|
|||||||||
|
Kategorija Arhīvs: kikbokss
FIGHT NETWORK MMA & Kikbokss ieplānoto (Aprīlis. 27-Maijs 3, 2015)
Cīņa tīkls ir 24/7 TV kanāls veltīts līdz pilnīgi kaujas sporta. Tā airs programmas, kas vērstas uz visu jomu kaujas sporta žanra, ieskaitot dzīvus cīņas un up-to-the-minūšu ziņu un analīzes jauktās cīņas mākslas, kikbokss, profesionālā cīņas, tradicionālās cīņas mākslas, bokss, cīņa ziņas, kā arī cīņa-tēmu drāma sērija, dokumentālās un spēlfilmas.
Zemāk atradīsiet izceļ šīs nedēļas programmēšanu:
Pirmdiena, Maijs 4
6:30 p.m. UN – 2014 Judo Grand Prix Zagreb– Izceļ no 2014 Judo Zagreb Grand Prix from Septiņi. 12-14 Horvātijā.
7:00 p.m. UN – 5 Kārtas – Saimnieki John Ramdeen un Robin Black aicināt īpašos viesus, lai nojauktu nedēļas nogalē MMA darbības.
7:30 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē.
8:00 p.m. UN – Final Fight čempionāts 3: Jurkovic vs., Catinas – Attēloti Igors Jurković vs. Raulk Catinas in a kickboxing bout and Ante Delija vs. Michail Lamprakis in MMA darbībā no aprīlis. 19, 2013 in split, Horvātija.
Otrdiena, Maijs 5
1:30 a.m. UN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA iekšā 12m līdz 12m arēnā ar trīs līmeņu šķērslis struktūrās.
2:30 am. UN – XPTV – Pārklājums reģionālās neatrodas ASV pro un amatieru MMA.
4:30 a.m. UN – Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē.
7:00 & 7:30 p.m. UN – Xtreme Fighting Championship – Florida balstītas profesionālā MMA piedāvā top amerikāņu izredzes, international stars and UFC veterans.
8:00 p.m. UN – 5 Kārtas – Saimnieki John Ramdeen un Robin Black aicināt īpašos viesus, lai nojauktu nedēļas nogalē MMA darbības.
8:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē.
Trešdiena, Maijs 6
1:30 a.m. UN – Ultimate Challenge MMA 6: Payback – Featuring Jimi Manuwa vs. Like Blythe and Brad Pickett vs., David Lee from Aug. 22, 2009 Londonā.
6:00 p.m. UN – Best of Cage Rage – Attēloti klasiskās cīņas no Apvienotās Karalistes balstītas Cage Rage organizācija ar Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pauls Daley uc.
7:00 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas.
7:30 p.m. UN – Cīņassparu MMA – Kompilācijas starptautisko MMA cīņas no vienas FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Āfrika un vairāk.
8:30 p.m. UN – Cage Warriors 73 – Featuring Alex Enlund vs. Nad Narimano for the vacant featherweight title from Nov. 1, 2014 Londonā.
11:00 p.m. UN – MMA Meltdown ar Gabriel Morency – Gabriel Morency sabojājas visus notikumus, kas MMA, apspriežot izredzes, prognozes, plus īpašas nedēļas viesi un ekskluzīvas intervijas.
11:30 p.m. UN – Takedown Wrestling – Plaša segumu amatieru cīkstēšanās notikumu, tostarp jaunākās ziņas, aiz-the-ainas pārklājumu no notikumiem un ekskluzīvas intervijas.
Ceturtdiena, Maijs 7
1:30 a.m. UN – Ultimate Challenge MMA 5: Heat – Featuring Dino Gambatesa vs. Brad Whjeeler from July 11, 20-9 Londonā.
6:00 p.m. UN – Čempionāts Fightling Alliance – Pro MMA no Floridas featuring patīk Josh Sampo, Mike Kyle, Džons Hovards, Vai McCorkie, Luis Palomino un citi.
7:00 p.m. UN – Cīņa Rookies – Jaunie kickboxers kāpt pa kāpnēm uz panākumiem sportā, kā jauniņos sacenšas par iespēju kļūt profesionāļiem un iegūt pieredzi, kas vajadzīga, lai gūtu panākumus augstākā līmenī.
8:00 p.m. UN – Cīņa Ziņas Tagad: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas.
8:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē.
9:00 p.m. UN — MMA Meltdown ar Gabriel Morency – Gabriel Morency sabojājas visus notikumus, kas MMA, apspriežot izredzes, prognozes, plus īpašas nedēļas viesi un ekskluzīvas intervijas.
10:00 p.m. UN – Super Fight League 2 – Featuring Todd Duffee vs. Neil Grove and Alexander Shlemenko vs. Ikuhisa Minowa from Apr. 7, 2012 in Chandigarh, Indija.
Piektdiena, Maijs 8
2:00 a.m. UN – Pancrase Classics – Klasiskās novatoriski MMA cīņas featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Markvarts, Chael Sonnen un citi.
4:00 a.m. UN – Best of DEEP – Attēloti klases cīņas no vēsturiskās Japānas DEEP veicināšanu, tostarp Šinja Aoki, Hayato Sakurai un Gegard Mousasi.
5:00 a.m. UN – Best of Jewels – Klasiskās cīņas no visu sieviešu japāņu MMA līga, Jewels.
6:00 – p.m. UN – M-1 Challenge – Professional MMA from Europe featuring top rising prospects and international stars.
7:00 p.m. UN — Cīņa Ziņas Tagad. MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas.
7:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē.
8:30 p.m. UN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA iekšā 12m līdz 12m arēnā ar trīs līmeņu šķērslis struktūrās.
9:00 p.m. UN — NSS 16 – Attēloti vs Mamed Khalidov. Matt Lindland and Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson from May 21, 2011 Gdaņskā, Polija.
11:30 p.m. UN – Līdz 2 Toe with Firas Zahabi – Sit-down interview with Tristar Gym head coach Firas Zahabi, trainer to the likes of Georges St. Pierre and Rory MacDonald.
Sestdiena, Maijs 9
1:00 a.m. UN – SuperKombat: New Heroes Opatija 2013 – Attēloti Ivans STANIC vs. Laurent Attrifi, Mladen Brestovac vs. Andy Van Steen and the opening round of the heavyweight tournament from Feb. 23, 2013.
6:00 a.m. UN – Best of PTK – Attēloti Shonie Carter vs. Jason MacDonald no PTK 21.
7:00 a.m. UN – Best of Gladiator Challenge – Attēloti Jake Shields vs. Randy Velarde no Gladiator Challenge 49.
10:00 a.m. UN – Best of SportFight – Augstākās kvalitātes MMA no Pacific Northwest, hosted by UFC veterans Matt LIndland and Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson.
1:30 p.m. UN – Ring of Combat 46 – Attēloti Brendan Barrett vs. Mlodrag Petkovic and Frankie Perez vs. Rafael Machado no septembris. 20, 2013 Atlantic City, NJ.
4:00 p.m. UN – DEEP: 62 Trieciens – Attēloti Satoru Kitaoka vs. Daisuke Nakamura, Daiki Jata vs. Yoshiro Maeda, Dan Hornbuckle vs. Yuya Shirai and Akihiro Gono vs. Taisuke Okuno no apr. 26, 2013 in Yokyo.
7:00 p.m. UN – M-1 Challenge 57: Clash of Champion – Featuring heavyweight champ Mrcin Tybura vs. light heavyweight champ Stephan Puetz in a champion vs. champion superfight from May 2, 2015 Orenburgas, Krievija.
10:00 p.m. UN – UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt Pre-Show – LIVE pre-cīņa segumu UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt from Adelaide, Austrālija.
11:00 p.m. UN – Cīņassparu MMA sezona 4 – Kompilācija starptautisko cīņas no SFL, Leģenda, FFC, M-1 un vairāk.
Svētdiena, Maijs 10
1:00 a.m. UN – UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt Post-Show – LIVE post-fight reaction and coverage of coverage of UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt from Adelaide, Austrālija, including live post-fight press conference.
6:00 a.m. UN – Pancrase Classics – Klasiskās novatoriski MMA cīņas featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nosaukums Markvarts, Chael Sonnen un citi.
10:00 a.m. UN – Best of AAŠC – Featuring kompilācijas no lielākajiem cīnās spēlēs kādreiz notika, featuring Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza un Royler Gracie.
11:00 a.m. UN – Elite Muay Thai: Taizeme vs. Challenger – Lielākais Muay Thai sēriju pasaulē attēloti piemaksu starptautiskos stand-up cīnītājiem takingon slaveno Taizemes Nacionālo komandu.
7:00 p.m. UN – USA Wrestling Weekly – Host Scott Casber dod iknedēļas jaunumus un analīzes centrējumu ap ASV Wrestling, sportā nacionālā pārvaldes institūcija, ietverot intervijas, funkcijas un atskats pagātnē.
7:30 p.m. UN – Judo Astana Grand Prix 2014 – Highlights from the Judo Astana Grand Prix from Oct. 10-12 Astanā, Kazahstāna
Informācija:
Čivināt & Instagramfightnet
|
PAR FIGHT NETWORK: Cīņa Network ir pasaulē vadošais cīņas sports tīkls veltīta 24/7 pārklājums, ieskaitot cīņas, cīnītāji, cīņa ziņas un cīņa dzīvesveidu. Kanāls ir pieejams neatrodas ASV. par Cablevision daļās Ņujorkā, Connecticut un New Jersey, Texas balstītas Grande Communications, Armstrong Cable Pensilvānijā un austrumu Ohaio, kā arī par Shentel Cable Virginia, West Virginia un porcijas rietumu Maryland. Cīņa tīkls ir arī Roku televizora ASV. un Kanāda, noskatīties tiešraidē mājas lapā KlowdTV.com, un pieejams visās lielākajās pārvadātājiem Kanādā un vairāk nekā 30 valstis visā Eiropā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos.
|
Fight Report – Allan Edges Wood In A True Thriller As Robb Just Pips Ellis At The Post.
Ziņojums: Gianluca (Upe) Di Caro.
Well known Scottish WKA Kick Boxing promoter Stewart Allan promoted his first pro boxing event sestdien nakts, at his Rivals Gym venue in Wishaw, and boy oh boy did he do a fantastic job of it.
This was my first time north of the border for an event, I can promise it will not be my last. The venue was first class, the attending fans were highly vocal in their support of the boxers, not just the home boys either, as they enthusiastically showed their appreciation for each and every fighter.
Mind you, as each bout was a equally matched Battle Royale, I suppose that shouldn’t have come as a surprise, let’s face it all boxing fans appreciate a really good close fought contest, which is just what we all got from every fight sestdien nakts.
Heading up the show was Stewart’s son, unified Kick Boxing World Champion Sam Allan, making his pro boxing debut against unbeaten Chris Wood from Middlesbrough.
The atmosphere was electric during the build up to this highly anticipated bout, I mean it was really bouncing, the fans were singing and cheering, then when the MC introduced Chris Wood they clapped and enthusiastically welcomed him into the ring.
Then when the MC then introduced their man Sam Allan the decibel level went through the roof, I didn’t think they could be any louder but it did when Allan began his ring walk, escorted by two beautiful girls in full showgirl outfits, every single person stood and cheered their man into the ring.
I couldn’t help but think at the time, I hope the fight is half as good as the pre fight build up, well it was, in fact it way exceeded any expectations.
Right from the opening bell these two young warriors began the skirmish at a frenetic pace, Wood went in hard and fast, forcing Allan on to the back foot.
With centre ground secured, Wood kicked up the pace even further, forcing Allan, with his back almost against the ropes, to rely on his excellent countering skills to keep the ever forward-moving Wood from coming in further.
Wood secured the first round in my eyes, but it was close, ļoti, ļoti tuvu, as these two really went for it for every second of the round.
Round two was a virtual repeat, Wood initially controlling centre ground as Allan countered, however Allan stepped up the pace after about thirty seconds or so and made a double handed attack in an effort to force Wood on to the back foot, however the Teesider was having none of it and what ensued was an all action toe-to-toe slug fest through to the bell.
The final couple of rounds were fought at an even higher pace, which resulted in control of the proceedings switching back and forth between the pair warriors throughout, much to delight of the fans ringside, who to a man, or woman, were on their feet egging their man on.
After four sensational rounds the crowd remained standing as they awaited the judges scorecards to be read out.
As Referee Mickey Vann stood waiting to raise the hand of the victor, the MC announced the result was a split decision, which nobody seemed surprised at, well it was a seriously close fight.
First up Judge Kevin Scullion’s card was read as 40-38 par labu Allan, which prompted a highly vocal response from the crowd, then judge Billy Beattie, who scored the bout 39-38 in favour of Wood, which received a good round of applause and then finally judge Peter McCafferty’s card was read, a surprising shutout 40-36 par labu Allan, which sent the crowd into a joyful frenzy.
Have to admit this bout was a true small hall classic, you don’t get to see fights like this that often that’s for sure. Congratulations to both Sam Allan and Chris Woods, these boys are genuine future stars, in some ways it’s a shame one had to lose, but then again that leaves it open for a rematch sometime in the future and if that does happen I’ll be there front row for sure as I wouldn’t miss it for the world.
Prior to the sensational Allan-Wood, Ronnie Nailen faced Nottingham’s Matt Scriven in a four round exhibition bout.
Another all action affair, which see both men going all out from start to finish, which is surprising as the bout was switched to a non-scoring exhibition bout, as Scriven has the opportunity to challenge for a title this coming weekend, as such it was decided not to risk a possible stoppage loss that would have cost him the title shot.
Before the Nailen-Scriven bout was a brief interval, as an auction of boxing memorabilia to raise funds for charity took place.
The second bout of the night featured Sandy Robb and Blackpool’s Matt Ellis battling it out in a six round Cruiserweight contest.
Initially both boxers tentatively tested the other but after about thirty seconds or so stepped up the pace and really started to go for it.
Initially it was Ellis forcing his way through Robb’s defenses with some solid jabs followed by big rights or neat combinations, however Robb is as savvy as they come and would often slip under the jab and let rip with a big left to the body.
For about half the bout it was Ellis that was the more aggressive of the pair, don’t get me wrong, Robb was putting in some good solid work, just Ellis was livelier, moving neatly around the ring and throwing long rights at will, to back Robb toward the rope before going in hard to the body.
However close in, even with his back to the ropes Robb seemed able to counter extremely effectively, in cases enough to make Ellis back off momentarily.
Around the midway point the pace slowed slightly, which seemed to suit Robb, as the elusive Ellis became easier to close down, giving Robb the opportunity to once again start working the Blackpool man’s body.
Referee Mickey Vann issued a number of warnings to both men, Robb for low blows and Ellis for holding, as each time they came close in Ellis would try and tie Robb up, whilst Robb would try to throw big lefts and rights to the body of Ellis, but many were a wee bit too low.
After six highly entertaining rounds it was to the scorecards – Judge Kevin Scullion scored it 59-57 and both Billy Beattie and Peter McCafferty 58-57 all in favour of Sandy Robb.
Have to admit I really liked this fight, for all the right reasons, they entertained, they worked at a high pace for a good amount of the time and put on one hell of a show.
I do love the Cruiserweight division and both these guys are very much my kind of fighters – EXCITING – and I for one can’t wait to watch them in action again.
The opening fight of the night see Mohammad Babazadeh take on Belfast’s Phil Townley in a four rounder.
This pair set the tone for the whole night, both lads really went for it right from the opening bell.
The younger Babazadeh set the pace, pushing forward at every opportunity, but Townley’s excellent countering on the back foot prevented the younger Babazadeh from being able to back him up to the ropes too often.
As the bout progressed Townley slowed, which in itself made the bout even more exciting as the pair would stand toe-to-toe slugging it out much to the audiences delight.
After four great rounds the judges scorecards unanimously read 40-36 in favour of Mohammad Babazadeh – without doubt the right result but doesn’t reflect just how close some of the rounds were or just how entertaining the bout was.
There was due to be another bout, Scott Allan versus late replacement Garfield Mushore, who had stepped in at just two days notice after Isaac Quaye pulled out, however due to a rather large weight difference it was decided to cancel the bout for safety reasons, which was a mighty shame as I’ve been waiting to see both these lads in action.
Congratulations to Stewart Allan and his team for putting on a first class, highly entertaining and memorable evening of boxing which I have to say I thoroughly enjoyed, I can’t wait to get back there for the next, which I have been reliably informed will be another Stewart Allan promoted event at the Rivals Gym on Saturday 27th June – so put that in your diary now as you’ll not want to miss it.
FIGHT NETWORK MMA & Kikbokss ieplānoto (Aprīlis. 27-Maijs 3, 2015)
Cīņa tīkls ir 24/7 TV kanāls veltīts līdz pilnīgi kaujas sporta. Tā airs programmas, kas vērstas uz visu jomu kaujas sporta žanra, ieskaitot dzīvus cīņas un up-to-the-minūšu ziņu un analīzes jauktās cīņas mākslas, kikbokss, profesionālā cīņas, tradicionālās cīņas mākslas, bokss, cīņa ziņas, kā arī cīņa-tēmu drāma sērija, dokumentālās un spēlfilmas.
Zemāk atradīsiet izceļ šīs nedēļas programmēšanu:
Pirmdiena, Aprīlis. 27 6:00 p.m. UN – 2014 Džudo Pasaules čempionāts – Izceļ no 2014 Judo Championships from Augusts. 25-31 Čeļabinska, Krievija. 7:00 p.m. UN – 5 Kārtas – Saimnieki John Ramdeen un Robin Black aicināt īpašos viesus, lai nojauktu nedēļas nogalē MMA darbības. 7:30 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 8:00 p.m. UN – Enfusion Live #27: Cingel vs. Boustati – Featuring Mirko Cingel vs. Ibrahim El Boustati for the -85kg world title from Apr. 25, 2015 in Zilna, Slovākija. 10:00 p.m. UN – Cīņassparu MMA sezona 4 – Kompilācija starptautisko cīņas no SFL, Leģenda, FFC, M-1 un vairāk. Otrdiena, Aprīlis. 28 1:00 a.m. UN – Līdz 2 Toe ar Michael Bisping – Sēdēšana intervija ar UFC middleweight zvaigžņu Michael Bisping. 1:30 a.m. UN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA iekšā 12m līdz 12m arēnā ar trīs līmeņu šķērslis struktūrās. 2:30 am. UN – XPTV – Pārklājums reģionālās neatrodas ASV pro un amatieru MMA. 7:00 & 7:30 p.m. UN – Xtreme Fighting Championship – Florida balstītas profesionālā MMA piedāvā top amerikāņu izredzes, international stars and UFC veterans. 8:00 p.m. UN – 5 Kārtas – Saimnieki John Ramdeen un Robin Black aicināt īpašos viesus, lai nojauktu nedēļas nogalē MMA darbības. 8:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. Trešdiena, Aprīlis. 29 12:00 a.m. UN – BAMMA USA: Badbeat 12 – Attēloti Terrion Ware vs. Eric Winston un Chris Beal vs. Keith Carson in MMA action from Mar. 28, 2014 Commerce, Kalifornija. 6:00 p.m. UN – Best of Cage Rage – Attēloti klasiskās cīņas no Apvienotās Karalistes balstītas Cage Rage organizācija ar Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pauls Daley uc. 7:00 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas. 8:30 p.m. UN – Cage Warriors Fighting Championship 73 – Attēloti Stevie Ray vs. Curt Warburton for the Cage Warriors lightweight title froim Nov. 1, 2014 Newcastle, Anglija. 11:00 p.m. UN – MMA Meltdown ar Gabriel Morency – Gabriel Morency sabojājas visus notikumus, kas MMA, apspriežot izredzes, prognozes, plus īpašas nedēļas viesi un ekskluzīvas intervijas. 11:30 p.m. UN – Takedown Wrestling – Plaša segumu amatieru cīkstēšanās notikumu, tostarp jaunākās ziņas, aiz-the-ainas pārklājumu no notikumiem un ekskluzīvas intervijas. Ceturtdiena, Aprīlis. 30 1:30 a.m. UN – Ultimate Challenge MMA 5: Heat – Featuring Dino Gambatesa vs. Brad Whjeeler from Jūlijs 11, 20-9 Londonā. 6:00 p.m. UN – Čempionāts Fightling Alliance – Pro MMA no Floridas featuring patīk Josh Sampo, Mike Kyle, Džons Hovards, Vai McCorkie, Luis Palomino un citi. 7:00 p.m. UN – Cīņa Rookies – Jaunie kickboxers kāpt pa kāpnēm uz panākumiem sportā, kā jauniņos sacenšas par iespēju kļūt profesionāļiem un iegūt pieredzi, kas vajadzīga, lai gūtu panākumus augstākā līmenī. 8:00 p.m. UN – Cīņa Ziņas Tagad: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas. 8:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. Piektdiena, Maijs 1 2:00 a.m. UN – Pancrase Classics – Klasiskās novatoriski MMA cīņas featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Markvarts, Chael Sonnen un citi. 4:00 a.m. UN – Best of DEEP – Attēloti klases cīņas no vēsturiskās Japānas DEEP veicināšanu, tostarp Šinja Aoki, Hayato Sakurai un Gegard Mousasi. 5:00 a.m. UN – Best of Jewels – Klasiskās cīņas no visu sieviešu japāņu MMA līga, Jewels. 6:00 – p.m. UN – M-1 Challenge – Professional MMA from Europe featiurionmg top rising prospects and international stars. 7:00 p.m. UN — Cīņa Ziņas Tagad. MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas. 7:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 9:00 p.m. UN — NSS 15 – Attēloti vs Mamed Khalidov. James Irvin and Rameau Thierry Sokoudjou vs. Jan Blachoiwicz from Mar. 19, 2011 Varšavā, Polija. Sestdiena, Maijs 2 1:00 a.m. UN – SuperKombat: World Grand Prix Rumānija 2014 – Featuring Dawid Kasperski, Ciprian Schiopu, Errol Koning and Noureddinbe Echiguer in a one-night, single-elimination 85kg tournament from Apr. 12, 2014 Rumānijā. 6:00 a.m. UN – Best of PTK – Attēloti Shonie Carter vs. Jason MacDonald no PTK 21. 7:00 a.m. UN – Best of Gladiator Challenge – Attēloti Jake Shields vs. Randy Velarde no Gladiator Challenge 49. 10:00 a.m. UN – Best of SportFight – Augstākās kvalitātes MMA no Pacific Northwest, hosted by UFC veterans Matt LIndland and Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson. 2:00 p.m. UN – M-1 Challenge 57: Clash of Champions – LIVE MMA action from Orenburg, Krievija, featuring Marcin Tytbura vs. light heavyweight Stephan Puetz in a champion vs. champion superfight. Svētdiena, Maijs 3 6:00 a.m. UN – Pancrase Classics – Klasiskās novatoriski MMA cīņas featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nosaukums Markvarts, Chael Sonnen un citi. 10:00 a.m. UN – Best of AAŠC – Featuring kompilācijas no lielākajiem cīnās spēlēs kādreiz notika, featuring Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza un Royler Gracie. 11:00 a.m. UN – Elite Muay Thai: Taizeme vs. Challenger – Lielākais Muay Thai sēriju pasaulē attēloti piemaksu starptautiskos stand-up cīnītājiem takingon slaveno Taizemes Nacionālo komandu. 7:00 p.m. UN – USA Wrestling Weekly – Host Scott Casber dod iknedēļas jaunumus un analīzes centrējumu ap ASV Wrestling, sportā nacionālā pārvaldes institūcija, ietverot intervijas, funkcijas un atskats pagātnē. 7:30 p.m. UN – Judo Grand Prix Zagreb 2014 – Izceļ no 2014 Judo Zagreb Grand Prix from Sept. 12-14, 2014 Horvātija. 11:00 p.m. UN – King of Kings: World Grand Prix Plock 2014 – Featuring Eike Schwatz vs. Marc Schroeder un Umm Erdogan vs. Marta Chojnoska from Nov. 28, 2014 In Picking, Polija.
Informācija:
Čivināt & Instagramfightnet
|
PAR FIGHT NETWORK: Cīņa Network ir pasaulē vadošais cīņas sports tīkls veltīta 24/7 pārklājums, ieskaitot cīņas, cīnītāji, cīņa ziņas un cīņa dzīvesveidu. Kanāls ir pieejams neatrodas ASV. par Cablevision daļās Ņujorkā, Connecticut un New Jersey, Texas balstītas Grande Communications, Armstrong Cable Pensilvānijā un austrumu Ohaio, kā arī par Shentel Cable Virginia, West Virginia un porcijas rietumu Maryland. Cīņa tīkls ir arī Roku televizora ASV. un Kanāda, noskatīties tiešraidē mājas lapā KlowdTV.com, un pieejams visās lielākajās pārvadātājiem Kanādā un vairāk nekā 30 valstis visā Eiropā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos. |
Unified Kick Boxing World Champion Sam Allan Set For Pro Boxing Debut This Saturday
Sam Allan, one of the UK’s most successful professional Kick Boxers, is set to make the transition to the pro boxing ranks this nāk sestdiena, when he takes on Middlesbrough’s unbeaten Chris Wood on the Rivals Promotions event in Wishaw, Scotland on April 25th.
Am, who first began Kick Boxing when he was just five years of age, secured his first World title as an amateur at the tender age of thirteen and successfully defended the crown on numerous occasions before turning pro in 2011.
Since turning pro as a Kick Boxer Sam has had fifteen bouts, winning them all, including a World title unification bout against America’s then WKA World Champ Bobby Campbell in August 2013.
Am, who was just twenty two years of age at the time, showed a maturity that belied his tender age, the youngster knew exactly what he had to do and with his brother Scott in his corner, executed his game plan perfectly, so much so that after twelve sensational rounds he became the first person to unify the ISKA and WKA championships and what’s more it was via a unanimous points decision.
Sam’s opponent, Chris Wood, who only recently turned pro himself, comes into the bout with a first round stoppage win over Latvia’s Edgars Milevics.
Facing an unbeaten opponent on his pro boxing debut clearly doesn’t faze Sam at all, as he made abundantly clear when he spoke earlier about Sestdienas upcoming fight.
“This just kinda happened, my brother Scott turned professional last year, so when my dad wanted to do a pro boxing show here with Scott it seemed a good time as any for me to turn pro.
We’ve got the same friends and they were having to go to different shows, because when I was fighting, he’s not and the other way around. This time they will be able to watch us both fight on the same show.
The different style of fighting isn’t a problem, a punch is a punch and since my last fight I have been preparing for this, I’ve been working a lot on the bags and pads and had good sparring, I’m a fighter and do what I need to do.
I don’t know much about Chris Wood, I’ve heard he likes to fight, that’s good, I like to fight as well.
The fans are going to love it, it’ll be a real fight not a stand-off, the fans want to see real fights, a bit of a tear up, yeah they’ll love it.
The fans deserve good fights, without them we wouldn’t get to fight as often, sestdien they’ll get a good fight that’s for sure.
They pay their hard earned money coming and supporting us, I can’t thank them enough for that and the best way I can do that is to have a cracking fight, that’s the best way to thank them for coming and supporting us.”
Sam Allan versus Chris Wood features on the Stewart Allan (Konkurentus Promotions) event at the Rivals Gym in Wishaw, Skotija sestdien 25th Aprīlis 2015.
Sodīšanu šim pasākumam tiks nodrošināta pieklājīgi no Maltas Boxing Komisijā (MBC) -www.maltaboxingcommission.com
Biļetes cenām £ 30 un £ 40, ir pieejams tieši no jebkura bokseri piedalās, vai zvaniet Stewart uz 07711 725257.
FIGHT NETWORK MMA & Kikbokss ieplānoto (Aprīlis. 20-26, 2015)
|
||
|
Fight Network Presents Global Fighting Championship 3 LIVE Tomorrow, Piektdiena, Aprīlis 17 pie 11 a.m. UN
TORONTO (Aprīlis 16, 2015) – Cīņa Network, pasaules vadošais 24/7 TV kanāls veltīts līdz pilnīgi kaujas sporta, piedāvā tiešraidi Global Fighting Championship 3 from Dubai, United Arab Emirates this Friday, Aprīlis 17 pie 11 a.m. UN, headlined by an explosive kickboxing showdown pitting Dutch-Turkish legend Gokhan Saki against Romanian veteran Sebastian Ciobanu.
Cīņa Tīkla tiešraidi būs gaisa uz CableVision s Optimum TV, Grande Communications, Shentel Kabeļu un Armstrong Cable uz ASV, valstī Kanādā, Roku ierīces visā Ziemeļamerikā, un visā pasaulē vairāk nekā 30 valstis visā Eiropā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos.
In addition to the Saki vs. Ciobanu clash, Global Fighting Championship 3 will feature a one-night, single-elimination heavyweight tournament. In opening round semifinal pairings, Scottish star Steve McKinnon battles Georgian standout Jautājumi Samedov, while Iran’s Jafar Ahmadi meets Congolese-German sensation Danyo Ilunga. The two winners will collide for the top prize later that evening.
Pilnu sarakstu cīņā tīkla apraides grafiku, lūdzu, apmeklējiet tv.fightnetwork.com, seko mums Twitterfightnet, Kļūsti ventilatoru par Facebook un apmeklēt mūs Instagramfightnet. |
FIGHT NETWORK MMA & Kikbokss ieplānoto (Aprīlis. 13-19, 2015)
Cīņa tīkls ir 24/7 TV kanāls veltīts līdz pilnīgi kaujas sporta. Tā airs programmas, kas vērstas uz visu jomu kaujas sporta žanra, ieskaitot dzīvus cīņas un up-to-the-minūšu ziņu un analīzes jauktās cīņas mākslas, kikbokss, profesionālā cīņas, tradicionālās cīņas mākslas, bokss, cīņa ziņas, kā arī cīņa-tēmu drāma sērija, dokumentālās un spēlfilmas.
Zemāk atradīsiet izceļ šīs nedēļas programmēšanu:
Pirmdiena, Aprīlis. 13 5:00 p.m. UN – Cīņassparu MMA sezona 4 – Kompilācija starptautisko cīņas no SFL, Leģenda, FFC, M-1 un vairāk. 6:00 – p.m. UN – USA Wrestling Weekly – Host Scott Casber dod iknedēļas jaunumus un analīzes centrējumu ap ASV Wrestling, sportā nacionālā pārvaldes institūcija, ietverot intervijas, funkcijas un atskats pagātnē. 6:30 p.m. UN – Ulanbatora Džudo Grand Prix 2014 – Highlights from Judo Ulaanbaatar Grand Prix from Jūlijs 4-6, 2014 Mongolija. 7:00 p.m. UN – 5 Kārtas – Saimnieki John Ramdeen un Robin Black aicināt īpašos viesus, lai nojauktu nedēļas nogalē MMA darbības. 7:30 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 8:00 p.m. UN – GFC 4– Attēloti Badr Hari vs. Arnold Oborotov uz sakrautas MMA / kickboxing karti no oktobris. 16, 2014 Dubaijā. Otrdiena, Aprīlis. 14 1:00 a.m. UN – Līdz 2 Toe ar Rashad Evans – Sēdēšana interviju ar bijušo UFC vieglā smagsvara čempions Rashad Evans. 1:30 a.m. UN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA iekšā 12m līdz 12m arēnā ar trīs līmeņu šķērslis struktūrās. 2:30 am. UN – XPTV – Pārklājums reģionālās neatrodas ASV pro un amatieru MMA. 7:00 & 7:30 p.m. UN – Xtreme Fighting Championship – Florida balstītas profesionālā MMA piedāvā top amerikāņu izredzes, international stars and UFC veterans. 8:00 p.m. UN – 5 Kārtas – Saimnieki John Ramdeen un Robin Black aicināt īpašos viesus, lai nojauktu nedēļas nogalē MMA darbības. 8:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 9:00 p.m. UN – DEEP: DREAM Impact 2014 – Featuring Satotu Kitaoka vs. Yoshiyuki from Dec. 31, 2014 Saitama, Japāna. Trešdiena, Aprīlis. 15 12:00 a.m. UN – BAMMA USA: Badbeat 10 – Featuring Jesse Newell vs. Chris Culley, Jesse Juarez vs. 3:00 a.m. UN – Texas Fight Night – MMA rīcība no Texas attēloti Lone Star valsts top perspektīvas būrī. 6:30 a.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 6:00 p.m. UN – Best of Cage Rage – Attēloti klasiskās cīņas no Apvienotās Karalistes balstītas Cage Rage organizācija ar Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pauls Daley uc. 7:00 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas. 7:30 p.m. UN – Cīņassparu MMA – Compilations of international MMA fights from O NE FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, BAMMA, EFC Africa and others. 8:30 p.m. UN – Cage Warriors Fighting Championship 71 – Featuring Jack Hermansson vs. Deyan Topalski from Aug. 23, 2014 Ammāna, Jordānija. 11:00 p.m. UN – MMA Meltdown ar Gabriel Morency – Gabriel Morency sabojājas visus notikumus, kas MMA, apspriežot izredzes, prognozes, plus īpašas nedēļas viesi un ekskluzīvas intervijas. 11:30 p.m. UN – Takedown Wrestling – Plaša segumu amatieru cīkstēšanās notikumu, tostarp jaunākās ziņas, aiz-the-ainas pārklājumu no notikumiem un ekskluzīvas intervijas. Ceturtdiena, Aprīlis. 16 12:30 a.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 1:30 a.m. UN – Ultimate Challenge MMA 3: Unstoppable – Featuring Brad Pickett vs. Dino Gambatesa from Mar. 28, 2009 Londonā. 6:00 p.m. UN – Čempionāts Fightling Alliance – Pro MMA no Floridas featuring patīk Josh Sampo, Mike Kyle, Džons Hovards, Vai McCorkie, Luis Palomino un citi. 7:00 p.m. UN – Cīņa Rookies – Jaunie kickboxers kāpt pa kāpnēm uz panākumiem sportā, kā jauniņos sacenšas par iespēju kļūt profesionāļiem un iegūt pieredzi, kas vajadzīga, lai gūtu panākumus augstākā līmenī. 8:00 p.m. UN – Cīņa Ziņas Tagad: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas. 8:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 9:00 p.m. UN – M-1 Challenge 56 – Featuring Tyacheslav Vasilvesky vs. Ramasan Emeev for the M-1 Challenge middle title from Apr. 10, 2015 Maskavā. Piektdiena, Aprīlis. 17 12:00 a.m. UN – Tas ir Showtime Special – Pasaules vadošais kikbokss organizācija attēloti Badr Hari, Melvin Manhoef un Giorgio Petrosyan. 1:30 a.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 2:00 a.m. UN – Pancrase Classics – Klasiskās novatoriski MMA cīņas featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Markvarts, Chael Sonnen un citi. 4:00 a.m. UN – Best of DEEP – Attēloti klases cīņas no vēsturiskās Japānas DEEP veicināšanu, tostarp Šinja Aoki, Hayato Sakurai un Gegard Mousasi. 5:00 a.m. UN – Best of Jewels – Klasiskās cīņas no visu sieviešu japāņu MMA līga, Jewels. 11:00 a.m. UN – GFC 5: Saki vs. Ciobanu – LIVE professional kickboxing from Dubai featuring Gokhan Saki vs. Sebastian Ciobanu, plus Steve McKinnon vs. Zabit Samedoiv and Jafar Ahmadi vs. Danyo Illunga. 4:00 p.m. UN – UFC on FOX: Machida vs. Rockhold Weigin-Ins – LIVE coverage of the official weigh-ins for UFC on FOIX: Machica vs. Rockhold from Newwark, NJ. 6:00 p.m. UN – M-1 Challenge – Professional MMA from Europe featuring top rising prospects and international starts. 7:00 p.m. UN — Cīņa Ziņas Tagad. MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas. 7:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 8:00 p.m. UN – Līdz 2 Toe ar Luke Rockhold – Sit-down interview with current UFC star and former Strikeforce middleweight champion Luke Rockhold. 8:30 p.m. UN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA iekšā 12m līdz 12m arēnā ar trīs līmeņu šķērslis struktūrās. 9:00 p.m. UN — NSS 13 – Attēloti vs Mamed Khalidov. Ryuta Sakurai, Mariusz Pudzianowski vs. Yusuke Kawaguchi, plus Jan Blachowicz, Daniel Taber, Konstan Gluhov and Attila Vegh from May 7, 2010 Varšavā, Polija. Sestdiena, Aprīlis. 18 1:00 a.m. UN – SuperKombat: New Heroes Almere 2014 – Featuring Errol Konning vs. Mohammed El Boulahiati and Kenneth Susanna vs. Yakupa Kaya from Sept. 27, 2014 in Almere, Nīderlande. 6:00 a.m. UN – Best of PTK – Featuring Brian Gassaway vs. Jose “Pele” Landi-Jones from TKO 32. 7:00 a.m. UN – Best of Gladiator Challenge – Attēloti Jake Shields vs. Jeremy Jackson from Gladiator Challenge 6. 10:00 a.m. UN – Best of SportFight – Augstākās kvalitātes MMA no Pacific Northwest, hosted by UFC veterans Matt LIndland and Chael Sonnen. This episode features Dennis Hallman, Sean Sherk, Josh Burkman, Chris Leben and Benji Radach in action. 1:30 p.m. UN – UFC on FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE pre-fight coverage of UFC on FOX: Machida vs. Rockhold in Newark, NJ. 4:00 p.m. UN — UFC on FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE pre-fight coverage of UFC on FOX: Machida vs. Rockhold in Newark, NJ. 4:30 p.m. UN – Enfusion LIVE #27: Souwer vs. Risks – LIVE professional kickboxing from Tenerife, Spānija, featuring Andy Souwer vs. Jonay Risco un Mohamed Boubkari vs. Moises Baute for the -95kg world title. 6:30 p.m. UN – MMA Meltdown ar Gabriel Morency – Gabriel Morency sabojājas visus notikumus, kas MMA, apspriežot izredzes, prognozes, plus īpašas nedēļas viesi un ekskluzīvas intervijas. 7:00 p.m. UN – Takedown Wrestling – Plaša segumu amatieru cīkstēšanās notikumu, tostarp jaunākās ziņas, aiz-the-ainas pārklājumu no notikumiem un ekskluzīvas intervijas. 7:30 p.m. UN — UFC on FOX: Machida vs. Rockhold Pre-Show – LIVE pre-fight coverage of UFC on FOX: Machida vs. Rockhold in Newark, NJ. 8:00 p.m. UN – GFC 5: Saki vs. Ciobanu – Pro kikbokss no Dubai, featuring Gökhan Saki vs. Sebastian Ciobanu, plus Steve McKinnon vs. Zabit Samedov un Jafar Ahmadi vs. Danyo Ilunga fromAprīlis. 17, 2015 in Dubaia. 11:00 p.m. UN — UFC on FOX: Machida vs. Rockhold Post-Fight Press Conference – LIVE coverage of the official post-fight press conference for UFC on FOX: Machida vs. Rockhold in Newark, NJ. Svētdiena, Aprīlis. 19 6:00 a.m. UN – Pancrase Classics – Klasiskās novatoriski MMA cīņas featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nosaukums Markvarts, Chael Sonnen un citi. 10:00 a.m. UN – Best of AAŠC – Featuring kompilācijas no lielākajiem cīnās spēlēs kādreiz notika, featuring Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza un Royler Gracie. 11:00 a.m. UN – Elite Muay Thai: Taizeme vs. Challenger – Lielākais Muay Thai sēriju pasaulē attēloti piemaksu starptautiskos stand-up cīnītājiem takingon slaveno Taizemes Nacionālo komandu. 6:30 p.m. UN – Judo Tyumen Grand Slam 2014 – Highlights from the Judo Tyumen Grand Slam from July 12-13, 2014 Krievijā. 11:00 p.m. UN – King of Kings: World Grand Prix 2014 Gdansk – Featuring Arrtur Kyshenko vs. Radoslaw Paczuski, plus viena nakts, single-elimination-93kg tournament from Oct. 17, 2014 Gdaņskā, Polan Informācija:
Čivināt & Instagramfightnet
|
PAR FIGHT NETWORK: Cīņa Network ir pasaulē vadošais cīņas sports tīkls veltīta 24/7 pārklājums, ieskaitot cīņas, cīnītāji, cīņa ziņas un cīņa dzīvesveidu. Kanāls ir pieejams neatrodas ASV. par Cablevision daļās Ņujorkā, Connecticut un New Jersey, Texas balstītas Grande Communications, Armstrong Cable Pensilvānijā un austrumu Ohaio, kā arī par Shentel Cable Virginia, West Virginia un porcijas rietumu Maryland. Cīņa tīkls ir arī Roku televizora ASV. un Kanāda, noskatīties tiešraidē mājas lapā KlowdTV.com, un pieejams visās lielākajās pārvadātājiem Kanādā un vairāk nekā 30 valstis visā Eiropā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos. |
FIGHT NETWORK MMA & Kikbokss ieplānoto (Aprīlis. 6-12, 2015)
Cīņa tīkls ir 24/7 TV kanāls veltīts līdz pilnīgi kaujas sporta. Tā airs programmas, kas vērstas uz visu jomu kaujas sporta žanra, ieskaitot dzīvus cīņas un up-to-the-minūšu ziņu un analīzes jauktās cīņas mākslas, kikbokss, profesionālā cīņas, tradicionālās cīņas mākslas, bokss, cīņa ziņas, kā arī cīņa-tēmu drāma sērija, dokumentālās un spēlfilmas.
Zemāk atradīsiet izceļ šīs nedēļas programmēšanu:
Pirmdiena, Aprīlis. 6 5:00 p.m. UN – Cīņassparu MMA sezona 4 – Kompilācija starptautisko cīņas no SFL, Leģenda, FFC, M-1 un vairāk. 6:00 – p.m. UN – USA Wrestling Weekly – Host Scott Casber dod iknedēļas jaunumus un analīzes centrējumu ap ASV Wrestling, sportā nacionālā pārvaldes institūcija, ietverot intervijas, funkcijas un atskats pagātnē. 6:30 p.m. UN – Džudo Budapest Grand Prix 2014 – Izceļ no Judo Budapeštas Grand Prix noJūnijs 21-22, 2014 Ungārijā. 7:00 p.m. UN – 5 Kārtas – Saimnieki John Ramdeen un Robin Black aicināt īpašos viesus, lai nojauktu nedēļas nogalē MMA darbības. 7:30 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 8:00 p.m. UN – GFC 3: Aerts vs.. Mucinieks– Kikbokss no maija 29, 2014 Dubaijā, demonstrētu Peter Aerts vs. Dewey Cooper un Fatih Ulusoy vs. Singh Jaideep. Otrdiena, Aprīlis. 7 1:00 a.m. UN – Līdz 2 Thiago Alves ar Toe – Sēdēšana intervija ar Brazīlijas UFC papildsvars zvaigžņu Thiago Alves. 1:30 a.m. UN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA iekšā 12m līdz 12m arēnā ar trīs līmeņu šķērslis struktūrās. 2:30 am. UN – XPTV – Pārklājums reģionālās neatrodas ASV pro un amatieru MMA. 4:00 p.m. UN – 5 Raundi Šodien – Video podcast ar John Ramdeen un Robin Black nojaucot plašu tēmu MMA pasaulē, ieskaitot gaidāmajiem pasākumiem priekšskatījumi un visām jaunākajām baumām un ziņām. 7:00 & 7:30 p.m. UN – Xtreme Fighting Championship – Florida balstītas profesionālā MMA piedāvā top amerikāņu izredzes, international stars and UFC veterans. 8:00 p.m. UN – 5 Kārtas – Saimnieki John Ramdeen un Robin Black aicināt īpašos viesus, lai nojauktu nedēļas nogalē MMA darbības. 8:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 9:00 p.m. UN – Leģenda 3: Vīriešiem – Featuring hibrīda MMA / kikbokss rīcību no aprīlis. 5, 2014 Milānā, Itālija, ieskaitot Armen Petrosyan, Andy Souwer un Pavel Zhuravlev un Paul Daley. Trešdiena, Aprīlis. 8 12:00 a.m. UN – BAMMA USA: Badbeat 9 – Attēloti Mikey Gomez vs. Ronald Jr Lebreton. un Ernests Chavez vs. Jorge Valdes no maija 31, 2013 Commerce, PIEMĒRAM,. 3:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 6:00 p.m. UN – Best of Cage Rage – Attēloti klasiskās cīņas no Apvienotās Karalistes balstītas Cage Rage organizācija ar Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pauls Daley uc. 7:00 p.m. UN – Cīņa News Tagad Extra: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas. 7:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 8:00 p.m. UN – Cage Warriors Fighting Championship 70 – Attēloti Joseph Duffy vs / Damien Lapilus no augusts. 16, 2014 Dublinā, Īrija. 10:30 p.m. UN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA iekšā 12m līdz 12m arēnā ar trīs līmeņu šķērslis struktūrās. 11:00 p.m. UN – MMA Meltdown ar Gabriel Morency – Gabriel Morency sabojājas visus notikumus, kas MMA, apspriežot izredzes, prognozes, plus īpašas nedēļas viesi un ekskluzīvas intervijas. 11:30 p.m. UN – Takedown Wrestling – Plaša segumu amatieru cīkstēšanās notikumu, tostarp jaunākās ziņas, aiz-the-ainas pārklājumu no notikumiem un ekskluzīvas intervijas. Ceturtdiena, Aprīlis. 9 1:30 a.m. UN – Ultimate Challenge MMA 2: Nesalaužama – Attēloti Mohamed vs Khacha. Mark Weir no februāris. 7, 2009 Londonā. 6:00 p.m. UN – Čempionāts Fightling Alliance – Pro MMA no Floridas featuring patīk Josh Sampo, Mike Kyle, Džons Hovards, Vai McCorkie, Luis Palomino un citi. 7:00 p.m. UN – Cīņa Rookies – Jaunie kickboxers kāpt pa kāpnēm uz panākumiem sportā, kā jauniņos sacenšas par iespēju kļūt profesionāļiem un iegūt pieredzi, kas vajadzīga, lai gūtu panākumus augstākā līmenī. 8:00 p.m. UN – Cīņa Ziņas Tagad: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas. 8:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 9:00 p.m. UN – DEEP: DREAM Impact 2014 – Attēloti Satoru Kitaoka vs. Yoshiyuki Yoshoida no decembris. 31, 2014 Saitama, Japāna. Piektdiena, Aprīlis. 10 12:00 a.m. UN – Tas ir Showtime Special – Pasaules vadošais kikbokss organizācija attēloti Badr Hari, Melvin Manhoef un Giorgio Petrosyan. 2:00 a.m. UN – Pancrase Classics – Klasiskās novatoriski MMA cīņas featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Markvarts, Chael Sonnen un citi. 4:00 a.m. UN – Best of DEEP – Attēloti klases cīņas no vēsturiskās Japānas DEEP veicināšanu, tostarp Šinja Aoki, Hayato Sakurai un Gegard Mousasi. 5:00 a.m. UN – Best of Jewels – Klasiskās cīņas no visu sieviešu japāņu MMA līga, Jewels. 2:00 p.m. UN – M-1 Challenge 56 – LIVE MMA rīcība atspoguļo Vjačeslavs Vasilevskis vs. Ramazan Emeev par M-1 Challenge middleweight nosaukums, no Maskavas. 7:00 p.m. UN — Cīņa Ziņas Tagad. MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas. 7:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 8:00 p.m. UN – Līdz 2 Toe ar Rashad Evans – Sēdēšana interviju ar bijušo UFC vieglā smagsvara čempions Rashad Evans. 8:30 p.m. UN – Hip Show: Arena Combat – Tag-team MMA iekšā 12m līdz 12m arēnā ar trīs līmeņu šķērslis struktūrās. 9:00 p.m. UN — NSS 12 – Attēloti Vitor Nobrega vs. Aslambek Saidov, Dean Amasinger vairāk, Konstantin Gluhov, Daniel Omielanczuk, asnd Karol Bedorf no decembris. 11, 2009 Varšavā, Polija. Sestdiena, Aprīlis. 11 1:00 a.m. UN – SuperKombat: Jaunie varoņi Sao Paulo 2013 – Attēloti Felipe Michelette vs. Edson Lima, Thiago Michel vs. Miodrag Olar un Alex Pereira vs. Cesar Almeida no jūras. 23, 2013 Sao Paulo in, Brazīlija. 6:00 a.m. UN – Best of PTK – Attēloti Georges St. Pierre vs.. Pete Spratt no TKO 14. 7:00 a.m. UN – Best of Gladiator Challenge – Attēloti Urijah Faber vs. David Velasquez no Gladiator Challenge 27. 5:00 p.m. UN – Ring of Combat 45 – Attēloti Phillipe Nover vs. Mike Santiago un Frankie Perez vs. Adam Townsend no jūnija 14, 2013 Atlantic City, NJ. 7:00 p.m. UN – Takedown Wrestling – Plaša segumu amatieru cīkstēšanās notikumu, tostarp jaunākās ziņas, aiz-the-ainas pārklājumu no notikumiem un ekskluzīvas intervijas. 8:00 p.m. UN – Cīņa Ziņas Tagad: MMA Edition – Aptver visus notikumus MMA pasaulē ar ekskluzīvu analīzi un funkcijas. 8:30 p.m. UN — Cīņa News Tagad Extra – Jaunākās ziņas, recaps, funkcijas un iekšpusē analīze cīņas spēlē. 9:00 p.m. UN – M-1 Challenge 56 – Attēloti Vjačeslavs Vasilevskis vs. Ramazan Emeev par M-1 Challenge middleweight nosaukums, no Aprīlis. 10, 2015 Maskavā. Svētdiena, Aprīlis. 12 6:00 a.m. UN – Pancrase Classics – Klasiskās novatoriski MMA cīņas featuring Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nosaukums Markvarts, Chael Sonnen un citi. 10:00 a.m. UN – Best of AAŠC – Featuring kompilācijas no lielākajiem cīnās spēlēs kādreiz notika, featuring Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza un Royler Gracie. 11:00 a.m. UN – Elite Muay Thai: Taizeme vs. Challenger – Lielākais Muay Thai sēriju pasaulē attēloti piemaksu starptautiskos stand-up cīnītājiem takingon slaveno Taizemes Nacionālo komandu. 7:30 p.m. UN – Ulanbatora Džudo Grand Prix 2014 – Izceļ no Judo Ulaanbaater Grand Prix no jūlija 4-6, 2014 Mongolija. 11:00 p.m. UN – King of Kings– Grand Prix 2014 Viļņā.
Informācija:
Čivināt & Instagramfightnet
|
PAR FIGHT NETWORK: Cīņa Network ir pasaulē vadošais cīņas sports tīkls veltīta 24/7 pārklājums, ieskaitot cīņas, cīnītāji, cīņa ziņas un cīņa dzīvesveidu. Kanāls ir pieejams neatrodas ASV. par Cablevision daļās Ņujorkā, Connecticut un New Jersey, Texas balstītas Grande Communications, Armstrong Cable Pensilvānijā un austrumu Ohaio, kā arī par Shentel Cable Virginia, West Virginia un porcijas rietumu Maryland. Cīņa tīkls ir arī Roku televizora ASV. un Kanāda, noskatīties tiešraidē mājas lapā KlowdTV.com, un pieejams visās lielākajās pārvadātājiem Kanādā un vairāk nekā 30 valstis visā Eiropā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos. |
Cīņa Network Dāvanas Enfusion 26 LIVE this Saturday, Aprīlis 4 pie 3 p.m. UN
|
||
|