|
|||||||||
|
Kategoriarkiv: kickboksing
FIGHT NETTVERK MMA & Kickboksing PROGRAMMERING PLAN (April. 27-Mai 3, 2015)
Fight Network er en 24/7 TV-kanal dedikert til full dekning av kampsport. Det airs programmer som fokuserer på hele omfanget av kampsport sjangeren, inkludert live kamper og up-to-the-minute nyheter og analyser for mixed martial arts, kickboksing, profesjonell bryting, tradisjonelle martial arts, boksing, fight nyheter, samt fight-tema dramaserie, dokumentarer og spillefilmer.
Nedenfor finner høydepunktene i denne ukens programmering:
Mandag, Mai 4
6:30 pm. OG – 2014 Judo Grand Prix Zagreb– Høydepunkter fra 2014 Judo Zagreb Grand Prix from Sju. 12-14 i Kroatia.
7:00 pm. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling.
7:30 pm. OG – Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet.
8:00 pm. OG – Final Fight Championship 3: Jurkovic vs., Catinas – Med Igor Jurkovic vs. Raulk Catinas in a kickboxing bout and Ante Delija vs. Michail Lamprakis i MMA handling fra Apr. 19, 2013 in split, Kroatia.
Tirsdag, Mai 5
1:30 a.m. OG – Hip Show: Arena Combat – Tag-teamet MMA inne i en 12m ved 12m arena med tre-nivå hinder strukturer.
2:30 er. OG – XPTV – Dekning av regional US-pro og amatør MMA.
4:30 a.m. OG – Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet.
7:00 & 7:30 pm. OG – Xtreme Fighting Championship – Florida-baserte profesjonelle MMA med topp amerikanske prospekter, internasjonale stjerner og UFC veteraner.
8:00 pm. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling.
8:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet.
Onsdag, Mai 6
1:30 a.m. OG – Ultimate Challenge MMA 6: Payback – Featuring Jimi Manuwa vs. Like Blythe and Brad Pickett vs., David Lee from Aug. 22, 2009 i London.
6:00 pm. OG – Best av Cage Rage – Med klassiske kamper fra UK-baserte Cage Rage organisasjon med Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley og andre.
7:00 pm. OG – Fight News Now Extra: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner.
7:30 pm. OG – Fighting Spirit MMA – Samlinger av internasjonale MMA kamper fra ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC-Afrika og mer.
8:30 pm. OG – Cage Warriors 73 – Featuring Alex Enlund vs. Nad Narimano for the vacant featherweight title from Nov. 1, 2014 i London.
11:00 pm. OG – MMA Meltdown med Gabriel morency – Gabriel morency bryter ned alle happenings i MMA, diskutere odds, spådommer, pluss spesielle ukentlige gjester og eksklusive intervjuer.
11:30 pm. OG – Takedown Wrestling – Omfattende dekning av amatører wrestling hendelser, inkludert de siste nyhetene, bak-kulissene-dekning fra arrangementer og eksklusive intervjuer.
Torsdag, Mai 7
1:30 a.m. OG – Ultimate Challenge MMA 5: Heat – Featuring Dino Gambatesa vs. Brad Whjeeler from July 11, 20-9 i London.
6:00 pm. OG – Championship Fightling Alliance – Pro MMA fra Florida med det liker av Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Er McCorkie, Luis Palomino og andre.
7:00 pm. OG – Fighting Rookies – Aspiring kickboxers klatre på stigen for suksess i idretten som rookies konkurrere om en sjanse til å bli fagfolk og få erfaring som trengs for å lykkes på et høyere nivå.
8:00 pm. OG – Fight News Now: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner.
8:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet.
9:00 pm. OG — MMA Meltdown med Gabriel morency – Gabriel morency bryter ned alle happenings i MMA, diskutere odds, spådommer, pluss spesielle ukentlige gjester og eksklusive intervjuer.
10:00 pm. OG – Super Fight League 2 – Featuring Todd Duffee vs. Neil Grove and Alexander Shlemenko vs. Ikuhisa Minowa from Apr. 7, 2012 in Chandigarh, India.
Fredag, Mai 8
2:00 a.m. OG – Pancrase Classics – Klassiske banebryt MMA kamper med Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen og andre.
4:00 a.m. OG – Best av DEEP – Med klasse kamper fra den historiske japanske DEEP forfremmelse inkludert Shinya Aoki, Hayato Sakurai og Gegard Mousasi.
5:00 a.m. OG – Best av Jewels – Klassiske kamper fra alle kvinnelige japanske MMA liga, Jewels.
6:00 – pm. OG – M-en utfordring – Professional MMA from Europe featuring top rising prospects and international stars.
7:00 pm. OG — Fight News Now. MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner.
7:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet.
8:30 pm. OG – Hip Show: Arena Combat – Tag-teamet MMA inne i en 12m ved 12m arena med tre-nivå hinder strukturer.
9:00 pm. OG — NSS 16 – Med vs Mamed Khalidov. Matt Lindland and Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson from May 21, 2011 i Gdansk, Polen.
11:30 pm. OG – Til 2 Toe with Firas Zahabi – Sit-down interview with Tristar Gym head coach Firas Zahabi, trainer to the likes of Georges St. Pierre and Rory MacDonald.
Lørdag, Mai 9
1:00 a.m. OG – SuperKombat: New Heroes Opatija 2013 – Med Ivan Stanic vs. Laurent Attrifi, Mladen Brestovac vs. Andy Van Steen and the opening round of the heavyweight tournament from Feb. 23, 2013.
6:00 a.m. OG – Best av TKO – Med Shonie Carter vs. Jason MacDonald fra TKO 21.
7:00 a.m. OG – Best av Gladiator Challenge – Med Jake Shields vs. Randy Velarde fra Gladiator Challenge 49.
10:00 a.m. OG – Best av SportFight – Topp kvalitet MMA fra Pacific Northwest, vert for UFC-veteranene Matt LIndland og Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson.
1:30 pm. OG – Ring of Combat 46 – Med Brendan Barrett vs. Mlodrag Petkovic and Frankie Perez vs. Rafael Machado fra september. 20, 2013 i Atlantic City, NJ.
4:00 pm. OG – DEEP: 62 Impact – Med Satoru Kitaoka vs. Daisuke Nakamura, Daiki Jata vs. Yoshiro Maeda, Dan Hornbuckle vs. Yuya Shirai and Akihiro Gono vs. Taisuke Okuno fra Apr. 26, 2013 in Yokyo.
7:00 pm. OG – M-en utfordring 57: Clash of Champion – Featuring heavyweight champ Mrcin Tybura vs. light heavyweight champ Stephan Puetz in a champion vs. champion superfight from May 2, 2015 i Orenburg, Russland.
10:00 pm. OG – UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt Pre-Show – LIVE pre-fight dekning av UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt from Adelaide, Australia.
11:00 pm. OG – Fighting Spirit MMA Season 4 – Utarbeidelse av internasjonale kamper fra SFL, Legende, FFC, M-1 og mer.
Søndag, Mai 10
1:00 a.m. OG – UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt Post-Show – LIVE post-fight reaction and coverage of coverage of UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt from Adelaide, Australia, including live post-fight press conference.
6:00 a.m. OG – Pancrase Classics – Klassiske banebryt MMA kamper med Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Navn Marquardt, Chael Sonnen og andre.
10:00 a.m. OG – Best av ADCC – Featuring samlinger av de største grappling kampene noensinne avholdt, med Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza og Royler Gracie.
11:00 a.m. OG – Elite Muay Thai: Thailand vs. Challenger – Den største Muay Thai serien i verden med premium internasjonale stand-up jagerfly takingon den anerkjente Thai landslaget.
7:00 pm. OG – USA Wrestling Ukentlig – Vert Scott Casber gir ukentlig nyheter og analyser sentrering rundt USA Wrestling, sportens nasjonalt organ, inkludert intervjuer, funksjoner og se tilbake på fortiden.
7:30 pm. OG – Judo Astana Grand Prix 2014 – Highlights from the Judo Astana Grand Prix from Oct. 10-12 i Astana, Kasakhstan
Informasjon:
Twitter & Instagramfightnet
|
OM FIGHT NETTVERK: Fight Network er verdens fremste kampsport nettverk dedikert til 24/7 dekning, inkludert kamper, jagerfly, kjempe nyheter og kjempe livsstil. Kanalen er tilgjengelig i US-. på Cablevision i deler av New York, Connecticut og New Jersey, Texas-baserte Grande Communications, Armstrong Cable i Pennsylvania og østlige Ohio, så vel som på Shentel Cable i Virginia, West Virginia og deler av Vest-Maryland. Fight Network er også på Roku set-top-bokser i USA. og Canada, streamet live på nettsiden KlowdTV.com, og tilgjengelig på alle de store operatører i Canada og mer enn 30 land i Europa, Afrika og Midt-Østen.
|
Fight Report – Allan Edges Wood In A True Thriller As Robb Just Pips Ellis At The Post.
Rapporter: Gianluca (River) Di Caro.
Well known Scottish WKA Kick Boxing promoter Stewart Allan promoted his first pro boxing event på lørdag natt, at his Rivals Gym venue in Wishaw, and boy oh boy did he do a fantastic job of it.
This was my first time north of the border for an event, I can promise it will not be my last. The venue was first class, the attending fans were highly vocal in their support of the boxers, not just the home boys either, as they enthusiastically showed their appreciation for each and every fighter.
Mind you, as each bout was a equally matched Battle Royale, I suppose that shouldn’t have come as a surprise, let’s face it all boxing fans appreciate a really good close fought contest, which is just what we all got from every fight på lørdag natt.
Heading up the show was Stewart’s son, unified Kick Boxing World Champion Sam Allan, making his pro boxing debut against unbeaten Chris Wood from Middlesbrough.
The atmosphere was electric during the build up to this highly anticipated bout, I mean it was really bouncing, the fans were singing and cheering, then when the MC introduced Chris Wood they clapped and enthusiastically welcomed him into the ring.
Then when the MC then introduced their man Sam Allan the decibel level went through the roof, I didn’t think they could be any louder but it did when Allan began his ring walk, escorted by two beautiful girls in full showgirl outfits, every single person stood and cheered their man into the ring.
I couldn’t help but think at the time, I hope the fight is half as good as the pre fight build up, well it was, in fact it way exceeded any expectations.
Right from the opening bell these two young warriors began the skirmish at a frenetic pace, Wood went in hard and fast, forcing Allan on to the back foot.
With centre ground secured, Wood kicked up the pace even further, forcing Allan, with his back almost against the ropes, to rely on his excellent countering skills to keep the ever forward-moving Wood from coming in further.
Wood secured the first round in my eyes, but it was close, veldig, svært nær, as these two really went for it for every second of the round.
Round two was a virtual repeat, Wood initially controlling centre ground as Allan countered, however Allan stepped up the pace after about thirty seconds or so and made a double handed attack in an effort to force Wood on to the back foot, however the Teesider was having none of it and what ensued was an all action toe-to-toe slug fest through to the bell.
The final couple of rounds were fought at an even higher pace, which resulted in control of the proceedings switching back and forth between the pair warriors throughout, much to delight of the fans ringside, who to a man, or woman, were on their feet egging their man on.
After four sensational rounds the crowd remained standing as they awaited the judges scorecards to be read out.
As Referee Mickey Vann stood waiting to raise the hand of the victor, the MC announced the result was a split decision, which nobody seemed surprised at, well it was a seriously close fight.
First up Judge Kevin Scullion’s card was read as 40-38 i favør av Allan, which prompted a highly vocal response from the crowd, then judge Billy Beattie, who scored the bout 39-38 in favour of Wood, which received a good round of applause and then finally judge Peter McCafferty’s card was read, a surprising shutout 40-36 i favør av Allan, which sent the crowd into a joyful frenzy.
Have to admit this bout was a true small hall classic, you don’t get to see fights like this that often that’s for sure. Congratulations to both Sam Allan and Chris Woods, these boys are genuine future stars, in some ways it’s a shame one had to lose, but then again that leaves it open for a rematch sometime in the future and if that does happen I’ll be there front row for sure as I wouldn’t miss it for the world.
Prior to the sensational Allan-Wood, Ronnie Nailen faced Nottingham’s Matt Scriven in a four round exhibition bout.
Another all action affair, which see both men going all out from start to finish, which is surprising as the bout was switched to a non-scoring exhibition bout, as Scriven has the opportunity to challenge for a title this coming weekend, as such it was decided not to risk a possible stoppage loss that would have cost him the title shot.
Before the Nailen-Scriven bout was a brief interval, as an auction of boxing memorabilia to raise funds for charity took place.
The second bout of the night featured Sandy Robb and Blackpool’s Matt Ellis battling it out in a six round Cruiserweight contest.
Initially both boxers tentatively tested the other but after about thirty seconds or so stepped up the pace and really started to go for it.
Initially it was Ellis forcing his way through Robb’s defenses with some solid jabs followed by big rights or neat combinations, however Robb is as savvy as they come and would often slip under the jab and let rip with a big left to the body.
For about half the bout it was Ellis that was the more aggressive of the pair, don’t get me wrong, Robb was putting in some good solid work, just Ellis was livelier, moving neatly around the ring and throwing long rights at will, to back Robb toward the rope before going in hard to the body.
However close in, even with his back to the ropes Robb seemed able to counter extremely effectively, in cases enough to make Ellis back off momentarily.
Around the midway point the pace slowed slightly, which seemed to suit Robb, as the elusive Ellis became easier to close down, giving Robb the opportunity to once again start working the Blackpool man’s body.
Referee Mickey Vann issued a number of warnings to both men, Robb for low blows and Ellis for holding, as each time they came close in Ellis would try and tie Robb up, whilst Robb would try to throw big lefts and rights to the body of Ellis, but many were a wee bit too low.
After six highly entertaining rounds it was to the scorecards – Judge Kevin Scullion scored it 59-57 and both Billy Beattie and Peter McCafferty 58-57 all in favour of Sandy Robb.
Have to admit I really liked this fight, for all the right reasons, they entertained, they worked at a high pace for a good amount of the time and put on one hell of a show.
I do love the Cruiserweight division and both these guys are very much my kind of fighters – EXCITING – and I for one can’t wait to watch them in action again.
The opening fight of the night see Mohammad Babazadeh take on Belfast’s Phil Townley in a four rounder.
This pair set the tone for the whole night, both lads really went for it right from the opening bell.
The younger Babazadeh set the pace, pushing forward at every opportunity, but Townley’s excellent countering on the back foot prevented the younger Babazadeh from being able to back him up to the ropes too often.
As the bout progressed Townley slowed, which in itself made the bout even more exciting as the pair would stand toe-to-toe slugging it out much to the audiences delight.
After four great rounds the judges scorecards unanimously read 40-36 in favour of Mohammad Babazadeh – without doubt the right result but doesn’t reflect just how close some of the rounds were or just how entertaining the bout was.
There was due to be another bout, Scott Allan versus late replacement Garfield Mushore, who had stepped in at just two days notice after Isaac Quaye pulled out, however due to a rather large weight difference it was decided to cancel the bout for safety reasons, which was a mighty shame as I’ve been waiting to see both these lads in action.
Congratulations to Stewart Allan and his team for putting on a first class, highly entertaining and memorable evening of boxing which I have to say I thoroughly enjoyed, I can’t wait to get back there for the next, which I have been reliably informed will be another Stewart Allan promoted event at the Rivals Gym on Saturday 27th June – so put that in your diary now as you’ll not want to miss it.
FIGHT NETTVERK MMA & Kickboksing PROGRAMMERING PLAN (April. 27-Mai 3, 2015)
Fight Network er en 24/7 TV-kanal dedikert til full dekning av kampsport. Det airs programmer som fokuserer på hele omfanget av kampsport sjangeren, inkludert live kamper og up-to-the-minute nyheter og analyser for mixed martial arts, kickboksing, profesjonell bryting, tradisjonelle martial arts, boksing, fight nyheter, samt fight-tema dramaserie, dokumentarer og spillefilmer.
Nedenfor finner høydepunktene i denne ukens programmering:
Mandag, April. 27 6:00 pm. OG – 2014 Judo VM – Høydepunkter fra 2014 Judo Championships from August. 25-31 i Chelyabinsk, Russland. 7:00 pm. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling. 7:30 pm. OG – Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 8:00 pm. OG – Enfusion Live- #27: Cingel vs. Den Boustati – Featuring Mirko Cingel vs. Ibrahim El Boustati for the -85kg world title from Apr. 25, 2015 in Zilna, Slovakia. 10:00 pm. OG – Fighting Spirit MMA Season 4 – Utarbeidelse av internasjonale kamper fra SFL, Legende, FFC, M-1 og mer. Tirsdag, April. 28 1:00 a.m. OG – Til 2 Tå med Michael Bisping – Sitte ned intervju med UFC mellomvekt stjerne Michael Bisping. 1:30 a.m. OG – Hip Show: Arena Combat – Tag-teamet MMA inne i en 12m ved 12m arena med tre-nivå hinder strukturer. 2:30 er. OG – XPTV – Dekning av regional US-pro og amatør MMA. 7:00 & 7:30 pm. OG – Xtreme Fighting Championship – Florida-baserte profesjonelle MMA med topp amerikanske prospekter, internasjonale stjerner og UFC veteraner. 8:00 pm. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling. 8:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. Onsdag, April. 29 12:00 a.m. OG – BAMMA USA: Badbeat 12 – Med Terrion Ware vs. Eric Winston og Chris Beal vs. Keith Carson in MMA action from Mar. 28, 2014 i Commerce, California. 6:00 pm. OG – Best av Cage Rage – Med klassiske kamper fra UK-baserte Cage Rage organisasjon med Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley og andre. 7:00 pm. OG – Fight News Now Extra: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner. 8:30 pm. OG – Cage Warriors Fighting Championship 73 – Med Stevie Ray vs. Curt Warburton for the Cage Warriors lightweight title froim Nov. 1, 2014 i Newcastle, England. 11:00 pm. OG – MMA Meltdown med Gabriel morency – Gabriel morency bryter ned alle happenings i MMA, diskutere odds, spådommer, pluss spesielle ukentlige gjester og eksklusive intervjuer. 11:30 pm. OG – Takedown Wrestling – Omfattende dekning av amatører wrestling hendelser, inkludert de siste nyhetene, bak-kulissene-dekning fra arrangementer og eksklusive intervjuer. Torsdag, April. 30 1:30 a.m. OG – Ultimate Challenge MMA 5: Heat – Featuring Dino Gambatesa vs. Brad Whjeeler from Juli 11, 20-9 i London. 6:00 pm. OG – Championship Fightling Alliance – Pro MMA fra Florida med det liker av Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Er McCorkie, Luis Palomino og andre. 7:00 pm. OG – Fighting Rookies – Aspiring kickboxers klatre på stigen for suksess i idretten som rookies konkurrere om en sjanse til å bli fagfolk og få erfaring som trengs for å lykkes på et høyere nivå. 8:00 pm. OG – Fight News Now: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner. 8:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. Fredag, Mai 1 2:00 a.m. OG – Pancrase Classics – Klassiske banebryt MMA kamper med Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen og andre. 4:00 a.m. OG – Best av DEEP – Med klasse kamper fra den historiske japanske DEEP forfremmelse inkludert Shinya Aoki, Hayato Sakurai og Gegard Mousasi. 5:00 a.m. OG – Best av Jewels – Klassiske kamper fra alle kvinnelige japanske MMA liga, Jewels. 6:00 – pm. OG – M-en utfordring – Professional MMA from Europe featiurionmg top rising prospects and international stars. 7:00 pm. OG — Fight News Now. MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner. 7:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 9:00 pm. OG — NSS 15 – Med vs Mamed Khalidov. James Irvin and Rameau Thierry Sokoudjou vs. Jan Blachoiwicz from Mar. 19, 2011 i Warszawa, Polen. Lørdag, Mai 2 1:00 a.m. OG – SuperKombat: World Grand Prix Romania 2014 – Featuring Dawid Kasperski, Ciprian Schiopu, Errol Koning and Noureddinbe Echiguer in a one-night, single-elimination 85kg tournament from Apr. 12, 2014 i Romania. 6:00 a.m. OG – Best av TKO – Med Shonie Carter vs. Jason MacDonald fra TKO 21. 7:00 a.m. OG – Best av Gladiator Challenge – Med Jake Shields vs. Randy Velarde fra Gladiator Challenge 49. 10:00 a.m. OG – Best av SportFight – Topp kvalitet MMA fra Pacific Northwest, vert for UFC-veteranene Matt LIndland og Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson. 2:00 pm. OG – M-en utfordring 57: Clash of Champions – LIVE MMA action from Orenburg, Russland, featuring Marcin Tytbura vs. light heavyweight Stephan Puetz in a champion vs. champion superfight. Søndag, Mai 3 6:00 a.m. OG – Pancrase Classics – Klassiske banebryt MMA kamper med Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Navn Marquardt, Chael Sonnen og andre. 10:00 a.m. OG – Best av ADCC – Featuring samlinger av de største grappling kampene noensinne avholdt, med Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza og Royler Gracie. 11:00 a.m. OG – Elite Muay Thai: Thailand vs. Challenger – Den største Muay Thai serien i verden med premium internasjonale stand-up jagerfly takingon den anerkjente Thai landslaget. 7:00 pm. OG – USA Wrestling Ukentlig – Vert Scott Casber gir ukentlig nyheter og analyser sentrering rundt USA Wrestling, sportens nasjonalt organ, inkludert intervjuer, funksjoner og se tilbake på fortiden. 7:30 pm. OG – Judo Grand Prix Zagreb 2014 – Høydepunkter fra 2014 Judo Zagreb Grand Prix from Sept. 12-14, 2014 Kroatia. 11:00 pm. OG – King of Kings: World Grand Prix Plock 2014 – Featuring Eike Schwatz vs. Marc Schroeder og Umm Erdogan vs. Marta Chojnoska from Nov. 28, 2014 I Plukke, Polen.
Informasjon:
Twitter & Instagramfightnet
|
OM FIGHT NETTVERK: Fight Network er verdens fremste kampsport nettverk dedikert til 24/7 dekning, inkludert kamper, jagerfly, kjempe nyheter og kjempe livsstil. Kanalen er tilgjengelig i US-. på Cablevision i deler av New York, Connecticut og New Jersey, Texas-baserte Grande Communications, Armstrong Cable i Pennsylvania og østlige Ohio, så vel som på Shentel Cable i Virginia, West Virginia og deler av Vest-Maryland. Fight Network er også på Roku set-top-bokser i USA. og Canada, streamet live på nettsiden KlowdTV.com, og tilgjengelig på alle de store operatører i Canada og mer enn 30 land i Europa, Afrika og Midt-Østen. |
Unified Kick Boxing World Champion Sam Allan Set For Pro Boxing Debut This Saturday
Sam Allan, one of the UK’s most successful professional Kick Boxers, is set to make the transition to the pro boxing ranks this kommer lørdag, when he takes on Middlesbrough’s unbeaten Chris Wood on the Rivals Promotions event in Wishaw, Scotland on April 25th.
Er, who first began Kick Boxing when he was just five years of age, secured his first World title as an amateur at the tender age of thirteen and successfully defended the crown on numerous occasions before turning pro in 2011.
Since turning pro as a Kick Boxer Sam has had fifteen bouts, winning them all, including a World title unification bout against America’s then WKA World Champ Bobby Campbell in August 2013.
Er, who was just twenty two years of age at the time, showed a maturity that belied his tender age, the youngster knew exactly what he had to do and with his brother Scott in his corner, executed his game plan perfectly, so much so that after twelve sensational rounds he became the first person to unify the ISKA and WKA championships and what’s more it was via a unanimous points decision.
Sam’s opponent, Chris Wood, who only recently turned pro himself, comes into the bout with a first round stoppage win over Latvia’s Edgars Milevics.
Facing an unbeaten opponent on his pro boxing debut clearly doesn’t faze Sam at all, as he made abundantly clear when he spoke earlier about Lørdagens upcoming fight.
“This just kinda happened, my brother Scott turned professional last year, so when my dad wanted to do a pro boxing show here with Scott it seemed a good time as any for me to turn pro.
We’ve got the same friends and they were having to go to different shows, because when I was fighting, he’s not and the other way around. This time they will be able to watch us both fight on the same show.
The different style of fighting isn’t a problem, a punch is a punch and since my last fight I have been preparing for this, I’ve been working a lot on the bags and pads and had good sparring, I’m a fighter and do what I need to do.
I don’t know much about Chris Wood, I’ve heard he likes to fight, det er bra, I like to fight as well.
The fans are going to love it, it’ll be a real fight not a stand-off, the fans want to see real fights, a bit of a tear up, yeah they’ll love it.
The fans deserve good fights, without them we wouldn’t get to fight as often, på lørdag they’ll get a good fight that’s for sure.
They pay their hard earned money coming and supporting us, I can’t thank them enough for that and the best way I can do that is to have a cracking fight, that’s the best way to thank them for coming and supporting us.”
Sam Allan versus Chris Wood features on the Stewart Allan (Rivaler Kampanjer) event at the Rivals Gym in Wishaw, Skottland på lørdag 25th April 2015.
Sanksjonering for dette arrangementet vil bli gitt courtesy of Malta Boxing kommisjonen (MBC) -www.maltaboxingcommission.com
Billetter priset £ 30 og £ 40 er tilgjengelig direkte fra noen av boksere som deltar, eller ring Stewart på 07711 725257.
FIGHT NETTVERK MMA & Kickboksing PROGRAMMERING PLAN (April. 20-26, 2015)
|
||
|
Fight Network Presents Global Fighting Championship 3 LIVE Tomorrow, Fredag, April 17 ved 11 a.m. OG
TORONTO (April 16, 2015) – Fight Network, verdens fremste 24/7 TV-kanal dedikert til full dekning av kampsport, presenterer en direktesending av Globalt Fighting Championship 3 from Dubai, United Arab Emirates this Friday, April 17 ved 11 a.m. OG, headlined by an explosive kickboxing showdown pitting Dutch-Turkish legend Gokhan Saki against Romanian veteran Sebastian Ciobanu.
Fight Network direktesending vil luften på Cablevision sin Optimum TV, Grande Communications, Shentel Kabel og Armstrong Cable i USA, landsdekkende i Canada, Roku enheter over hele Nord-Amerika, og globalt i løpet av 30 land i Europa, Afrika og Midt-Østen.
In addition to the Saki vs. Ciobanu clash, Globalt Fighting Championship 3 will feature a one-night, single-elimination heavyweight tournament. In opening round semifinal pairings, Scottish star Steve McKinnon battles Georgian standout Spørsmål Samedov, while Iran’s Jafar Ahmadi meets Congolese-German sensation Danyo Ilunga. The two winners will collide for the top prize later that evening.
For en fullstendig liste over Fight Network kringkastings tidsplan, vennligst besøk tv.fightnetwork.com, Følg oss på Twitterfightnet, bli fan på Facebook og besøk oss på Instagramfightnet. |
FIGHT NETTVERK MMA & Kickboksing PROGRAMMERING PLAN (April. 13-19, 2015)
Fight Network er en 24/7 TV-kanal dedikert til full dekning av kampsport. Det airs programmer som fokuserer på hele omfanget av kampsport sjangeren, inkludert live kamper og up-to-the-minute nyheter og analyser for mixed martial arts, kickboksing, profesjonell bryting, tradisjonelle martial arts, boksing, fight nyheter, samt fight-tema dramaserie, dokumentarer og spillefilmer.
Nedenfor finner høydepunktene i denne ukens programmering:
Mandag, April. 13 5:00 pm. OG – Fighting Spirit MMA Season 4 – Utarbeidelse av internasjonale kamper fra SFL, Legende, FFC, M-1 og mer. 6:00 – pm. OG – USA Wrestling Ukentlig – Vert Scott Casber gir ukentlig nyheter og analyser sentrering rundt USA Wrestling, sportens nasjonalt organ, inkludert intervjuer, funksjoner og en titt tilbake på fortiden. 6:30 pm. OG – Ulaanbaatar Judo Grand Prix 2014 – Høydepunkter fra Judo Ulaanbaatar Grand Prix fra Juli 4-6, 2014 i Mongolia. 7:00 pm. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling. 7:30 pm. OG – Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 8:00 pm. OG – GFC 4– Med Badr Hari vs. Arnold Oborotov på et stablet MMA / kickboxing kortet fra oktober. 16, 2014 i Dubai. Tirsdag, April. 14 1:00 a.m. OG – Til 2 Tå med Rashad Evans – Sitte ned intervju med tidligere UFC lett tungvekt Rashad Evans. 1:30 a.m. OG – Hip Show: Arena Combat – Tag-teamet MMA inne i en 12m ved 12m arena med tre-nivå hinder strukturer. 2:30 er. OG – XPTV – Dekning av regional US-pro og amatør MMA. 7:00 & 7:30 pm. OG – Xtreme Fighting Championship – Florida-baserte profesjonelle MMA med topp amerikanske prospekter, internasjonale stjerner og UFC veteraner. 8:00 pm. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling. 8:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 9:00 pm. OG – DEEP: DREAM Impact 2014 – Med Satotu Kitaoka vs.. Yoshiyuki fra des. 31, 2014 i Saitama, Japan. Onsdag, April. 15 12:00 a.m. OG – BAMMA USA: Badbeat 10 – Med Jesse Newell vs.. Chris Culley, Jesse Juarez vs.. 3:00 a.m. OG – Texas Fight Night – MMA handling fra Texas med Lone Star State fremste prospekter i buret. 6:30 a.m. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 6:00 pm. OG – Best av Cage Rage – Med klassiske kamper fra UK-baserte Cage Rage organisasjon med Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley og andre. 7:00 pm. OG – Fight News Now Extra: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner. 7:30 pm. OG – Fighting Spirit MMA – Samlinger av internasjonale MMA-kamper fra O NE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Africa og andre. 8:30 pm. OG – Cage Warriors Fighting Championship 71 – Med Jack Hermansson vs.. Deyan Topalski fra aug. 23, 2014 i Amman, Jordan. 11:00 pm. OG – MMA Meltdown med Gabriel morency – Gabriel morency bryter ned alle happenings i MMA, diskutere odds, spådommer, pluss spesielle ukentlige gjester og eksklusive intervjuer. 11:30 pm. OG – Takedown Wrestling – Omfattende dekning av amatører wrestling hendelser, inkludert de siste nyhetene, bak-kulissene-dekning fra arrangementer og eksklusive intervjuer. Torsdag, April. 16 12:30 a.m. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 1:30 a.m. OG – Ultimate Challenge MMA 3: Ustoppelig – Med Brad Pickett vs.. Dino Gambatesa fra mar. 28, 2009 i London. 6:00 pm. OG – Championship Fightling Alliance – Pro MMA fra Florida med det liker av Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Er McCorkie, Luis Palomino og andre. 7:00 pm. OG – Fighting Rookies – Aspiring kickboxers klatre på stigen for suksess i idretten som rookies konkurrere om en sjanse til å bli fagfolk og få erfaring som trengs for å lykkes på et høyere nivå. 8:00 pm. OG – Fight News Now: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner. 8:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 9:00 pm. OG – M-en utfordring 56 – Med Tyacheslav Vasilvesky vs.. Ramasan Emeev for M-1 Challenge mellomtittel fra april. 10, 2015 i Moskva. Fredag, April. 17 12:00 a.m. OG – Det er Showtime Spesial – Verdens fremste kickboksing organisasjon med Badr Hari, Melvin Manhoef og Giorgio Petrosyan. 1:30 a.m. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 2:00 a.m. OG – Pancrase Classics – Klassiske banebryt MMA kamper med Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen og andre. 4:00 a.m. OG – Best av DEEP – Med klasse kamper fra den historiske japanske DEEP forfremmelse inkludert Shinya Aoki, Hayato Sakurai og Gegard Mousasi. 5:00 a.m. OG – Best av Jewels – Klassiske kamper fra alle kvinnelige japanske MMA liga, Jewels. 11:00 a.m. OG – GFC 5: Saki vs. Ciobanu – LIVE profesjonell kickboksing fra Dubai med Gokhan Saki vs.. Sebastian Ciobanu, pluss Steve McKinnon vs. Zabit Samedoiv og Jafar Ahmadi vs.. Danyo Illunga. 4:00 pm. OG – UFC på FOX: Machida vs. Rockhold Weigin-Ins – LIVE dekning av den offisielle innveiingen av UFC på FOIX: Machica vs.. Rockhold fra Newwark, NJ. 6:00 pm. OG – M-en utfordring – Profesjonell MMA fra Europa med best stigende utsikter og internasjonale starter. 7:00 pm. OG — Fight News Now. MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner. 7:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 8:00 pm. OG – Til 2 Tå med Luke Rockhold – Sett ned intervju med nåværende UFC-stjerne og tidligere Strikeforce mellomvektmester Luke Rockhold. 8:30 pm. OG – Hip Show: Arena Combat – Tag-teamet MMA inne i en 12m ved 12m arena med tre-nivå hinder strukturer. 9:00 pm. OG — NSS 13 – Med vs Mamed Khalidov. Ryuta Sakurai, Mariusz Pudzianowski vs. Yusuke Kawaguchi, pluss Jan Blachowicz, Daniel Taber, Konstan Gluhov og Attila Vegh fra mai 7, 2010 i Warszawa, Polen. Lørdag, April. 18 1:00 a.m. OG – SuperKombat: Nye helter Almere 2014 – Med Errol Conning vs.. Mohammed El Boulahiati og Kenneth Susanna vs.. Yakupa Kaya fra sept. 27, 2014 i Almere, Nederland. 6:00 a.m. OG – Best av TKO – Med Brian Gassaway vs.. Jose “Hud” Landi-Jones fra TKO 32. 7:00 a.m. OG – Best av Gladiator Challenge – Med Jake Shields vs. Jeremy Jackson fra Gladiator Challenge 6. 10:00 a.m. OG – Best av SportFight – Topp kvalitet MMA fra Pacific Northwest, vert for UFC-veteranene Matt LIndland og Chael Sonnen. Denne episoden inneholder Dennis Hallman, Sean Sherk, Josh Burkman, Chris Leben og Benji Radach i aksjon. 1:30 pm. OG – UFC på FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE dekning av UFC på FOX før kampen: Machida vs. Rockhold i Newark, NJ. 4:00 pm. OG — UFC på FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE dekning av UFC på FOX før kampen: Machida vs. Rockhold i Newark, NJ. 4:30 pm. OG – Enfusion LIVE #27: Souwer vs. Risiko – LIVE profesjonell kickboksing fra Tenerife, Spania, med Andy Souwer vs.. Jonay Risco og Mohamed Boubkari vs. Moises Baute for verdens tittelen på -95 kg. 6:30 pm. OG – MMA Meltdown med Gabriel morency – Gabriel morency bryter ned alle happenings i MMA, diskutere odds, spådommer, pluss spesielle ukentlige gjester og eksklusive intervjuer. 7:00 pm. OG – Takedown Wrestling – Omfattende dekning av amatører wrestling hendelser, inkludert de siste nyhetene, bak-kulissene-dekning fra arrangementer og eksklusive intervjuer. 7:30 pm. OG — UFC på FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE dekning av UFC på FOX før kampen: Machida vs. Rockhold i Newark, NJ. 8:00 pm. OG – GFC 5: Saki vs. Ciobanu – Pro kickboksing fra Dubai, med Gokhan Saki vs. Sebastian Ciobanu, pluss Steve McKinnon vs. Zabit Samedov og Jafar Ahmadi vs. Danyo Ilunga fraApril. 17, 2015 i Dubaia. 11:00 pm. OG — UFC på FOX: Machida vs. Rockhold Pressekonferanse etter kamp – LIVE dekning av den offisielle pressekonferansen etter kamp for UFC på FOX: Machida vs. Rockhold i Newark, NJ. Søndag, April. 19 6:00 a.m. OG – Pancrase Classics – Klassiske banebryt MMA kamper med Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Navn Marquardt, Chael Sonnen og andre. 10:00 a.m. OG – Best av ADCC – Featuring samlinger av de største grappling kampene noensinne avholdt, med Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza og Royler Gracie. 11:00 a.m. OG – Elite Muay Thai: Thailand vs. Challenger – Den største Muay Thai serien i verden med premium internasjonale stand-up jagerfly takingon den anerkjente Thai landslaget. 6:30 pm. OG – Judo Tyumen Grand Slam 2014 – Høydepunkter fra Grand Slam Judo Tyumen fra juli 12-13, 2014 i Russland. 11:00 pm. OG – King of Kings: World Grand Prix 2014 Gdansk – Med Arrtur Kyshenko vs.. Radoslaw Paczuski, pluss en one-night, single-elimination-93kg turnering fra okt. 17, 2014 i Gdansk, Polan Informasjon:
Twitter & Instagramfightnet
|
OM FIGHT NETTVERK: Fight Network er verdens fremste kampsport nettverk dedikert til 24/7 dekning, inkludert kamper, jagerfly, kjempe nyheter og kjempe livsstil. Kanalen er tilgjengelig i US-. på Cablevision i deler av New York, Connecticut og New Jersey, Texas-baserte Grande Communications, Armstrong Cable i Pennsylvania og østlige Ohio, så vel som på Shentel Cable i Virginia, West Virginia og deler av Vest-Maryland. Fight Network er også på Roku set-top-bokser i USA. og Canada, streamet live på nettsiden KlowdTV.com, og tilgjengelig på alle de store operatører i Canada og mer enn 30 land i Europa, Afrika og Midt-Østen. |
FIGHT NETTVERK MMA & Kickboksing PROGRAMMERING PLAN (April. 6-12, 2015)
Fight Network er en 24/7 TV-kanal dedikert til full dekning av kampsport. Det airs programmer som fokuserer på hele omfanget av kampsport sjangeren, inkludert live kamper og up-to-the-minute nyheter og analyser for mixed martial arts, kickboksing, profesjonell bryting, tradisjonelle martial arts, boksing, fight nyheter, samt fight-tema dramaserie, dokumentarer og spillefilmer.
Nedenfor finner høydepunktene i denne ukens programmering:
Mandag, April. 6 5:00 pm. OG – Fighting Spirit MMA Season 4 – Utarbeidelse av internasjonale kamper fra SFL, Legende, FFC, M-1 og mer. 6:00 – pm. OG – USA Wrestling Ukentlig – Vert Scott Casber gir ukentlig nyheter og analyser sentrering rundt USA Wrestling, sportens nasjonalt organ, inkludert intervjuer, funksjoner og en titt tilbake på fortiden. 6:30 pm. OG – Judo Budapest Grand Prix 2014 – Høydepunkter fra Judo Budapest Grand Prix fraJuni 21-22, 2014 i Ungarn. 7:00 pm. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling. 7:30 pm. OG – Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 8:00 pm. OG – GFC 3: Aerts vs.. Cooper– Kickboksing fra mai 29, 2014 i Dubai, utstillingsvindu Peter Aerts vs. Dewey Cooper og Fatih Ulusoy vs. Singh Jaideep. Tirsdag, April. 7 1:00 a.m. OG – Til 2 Thiago Alves med Toe – Sitte ned intervju med brasilianske UFC weltervekt stjerne Thiago Alves. 1:30 a.m. OG – Hip Show: Arena Combat – Tag-teamet MMA inne i en 12m ved 12m arena med tre-nivå hinder strukturer. 2:30 er. OG – XPTV – Dekning av regional US-pro og amatør MMA. 4:00 pm. OG – 5 Runder i dag – Videopodcast med John Ramdeen og Robin Svart bryte ned et bredt spekter av emner i MMA verden, inkludert forhåndsvisninger av kommende arrangementer og alle de siste ryktene og overskrifter. 7:00 & 7:30 pm. OG – Xtreme Fighting Championship – Florida-baserte profesjonelle MMA med topp amerikanske prospekter, internasjonale stjerner og UFC veteraner. 8:00 pm. OG – 5 Runder – Verter John Ramdeen og Robin Svart invitere spesielle gjester til å bryte ned den helgen MMA handling. 8:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 9:00 pm. OG – Legende 3: For menn – Med hybrid MMA / kickboxing handling fra Apr. 5, 2014 i Milano, Italia, inkludert Armen Petrosyan, Andy Souwer og Pavel Zhuravlev og Paul Daley. Onsdag, April. 8 12:00 a.m. OG – BAMMA USA: Badbeat 9 – Med Mikey Gomez vs. Ronald Jr Lebreton. og Ernest Chavez vs. Jorge Valden from May 31, 2013 i Commerce, SLIK AS. 3:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 6:00 pm. OG – Best av Cage Rage – Med klassiske kamper fra UK-baserte Cage Rage organisasjon med Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley og andre. 7:00 pm. OG – Fight News Now Extra: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner. 7:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 8:00 pm. OG – Cage Warriors Fighting Championship 70 – Med Joseph Duffy vs. / Damien Lapilus fra august. 16, 2014 i Dublin, Irland. 10:30 pm. OG – Hip Show: Arena Combat – Tag-teamet MMA inne i en 12m ved 12m arena med tre-nivå hinder strukturer. 11:00 pm. OG – MMA Meltdown med Gabriel morency – Gabriel morency bryter ned alle happenings i MMA, diskutere odds, spådommer, pluss spesielle ukentlige gjester og eksklusive intervjuer. 11:30 pm. OG – Takedown Wrestling – Omfattende dekning av amatører wrestling hendelser, inkludert de siste nyhetene, bak-kulissene-dekning fra arrangementer og eksklusive intervjuer. Torsdag, April. 9 1:30 a.m. OG – Ultimate Challenge MMA 2: Unbreakable – Med Mohamed vs Khacha. Mark Weir fra februar. 7, 2009 i London. 6:00 pm. OG – Championship Fightling Alliance – Pro MMA fra Florida med det liker av Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Er McCorkie, Luis Palomino og andre. 7:00 pm. OG – Fighting Rookies – Aspiring kickboxers klatre på stigen for suksess i idretten som rookies konkurrere om en sjanse til å bli fagfolk og få erfaring som trengs for å lykkes på et høyere nivå. 8:00 pm. OG – Fight News Now: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner. 8:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 9:00 pm. OG – DEEP: DREAM Impact 2014 – Med Satoru Kitaoka vs. Yoshiyuki Yoshoida fra desember. 31, 2014 i Saitama, Japan. Fredag, April. 10 12:00 a.m. OG – Det er Showtime Spesial – Verdens fremste kickboksing organisasjon med Badr Hari, Melvin Manhoef og Giorgio Petrosyan. 2:00 a.m. OG – Pancrase Classics – Klassiske banebryt MMA kamper med Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen og andre. 4:00 a.m. OG – Best av DEEP – Med klasse kamper fra den historiske japanske DEEP forfremmelse inkludert Shinya Aoki, Hayato Sakurai og Gegard Mousasi. 5:00 a.m. OG – Best av Jewels – Klassiske kamper fra alle kvinnelige japanske MMA liga, Jewels. 2:00 pm. OG – M-en utfordring 56 – LIVE MMA handling med Vyacheslav Vasilevsky vs. Ramazan Emeev for M-1 Challenge mellomvekt tittelen fra Moskva. 7:00 pm. OG — Fight News Now. MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner. 7:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 8:00 pm. OG – Til 2 Tå med Rashad Evans – Sitte ned intervju med tidligere UFC lett tungvekt Rashad Evans. 8:30 pm. OG – Hip Show: Arena Combat – Tag-teamet MMA inne i en 12m ved 12m arena med tre-nivå hinder strukturer. 9:00 pm. OG — NSS 12 – Med Vitor Nobrega vs. Aslambek Saidov, Dean Amasinger mer, Konstantin Gluhov, Daniel Omielanczuk, asnd Karol Bedorf fra desember. 11, 2009 i Warszawa, Polen. Lørdag, April. 11 1:00 a.m. OG – SuperKombat: Nye Heroes Sao Paulo 2013 – Med Felipe Michel vs. Edson Lima, Thiago Michel vs. Miodrag Olar og Alex Pereira vs. Cesar Almeida fra Sea. 23, 2013 Sao Paulo i, Brasil. 6:00 a.m. OG – Best av TKO – Med Georges St. Pierre vs.. Pete Spratt fra TKO 14. 7:00 a.m. OG – Best av Gladiator Challenge – Med Uria Faber vs. David Velasquez fra Gladiator Challenge 27. 5:00 pm. OG – Ring of Combat 45 – Med Phillipe Nover vs. Mike Santiago og Frankie Perez vs. Adam Townsend fra juni 14, 2013 i Atlantic City, NJ. 7:00 pm. OG – Takedown Wrestling – Omfattende dekning av amatører wrestling hendelser, inkludert de siste nyhetene, bak-kulissene-dekning fra arrangementer og eksklusive intervjuer. 8:00 pm. OG – Fight News Now: MMA Edition – Dekker alle happenings i MMA verden med eksklusiv analyse og funksjoner. 8:30 pm. OG — Fight News Now Extra – De siste nyhetene, oppsummeringer, funksjoner og inne analyse av kampen spillet. 9:00 pm. OG – M-en utfordring 56 – Med Vyacheslav Vasilevsky vs. Ramazan Emeev for M-1 Challenge mellomvekt tittelen fra April. 10, 2015 i Moskva. Søndag, April. 12 6:00 a.m. OG – Pancrase Classics – Klassiske banebryt MMA kamper med Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Navn Marquardt, Chael Sonnen og andre. 10:00 a.m. OG – Best av ADCC – Featuring samlinger av de største grappling kampene noensinne avholdt, med Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza og Royler Gracie. 11:00 a.m. OG – Elite Muay Thai: Thailand vs. Challenger – Den største Muay Thai serien i verden med premium internasjonale stand-up jagerfly takingon den anerkjente Thai landslaget. 7:30 pm. OG – Ulaanbaatar Judo Grand Prix 2014 – Høydepunkter fra Judo Ulaanbaater Grand Prix fra juli 4-6, 2014 i Mongolia. 11:00 pm. OG – King of Kings– Grand Prix 2014 i Vilnius.
Informasjon:
Twitter & Instagramfightnet
|
OM FIGHT NETTVERK: Fight Network er verdens fremste kampsport nettverk dedikert til 24/7 dekning, inkludert kamper, jagerfly, kjempe nyheter og kjempe livsstil. Kanalen er tilgjengelig i US-. på Cablevision i deler av New York, Connecticut og New Jersey, Texas-baserte Grande Communications, Armstrong Cable i Pennsylvania og østlige Ohio, så vel som på Shentel Cable i Virginia, West Virginia og deler av Vest-Maryland. Fight Network er også på Roku set-top-bokser i USA. og Canada, streamet live på nettsiden KlowdTV.com, og tilgjengelig på alle de store operatører i Canada og mer enn 30 land i Europa, Afrika og Midt-Østen. |
Fight Network Presents Enfusion 26 LIVE denne lørdag, April 4 ved 3 pm. OG
|
||
|