, M-1 in več. 6:00 – p.m. IN – USA Wrestling Tedenski – Host Scott Casber daje tedensko novice in analize centriranje okoli USA Wrestling, nacionalni upravni organ športa v, vključno z intervjuji, funkcije in pogled v preteklost. 6:30 p.m. IN – Ulan Bator Judo Grand Prix 2014 – Poudarki iz Judo Ulan Bator Grand Prix iz Julij 4-6, 2014 v Mongoliji. 7:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA. 7:30 p.m. IN – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 8:00 p.m. IN – GFC 4– Featuring Badr Hari vs. Arnold Oborotov na zložene MMA / Kickboxing kartico od oktober. 16, 2014 v Dubaju. Torek, April. 14 1:00 a.m. IN – Da 2 Toe z Rashad Evans – Sit-down intervju z nekdanjim UFC light prvak Rashad Evans. 1:30 a.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m s 12m areni z oviro strukture tristopenjskega. 2:30 am. IN – XPTV – Pokritost regionalnega U.S. pro in amaterski MMA. 7:00 & 7:30 p.m. IN – Xtreme Fighting Championship – Florida, ki temelji profesionalni MMA ponaša vrhunske ameriške perspektive, mednarodne zvezde in UFC veterani. 8:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA. 8:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 9:00 p.m. IN – DEEP: DREAM Impact 2014 – Featuring Satotu Kitaoka vs. Yoshiyuki od dec. 31, 2014 v Saitama, Japonska. Sreda, April. 15 12:00 a.m. IN – BAMMA USA: Badbeat 10 – Featuring Jesse Newell vs. Chris Culley, Jesse Juarez vs. 3:00 a.m. IN – Texas Fight Night – MMA ukrep iz Teksasa vključuje vrhunske možnosti Lone Star članica je v kletki. 6:30 a.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 6:00 p.m. IN – Best of Cage Rage – Poleg klasičnih borb, ki temeljijo na UK organizacije Cage Rage s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley in drugi. 7:00 p.m. IN – Boj News Now Extra: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami. 7:30 p.m. IN – Borbenosti MMA – Zbirke mednarodnih MMA bojev iz O NE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Afrika in drugi. 8:30 p.m. IN – Cage Warriors Fighting Championship 71 – Featuring Jack Hermansson vs. Deyan Topalski od avgust. 23, 2014 v Amanu, Jordan. 11:00 p.m. IN – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency pokvari vse dogajanje v MMA, razpravljanje kvote, Napovedi, plus posebni gostje na teden in ekskluzivne intervjuje. 11:30 p.m. IN – Takedown Wrestling – Obsežna pokritost amaterskih rokoborba dogodkov, vključno z najnovejšimi novicami, zadaj-the-scenes pokritost dogodkov in ekskluzivnih intervjujev. Četrtek, April. 16 12:30 a.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 1:30 a.m. IN – Ultimate Challenge MMA 3: Unstoppable – Featuring Brad Pickett vs. Dino Gambatesa od Mar. 28, 2009 v Londonu. 6:00 p.m. IN – Prvenstvo Fightling Alliance – Pro MMA iz Floride featuring všeč Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, So McCorkie, Luis Palomino in drugi. 7:00 p.m. IN – Boj Rookies – Nadebudni tekmovalca vzpenjali uspeha v športu, kot novinci tekmujejo za priložnost, da postanejo strokovnjaki in dobili izkušnje, potrebne za uspeh na višji ravni. 8:00 p.m. IN – Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami. 8:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 9:00 p.m. IN – M-1 Challenge 56 – Featuring Tyacheslav Vasilvesky vs. Ramasan Emeev za M-1 Challenge srednji naslovu, od apr. 10, 2015 v Moskvi. Petek, April. 17 12:00 a.m. IN – To je Showtime Posebna ponudba – Svetovna premier kickboxing organizacije ponaša Badr Hari, Melvin Manhoef in Giorgio Petrosyan. 1:30 a.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 2:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen in drugi. 4:00 a.m. IN – Best of DEEP – Poleg vrhunskih borb od zgodovinskega japonskega GLOBOKO promocijo vključno Shinya Aoki, Hayato Sakurai in Gegard Mousasi. 5:00 a.m. IN – Best of Jewels – Klasične bojev iz all-ženski japonski MMA ligi, Jewels. 11:00 a.m. IN – GFC 5: Saki vs. Ciobanu – LIVE strokovno Kickboxing iz Dubaja ponaša Gökhan Saki vs. Sebastian Ciobanu, plus Steve McKinnon vs. Zabit Samedoiv in Jafar Ahmadi vs. Danyo Illunga. 4:00 p.m. IN – UFC na FOX: Machida vs. Rockhold Weigin-Ins – Neposredni prenos uradnika tehtajo-ins za UFC o Foix: Machica vs.. Rockhold od Newwark, NJ. 6:00 p.m. IN – M-1 Challenge – Professional MMA iz Evrope, ki vsebuje najpogostejša možnosti in mednarodne začne. 7:00 p.m. IN — Boj News Now. MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami. 7:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 8:00 p.m. IN – Da 2 Toe z Luke Rockhold – Sit-down intervju s trenutno UFC zvezda in nekdanji Strikeforce prvak v srednji kategoriji Luke Rockhold. 8:30 p.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m s 12m areni z oviro strukture tristopenjskega. 9:00 p.m. IN — NSS 13 – Featuring vs Mamed Khalidov. Ryuta Sakurai, Mariusz Pudzianowski vs. Yusuke Kawaguchi, plus John Błachowicz, Daniel Taber, KONSTAN Gluhov in Attila Végh od maja 7, 2010 v Varšavi, Poljska. Sobota, April. 18 1:00 a.m. IN – SuperKombat: Nove Heroes Almere 2014 – Featuring Errol mine vs. Mohammed El Boulahiati in Kenneth Susanna vs. Yakupa Kaya iz Sept. 27, 2014 Almere, Nizozemska. 6:00 a.m. IN – Best of TKO – Featuring Brian Gassaway vs. Jose “Skin” Landi-Jones iz TKO 32. 7:00 a.m. IN – Best of Gladiator Challenge – Poleg Jake Shields vs. Jeremy Jackson iz Gladiator Challenge 6. 10:00 a.m. IN – Best of SportFight – Vrhunska kakovost MMA iz Pacific Northwest, ga UFC veterani Matt Lindland in Chael Sonnen gostila. Ta epizoda ima Dennis Hallman, Sean Sherk, Josh Burkman, Chris Leben in Benji Radach v akciji. 1:30 p.m. IN – UFC na FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE pokritost pre-boj z UFC na FOX: Machida vs. Rockhold v Newarku, NJ. 4:00 p.m. IN — UFC na FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE pokritost pre-boj z UFC na FOX: Machida vs. Rockhold v Newarku, NJ. 4:30 p.m. IN – Enfusion LIVE #27: Souwer vs. Nevarnost – LIVE strokovno Kickboxing od Tenerife, Španija, vključuje Andy Souwer vs. Jonay Risco in Mohamed Boubkari vs. Moises BAUTE za -95kg naslov svetovnega prvaka. 6:30 p.m. IN – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency pokvari vse dogajanje v MMA, razpravljanje kvote, Napovedi, plus posebni gostje na teden in ekskluzivne intervjuje. 7:00 p.m. IN – Takedown Wrestling – Obsežna pokritost amaterskih rokoborba dogodkov, vključno z najnovejšimi novicami, zadaj-the-scenes pokritost dogodkov in ekskluzivnih intervjujev. 7:30 p.m. IN — UFC na FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE pokritost pre-boj z UFC na FOX: Machida vs. Rockhold v Newarku, NJ. 8:00 p.m. IN – GFC 5: Saki vs. Ciobanu – Pro kickboxing iz Dubaja, vključuje Gökhan Saki vs. Sebastian Ciobanu, plus Steve McKinnon vs. Zabit Samedov in Jafar Ahmadi vs. Danyo Ilunga odApril. 17, 2015 v Dubaia. 11:00 p.m. IN — UFC na FOX: Machida vs. Rockhold Post-Fight Tiskovna konferenca – LIVE pokritost uradni post-boj novinarski konferenci po UFC na FOX: Machida vs. Rockhold v Newarku, NJ. Nedelja, April. 19 6:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Ime Marquardt, Chael Sonnen in drugi. 10:00 a.m. IN – Best of ADCC – Featuring kompilacije največjih spoprijemajo tekmah doslej potekala, ponaša Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza in Royler Gracie. 11:00 a.m. IN – Elite Muay Thai: Tajska vs. Challenger – Največji Muay Thai serija na svetu, ki vsebuje premium mednarodne stand-up borcev takingon znani Thai National ekipo. 6:30 p.m. IN – Judo Tyumen Grand Slam 2014 – Poudarki iz Judo Tyumen Grand Slam od julija 12-13, 2014 v Rusiji. 11:00 p.m. IN – King of Kings: World Grand Prix 2014 Gdansk – Featuring Arrtur Kyshenko vs. Radoslaw Paczuski, plus eno noč, single-odprave-93kg turnir od oktober. 17, 2014 v Gdansku, Polan Informacije:
Twitter & Instagramfightnet
|
O FIGHT NETWORK: Boj Network je premier borilni športi omrežje na svetu, posvečen 24/7 pokritost, vključno s pretepi, borci, boj novice in boj življenjski slog. Kanal je na voljo v U.S.. na Cablevisión v delih New Yorku, Connecticut in New Jersey, Temeljijo na Texas Grande Communications, Armstrong Cable v Pensilvaniji in vzhodni Ohio, kakor tudi na Shentel Cable v Virginiji, West Virginia in dele zahodne Maryland. Boj Network je tudi Roku dekoderji v ZDA. in Kanada, predvajale v živo na spletni strani KlowdTV.com, in na voljo v vseh večjih prevoznikov v Kanadi in več kot 30 države v Evropi, Afrika in Bližnji vzhod. |
BOJ NETWORK MMA & Kickboxing programsko shemo (April. 6-12, 2015)
Boj Network je 24/7 televizijski program namenjen za dokončanje pokritosti borilne športe. To airs programe za celotno področje bojne športne zvrsti, vključno z živimi bojev in up-to-the-minute novice in analize mešanih borilnih veščin, kickboxing, profesionalna rokoborba, tradicionalne borilne veščine, boks, Boj novice, kot tudi iz boja temo dramske serije, dokumentarnih in igranih filmov.
Spodaj najdete vrhunce programiranja ta teden:
Ponedeljek, April. 6 5:00 p.m. IN – Borbenosti MMA Sezona 4 – Zbirka mednarodnih bojev iz SFL, Legend, FFC, M-1 in več. 6:00 – p.m. IN – USA Wrestling Tedenski – Host Scott Casber daje tedensko novice in analize centriranje okoli USA Wrestling, nacionalni upravni organ športa v, vključno z intervjuji, funkcije in pogled v preteklost. 6:30 p.m. IN – Judo Budapest Grand Prix 2014 – Poudarki iz Judo Budimpešti Grand Prix izJunij 21-22, 2014 na Madžarskem. 7:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA. 7:30 p.m. IN – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 8:00 p.m. IN – GFC 3: Aerts vs.. Cooper– Kickboxing od maja 29, 2014 v Dubaju, predstavili Peter Aerts vs. Dewey Cooper in Fatih Ulusoy vs. Singh Jaideep. Torek, April. 7 1:00 a.m. IN – Da 2 Thiago Alves z Toe – Sit-down intervju z brazilsko UFC welterweight zvezdic Thiago Alves. 1:30 a.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m s 12m areni z oviro strukture tristopenjskega. 2:30 am. IN – XPTV – Pokritost regionalnega U.S. pro in amaterski MMA. 4:00 p.m. IN – 5 Rounds Danes – Video podcast z John Ramdeen in Robin Črno zrušijo široko paleto vsebin v MMA svetu, vključno s predogledi prihajajočih dogodkih in vseh najnovejših govoric in naslovnice. 7:00 & 7:30 p.m. IN – Xtreme Fighting Championship – Florida, ki temelji profesionalni MMA ponaša vrhunske ameriške perspektive, mednarodne zvezde in UFC veterani. 8:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA. 8:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 9:00 p.m. IN – Legend 3: Za moške – Poleg hibridnega MMA / Kickboxing ukrepanje april. 5, 2014 v Milanu, Italija, vključno Armen Petrosyan, Andy Souwer in Pavel Zhuravlev in Paul Daley. Sreda, April. 8 12:00 a.m. IN – BAMMA USA: Badbeat 9 – Featuring Mikey Gomez vs. Ronald Jr Lebreton. Ernest Chavez vs. Jorge Valdes od maja 31, 2013 v trgovino, KOT. 3:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 6:00 p.m. IN – Best of Cage Rage – Poleg klasičnih borb, ki temeljijo na UK organizacije Cage Rage s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley in drugi. 7:00 p.m. IN – Boj News Now Extra: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami. 7:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 8:00 p.m. IN – Cage Warriors Fighting Championship 70 – Featuring Joseph Duffy vs. / Damien Lapilus od avgust. 16, 2014 v Dublinu, Slovenija. 10:30 p.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m s 12m areni z oviro strukture tristopenjskega. 11:00 p.m. IN – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency pokvari vse dogajanje v MMA, razpravljanje kvote, Napovedi, plus posebni gostje na teden in ekskluzivne intervjuje. 11:30 p.m. IN – Takedown Wrestling – Obsežna pokritost amaterskih rokoborba dogodkov, vključno z najnovejšimi novicami, zadaj-the-scenes pokritost dogodkov in ekskluzivnih intervjujev. Četrtek, April. 9 1:30 a.m. IN – Ultimate Challenge MMA 2: Unbreakable – Poleg Mohameda vs Khacha. Mark Weir od februar. 7, 2009 v Londonu. 6:00 p.m. IN – Prvenstvo Fightling Alliance – Pro MMA iz Floride featuring všeč Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, So McCorkie, Luis Palomino in drugi. 7:00 p.m. IN – Boj Rookies – Nadebudni tekmovalca vzpenjali uspeha v športu, kot novinci tekmujejo za priložnost, da postanejo strokovnjaki in dobili izkušnje, potrebne za uspeh na višji ravni. 8:00 p.m. IN – Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami. 8:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 9:00 p.m. IN – DEEP: DREAM Impact 2014 – Featuring Satoru Kitaoka vs. Yoshiyuki Yoshoida od december. 31, 2014 v Saitama, Japonska. Petek, April. 10 12:00 a.m. IN – To je Showtime Posebna ponudba – Svetovna premier kickboxing organizacije ponaša Badr Hari, Melvin Manhoef in Giorgio Petrosyan. 2:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen in drugi. 4:00 a.m. IN – Best of DEEP – Poleg vrhunskih borb od zgodovinskega japonskega GLOBOKO promocijo vključno Shinya Aoki, Hayato Sakurai in Gegard Mousasi. 5:00 a.m. IN – Best of Jewels – Klasične bojev iz all-ženski japonski MMA ligi, Jewels. 2:00 p.m. IN – M-1 Challenge 56 – LIVE MMA ukrep ponaša Vyacheslav Vasilevsky vs. Ramazan Emeev za M-1 Challenge naziva srednji iz Moskve. 7:00 p.m. IN — Boj News Now. MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami. 7:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 8:00 p.m. IN – Da 2 Toe z Rashad Evans – Sit-down intervju z nekdanjim UFC light prvak Rashad Evans. 8:30 p.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m s 12m areni z oviro strukture tristopenjskega. 9:00 p.m. IN — NSS 12 – Featuring Vitor Nóbrega vs. Aslambek Saidov, Dean Amasinger več, Konstantin Gluhov, Daniel Omielanczuk, asnd Karol Bedorf od december. 11, 2009 v Varšavi, Poljska. Sobota, April. 11 1:00 a.m. IN – SuperKombat: Nove Heroes Sao Paulo 2013 – Featuring Felipe Michelette vs. Edson Lima, Thiago Michel vs. Miodrag Olar in Alex Pereira vs. Cesar Almeida od morja. 23, 2013 Sao Paulo v, Brazilija. 6:00 a.m. IN – Best of TKO – Featuring Georges St. Pierre vs.. Pete Spratt iz TKO 14. 7:00 a.m. IN – Best of Gladiator Challenge – Featuring Urija Faber vs. David Velasquez iz Gladiator Challenge 27. 5:00 p.m. IN – Ring of Combat 45 – Featuring Phillipe Nover vs. Mike in Frankie Santiago Perez vs. Adam Townsend od junija 14, 2013 v Atlantic City, NJ. 7:00 p.m. IN – Takedown Wrestling – Obsežna pokritost amaterskih rokoborba dogodkov, vključno z najnovejšimi novicami, zadaj-the-scenes pokritost dogodkov in ekskluzivnih intervjujev. 8:00 p.m. IN – Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami. 8:30 p.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre. 9:00 p.m. IN – M-1 Challenge 56 – Featuring Vyacheslav Vasilevsky vs. Ramazan Emeev za naziv M-1 Challenge srednji od April. 10, 2015 v Moskvi. Nedelja, April. 12 6:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Ime Marquardt, Chael Sonnen in drugi. 10:00 a.m. IN – Best of ADCC – Featuring kompilacije največjih spoprijemajo tekmah doslej potekala, ponaša Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza in Royler Gracie. 11:00 a.m. IN – Elite Muay Thai: Tajska vs. Challenger – Največji Muay Thai serija na svetu, ki vsebuje premium mednarodne stand-up borcev takingon znani Thai National ekipo. 7:30 p.m. IN – Ulan Bator Judo Grand Prix 2014 – Poudarki iz Judo Ulaanbaater Grand Prix od julija 4-6, 2014 v Mongoliji. 11:00 p.m. IN – King of Kings– Grand Prix 2014 v Vilni.
Informacije:
Twitter & Instagramfightnet
|
O FIGHT NETWORK: Boj Network je premier borilni športi omrežje na svetu, posvečen 24/7 pokritost, vključno s pretepi, borci, boj novice in boj življenjski slog. Kanal je na voljo v U.S.. na Cablevisión v delih New Yorku, Connecticut in New Jersey, Temeljijo na Texas Grande Communications, Armstrong Cable v Pensilvaniji in vzhodni Ohio, kakor tudi na Shentel Cable v Virginiji, West Virginia in dele zahodne Maryland. Boj Network je tudi Roku dekoderji v ZDA. in Kanada, predvajale v živo na spletni strani KlowdTV.com, in na voljo v vseh večjih prevoznikov v Kanadi in več kot 30 države v Evropi, Afrika in Bližnji vzhod. |
Boj omrežja tedensko MMA & kickboxing programiranje (Februar. 23-Sea. 1)
Boj Network je 24/7 televizijski program namenjen za dokončanje pokritosti borilne športe. To airs programe za celotno področje bojne športne zvrsti, vključno z živimi bojev in up-to-the-minute novice in analize mešanih borilnih veščin, kickboxing, profesionalna rokoborba, tradicionalne borilne veščine, boks, Boj novice, kot tudi iz boja temo dramske serije, dokumentarnih in igranih filmov.
Spodaj najdete vrhunce programiranja ta teden:
Ponedeljek, Februar. 23
2:00 p.m. IN – Ring of Combat 47 – Featuring Chris Wade vs. Pat Defranco in Frankie Perez vs. Mike Santiago od jan. 24, 2014 v Atlantic City, NJ.
5:00 p.m. IN – Borbenosti MMA Sezona 4 – Zbirka mednarodnih bojev iz SFL, Legend, FFC, M-1 in več.
6:00 p.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m-by-12m areni s treh ravneh.
6:30 p.m. IN – USA Wrestling Tedenski – Host Scott Casber daje tedensko novice in analize centriranje okoli USA Wrestling, nacionalni upravni organ športa v, vključno z intervjuji, funkcije in pogled v preteklost.
7:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA.
7:30 p.m. IN – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
8:00 p.m. IN – Enfusion v živo #19: London – Featuring Andrew Tate vs. Wendell Roche za -90kg naslov svetovnega prvaka, Več Daniel vs Sam. Andrew Thompson za super težki naslovu, od junija 29, 2014.
Torek, Februar. 24
2:30 a.m. IN — XPTV – Pokritost regionalnega U.S.. profesionalni in amaterski MMA dogodki.
3:00 p.m. IN – Da 2 Toe z Frankie Edgar – Sit-down intervju z nekdanjim UFC lahke prvak in peresno bojevnik Frankie Edgar.
7:00 & 7:30 p.m. IN – Xtreme Fighting Championship – Florida, ki temelji profesionalni MMA ponaša vrhunske ameriške perspektive, mednarodne zvezde in UFC veterani.
8:00 p.m. IN – 5 Rounds – Voditeljice John Ramdeen in Robin Črno povabijo posebne goste razčleniti vikend ukrepov MMA.
8:30 p.m. IN – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
9:00 p.m. IN – Havoc Fighting Championship 7 – Poleg Jordan McKay vs. Andrew Buckland in Sabah Fadai vs. Tim Tamaki od december. 19, 2014 V Red Deer, Alberta, Canada.
11:00 p.m. IN – GFL: Najboljši Battles 3 – Poudarki iz regionalnega MMA, Kickboxing in boksarske prireditve predstavili nepozabne Knockouts in stališča.
Sreda, Februar. 25
3:00 a.m. IN – Texas Fight Night – MMA ukrep iz Teksasa featuring Lone Star je top možnosti v kletko.
4:00 a.m. IN – Rocktagon MMA – Pro in amaterski MMA iz Ohia featuring naslednjo generacijo zvezd.
6:00 p.m. IN – Best of Cage Rage – Poleg klasičnih borb, ki temeljijo na UK organizacije Cage Rage s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley in drugi.
7:00 p.m. IN – Boj News Now. MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
7:30 p.m. IN – – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
9:00 p.m. IN – Cage Warriors Fighting Championship: Fight Night 10 – Featuring Allan ljubezen vs. Norman Paraisy od mar. 28, 2014 v Amanu, Jordan.
11:00 p.m. IN – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency pokvari vse dogajanje v MMA, razpravljanje kvote, Napovedi, plus posebni gostje na teden in ekskluzivne intervjuje.
11:30 p.m. IN – Takedown Wrestling – Obsežna pokritost amaterskih rokoborba dogodkov, vključno z najnovejšimi novicami, zadaj-the-scenes pokritost dogodkov in ekskluzivnih intervjujev.
Četrtek, Februar. 26
1:30 a.m. IN – Ultimate Challenge MMA 34 – Featuring Makunga Bunduku vs. Ricky Campbell in Nathan Jones vs. Julian Kerr od junija 1, 2013 v Londonu.
6:00 p.m. IN – Prvenstvo Fightling Alliance – Pro MMA iz Floride featuring všeč Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, So McCorkie, Luis Palomino in drugi.
7:00 p.m. IN – Boj Rookies – Nadebudni tekmovalca vzpenjali uspeha v športu, kot novinci tekmujejo za priložnost, da postanejo strokovnjaki in dobili izkušnje, potrebne za uspeh na višji ravni.
7:00 p.m. IN – Enfusion Sezona 3 – Borci iz 18 različne države tekmujejo v 85kg MAX kategorijo v Ohridu, Makedonija, kot so ljubezen in usposabljati skupaj v njihovem prizadevanju za naziv Kickboxing.
8:00 p.m. IN – Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
8:30 p.m. IN – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, featur4es in znotraj analize o boju igre.
9:00 p.m. IN – M-1 Challenge 55: Guram Gugenishvili Memorial Show– Featuring Denis Smoldarev vs. Maro Perak in Kenny Garner vs. Aslambek Musaev od februar. 21, 2015 v Tbilisiju, Georgia.
Petek, Februar. 27
12:00 a.m. IN – To je Showtime Posebna ponudba – Svetovna premier kickboxing organizacije ponaša Badr Hari, Melvin Manhoef in Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. IN – Pancrase Classics – Klasične pionirska MMA bitke odlikuje Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen in drugi.
4:00 a.m. IN – Best of DEEP – Poleg vrhunskih borb od zgodovinskega japonskega GLOBOKO promocijo vključno Shinya Aoki, Hayato Sakurai in Gegard Mousasi.
5:00 a.m. IN – Best of Jewels – Klasične bojev iz all-ženski japonski MMA ligi, Jewels.
6 p.m. IN – M-1 Challenge – Professional MMA iz Evrope ponaša najpogostejša možnosti in mednarodne zvezde.
7:00 p.m. IN – UFC 184 Tehtanje – Neposredni prenos uradnika tehtanje za UFC 184: Rousey vs. Igle iz Los Angelesa.
8:00 p.m. IN – Da 2 Toe z Josh Koscheck – Sit-down intervju z UFC welterweight zvezdicami Josh Koscheck.
8:30 p.m. IN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA znotraj 12m-by-12m areni s treh ravneh.
9:00 p.m. IN — NSS 30: Genesis – Featuring Borys Mańkowski vs. Michail Tsarev in Aslambek Saidov vs. Rafal Moks od februar. 21, 2015 v Posnan, Poljska.
Sobota, Februar. 28
12:00 a.m. IN — Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
12:30 a.m. IN — Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, featur4es in znotraj analize o boju igre.
1:00 a.m. IN – SuperKombat: VIP Edition Bukarešta 2013 – Featuring Mike Zambidis vs. Harun Kina za naziv SuperKombat srednji od avgust. 31, 2013 v Bukarešti, Romunija.
6:00 a.m. IN – Best of TKO – Featuring Patrick Cote vs. Jason Day iz TKO29.
7:00 a.m. IN – Best of Gladiator Challenge – Featuring Rashad Evans vs. Jamie Jara iz Gladiator Challenge 27.
10:00 a.m. IN – Best of SportFight – Vrhunska kakovost MMA iz Pacific Northwest. Gostila UFC veterani Matt Lindland in Chael Sonnen.
3:00 p.m. IN – Ring of Combat 48 – Featuring Brendan Barrett vs. Justin Woods in Chris Wade vs. Frankie Perez od maja 16, 2014 v Atlantic City, NJ.
7:00 p.m. IN – UFC 184 Pre-Show – Neposredni prenos pre-boj za UFC 184: Rousey vs. Needle v Los Angelesu.
8:00 p.m. IN – Boj News Now: MMA Edition – Zajema vse dogajanje v MMA svetu z izključno analizo in funkcijami.
8:30 p.m. IN – Boj News Now Extra – Zadnje novice, recaps, značilnosti in znotraj analiza boj igre.
9:00 p.m. IN – Final Fight Championship: Futures 2 MMA – Featuring Anthony Delia Vs.. Ruben Wolf od maja 3, 2014 v Opatiji, Hrvaška.
11:00 p.m. IN — Final Fight Championship: Futures 2 Kickboxing – Featuring Mladen Brestovac Vs.. Tomas Pakutinskas od maja 3, 2014 v Opatiji, Hrvaška.
1:00 a.m. IN – UFC 184 Post Prikaži – Živo post-boj reakcija na UFC 184: Rousey vs. Zingano ponaša dogodkov izpostavlja in v živo po boj tiskovno konferenco.
10:00 a.m. IN – Best of ADCC – Featuring kompilacije največjih spoprijemajo tekmah doslej potekala, ponaša Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza in Royler Gracie.
11:00 a.m. IN – Elite Muay Thai: Tajska vs. Challenger – Največji Muay Thai serija na svetu, ki vsebuje premium mednarodne stand-up borcev takingon znani Thai National ekipo.
7:00 p.m. IN – USA Wrestling Tedenski – Host Scott Casber daje tedensko novice in analize centriranje okoli USA Wrestling, nacionalni upravni organ športa v, vključno z intervjuji, funkcije in pogled v preteklost.
7:30 p.m. IN – Judo Grand Slam v Parizu 2014 Poudarki – Poudarki 2014 Judo Grand Slam od februar. 8-9, 2014 v Parizu.
9:00 p.m. IN – King of Kings: World Grand Prix 2014 Gdansk 1 – Featuring Artur Kyshenko vs. Radoslaw Paczuski, plus eno noč, Turnir enotnega Izločanje -93kg od oktober. 17, 2014 v Gdansku, Poljska.
Ponedeljek, Marec 2
1:00 a.m. IN – Best of GYM Boxing: MMA borci v Boxing – Poseben pogled na nekatere MMA borcev v akciji boks vključno Ali Nestor Charles in Travis Fulton.
Twitter & Instagramfightnet
|
O FIGHT NETWORK: Boj Network je premier borilni športi omrežje na svetu, posvečen 24/7 pokritost, vključno s pretepi, borci, boj novice in boj življenjski slog. Kanal je na voljo v U.S.. na Cablevisión v delih New Yorku, Connecticut in New Jersey, Temeljijo na Texas Grande Communications, Armstrong Cable v Pensilvaniji in vzhodni Ohio, kakor tudi na Shentel Cable v Virginiji, West Virginia in dele zahodne Maryland. Boj Network je tudi Roku dekoderji v ZDA. in Kanada, predvajale v živo na spletni strani KlowdTV.com, in na voljo v vseh večjih prevoznikov v Kanadi in več kot 30 države v Evropi, Afrika in Bližnji vzhod. |
BOJ NETWORK MMA & Kickboxing programsko shemo (Februar. 2-8, 2015)
|
|||||
|