(ვაშინგტონის ფორუმსაც. მხოლოდ გრაფიკი, excluding those listed below in blue and indicated CANADA ONLY. სრული კანადის გრაფიკი, გთხოვთ ეწვევა tv.fightnetwork.com თქვენი რეგიონიდან.)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute ამბები და ანალიზი შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, კრივი, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ქვემოთ მოვძებნოთ მაჩვენებლები ამ კვირაში პროგრამირების:
ორშაბათი, ივლისი 13
8:00 საათამდე. და – Final Fight ჩემპიონატი 13 MMA: Wolf vs.Milinkovic – რომელშიც Ruben Wolf vs. Sasa Milinkovic ივნისი 6, 2014 in Zadar ხორვატია.
10:00 საათამდე. და – Final Fight ჩემპიონატი 13 Kickboxing: Jurkovic vs. Tavares – რომელშიც Igor Jurkovic vs. Luis Tavares ივნისი 6, 2014 in Zadar ხორვატია.
სამშაბათი, ივლისი 14
7:00 საათამდე. და – UFC Fight Night: Mir vs. Duffee წონა-ებზე – LIVE გაშუქება ოფიციალური მოხდეს ებზე UFC Fight Night: Mir vs. Duffee სან დიეგო, California.
8:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება.
8:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
10:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი დღეს – ვიდეო პოდკასტი ჯონ Ramdeen და რობინ შავი ჩაშლის მრავალფეროვანი თემები MMA მსოფლიოში, მათ შორის წმიდა დაგეგმილი ღონისძიებები და ყველა უახლესი ჭორები და სათაურები.
11:00 საათამდე. და – Enfusion Live #30 Dublin: ფილფოტმა vs. Jarya – რომელშიც Alan ფილფოტმა vs. Mohammed Jaraya და Ilisias Bulaid vs. Simon Santana ჩემპიონატის ბრძოლები ივლისიდან 11, 2015 დუბლინში, Ireland.
ოთხშაბათი, ივლისი 15
3:00 საათიდან. და – Texas Fight Night – MMA აქცია Texas, რომელშიც Lone Star სახელმწიფო ყველაზე პერსპექტივები გალიაში.
6:00 საათამდე. და – საუკეთესო Cage Rage – რომელშიც კლასიკური ბრძოლების დიდი ბრიტანეთის დაფუძნებული Cage Rage ორგანიზაცია, Anderson Silva, ანტონიო სილვას, Victor Belfort, Paul Daley და სხვები.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და მხატვრული.
7:70 საათამდე. და – UFC Fight Night Mir: vs. Duffee Pre-შოუ – LIVE წინასაარჩევნო ბრძოლის გაშუქება UFC Fight Night: Mir vs. Duffee სან დიეგო, California.
8:00 საათამდე. და – კანადაში მხოლოდ – UFC Fight Night Mir: vs. Duffee Prelims – LIVE წინასწარი ბრძოლების გაშუქების UFC Fight Night: Mir vs. Duffee სან დიეგო, California.
8:00 საათამდე. და – Cage Warriors FC: ბრძოლა Night 5 – რომელშიც ჯონ Phillips vs. Chris ფურცლები და ვიქტორ Cheng vs. Faycal Hussin აპრილიდან. 12, 2012 ამანში, Jordan.
11:00 საათამდე. და – MMA Meltdown გაბრიელის Morency – Gabriel Morency თანხიდან მოვლენებს MMA, განხილვის შანსები, პროგნოზები, პლუს სპეციალური ყოველკვირეული სტუმარი და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
11:30 საათამდე. და – Takedown Wrestling – ინტენსიური გაშუქება სამოყვარულო ჭიდაობა მოვლენები, მათ შორის ახალი ამბები, უკან სცენები დაფარვის ღონისძიებები და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
ხუთშაბათი, ივლისი 16
12:30 საათიდან. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
1:30 საათიდან. & 1:00 საათამდე. და – Ultimate Challenge MMA 16: დაუჯერებელი – რომელშიც Dean Amasinger vs. Jamaine Facey from Oct. 23, 2010 9m London.
3:30 საათიდან. არ – ბრძოლა Spirit MMA სეზონი 4 – Compilation საერთაშორისო იბრძვის საწყისი SFL, ლეგენდა, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და სხვა.
6:00 საათამდე. და – ჩემპიონატში ბრძოლა ალიანსი – Pro MMA ფლორიდის რომელშიც მოსწონს Josh Sampo, Mike Kyle, ჯონ ჰოვარდ, არიან McCorkie, Luis Palomino და სხვები.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა Rookies – მიისწრაფვის kickboxers ასვლა ასვლა წარმატების სპორტის rookies კონკურენციას შანსი გახდეს პროფესიონალი და მიიღონ გამოცდილება საჭირო წარმატების უფრო მაღალ დონეზე.
8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
9:00 საათამდე. და – SuperKombat მსოფლიო გრან III 2015 – რომელშიც Morasanu vs Catalin. Colin გიორგი და ანდრეი Stoica vs. Abdarhmane Coulibaly ივნისი 19, 2015 კონსტანტა, რუმინეთი.
პარასკევი, ივლისი 17
12:00 საათიდან. და – ეს Showtime სპეციალური – მსოფლიოს პრემიერი კიკბოქსინგში ორგანიზაცია რომელშიც Badr Hari, Melvin Manhoef და Giorgio პეტროსიანი.
2:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
4:00 საათიდან. და – საუკეთესო DEEP – რომელშიც კლასიკური ბრძოლების ისტორიული Japanese DEEP ხელშეწყობა, მათ შორის Shinya Aoki, Hayato Sakurai და Gerard Mousasi.
5:00 საათიდან. და – საუკეთესო სამკაულებს – კლასიკური იბრძვის ეხლა ყველა ქალი Japanese MMA ლიგა, სამკაულებს.
12:00 საათამდე. და – Bookie Beatdown – ესკიზი წრე ხაზები და ყველაზე მწვერვალებით ძირითადი UFC მოვლენები.
6:00 საათამდე. და — M-1 Challenge– Pro MMA ევროპისა და რუსეთის რომელშიც ყველაზე პერსპექტივები და საერთაშორისო ვარსკვლავს.
7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:00 საათამდე. და – უნდა 2 Toe მაიკლ Bisping – დაჯდომა ინტერვიუში UFC miuddleweight ვარსკვლავი მაიკლ Bisping.
8:30 საათამდე. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები.
9:00 საათამდე. და — NSS 26: სათაური vs. Silva – რომელშიც Michal მატერია vs. Jay Silva და Marcin Rozalski vs. Nick Rossborough from Mar. 22, 2014 ვარშავაში, პოლონეთი.
შაბათი, ივლისი 18
10:30 საათიდან. და – UFC Fight Night Bisping vs. Leites Pre-შოუ – Pre-ბრძოლა UFC Fight Night: Bisping vs. Leites გლაზგოში, Scotland.
11:00 საათიდან. და – კანადაში მხოლოდ – UFC Fight Night Bisping vs. Leites Prelims – LIVE წინასწარი ბრძოლების გაშუქების UFC Fight Night: Bisping vs. Leites გლაზგოში, Scotland.
6:00 საათიდან. და – საუკეთესო TKO – რომელშიც ურია Faber vs. Ivan Menjivar from TKO 24.
7:00 საათიდან. და – საუკეთესო SportFight – მაღალი ხარისხის MMA საწყისი Pacific Northwest, უმასპინძლა UFC ვეტერანებს მეთიუ Lindland და Chael Sonnen.
8:30 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
11:00 საათიდან. და – ბრძოლა Spirit MMA სეზონი 4 – Compilation საერთაშორისო იბრძვის საწყისი SFL, ლეგენდა, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და სხვა
3:00 საათამდე. და – Takedown Wrestling – ინტენსიური გაშუქება სამოყვარულო ჭიდაობა მოვლენები, მათ შორის ახალი ამბები, უკან-scene აშუქებს მოვლენებს, და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
4:00 საათამდე. და – ღრმა: 69 Impact– რომელშიც Yoshiyuki Nakanisho vs. Ryita Sakurai და Mizuto Hirota vs. Masakazu Imanari from Oct. 26, 2014 ტოკიოში, იაპონია.
8:00 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:30 საათამდე. და – ლეგენდა 1: Emelianenko vs. Sapp – რომელშიც ალექსანდრე Emelianenko vs. Bob Sapp ჰიბრიდული MMA / კიკბოქსინგში შოუ მაისიდან 24, 2014 მოსკოვში, რუსეთი.
10:00 საათამდე. და — ლეგენდა 1: მსუბუქი ტურნირი – რომელშიც ერთი ღამის, ერთ აღმოფხვრის მსუბუქი ტურნირი ქონია Dhabar ასკეროვი, ენრიკო Gogokhiya, Artur Kyshenko და იური Nessmertny მაისიდან 24, 2014 in Moscown, რუსეთი.
კვირა, ივლისი 19
12:00 საათიდან. და – ავსტრალიის Fighting Championship 9 – რომელშიც კორი Nelson vs. Callan პოტერი და Gustavo Falciroli vs. Kaiwhare Kara-France მაისიდან 17, 2014 ახალი სამხრეთი Eales, Austrailia.
6:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
11:00 საათიდან. და – საუკეთესო ADCC – რომელშიც კრებულები დიდი grappling მატჩი ოდესმე გაიმართა, რომელშიც Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza და Royler Gracie.
12:00 საათიდან. და – Elite Muay Thai: ტაილანდი vs. Challenger – ყველაზე დიდი Muay Thai სერია მსოფლიოში რომელშიც პრემია საერთაშორისო stand-up მებრძოლების აღება ცნობილი Thai ეროვნული ნაკრები
5:00 საათამდე. და – USA Wrestling Weekly – უმასპინძლებს Scott Casber აძლევს ყოველკვირეული სიახლეები და ანალიზი centering გარშემო USA Wrestling, სპორტის ეროვნული მარეგულირებელი ორგანო,, მათ შორის ინტერვიუები, მახასიათებლები, და ვიხსენებთ გასული.
5:30 საათამდე. და – ძიუდოს ტოკიოს დიდ სლემზე 2014 – მაჩვენებლები ძიუდოს ტოკიოს დიდ სლემზე – მაჩვენებლები ძიუდოს ტოკიოს დიდ სლემზე from Dec. 5-7, 2-014 იაპონიაში.
11:00 საათამდე. და – Enfusion Live #23: Bulaid vs. Zairov – რომელშიც ილიას Bulaid vs. Zahid Zahid Zairov რომ -67kg ტიტული Dec. 21, 2014 Gennep Nijmegen, ნიდერლანდების.
ინფორმაცია:
www.FightNetwork.com
Twitter & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|