|
|||||||||
|
Kategórie Archív: kickbox
FIGHT NETWORK MMA & Kickboxing programovej schémy (Apríla. 27-Máj 3, 2015)
Boj Network je 24/7 televízny kanál venovaný dokončiť pokrytie bojové športy. To vysiela programy zamerané na celom rozsahu bojové športy žánru, vrátane živých bojov a up-to-the-minute spravodajstvo a analýzy zmiešaných bojových umení, kickbox, profesionálny zápas, tradičné bojové umenia, box, boj novinky, rovnako ako boj s motívmi seriálu, dokumentárne a hrané filmy.
Na tejto stránke nájdete upozorní na tento týždeň v programovaní:
Pondelok, Máj 4
6:30 p.m. A – 2014 Judo Grand Prix Záhreb– Hlavný niektorú z 2014 Judo Zagreb Grand Prix from Sedem. 12-14 v Chorvátsku.
7:00 p.m. A – 5 Rounds – Hosts John Ramdeen a Robin Black pozvať osobitných hostí rozobrať cez víkend MMA akcie.
7:30 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry.
8:00 p.m. A – Final Fight Championship 3: Jurkovic vs., Catinas – Vďaka Igor Jurkovič vs. Raulk Catinas in a kickboxing bout and Ante Delija vs. Michail Lamprakis v MMA akcie od apríla. 19, 2013 in split, Chorvátsko.
Utorok, Máj 5
1:30 a.m. A – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA vnútri 12m od 12m aréne s prekážkou štruktúrami tri úrovne.
2:30 am. A – XPTV – Pokrytie regionálnej U.S profesionálne i amatérske MMA.
4:30 a.m. A – Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry.
7:00 & 7:30 p.m. A – Xtreme Fighting Championship – Florida na báze profesionálny MMA predstavovať vrchol americkej vyhliadky, medzinárodné hviezdy a UFC veteráni.
8:00 p.m. A – 5 Rounds – Hosts John Ramdeen a Robin Black pozvať osobitných hostí rozobrať cez víkend MMA akcie.
8:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry.
Streda, Máj 6
1:30 a.m. A – Konečným Challenge MMA 6: Payback – Featuring Jimi Manuwa vs. Like Blythe and Brad Pickett vs., David Lee from Aug. 22, 2009 v Londýne.
6:00 p.m. A – Best of Cage Rage – Vďaka klasické súboje z sídlom vo Veľkej Británii Cage Rage organizácie s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley a ďalšie.
7:00 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií.
7:30 p.m. A – Bojovný duch MMA – Kompilácia medzinárodných MMA bojov z jednej FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Afrike a ďalšie.
8:30 p.m. A – Cage Warriors 73 – Featuring Alex Enlund vs. Nad Narimano for the vacant featherweight title from Nov. 1, 2014 v Londýne.
11:00 p.m. A – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency búra akékoľvek dianie v MMA, diskutovať kurzy, predpovede, plus špeciálne týždenné hostia a exkluzívne rozhovory.
11:30 p.m. A – Takedown Wrestling – Rozsiahle pokrytie amatérskych zápas udalostí, vrátane najnovšej správy, behind-the-scenes reportáž z akcií a exkluzívnych rozhovorov.
Štvrtok, Máj 7
1:30 a.m. A – Konečným Challenge MMA 5: Heat – Featuring Dino Gambatesa vs. Brad Whjeeler from July 11, 20-9 v Londýne.
6:00 p.m. A – Majstrovstvá Fightling Alliance – Pre MMA z Floridy predstavovať likes Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Sú McCorkie, Luis Palomino a ďalšie.
7:00 p.m. A – Boj Rookies – Ašpirujúci kickboxers vyliezť po rebríku úspechu v športe ako nováčikovia súťaží o šancu stať sa odborníkmi a získať skúsenosti potrebné pre úspech na vyššej úrovni.
8:00 p.m. A – Boj Novinky teraz: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií.
8:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry.
9:00 p.m. A — MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency búra akékoľvek dianie v MMA, diskutovať kurzy, predpovede, plus špeciálne týždenné hostia a exkluzívne rozhovory.
10:00 p.m. A – Super Fight League 2 – Featuring Todd Duffee vs. Neil Grove and Alexander Shlemenko vs. Ikuhisa Minowa from Apr. 7, 2012 in Chandigarh, Indie.
Piatok, Máj 8
2:00 a.m. A – Pancras Classics – Klasické priekopníckej MMA bojov predstavovať Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen a ďalšie.
4:00 a.m. A – Best of DEEP – Vďaka triedy bojuje od historického japonského DEEP podporu, vrátane Shinya Aoki, Hayato Sakurai a Gegard Mousasi.
5:00 a.m. A – Best of Jewels – Klasické boja z all-ženskej japonskej MMA ligy, Jewels.
6:00 – p.m. A – M-1 Challenge – Professional MMA from Europe featuring top rising prospects and international stars.
7:00 p.m. A — Boj Novinky teraz. MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií.
7:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry.
8:30 p.m. A – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA vnútri 12m od 12m aréne s prekážkou štruktúrami tri úrovne.
9:00 p.m. A — NSS 16 – Vďaka vs Mamed Khalidov. Matt Lindland and Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson from May 21, 2011 v Gdansku, Poľsko.
11:30 p.m. A – Na 2 Toe with Firas Zahabja – Sit-down interview with Tristar Gym head coach Firas Zahabi, trainer to the likes of Georges St. Pierre and Rory MacDonald.
Sobota, Máj 9
1:00 a.m. A – SuperKombat: New Heroes Opatija 2013 – Featuring Ivan Stanic vs. Laurent Attrifi, Mladen Brestovac vs. Andy Van Steen and the opening round of the heavyweight tournament from Feb. 23, 2013.
6:00 a.m. A – Best of TKO – Vďaka Shonie Carter vs. Jason MacDonald z TKO 21.
7:00 a.m. A – Best of Gladiator Challenge – Vďaka Jake Shields vs. Randy Velarde z Gladiator Challenge 49.
10:00 a.m. A – Best of SportFight – Špičková kvalita MMA od severozápadu Pacifiku, hostila UFC veteránov Matt Lindland a Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson.
1:30 p.m. A – Ring of Combat 46 – Vďaka Brendan Barrett vs. Mlodrag Petkovic and Frankie Perez vs. Rafael Machado z septembra. 20, 2013 v Atlantic City, NJ.
4:00 p.m. A – DEEP: 62 Náraz – Vďaka Satoru Kitaoka vs. Daisuke Nakamura, Daiki Jata vs. Yoshiro Maeda, Dan Hornbuckle vs. Yuya Shirai and Akihiro Gono vs. Taisuke Okuno od IV. 26, 2013 in Yokyo.
7:00 p.m. A – M-1 Challenge 57: Clash of Champion – Featuring heavyweight champ Mrcin Tybura vs. light heavyweight champ Stephan Puetz in a champion vs. champion superfight from May 2, 2015 v Orenburgu, Rusko.
10:00 p.m. A – UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt Pre-Show – LIVE pre-boj pokrytie UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt from Adelaide, Austrália.
11:00 p.m. A – Boj proti Spirit MMA Season 4 – Kompilácie medzinárodných bojov z SFL, Legenda, FFC, M-1 a viac.
Nedeľa, Máj 10
1:00 a.m. A – UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt Post-Show – LIVE post-fight reaction and coverage of coverage of UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt from Adelaide, Austrália, including live post-fight press conference.
6:00 a.m. A – Pancras Classics – Klasické priekopníckej MMA bojov predstavovať Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Meno Marquardt, Chael Sonnen a ďalšie.
10:00 a.m. A – Best of ADCC – Vďaka kompilácie najväčších ukotvenie zápasov niekedy držal, predstavovať Títo Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza a Royler Gracie.
11:00 a.m. A – Elite Muay Thai: Thajsko vs. Vyzývateľ – Najväčší séria Muay Thai na svete predstavovať prémiové medzinárodné stand-up stíhačiek takingon preslávené thajskej národný tím.
7:00 p.m. A – USA Wrestling Týždenný – Hostiteľ Scott Casber dáva týždenné správy a analýzy centrovanie okolo USA Wrestling, národný vedúci inštitúcie v oblasti športu, vrátane rozhovorov, rysy a pozrieť sa späť do minulosti.
7:30 p.m. A – Judo Astana Grand Prix 2014 – Highlights from the Judo Astana Grand Prix from Oct. 10-12 v Astane, Kazachstan
Informácie:
Neštebotajú & Instagramfightnet
|
O BOJ NETWORK: Boj sieť je poprednou svetovou bojových športov sieť určená pre 24/7 krytie, vrátane bojov, bojovníci, bojovať novinky a bojovať životný štýl. Kanál je k dispozícii v U.S.. Na Cablevision v niektorých častiach New Yorku, Connecticut a New Jersey, Texas báze Grande Communications, Armstrong Cable v Pensylvánii a východnej Ohio, rovnako ako na Shentel kábel vo Virgínii, West Virginia a časti západného Marylande. Boj Network je tiež Roku set top boxy v USA. a Kanada, sledovať naživo na internetovej stránke KlowdTV.com, a sú k dispozícii na všetkých hlavných dopravcov v Kanade a viac ako 30 krajinách Európy, Afrike a na Strednom východe.
|
Fight Report – Allan Edges Wood In A True Thriller As Robb Just Pips Ellis At The Post.
Správa: Gianluca (Rieka) Di Caro.
Well known Scottish WKA Kick Boxing promoter Stewart Allan promoted his first pro boxing event v sobotu noc, at his Rivals Gym venue in Wishaw, and boy oh boy did he do a fantastic job of it.
This was my first time north of the border for an event, I can promise it will not be my last. The venue was first class, the attending fans were highly vocal in their support of the boxers, not just the home boys either, as they enthusiastically showed their appreciation for each and every fighter.
Mind you, as each bout was a equally matched Battle Royale, I suppose that shouldn’t have come as a surprise, let’s face it all boxing fans appreciate a really good close fought contest, which is just what we all got from every fight v sobotu noc.
Heading up the show was Stewart’s son, unified Kick Boxing World Champion Sam Allan, making his pro boxing debut against unbeaten Chris Wood from Middlesbrough.
The atmosphere was electric during the build up to this highly anticipated bout, I mean it was really bouncing, the fans were singing and cheering, then when the MC introduced Chris Wood they clapped and enthusiastically welcomed him into the ring.
Then when the MC then introduced their man Sam Allan the decibel level went through the roof, I didn’t think they could be any louder but it did when Allan began his ring walk, escorted by two beautiful girls in full showgirl outfits, every single person stood and cheered their man into the ring.
I couldn’t help but think at the time, I hope the fight is half as good as the pre fight build up, well it was, in fact it way exceeded any expectations.
Right from the opening bell these two young warriors began the skirmish at a frenetic pace, Wood went in hard and fast, forcing Allan on to the back foot.
With centre ground secured, Wood kicked up the pace even further, forcing Allan, with his back almost against the ropes, to rely on his excellent countering skills to keep the ever forward-moving Wood from coming in further.
Wood secured the first round in my eyes, but it was close, veľmi, veľmi blízko, as these two really went for it for every second of the round.
Round two was a virtual repeat, Wood initially controlling centre ground as Allan countered, however Allan stepped up the pace after about thirty seconds or so and made a double handed attack in an effort to force Wood on to the back foot, however the Teesider was having none of it and what ensued was an all action toe-to-toe slug fest through to the bell.
The final couple of rounds were fought at an even higher pace, which resulted in control of the proceedings switching back and forth between the pair warriors throughout, much to delight of the fans ringside, who to a man, or woman, were on their feet egging their man on.
After four sensational rounds the crowd remained standing as they awaited the judges scorecards to be read out.
As Referee Mickey Vann stood waiting to raise the hand of the victor, the MC announced the result was a split decision, which nobody seemed surprised at, well it was a seriously close fight.
First up Judge Kevin Scullion’s card was read as 40-38 v prospech Allan, which prompted a highly vocal response from the crowd, then judge Billy Beattie, who scored the bout 39-38 in favour of Wood, which received a good round of applause and then finally judge Peter McCafferty’s card was read, a surprising shutout 40-36 v prospech Allan, which sent the crowd into a joyful frenzy.
Have to admit this bout was a true small hall classic, you don’t get to see fights like this that often that’s for sure. Congratulations to both Sam Allan and Chris Woods, these boys are genuine future stars, in some ways it’s a shame one had to lose, but then again that leaves it open for a rematch sometime in the future and if that does happen I’ll be there front row for sure as I wouldn’t miss it for the world.
Prior to the sensational Allan-Wood, Ronnie Nailen faced Nottingham’s Matt Scriven in a four round exhibition bout.
Another all action affair, which see both men going all out from start to finish, which is surprising as the bout was switched to a non-scoring exhibition bout, as Scriven has the opportunity to challenge for a title this coming weekend, as such it was decided not to risk a possible stoppage loss that would have cost him the title shot.
Before the Nailen-Scriven bout was a brief interval, as an auction of boxing memorabilia to raise funds for charity took place.
The second bout of the night featured Sandy Robb and Blackpool’s Matt Ellis battling it out in a six round Cruiserweight contest.
Initially both boxers tentatively tested the other but after about thirty seconds or so stepped up the pace and really started to go for it.
Initially it was Ellis forcing his way through Robb’s defenses with some solid jabs followed by big rights or neat combinations, however Robb is as savvy as they come and would often slip under the jab and let rip with a big left to the body.
For about half the bout it was Ellis that was the more aggressive of the pair, don’t get me wrong, Robb was putting in some good solid work, just Ellis was livelier, moving neatly around the ring and throwing long rights at will, to back Robb toward the rope before going in hard to the body.
However close in, even with his back to the ropes Robb seemed able to counter extremely effectively, in cases enough to make Ellis back off momentarily.
Around the midway point the pace slowed slightly, which seemed to suit Robb, as the elusive Ellis became easier to close down, giving Robb the opportunity to once again start working the Blackpool man’s body.
Referee Mickey Vann issued a number of warnings to both men, Robb for low blows and Ellis for holding, as each time they came close in Ellis would try and tie Robb up, whilst Robb would try to throw big lefts and rights to the body of Ellis, but many were a wee bit too low.
After six highly entertaining rounds it was to the scorecards – Judge Kevin Scullion scored it 59-57 and both Billy Beattie and Peter McCafferty 58-57 all in favour of Sandy Robb.
Have to admit I really liked this fight, for all the right reasons, they entertained, they worked at a high pace for a good amount of the time and put on one hell of a show.
I do love the Cruiserweight division and both these guys are very much my kind of fighters – EXCITING – and I for one can’t wait to watch them in action again.
The opening fight of the night see Mohammad Babazadeh take on Belfast’s Phil Townley in a four rounder.
This pair set the tone for the whole night, both lads really went for it right from the opening bell.
The younger Babazadeh set the pace, pushing forward at every opportunity, but Townley’s excellent countering on the back foot prevented the younger Babazadeh from being able to back him up to the ropes too often.
As the bout progressed Townley slowed, which in itself made the bout even more exciting as the pair would stand toe-to-toe slugging it out much to the audiences delight.
After four great rounds the judges scorecards unanimously read 40-36 in favour of Mohammad Babazadeh – without doubt the right result but doesn’t reflect just how close some of the rounds were or just how entertaining the bout was.
There was due to be another bout, Scott Allan versus late replacement Garfield Mushore, who had stepped in at just two days notice after Isaac Quaye pulled out, however due to a rather large weight difference it was decided to cancel the bout for safety reasons, which was a mighty shame as I’ve been waiting to see both these lads in action.
Congratulations to Stewart Allan and his team for putting on a first class, highly entertaining and memorable evening of boxing which I have to say I thoroughly enjoyed, I can’t wait to get back there for the next, which I have been reliably informed will be another Stewart Allan promoted event at the Rivals Gym on Saturday 27th June – so put that in your diary now as you’ll not want to miss it.
FIGHT NETWORK MMA & Kickboxing programovej schémy (Apríla. 27-Máj 3, 2015)
Boj Network je 24/7 televízny kanál venovaný dokončiť pokrytie bojové športy. To vysiela programy zamerané na celom rozsahu bojové športy žánru, vrátane živých bojov a up-to-the-minute spravodajstvo a analýzy zmiešaných bojových umení, kickbox, profesionálny zápas, tradičné bojové umenia, box, boj novinky, rovnako ako boj s motívmi seriálu, dokumentárne a hrané filmy.
Na tejto stránke nájdete upozorní na tento týždeň v programovaní:
Pondelok, Apríla. 27 6:00 p.m. A – 2014 Judo Majstrovstvá sveta – Hlavný niektorú z 2014 Judo Championships from Augusta. 25-31 Chelyabinsk, Rusko. 7:00 p.m. A – 5 Rounds – Hosts John Ramdeen a Robin Black pozvať osobitných hostí rozobrať cez víkend MMA akcie. 7:30 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 8:00 p.m. A – Enfusion Živé #27: Cingel vs. Boustati – Featuring Mirko Cingel vs. Ibrahim El Boustati for the -85kg world title from Apr. 25, 2015 in Zilna, Slovensko. 10:00 p.m. A – Boj proti Spirit MMA Season 4 – Kompilácie medzinárodných bojov z SFL, Legenda, FFC, M-1 a viac. Utorok, Apríla. 28 1:00 a.m. A – Na 2 Špička s Michaelom Bisping – Sit-dole rozhovor s UFC middleweight hviezda Michael Bisping. 1:30 a.m. A – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA vnútri 12m od 12m aréne s prekážkou štruktúrami tri úrovne. 2:30 am. A – XPTV – Pokrytie regionálnej U.S profesionálne i amatérske MMA. 7:00 & 7:30 p.m. A – Xtreme Fighting Championship – Florida na báze profesionálny MMA predstavovať vrchol americkej vyhliadky, medzinárodné hviezdy a UFC veteráni. 8:00 p.m. A – 5 Rounds – Hosts John Ramdeen a Robin Black pozvať osobitných hostí rozobrať cez víkend MMA akcie. 8:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. Streda, Apríla. 29 12:00 a.m. A – BAMMA USA: Badbeat 12 – Vďaka Terrion Ware vs. Eric Winston a Chris Beal vs.. Keith Carson in MMA action from Mar. 28, 2014 v obchode, Kalifornia. 6:00 p.m. A – Best of Cage Rage – Vďaka klasické súboje z sídlom vo Veľkej Británii Cage Rage organizácie s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley a ďalšie. 7:00 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií. 8:30 p.m. A – Cage Warriors Fighting Championship 73 – Vďaka Stevie Ray vs. Curt Warburton for the Cage Warriors lightweight title froim Nov. 1, 2014 Newcastle, Anglicko. 11:00 p.m. A – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency búra akékoľvek dianie v MMA, diskutovať kurzy, predpovede, plus špeciálne týždenné hostia a exkluzívne rozhovory. 11:30 p.m. A – Takedown Wrestling – Rozsiahle pokrytie amatérskych zápas udalostí, vrátane najnovšej správy, behind-the-scenes reportáž z akcií a exkluzívnych rozhovorov. Štvrtok, Apríla. 30 1:30 a.m. A – Konečným Challenge MMA 5: Heat – Featuring Dino Gambatesa vs. Brad Whjeeler from Júl 11, 20-9 v Londýne. 6:00 p.m. A – Majstrovstvá Fightling Alliance – Pre MMA z Floridy predstavovať likes Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Sú McCorkie, Luis Palomino a ďalšie. 7:00 p.m. A – Boj Rookies – Ašpirujúci kickboxers vyliezť po rebríku úspechu v športe ako nováčikovia súťaží o šancu stať sa odborníkmi a získať skúsenosti potrebné pre úspech na vyššej úrovni. 8:00 p.m. A – Boj Novinky teraz: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií. 8:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. Piatok, Máj 1 2:00 a.m. A – Pancras Classics – Klasické priekopníckej MMA bojov predstavovať Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen a ďalšie. 4:00 a.m. A – Best of DEEP – Vďaka triedy bojuje od historického japonského DEEP podporu, vrátane Shinya Aoki, Hayato Sakurai a Gegard Mousasi. 5:00 a.m. A – Best of Jewels – Klasické boja z all-ženskej japonskej MMA ligy, Jewels. 6:00 – p.m. A – M-1 Challenge – Professional MMA from Europe featiurionmg top rising prospects and international stars. 7:00 p.m. A — Boj Novinky teraz. MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií. 7:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 9:00 p.m. A — NSS 15 – Vďaka vs Mamed Khalidov. James Irvin and Rameau Thierry Sokoudjou vs. Jan Blachoiwicz from Mar. 19, 2011 vo Varšave, Poľsko. Sobota, Máj 2 1:00 a.m. A – SuperKombat: World Grand Prix Romania 2014 – Featuring Dawid Kasperski, Ciprian Schiopu, Errol Koning and Noureddinbe Echiguer in a one-night, single-elimination 85kg tournament from Apr. 12, 2014 v Rumunsku. 6:00 a.m. A – Best of TKO – Vďaka Shonie Carter vs. Jason MacDonald z TKO 21. 7:00 a.m. A – Best of Gladiator Challenge – Vďaka Jake Shields vs. Randy Velarde z Gladiator Challenge 49. 10:00 a.m. A – Best of SportFight – Špičková kvalita MMA od severozápadu Pacifiku, hostila UFC veteránov Matt Lindland a Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson. 2:00 p.m. A – M-1 Challenge 57: Clash of Champions – LIVE MMA action from Orenburg, Rusko, featuring Marcin Tytbura vs. light heavyweight Stephan Puetz in a champion vs. champion superfight. Nedeľa, Máj 3 6:00 a.m. A – Pancras Classics – Klasické priekopníckej MMA bojov predstavovať Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Meno Marquardt, Chael Sonnen a ďalšie. 10:00 a.m. A – Best of ADCC – Vďaka kompilácie najväčších ukotvenie zápasov niekedy držal, predstavovať Títo Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza a Royler Gracie. 11:00 a.m. A – Elite Muay Thai: Thajsko vs. Vyzývateľ – Najväčší séria Muay Thai na svete predstavovať prémiové medzinárodné stand-up stíhačiek takingon preslávené thajskej národný tím. 7:00 p.m. A – USA Wrestling Týždenný – Hostiteľ Scott Casber dáva týždenné správy a analýzy centrovanie okolo USA Wrestling, národný vedúci inštitúcie v oblasti športu, vrátane rozhovorov, rysy a pozrieť sa späť do minulosti. 7:30 p.m. A – Judo Grand Prix Záhreb 2014 – Hlavný niektorú z 2014 Judo Zagreb Grand Prix from Sept. 12-14, 2014 Chorvátsko. 11:00 p.m. A – Kráľ kráľov: Svetová Grand Prix Plock 2014 – Featuring Eike Schwatz vs. Marc Schroeder a Umm Erdogan vs. Marta Chojnoska from Nov. 28, 2014 V Zbierame, Poľsko.
Informácie:
Neštebotajú & Instagramfightnet
|
O BOJ NETWORK: Boj sieť je poprednou svetovou bojových športov sieť určená pre 24/7 krytie, vrátane bojov, bojovníci, bojovať novinky a bojovať životný štýl. Kanál je k dispozícii v U.S.. Na Cablevision v niektorých častiach New Yorku, Connecticut a New Jersey, Texas báze Grande Communications, Armstrong Cable v Pensylvánii a východnej Ohio, rovnako ako na Shentel kábel vo Virgínii, West Virginia a časti západného Marylande. Boj Network je tiež Roku set top boxy v USA. a Kanada, sledovať naživo na internetovej stránke KlowdTV.com, a sú k dispozícii na všetkých hlavných dopravcov v Kanade a viac ako 30 krajinách Európy, Afrike a na Strednom východe. |
Unified Kick Boxing World Champion Sam Allan Set For Pro Boxing Debut This Saturday
Sam Allan, one of the UK’s most successful professional Kick Boxers, is set to make the transition to the pro boxing ranks this príchod soboty, when he takes on Middlesbrough’s unbeaten Chris Wood on the Rivals Promotions event in Wishaw, Scotland on April 25th.
Am, who first began Kick Boxing when he was just five years of age, secured his first World title as an amateur at the tender age of thirteen and successfully defended the crown on numerous occasions before turning pro in 2011.
Since turning pro as a Kick Boxer Sam has had fifteen bouts, winning them all, including a World title unification bout against America’s then WKA World Champ Bobby Campbell in August 2013.
Am, who was just twenty two years of age at the time, showed a maturity that belied his tender age, the youngster knew exactly what he had to do and with his brother Scott in his corner, executed his game plan perfectly, so much so that after twelve sensational rounds he became the first person to unify the ISKA and WKA championships and what’s more it was via a unanimous points decision.
Sam’s opponent, Chris Wood, who only recently turned pro himself, comes into the bout with a first round stoppage win over Latvia’s Edgars Milevics.
Facing an unbeaten opponent on his pro boxing debut clearly doesn’t faze Sam at all, as he made abundantly clear when he spoke earlier about Sobotné upcoming fight.
“This just kinda happened, my brother Scott turned professional last year, so when my dad wanted to do a pro boxing show here with Scott it seemed a good time as any for me to turn pro.
We’ve got the same friends and they were having to go to different shows, because when I was fighting, he’s not and the other way around. This time they will be able to watch us both fight on the same show.
The different style of fighting isn’t a problem, a punch is a punch and since my last fight I have been preparing for this, I’ve been working a lot on the bags and pads and had good sparring, I’m a fighter and do what I need to do.
I don’t know much about Chris Wood, I’ve heard he likes to fight, that’s good, I like to fight as well.
The fans are going to love it, it’ll be a real fight not a stand-off, the fans want to see real fights, a bit of a tear up, yeah they’ll love it.
The fans deserve good fights, without them we wouldn’t get to fight as often, v sobotu they’ll get a good fight that’s for sure.
They pay their hard earned money coming and supporting us, I can’t thank them enough for that and the best way I can do that is to have a cracking fight, that’s the best way to thank them for coming and supporting us.”
Sam Allan versus Chris Wood features on the Stewart Allan (Súperí s Promotions) event at the Rivals Gym in Wishaw, Škótsko v sobotu 25th Apríl 2015.
Sankčné na túto akciu budú poskytnuté s láskavým dovolením Malta Boxing Komisie (MBC) -www.maltaboxingcommission.com
Vstupenky cenou 30 libier a 40 libier sú k dispozícii priamo od niektorého z boxerov, ktorí sa zúčastňujú, alebo volajte na Stewart 07711 725257.
FIGHT NETWORK MMA & Kickboxing programovej schémy (Apríla. 20-26, 2015)
|
||
|
Fight Network Presents Global Fighting Championship 3 LIVE Tomorrow, Piatok, Apríl 17 na 11 a.m. A
TORONTO (Apríl 16, 2015) – Boj Network, svetová premiéra 24/7 televízny kanál venovaný dokončiť pokrytie bojové športy, predstavuje živé vysielanie Global Fighting Championship 3 from Dubai, United Arab Emirates this Friday, Apríl 17 na 11 a.m. A, headlined by an explosive kickboxing showdown pitting Dutch-Turkish legend Gokhan Saki against Romanian veteran Sebastian Ciobanu.
Boj živé vysielanie siete bude vysielať na Cablevision Optimum TV, Grande Communications, Shentel Cable a Armstrong Cable v USA, celoštátnej v Kanade, Roku zariadení v Severnej Amerike, a po celom svete vo viac ako 30 krajinách Európy, Afrike a na Strednom východe.
In addition to the Saki vs. Ciobanu clash, Global Fighting Championship 3 will feature a one-night, single-elimination heavyweight tournament. In opening round semifinal pairings, Scottish star Steve McKinnon battles Georgian standout Otázky Samedov, while Iran’s Jafar Ahmadi meets Congolese-German sensation Dany Ilunga. The two winners will collide for the top prize later that evening.
Pre úplný zoznam vysielanie plánu boj Network, navštívte tv.fightnetwork.com, Sledujte nás na Twitterufightnet, Stať sa fanúšikom na Facebooku a navštívte nás na Instagramfightnet. |
FIGHT NETWORK MMA & Kickboxing programovej schémy (Apríla. 13-19, 2015)
Boj Network je 24/7 televízny kanál venovaný dokončiť pokrytie bojové športy. To vysiela programy zamerané na celom rozsahu bojové športy žánru, vrátane živých bojov a up-to-the-minute spravodajstvo a analýzy zmiešaných bojových umení, kickbox, profesionálny zápas, tradičné bojové umenia, box, boj novinky, rovnako ako boj s motívmi seriálu, dokumentárne a hrané filmy.
Na tejto stránke nájdete upozorní na tento týždeň v programovaní:
Pondelok, Apríla. 13 5:00 p.m. A – Boj proti Spirit MMA Season 4 – Kompilácie medzinárodných bojov z SFL, Legenda, FFC, M-1 a viac. 6:00 – p.m. A – USA Wrestling Týždenný – Hostiteľ Scott Casber dáva týždenné správy a analýzy centrovanie okolo USA Wrestling, národný vedúci inštitúcie v oblasti športu, vrátane rozhovorov, rysy a ohliadnutie za minulosťou. 6:30 p.m. A – Ulánbátar Judo Grand Prix 2014 – Najdôležitejšie z Judo Ulánbátare Grand Prix od Júl 4-6, 2014 v Mongolsku. 7:00 p.m. A – 5 Rounds – Hosts John Ramdeen a Robin Black pozvať osobitných hostí rozobrať cez víkend MMA akcie. 7:30 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 8:00 p.m. A – GFC 4– Vďaka Badr Hari vs. Arnold Oborotov na skladaný MMA / kickboxing kartou z októbra. 16, 2014 v Dubaji. Utorok, Apríla. 14 1:00 a.m. A – Na 2 Špička Rashad Evans – Sit-dole rozhovor s bývalým UFC svetlo preborník v ťažkej váhe Rashad Evans. 1:30 a.m. A – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA vnútri 12m od 12m aréne s prekážkou štruktúrami tri úrovne. 2:30 am. A – XPTV – Pokrytie regionálnej U.S profesionálne i amatérske MMA. 7:00 & 7:30 p.m. A – Xtreme Fighting Championship – Florida na báze profesionálny MMA predstavovať vrchol americkej vyhliadky, medzinárodné hviezdy a UFC veteráni. 8:00 p.m. A – 5 Rounds – Hosts John Ramdeen a Robin Black pozvať osobitných hostí rozobrať cez víkend MMA akcie. 8:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 9:00 p.m. A – DEEP: DREAM Impact 2014 – Vďaka Satotu Kitaoka vs.. Yoshiyuki od decembra. 31, 2014 v Saitama, Japonsko. Streda, Apríla. 15 12:00 a.m. A – BAMMA USA: Badbeat 10 – Vďaka Jesse Newell vs. Chris Culley, Jesse Juarez vs. 3:00 a.m. A – Texas Fight Night – MMA akcie z Texasu predstavovať top vyhliadky Lone Star štátu na klietke. 6:30 a.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 6:00 p.m. A – Best of Cage Rage – Vďaka klasické súboje z sídlom vo Veľkej Británii Cage Rage organizácie s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley a ďalšie. 7:00 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií. 7:30 p.m. A – Bojovný duch MMA – Kompilácie medzinárodných MMA bojov od O NIE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Afrika a ďalšie. 8:30 p.m. A – Cage Warriors Fighting Championship 71 – Vďaka Jack Hermansson vs. Deyan Topalski od augusta. 23, 2014 v Ammáne, Jordán. 11:00 p.m. A – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency búra akékoľvek dianie v MMA, diskutovať kurzy, predpovede, plus špeciálne týždenné hostia a exkluzívne rozhovory. 11:30 p.m. A – Takedown Wrestling – Rozsiahle pokrytie amatérskych zápas udalostí, vrátane najnovšej správy, behind-the-scenes reportáž z akcií a exkluzívnych rozhovorov. Štvrtok, Apríla. 16 12:30 a.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 1:30 a.m. A – Konečným Challenge MMA 3: Unstoppable – Vďaka Brad Pickett vs. Dino Gambatese z Mar. 28, 2009 v Londýne. 6:00 p.m. A – Majstrovstvá Fightling Alliance – Pre MMA z Floridy predstavovať likes Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Sú McCorkie, Luis Palomino a ďalšie. 7:00 p.m. A – Boj Rookies – Ašpirujúci kickboxers vyliezť po rebríku úspechu v športe ako nováčikovia súťaží o šancu stať sa odborníkmi a získať skúsenosti potrebné pre úspech na vyššej úrovni. 8:00 p.m. A – Boj Novinky teraz: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií. 8:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 9:00 p.m. A – M-1 Challenge 56 – Vďaka Tyacheslav Vasilvesky vs. Ramasan Emeev pre M-1 Challenge stredného titulu z apríla. 10, 2015 v Moskve. Piatok, Apríla. 17 12:00 a.m. A – Je to Showtime Special – Popredných svetových kickboxing organizácie predstavovať Badr Hari, Melvin Manhoef a Giorgio Petrosyan. 1:30 a.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 2:00 a.m. A – Pancras Classics – Klasické priekopníckej MMA bojov predstavovať Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen a ďalšie. 4:00 a.m. A – Best of DEEP – Vďaka triedy bojuje od historického japonského DEEP podporu, vrátane Shinya Aoki, Hayato Sakurai a Gegard Mousasi. 5:00 a.m. A – Best of Jewels – Klasické boja z all-ženskej japonskej MMA ligy, Jewels. 11:00 a.m. A – GFC 5: Saki vs.. Ciobanu – LIVE profesionálny kickboxu z Dubaja predstavovať Gokhan Saki vs.. Sebastian Ciobanu, a Steve McKinnon vs.. Zabitý Samedoiv a Jafar Ahmadi vs.. Dany Illunga. 4:00 p.m. A – UFC na FOX: Machida vs. Rockhold Weigin-Ins – Živý prenos úradníka váži-in pre UFC na Foix: Machico vs.. Rockhold z Newwark, NJ. 6:00 p.m. A – M-1 Challenge – Profesionálne MMA z Európy predstavovať top rastúce vyhliadky a medzinárodné začína. 7:00 p.m. A — Boj Novinky teraz. MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií. 7:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 8:00 p.m. A – Na 2 Toe s Luke Rockhold – Sit-down rozhovor s aktuálne UFC hviezdou a bývalým Strikeforce middleweight šampión Luke Rockhold. 8:30 p.m. A – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA vnútri 12m od 12m aréne s prekážkou štruktúrami tri úrovne. 9:00 p.m. A — NSS 13 – Vďaka vs Mamed Khalidov. Ryuta Sakurai, Mariusz Pudzianowski vs. Yusuke Kawaguchi, viac januári Blachowicz, Daniel Taber, Konštante Gluhov a Attila Vegh od mája 7, 2010 vo Varšave, Poľsko. Sobota, Apríla. 18 1:00 a.m. A – SuperKombat: Nové Heroes Almere 2014 – Vďaka Errol Cohn vs. Mohammed El Boulahiati a Kenneth Susanna vs.. Yakup Kaya od septembra. 27, 2014 Almere, Holandsko. 6:00 a.m. A – Best of TKO – Vďaka Brian Gassaway vs. Jose “Kože” Landi-Jones z TKO 32. 7:00 a.m. A – Best of Gladiator Challenge – Vďaka Jake Shields vs. Jeremy Jackson z Gladiator Challenge 6. 10:00 a.m. A – Best of SportFight – Špičková kvalita MMA od severozápadu Pacifiku, hostila UFC veteránov Matt Lindland a Chael Sonnen. Táto epizóda predstavuje Dennis Hallman, Sean Sherk, Josh Burkman, Chris Leben a Benji radoch v akcii. 1:30 p.m. A – UFC na FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE pre-boj pokrytie UFC na FOX: Machida vs. Rockhold v Newark, NJ. 4:00 p.m. A — UFC na FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE pre-boj pokrytie UFC na FOX: Machida vs. Rockhold v Newark, NJ. 4:30 p.m. A – Enfusion LIVE #27: Souwer vs. Riziko – LIVE profesionálny kickbox z Tenerife, Španielsko, predstavovať Andy Souwer vs. Jonay Risco a Mohamed Boubkari vs.. Moises Baute pre -95kg svetový titul. 6:30 p.m. A – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency búra akékoľvek dianie v MMA, diskutovať kurzy, predpovede, plus špeciálne týždenné hostia a exkluzívne rozhovory. 7:00 p.m. A – Takedown Wrestling – Rozsiahle pokrytie amatérskych zápas udalostí, vrátane najnovšej správy, behind-the-scenes reportáž z akcií a exkluzívnych rozhovorov. 7:30 p.m. A — UFC na FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE pre-boj pokrytie UFC na FOX: Machida vs. Rockhold v Newark, NJ. 8:00 p.m. A – GFC 5: Saki vs.. Ciobanu – Pre kickbox z Dubaja, predstavovať Gokhan Saki vs. Sebastian Ciobanu, a Steve McKinnon vs.. Zabitý Samedov a Jafar Ahmadi vs.. Dany Ilunga zApríla. 17, 2015 v dubaii. 11:00 p.m. A — UFC na FOX: Machida vs. Rockhold Post-Fight Tlačová konferencia – LIVE pokrytie oficiálny post-boj tlačovej konferencii k UFC na FOX: Machida vs. Rockhold v Newark, NJ. Nedeľa, Apríla. 19 6:00 a.m. A – Pancras Classics – Klasické priekopníckej MMA bojov predstavovať Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Meno Marquardt, Chael Sonnen a ďalšie. 10:00 a.m. A – Best of ADCC – Vďaka kompilácie najväčších ukotvenie zápasov niekedy držal, predstavovať Títo Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza a Royler Gracie. 11:00 a.m. A – Elite Muay Thai: Thajsko vs. Vyzývateľ – Najväčší séria Muay Thai na svete predstavovať prémiové medzinárodné stand-up stíhačiek takingon preslávené thajskej národný tím. 6:30 p.m. A – Judo Tyumen Grand Slam 2014 – Najdôležitejšie z Judo Tjumen Grand Slam od júla 12-13, 2014 v Rusku. 11:00 p.m. A – Kráľ kráľov: Svetová Grand Prix 2014 Gdansk – Vďaka Arrtur Kyshenko vs. Radoslaw Paczuski, a na jednu noc, single-eliminácia-93kg turnaj od októbra. 17, 2014 v Gdansku, Poľan Informácie:
Neštebotajú & Instagramfightnet
|
O BOJ NETWORK: Boj sieť je poprednou svetovou bojových športov sieť určená pre 24/7 krytie, vrátane bojov, bojovníci, bojovať novinky a bojovať životný štýl. Kanál je k dispozícii v U.S.. Na Cablevision v niektorých častiach New Yorku, Connecticut a New Jersey, Texas báze Grande Communications, Armstrong Cable v Pensylvánii a východnej Ohio, rovnako ako na Shentel kábel vo Virgínii, West Virginia a časti západného Marylande. Boj Network je tiež Roku set top boxy v USA. a Kanada, sledovať naživo na internetovej stránke KlowdTV.com, a sú k dispozícii na všetkých hlavných dopravcov v Kanade a viac ako 30 krajinách Európy, Afrike a na Strednom východe. |
FIGHT NETWORK MMA & Kickboxing programovej schémy (Apríla. 6-12, 2015)
Boj Network je 24/7 televízny kanál venovaný dokončiť pokrytie bojové športy. To vysiela programy zamerané na celom rozsahu bojové športy žánru, vrátane živých bojov a up-to-the-minute spravodajstvo a analýzy zmiešaných bojových umení, kickbox, profesionálny zápas, tradičné bojové umenia, box, boj novinky, rovnako ako boj s motívmi seriálu, dokumentárne a hrané filmy.
Na tejto stránke nájdete upozorní na tento týždeň v programovaní:
Pondelok, Apríla. 6 5:00 p.m. A – Boj proti Spirit MMA Season 4 – Kompilácie medzinárodných bojov z SFL, Legenda, FFC, M-1 a viac. 6:00 – p.m. A – USA Wrestling Týždenný – Hostiteľ Scott Casber dáva týždenné správy a analýzy centrovanie okolo USA Wrestling, národný vedúci inštitúcie v oblasti športu, vrátane rozhovorov, rysy a ohliadnutie za minulosťou. 6:30 p.m. A – Judo Budapest Grand Prix 2014 – Najdôležitejšie z Judo Budapešti Grand Prix odJún 21-22, 2014 v Maďarsku. 7:00 p.m. A – 5 Rounds – Hosts John Ramdeen a Robin Black pozvať osobitných hostí rozobrať cez víkend MMA akcie. 7:30 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 8:00 p.m. A – GFC 3: Aerts vs.. Bednář– Kickboxing od mája 29, 2014 v Dubaji, predstaví Peter Aerts vs. Dewey Cooper a Fatih Ulusoy vs. Singh Jaideep. Utorok, Apríla. 7 1:00 a.m. A – Na 2 Thiago Alves s Toe – Sit-dole rozhovor s brazílskou UFC welterweight hviezda Thiago Alves. 1:30 a.m. A – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA vnútri 12m od 12m aréne s prekážkou štruktúrami tri úrovne. 2:30 am. A – XPTV – Pokrytie regionálnej U.S profesionálne i amatérske MMA. 4:00 p.m. A – 5 Rounds Dnes – Video podcast sa John Ramdeen a Robin Black poškodí širokú škálu tém vo svete MMA, vrátane náhľadov nadchádzajúce udalosti a všetky najnovšie povestí a titulky. 7:00 & 7:30 p.m. A – Xtreme Fighting Championship – Florida na báze profesionálny MMA predstavovať vrchol americkej vyhliadky, medzinárodné hviezdy a UFC veteráni. 8:00 p.m. A – 5 Rounds – Hosts John Ramdeen a Robin Black pozvať osobitných hostí rozobrať cez víkend MMA akcie. 8:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 9:00 p.m. A – Legenda 3: Pre Muža – Vďaka hybridnej MMA / kickbox akcie od apríla. 5, 2014 v Miláne, Taliansko, vrátane Armen Petrosyan, Andy Souwer a Pavol Zhuravlev a Paul Daley. Streda, Apríla. 8 12:00 a.m. A – BAMMA USA: Badbeat 9 – Vďaka Mikey Gomez vs. Ronald Jr Lebreton. a Ernest Chavez vs. Jorge Valdes od mája 31, 2013 v obchode, AKO. 3:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 6:00 p.m. A – Best of Cage Rage – Vďaka klasické súboje z sídlom vo Veľkej Británii Cage Rage organizácie s Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley a ďalšie. 7:00 p.m. A – Boj Novinky Práve Extra: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií. 7:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 8:00 p.m. A – Cage Warriors Fighting Championship 70 – Vďaka Joseph Duffy vs. / Damien Lapilus od augusta. 16, 2014 v Dubline, Írsko. 10:30 p.m. A – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA vnútri 12m od 12m aréne s prekážkou štruktúrami tri úrovne. 11:00 p.m. A – MMA Meltdown Gabriel Morency – Gabriel Morency búra akékoľvek dianie v MMA, diskutovať kurzy, predpovede, plus špeciálne týždenné hostia a exkluzívne rozhovory. 11:30 p.m. A – Takedown Wrestling – Rozsiahle pokrytie amatérskych zápas udalostí, vrátane najnovšej správy, behind-the-scenes reportáž z akcií a exkluzívnych rozhovorov. Štvrtok, Apríla. 9 1:30 a.m. A – Konečným Challenge MMA 2: Nerozbitný – Vďaka Mohamed vs Khách. Mark Weir z februára. 7, 2009 v Londýne. 6:00 p.m. A – Majstrovstvá Fightling Alliance – Pre MMA z Floridy predstavovať likes Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Sú McCorkie, Luis Palomino a ďalšie. 7:00 p.m. A – Boj Rookies – Ašpirujúci kickboxers vyliezť po rebríku úspechu v športe ako nováčikovia súťaží o šancu stať sa odborníkmi a získať skúsenosti potrebné pre úspech na vyššej úrovni. 8:00 p.m. A – Boj Novinky teraz: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií. 8:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 9:00 p.m. A – DEEP: DREAM Impact 2014 – Vďaka Satoru Kitaoka vs. Yoshiyuki Yoshoida od decembra. 31, 2014 v Saitama, Japonsko. Piatok, Apríla. 10 12:00 a.m. A – Je to Showtime Special – Popredných svetových kickboxing organizácie predstavovať Badr Hari, Melvin Manhoef a Giorgio Petrosyan. 2:00 a.m. A – Pancras Classics – Klasické priekopníckej MMA bojov predstavovať Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen a ďalšie. 4:00 a.m. A – Best of DEEP – Vďaka triedy bojuje od historického japonského DEEP podporu, vrátane Shinya Aoki, Hayato Sakurai a Gegard Mousasi. 5:00 a.m. A – Best of Jewels – Klasické boja z all-ženskej japonskej MMA ligy, Jewels. 2:00 p.m. A – M-1 Challenge 56 – LIVE MMA akcie predstavovať Vjačeslav Vasilevski vs. Ramazan Emeev pre M-1 Challenge titul middleweight z Moskvy. 7:00 p.m. A — Boj Novinky teraz. MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií. 7:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 8:00 p.m. A – Na 2 Špička Rashad Evans – Sit-dole rozhovor s bývalým UFC svetlo preborník v ťažkej váhe Rashad Evans. 8:30 p.m. A – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA vnútri 12m od 12m aréne s prekážkou štruktúrami tri úrovne. 9:00 p.m. A — NSS 12 – Vďaka Vitor Nobrega vs. Aslambek Saidov, Dean Amasinger viac, Konstantin Gluhov, Daniel Omielanczuk, asnd Karol Bedorf od decembra. 11, 2009 vo Varšave, Poľsko. Sobota, Apríla. 11 1:00 a.m. A – SuperKombat: Nové Heroes Sao Paulo 2013 – Vďaka Felipe Michelet vs. Edson Lima, Thiago Michel vs. Miodrag Olaru a Alex Pereira vs. Cesar Almeida z mora. 23, 2013 Sao Paulo v, Brazília. 6:00 a.m. A – Best of TKO – Vďaka Georges St. Pierre vs.. Pete Spratt z TKO 14. 7:00 a.m. A – Best of Gladiator Challenge – Vďaka Uriáš Faber vs. David Velasquez z Gladiator Challenge 27. 5:00 p.m. A – Ring of Combat 45 – Vďaka Phillipe Nextra vs. Mike Santiago a Frankie Perez vs. Adam Townsend od júna 14, 2013 v Atlantic City, NJ. 7:00 p.m. A – Takedown Wrestling – Rozsiahle pokrytie amatérskych zápas udalostí, vrátane najnovšej správy, behind-the-scenes reportáž z akcií a exkluzívnych rozhovorov. 8:00 p.m. A – Boj Novinky teraz: MMA Edition – Pokrývajúci všetky dianie vo svete MMA s exkluzívnou analýzy a funkcií. 8:30 p.m. A — Boj Novinky Práve Extra – Najnovšie správy, zhrnie, funkcie a vnútorné analýza boji hry. 9:00 p.m. A – M-1 Challenge 56 – Vďaka Viačeslav Vasilevskij vs. Ramazan Emeev o titul M-1 Challenge middleweight od Apríla. 10, 2015 v Moskve. Nedeľa, Apríla. 12 6:00 a.m. A – Pancras Classics – Klasické priekopníckej MMA bojov predstavovať Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Meno Marquardt, Chael Sonnen a ďalšie. 10:00 a.m. A – Best of ADCC – Vďaka kompilácie najväčších ukotvenie zápasov niekedy držal, predstavovať Títo Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza a Royler Gracie. 11:00 a.m. A – Elite Muay Thai: Thajsko vs. Vyzývateľ – Najväčší séria Muay Thai na svete predstavovať prémiové medzinárodné stand-up stíhačiek takingon preslávené thajskej národný tím. 7:30 p.m. A – Ulánbátar Judo Grand Prix 2014 – Najdôležitejšie z Judo Ulaanbaater Grand Prix od júla 4-6, 2014 v Mongolsku. 11:00 p.m. A – Kráľ kráľov– Grand Prix 2014 vo Vilniuse.
Informácie:
Neštebotajú & Instagramfightnet
|
O BOJ NETWORK: Boj sieť je poprednou svetovou bojových športov sieť určená pre 24/7 krytie, vrátane bojov, bojovníci, bojovať novinky a bojovať životný štýl. Kanál je k dispozícii v U.S.. Na Cablevision v niektorých častiach New Yorku, Connecticut a New Jersey, Texas báze Grande Communications, Armstrong Cable v Pensylvánii a východnej Ohio, rovnako ako na Shentel kábel vo Virgínii, West Virginia a časti západného Marylande. Boj Network je tiež Roku set top boxy v USA. a Kanada, sledovať naživo na internetovej stránke KlowdTV.com, a sú k dispozícii na všetkých hlavných dopravcov v Kanade a viac ako 30 krajinách Európy, Afrike a na Strednom východe. |
Boj Network predstavuje Enfusion 26 LIVE túto sobotu, Apríl 4 na 3 p.m. A
|
||
|