A BELLATOR MMA FEATHERWEIGHT WORLD GRAND PRIX FOLYAMATOSAN FOLYTATJA A CBS SPORT HÁLÓZATÁT. 12

A CHAMP PATRICIO ’PITBULL’ CÍMÉT VÉDELI PEDRO CARVALHO ELLENI NEGYEDÉVES PÁLYÁZATBAN, Míg DANIEL WEICHEL ARCOLJA EMMANUEL SANCHEZ-T

TÖBB, DARRION CALDWELL NOV-TALÁLKOZÓL AJ MCKEE -T FÉLIG MEGJELENI. 19

LOS ANGELES — Csütörtökön folytatódik a Bellator Featherweight World Grand Prix, November. 12 két negyeddöntős mérkőzésre kerül sor, mint bajnok Patricio "Pitbull" (30-14) ellen védi meg címét Pedro Carvalho (11-3), míg Daniel Weichel (40-11) és Emmanuel Sanchez (19-4) tegyen szert egykori címvédők csatájába. Továbbá, az első elődöntő csütörtökre szól, November. 19, amikor volt címvédő Darrion Caldwell (15-3) négyzettel veretlen AJ McKee (16-0) a bajnokság döntőjébe jutásért. Az összes akció ÉLŐ CBS Sports Network at 7 p.m. ET / 4 p.m. PT az uncasville-i Mohegan Sun Arénától, Conn.

A fő esetén Bellator 252 nov. 12, a rajongók pehelysúlyú világbajnoki mérkőzést fognak látni, ahol a kétosztályú Bellator bajnoka, Patricio “Pitbull” megvédi 145 font koronáját az SBG Ireland Carvalho ellen.. Az ötfordulós bajnoki fővonal mellett, lemegy egy második Bellator Featherweight World Grand Prix negyeddöntő, amikor két korábbi Weichel-i és Sanchez-i címvédő találkozik újra a Weichel borotvavékony megosztott döntési győzelme után 2016. Ennek a két viadalnak a nyertesei a következő elődöntő mérkőzésén számíthatnak egymásra.

A Bellator 253 főigazgató november. 19 az egykori bantamsúlyú világbajnok Caldwell lábujjhegyre emelkedik, McKee növekvő kilátással az első elődöntőben a konzol másik oldalán. A győztes garantált helyet szerez a fináléban és egy lövést a Bellator világbajnoki címén, és esélyt ad arra, hogy egymillió dollárt vigyen haza.

A Featherweight World Grand Prix mindhárom viadalát eredetileg az elhalasztott időpontra tervezték Bellator 241 és Bellator 244 a COVID-19 világjárványt megelőző események gyakorlatilag szüneteltetik az egész éves tornát.

CBS Sports Network lesz a levegő Bellator 252: Pitbull vs. Carvalho és Bellator 253: Caldwell vs.. McKee ÉLJEN az Egyesült Államokban. piacokon 7 p.m. ET / 4 p.m. PT, míg az előzetes mérkőzések a CBSSports.com oldalon és a Bellator MMA YouTube csatornáján fognak közvetíteni. A további küzdelmeket később jelentik be.

Jelzési Natal, nagy északi folyó, Brazília, kétszeres pehelysúlyú bajnok Patricio “Pitbull” november 23-án kerül promóciós rekordként a Bellator ketrecébe. 12. Lenyűgöző győzelmekkel jár Michael Chandler felett, Daniel Straus (X3), Daniel Weichel (x2) és Pat Curran, a 33 éves férfi a Featherweight World Grand Prix-n folytatja, nem messze tavalyi májusi könnyűsúlyú bajnoki győzelmétől. Miután elnyerte a befejezést 21 az ő 30 nyer, mint egy profi, az egyidejű kétosztályos bajnok legutóbb a jelenlegi bantamweight bajnok lett Juan Archuleta a World Grand Prix izgalmas nyitó fordulójának eredményjelzőire, és a rajongók minden bizonnyal további tűzijátékokra számíthatnak, amikor végre Carvalhóra céloz.

Pedro Carvalho portugál pályázati szakember nyolc éves szakmai karrierje során csak ötödik alkalommal lép be a Bellator ketrecbe, keresi a hetedik egymást követő győzelmét és az első világbajnoki győzelmét. Az utolsó kilenc győzelmeivel 11 versenyek, többek között Derek ellen is Mezők, Daniel Crawfordand egy nyitott fordulóban Sam Sicilia fölött egy hajtóművet nyújtott be, a 25 éves SBG Ireland termék a nagyság csúcsán van - és a Bellator Featherweight World Grand Prix elnyerése tökéletes módszer lenne megszilárdítására..

A több mint 50 profi harcol a neve mellett, A német Daniel Weichel kész arra, hogy megcsinálja 2020 debütálás a World Grand Prix várva várt negyeddöntős viadalán Sanchezzel, egy harcos Weichel négy évvel ezelőtti idők legyőzte Bellator 159. Bellator debütálása után 2014, A „Drake” lenyűgöző promóciós jele volt 9-3, ideértve a Sanchez feletti döntő győzelmeket is, Pat Curran, Georgi Karakhanyan és Saul Rogers.

Egy újabb mester előadás sarkán, amely beadási győzelemmel zárult le Tywan Claxton a World Grand Prix nyitó fordulójában, „El Matador” készen áll egy újabb bajnoki futamra, amikor felkészül az 50 harcos veteránra és arra az emberre, aki korábban egyszer megverte, Daniel Weichel. Azóta, hogy Bellatorral összefogtak 2014, a Milwaukee, Wisc.-rezidens gyűjtött 11 győzelmek egy 14-küzdelem alatt, beleértve a kulcsfontosságú győzelmeket a Claxton kedvelői felett, Daniel Straus, Marcos Galvao és Georgi Karakhanyan (2x).

Miután csak egy fordulóra volt szükség ahhoz, hogy utolsó ellenfelét elküldhesse a World Grand Prix negyeddöntőjében, Darrion Caldwell küldetése a Bellator aranyának visszaszerzése. "A farkas,”Egykori Észak-Karolinai Állami Egyetem NCAA nemzeti bajnok birkózója, megállíthatatlannak látszott, mióta feljutott a tollsúlyba, miután legyőzte Adam Borics, valamint Henry Corrales a bajnokság nyitó fordulójában. Most, az egykori bantamweight bajnok csak két győzelemre van attól, hogy másodosztályában bajnoki címet szerezzen - ezt a bravúrt nagyon kevés sportoló állíthatja.

Touted által ESPN év alatti MMA legjobb harcosaként 25, AJ McKee arra törekszik, hogy alátámassza a közönség által a második generációs sportolók által gyakran támasztott magas követelményeket. Karrierjében veretlen, A „Zsoldos” mutatós személyisége és szemetesbeszéde révén ismertté vált a világ előtt, de ami a legfontosabb, műve a Bellator ketrec belsejében. Minden profi összecsapása Bellatorral zajlik, a Long Beach-őslakos el tudja érni azt, amit kezdettől fogva elkezdett Bellator 146 -ban 2015 és csak két újabb győzelemmel lesz világbajnok.

Bejelentve is Bellator 252... a harmadik fő kártyapálya, amely a mindig izgalmas játékot tartalmazza Aaron Pico (6-3) Jackson-Wink MMA Akadémia Albuquerque, N. M., aki visszatér második megjelenésére Bellator „FightSphere, miután korábban legyőzte Solo Hatley Jr.. lenyűgöző módon a Bellator 242. Ő vállalja a Pittsburgh's-t János de Jézus (13-8), aki legutóbb győzött Bellator 244 Vladyslav Parubchenko ellen, mit ígér egy robbanó pehelysúlyú verseny.