|
||||||||||
|
ເອກະສານໂຄດຄໍາສັ່ງ: ເຄືອຂ່າຍການຕໍ່ສູ້
ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍເຫນີ Battlefield ຕໍ່ສູ້ລີກ 37 ສົດວັນເສົາ, ເດືອນກໍລະກົດ 25 ຢູ່ໃນ 11 p.m. ແລະ
|
|||||
|
ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍປະຈໍາອາທິດ MMA, Judo & ດໍາເນີນໂຄງການ Kickboxing (ເດືອນກໍລະກົດ 20-26)
(U.S. ກໍານົດເວລາພຽງແຕ່. ສໍາລັບການກໍານົດເວລາຢ່າງເຕັມທີ່ຂອງການາດາ, ກະລຸນາໄປຢ້ຽມຢາມ tv.fightnetwork.com ຈາກພາກພື້ນຂອງທ່ານ.)
ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ມວຍ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ຈັນ, ເດືອນກໍລະກົດ 20 7:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍຂອງ John Ramadeen ແລະຜູ້ດໍາ invice ບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະລະອຽດທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້. 7:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 8:00 p.m. ແລະ – Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ 14 MMA: Krisic vs. Racice – Featuring Lemmie Krusic vs. Antun Racice ຈາກ Oct. 3, 2014 ແລະ Ljubljana, Slovenia. 10:00 p.m. ແລະ – Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ 14 Kickboxing: ຮ້ອງ vs. Mikele – Featuring ຫມໍ Petje vs. Teo Mikele ແລະ Mirko Vorkapic vs. Kevin Hessle ຈາກ Oct. 3, 2014 ແລະ Ljubljana, ສະໂລວີເນຍ.. ວັນອັງຄານ, ເດືອນກໍລະກົດ 21 1:30 a.m. ແລະ – XPTV – ການຄຸ້ມຄອງຂອງພາກພື້ນ U.S. ກິດຈະກໍາຂອງ MMA ມືອາຊີບແລະນັກສມັກເລ່ນ. 7:30 a.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 4:00 p.m. ແລະ — – 5 ຮອບໃນມື້ນີ້ – podcast ວີດີໂອກັບ John Ramdeen ແລະຜູ້ສີດໍາຫມົດສະພາບແນວພັນທີ່ກ້ວາງຂອງຫົວຂໍ້ໃນໂລກ MMA, ລວມທັງຕົວຢ່າງຂອງກິດຈະກໍາທີ່ຈະເກີດຂຶ້ນແລະທັງຫມົດຂ່າວລືກ່ຽວກັບຫຼ້າສຸດແລະຂ່າວ. 5:00 & 5:30 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Championship Xtreme – Florida ທີ່ສົ່ງເສີມ MMA ມີຄວາມສົດໃສດ້ານອາເມຣິກາເທິງ, ດາວສາກົນແລະນັກຮົບເກົ່າ UFC. 8:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້. 8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 10:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບໃນມື້ນີ້ – podcast ວີດີໂອກັບ John Ramdeen ແລະຜູ້ສີດໍາຫມົດສະພາບແນວພັນທີ່ກ້ວາງຂອງຫົວຂໍ້ໃນໂລກ MMA, ລວມທັງຕົວຢ່າງຂອງກິດຈະກໍາທີ່ຈະເກີດຂຶ້ນແລະທັງຫມົດຂ່າວລືກ່ຽວກັບຫຼ້າສຸດແລະຂ່າວ. 11:00 p.m. ແລະ – Ring of Combat 50 – Featuring George Sheppard vs. Jeff Lentz, Phillipe Nover vs. ແລະ CION, Arce ກໍລະກົດ vs. Thomas Vasquez ແລະຄຣິ Piriz vs. Leo Muniz ຈາກມະ. 23, 2015 ຢູ່ໃນນະຄອນ Atlantic, NJ. ວັນພຸດ, ເດືອນກໍລະກົດ 22 3:00 a.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ Texas – ການປະຕິບັດ MMA ຈາກ Texas featuring ໄດ້ Star ລັດ Lone ຂອງຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງໃນ cage ໄດ້. 6:00 p.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Rage Cage – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບຫມູ່ຈາກປະເທດອັງກິດທີ່ອົງການຈັດຕັ້ງ Rage Cage ມີວິ Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley ແລະອື່ນໆ. 7:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ. 7:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 8:00 p.m. ແລະ – Warriors Cage FC: ຕໍ່ສູ້ກັບໃນຕອນກາງຄືນ 6 – Featuring ການປະຕິບັດ MMA ຈາກກາຕາທີ່ມີດາວປະເທດແລະຄວາມສົດໃສດ້ານຂຶ້ນແລະມາ. 11:00 p.m. ແລະ – MMA Meltdown ກັບ Gabriel MORENCI – Gabriel MORENCI breaks ລົງເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນ MMA, ການສົນທະນາບໍ່ລົງຮອຍກັນ, ການຄາດຄະເນ, ບວກກັບບຸກຄົນທົ່ວໄປປະຈໍາອາທິດພິເສດແລະການສໍາພາດພິເສດ. 11:30 p.m. ແລະ – Takedown Wrestling – ການຄຸ້ມຄອງການຢ່າງກວ້າງຂວາງຂອງກິດຈະກໍາ wrestling ນັກສມັກເລ່ນ, ລວມທັງຂ່າວຫຼ້າສຸດ, ການຄຸ້ມຄອງຈາກກິດຈະກໍາແລະການສໍາພາດສະເພາະຫລັງຂອງ, scenes ການ. ວັນພະຫັດ, ເດືອນກໍລະກົດ 23 1:30 a.m. & 1:00 p.m. ແລະ – MMA ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Ultimate 17: ຄົນຂອງ Cage ໄດ້ – Featuring Ben Smith vs. Irving ແດຈາກທະ. 4, 2010 ໃນລອນດອນ. 3:30 a.m. ແລະ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນໆ. 6:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Alliance Championship – MMA Pro ຈາກ Florida ທີ່ມີເຊັ່ນດຽວກັນຂອງ Josh Sampo ໄດ້, Mike Kyle, John Howard, ມີ McCorkie, Luis Palomino ແລະອື່ນໆ. 7:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Rookies – kickboxers ປາຖນາຢາກຮູ້ສຶກເມື່ອຍ ladder ຂອງຜົນສໍາເລັດໃນການແຂ່ງຂັນກິລາເປັນ rookies ແຂ່ງຂັນສໍາລັບໂອກາດທີ່ຈະກາຍເປັນມືອາຊີບແລະໄດ້ຮັບປະສົບການທີ່ຈໍາເປັນເພື່ອສໍາເລັດຢູ່ໃນລະດັບທີ່ສູງກວ່າເປັນ. 8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ. 8:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 9:00 p.m. ແລະ – GFC 5: Saki vs. Ciobanu – kickboxing Pro ຈາກ Dubai, U.A.E., ມີ Gokhan Saki vs. Sebastien Ciobanu, ບວກ Steve McKinnon vs. Zabit Samedov ແລະ Jafar Ahmadi vs. Danyo Ilunga. ວັນສຸກ, ເດືອນກໍລະກົດ 24 12:00 a.m. ແລະ – ມັນເປັນເວລາສາຍພິເສດ – ອົງການຈັດຕັ້ງ kickboxing premier ຂອງໂລກທີ່ມີ Badr Hari, Melvin Manhoef ແລະ Giorgio Petrosyan. 2:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ. 4:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ DEEP – ເນື້ອຕໍ່ສູ້ກັບຄລາສສິກຈາກການສົ່ງເສີມການຍີ່ປຸ່ນປະຫວັດສາດລຶກລວມທັງ Shinya Aoki, Hayato Sakurai ແລະ Gerard Mousasi. 5:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Jewels – ການຕໍ່ສູ້ຄລາສສິກຈາກທັງຫມົດ, ແມ່ຍິງພາສາຍີ່ປຸ່ນ MMA ລີກ, Jewels. 12:00 p.m. ແລະ – Bookie Beatdown – ສະແດງຕົວຢ່າງຂອງສາຍການພະນັນແລະເອົາໄປສໍາລັບກິດຈະກໍາທີ່ສໍາຄັນ UFC. 5:00 p.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Dillashaw vs. Barao 2 ຊັ່ງນໍ້າຫນັກຂອງ ins, – ການຄຸ້ມຄອງຊີວິດຂອງຢ່າງເປັນທາງການຊັ່ງນໍ້າຫນັກ, INS ສໍາລັບ Ultimate ໄດ້ສູ້ກັນອ່ານ. 6:00 p.m. ແລະ — M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ– Pro MMA ຈາກເອີຣົບແລະລັດເຊຍທີ່ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງແລະດາວຕ່າງປະເທດ. 7:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ. 7:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 8:00 p.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Dillashaw vs. Barao 2 Pre ສະແດງໃຫ້ເຫັນ – ການຄຸ້ມຄອງທາງສ່ວນຫນ້າຂອງການຕໍ່ສູ້, ແລະການວິເຄາະສໍາລັບໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Dillashaw vs. Barao 2 ໃນ Chicago. 8:30 p.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນ 12 ໂດຍສນາມຫລິ້ນກິ 12m ທີ່ມີໂຄງສ້າງອຸປະສັກສາມລະດັບ. ວັນເສົາ, ເດືອນກໍລະກົດ 25 8:00 a.m., 10:30 a.m. & 7:30 p.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Dillashaw vs. Barao 2 Pre ສະແດງໃຫ້ເຫັນ – ການຄຸ້ມຄອງທາງສ່ວນຫນ້າຂອງການຕໍ່ສູ້, ແລະການວິເຄາະສໍາລັບໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Dillashaw vs. Barao 2 ໃນ Chicago. 6:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ TKO – ມີອຸລີອາ Faber vs. Ivan Menjivar ຈາກ TKO 24. 7:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Gladiator – Featuring Keith Jardine vs. ອາເມຍ Rahnavardi ຈາກ Challenge Gladiator 5. 8:30 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, ຊື່ Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ. 4:00 p.m. ແລະ – Deep: 70 ຜົນກະທົບ– Featuring Yoshiyuki Nakanisho vs. Kazuhiro Nakamura ແລະ Yuta Watanabe vs. Yuya Shirai ຈາກ, Dec. 21, 2014 ໃນໂຕກຽວ. 8:00 p.m. ແລະ – Enfusion Live #30 Dublin: Philpott vs. ບັນເທີງ – Featuring Alan Philpott vs. Mohammed Jaraya ແລະທຽບ Ilias Bulaid, Simon Santana ໃນການຕໍ່ສູ້ແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມຈາກກໍລະກົດ 11, 2105 ໃນ Dublin, ໄອແລນ. 10:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນໆ. 11:00 p.m. ແລະ – Battlefield ຕໍ່ສູ້ລີກ 37 – ອາ MMA ຈາກຄະວິດ, BC, ການາດາ, ມີ Jeremy Kennedy vs. ໄຄສັນແລະ Ryan Janes vs. Brendan Kornberg ໃນການຕໍ່ສູ້ແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມ. ວັນອາທິດ, ເດືອນກໍລະກົດ 26 6:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, ຊື່ Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ. 1:00 p.m. ແລະ – ອົດສະຕຣາລີຕໍ່ສູ້ Championship 9 – Featuring Corey Nelson vs. Callan ອາແລະ Gustavo Falciroli vs. Kaiwhare Kara-France ຈາກເດືອນພຶດສະພາ 17, 2014 ໃນນິວ Eales ໃຕ້, Austrailia. 11:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ ADCC – ການລວບລວມເນື້ອຂອງໃຫຍ່ທີ່ສຸດພ grappling ຈັດຂຶ້ນໃນວັນເຄີຍ, ມີ Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ແລະ Royler Gracie. 12:00 p.m. ແລະ – Elite Muay ໄທ: ປະເທດໄທ vs. ສິ່ງທ້າທາຍ – ທີ່ໃຫຍ່ທີ່ສຸດໄລຍະການ Muay ໄທໃນໂລກມີ fighters ຢືນເຖິງນິຍົມສາກົນກ່ຽວກັບການກິນທີ່ມີຊື່ສຽງທີມຊາດໄທ 5:00 p.m. & 10:30 p.m. ແລະ – ລັດອະເມລິກາປະຈໍາອາທິດ Wrestling – ເປັນເຈົ້າພາບ Scott Casber ເຮັດໃຫ້ຂ່າວປະຈໍາອາທິດແລະການວິເຄາະຈຸດສູນກາງປະມານ USA Wrestling, ອົງການຄຸ້ມຄອງກິລາແຫ່ງຊາດ, ລວມທັງການສໍາພາດ, ຄຸນນະສົມບັດ, ແລະເບິ່ງກັບຄືນໄປບ່ອນທີ່ຜ່ານມາ. 5:30 p.m. ແລະ – Judo Grand Prix Dusseldorf 2015 – ຈຸດເດັ່ນຈາກການ Judo Dusseldorf Slam Grand – ຈຸດເດັ່ນຈາກການ Judo Dusseldorg Grand ໂຕກຽວ Grand Prix ຈາກ Feb. 20-22 ໃນເຢຍລະມັນ. 11:00 p.m. ແລະ – Enfusion Live #24: Lazaar vs. ມິດ Este – Featuring Ismael Lazaar vs. Thomas Vanneste ສໍາລັບຫົວຂໍ້ Enfusion ໂລກ heavyweight ຈາກ Feb. 7, 2015 ໃນ Eindhoven, ເນເທີແລນ.
ຂໍ້ມູນ:
Twitter & Instagramfightnet
|
ກ່ຽວກັບເຄືອຂ່າຍການຕໍ່ສູ້: ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຄວາມຂອງໂລກເຄືອຂ່າຍການກິລາການຕໍ່ສູ້ premier ອຸທິດຕົນເພື່ອ 24/7 ການຄຸ້ມຄອງ, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້, fighters, ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວແລະການຕໍ່ສູ້ຊີວິດ. ຊ່ອງທາງການທີ່ມີຢູ່ໃນ U.S ໄດ້. ກ່ຽວກັບ Cablevision ຢູ່ໃນພາກສ່ວນຂອງນິວຢອກ, Connecticut ແລະ New Jersey, Texas ທີ່ Grande Communications, Armstrong Cable ໃນ Pennsylvania ແລະພາກຕາເວັນອອກ Ohio, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບ Shentel Cable ໃນ Virginia, ພາກຕາເວັນຕົກ Virginia ແລະບາງສ່ວນຂອງພາກຕາເວັນຕົກ Maryland. ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຍັງກ່ຽວກັບ Roku ຕັ້ງຫ້ອງເທິງໃນສະຫະລັດ. ແລະການາດາ, ໄຫລຢູ່ໃນເວັບໄຊ KlowdTV.com, ແລະທີ່ມີຢູ່ໃນທຸກທີ່ສໍາຄັນທັງຫມົດໃນການາດາແລະຫຼາຍກ່ວາ 30 ບັນດາປະເທດໃນທົ່ວເອີຣົບ, ອາຟຣິກາແລະຕາເວັນອອກກາງ. |
ຕາຕະລາງການວາງແຜນການສູ້ຮົບຂອງເຄືອຂ່າຍ (ເດືອນກໍລະກົດ 20-26, 2015)
(U.S. ກໍານົດເວລາພຽງແຕ່. ສໍາລັບການກໍານົດເວລາຢ່າງເຕັມທີ່ຂອງການາດາ, ກະລຸນາໄປຢ້ຽມຢາມ tv.fightnetwork.com ຈາກພາກພື້ນຂອງທ່ານ.)
ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບການມວຍ, ສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ຈັນ, ເດືອນກໍລະກົດ 20 7:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນອັງຄານ, ເດືອນກໍລະກົດ 21 6:00 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍ Classics – reliving ການຕໍ່ສູ້ມວຍ memorable ຈາກທີ່ຜ່ານມາທັງສອງທົດສະວັດທີ່. 8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນພຸດ, ເດືອນກໍລະກົດ 22 7:00 a.m. & 10:00 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍ Classics – reliving ການຕໍ່ສູ້ມວຍ memorable ຈາກທີ່ຜ່ານມາສອງທົດສະວັດ. 7:30 p.m. ແລະ — ການຕໍ່ສູ້ໃຫມ່ພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນພະຫັດ, ເດືອນກໍລະກົດ 23 1:00 a.m. & 5:30 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍອາທິດ – ກວມເອົາທັງຫມົດຂ່າວຫລ້າສຸດໃນມືອາຊີບມວຍ, ມີການຕໍ່ສູ້ທີ່ຜ່ານມາຢ່າງເຕັມທີ່ແລະຈຸດເດັ່ນຈາກວິທະຍາສາດຫວານ. 8:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນສຸກ, ເດືອນກໍລະກົດ 24 12:30 p.m. ແລະ — KOTV ມວຍອາທິດ – ກວມເອົາທັງຫມົດຂ່າວຫລ້າສຸດໃນມືອາຊີບມວຍ, ມີການຕໍ່ສູ້ທີ່ຜ່ານມາຢ່າງເຕັມທີ່ແລະຈຸດເດັ່ນຈາກວິທະຍາສາດຫວານ. 7:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນອາທິດ, ເດືອນກໍລະກົດ 26 8:00 p.m. ແລະ – Ultimate ມວຍຄລາສສິກ: Robinson vs. Jones – Featuring “້ໍາຕານ” Ray Robinson vs. Ralph “Tiger” Jones ຈາກມະ. 19, 1955 ໃນ Chicago Stadium.
ຂໍ້ມູນ:
Twitter & Instagramfightnet
|
ກ່ຽວກັບເຄືອຂ່າຍການຕໍ່ສູ້: ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຄວາມຂອງໂລກເຄືອຂ່າຍການກິລາການຕໍ່ສູ້ premier ອຸທິດຕົນເພື່ອ 24/7 ການຄຸ້ມຄອງ, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້, fighters, ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວແລະການຕໍ່ສູ້ຊີວິດ. ຊ່ອງທາງການທີ່ມີຢູ່ໃນ U.S ໄດ້. ກ່ຽວກັບ Cablevision ຢູ່ໃນພາກສ່ວນຂອງນິວຢອກ, Connecticut ແລະ New Jersey, Texas ທີ່ Grande Communications, Armstrong Cable ໃນ Pennsylvania ແລະພາກຕາເວັນອອກ Ohio, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບ Shentel Cable ໃນ Virginia, ພາກຕາເວັນຕົກ Virginia ແລະບາງສ່ວນຂອງພາກຕາເວັນຕົກ Maryland. ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຍັງກ່ຽວກັບ Roku ຕັ້ງຫ້ອງເທິງໃນສະຫະລັດ. ແລະການາດາ, ໄຫລຢູ່ໃນເວັບໄຊ KlowdTV.com, ແລະທີ່ມີຢູ່ໃນທຸກທີ່ສໍາຄັນທັງຫມົດໃນການາດາແລະຫຼາຍກ່ວາ 30 ບັນດາປະເທດໃນທົ່ວເອີຣົບ, ອາຟຣິກາແລະຕາເວັນອອກກາງ. |
ຕໍ່ສູ້ກັບ MMA NETWORK, judo & SCHEDULE PROGRAMMING kickboxing (ເດືອນກໍລະກົດ 13-19, 2015)
(U.S. ກໍານົດເວລາພຽງແຕ່, ບໍ່ລວມເອົາສິ່ງທີ່ຢູ່ຂ້າງລຸ່ມນີ້ເປັນສີຟ້າແລະຊີ້ບອກ CANADA ເທົ່ານັ້ນ. ສໍາລັບການກໍານົດເວລາຢ່າງເຕັມທີ່ຂອງການາດາ, ກະລຸນາໄປຢ້ຽມຢາມ tv.fightnetwork.com ຈາກພາກພື້ນຂອງທ່ານ.)
ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ມວຍ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ຈັນ, ເດືອນກໍລະກົດ 13 8:00 p.m. ແລະ – Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ 13 MMA: Wolf vs.Milinkovic – Featuring Ruben Wolf vs. Sasa Milinkovic ຈາກເດືອນມິຖຸນາ 6, 2014 ໃນ Zadar ໂຄເອເຊຍ. 10:00 p.m. ແລະ – Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ 13 Kickboxing: Jurkovic vs. Tavares – Featuring Igor Jurkovic vs. Luis Tavares ຈາກເດືອນມິຖຸນາ 6, 2014 ໃນ Zadar ໂຄເອເຊຍ. ວັນອັງຄານ, ເດືອນກໍລະກົດ 14 7:00 p.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Mir vs. Duffee ຊັ່ງນໍ້າຫນັກ, Ins – ການຄຸ້ມຄອງຊີວິດຂອງຢ່າງເປັນທາງການຊັ່ງນໍ້າຫນັກ INS ສໍາລັບໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Mir vs. Duffee ໃນ San Diego, ຄາລິຟໍເນຍ. 8:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້. 8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 10:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບໃນມື້ນີ້ – podcast ວີດີໂອກັບ John Ramdeen ແລະຜູ້ສີດໍາຫມົດສະພາບແນວພັນທີ່ກ້ວາງຂອງຫົວຂໍ້ໃນໂລກ MMA, ລວມທັງຕົວຢ່າງຂອງກິດຈະກໍາທີ່ຈະເກີດຂຶ້ນແລະທັງຫມົດຂ່າວລືກ່ຽວກັບຫຼ້າສຸດແລະຂ່າວ. 11:00 p.m. ແລະ – Enfusion Live #30 Dublin: Philpott vs. Jarya – Featuring Alan Philpott vs. Mohammed Jaraya ແລະ Ilisia Bulaid vs. Simon Santana ໃນການຕໍ່ສູ້ແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມຈາກກໍລະກົດ 11, 2015 ໃນ Dublin, ໄອແລນ. ວັນພຸດ, ເດືອນກໍລະກົດ 15 3:00 a.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ Texas – ການປະຕິບັດ MMA ຈາກ Texas featuring ໄດ້ Star ລັດ Lone ຂອງຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງໃນ cage ໄດ້. 6:00 p.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Rage Cage – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບຫມູ່ຈາກປະເທດອັງກິດທີ່ອົງການຈັດຕັ້ງ Rage Cage ມີວິ Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley ແລະອື່ນໆ. 7:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ. 7:70 p.m. ແລະ – UFC ຕໍ່ສູ້ຄືນ Mir: vs. Duffee Pre ສະແດງ, – ການຄຸ້ມຄອງກ່ອນຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດຂອງຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Mir vs. Duffee ໃນ San Diego, ຄາລິຟໍເນຍ. 8:00 p.m. ແລະ – ການາດາເທົ່ານັ້ນ – UFC ຕໍ່ສູ້ຄືນ Mir: vs. Duffee Prelim – ອາການຄຸ້ມຄອງການຕໍ່ສູ້ເບື້ອງຕົ້ນຂອງໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Mir vs. Duffee ໃນ San Diego, ຄາລິຟໍເນຍ. 8:00 p.m. ແລະ – Warriors Cage FC: ຕໍ່ສູ້ກັບໃນຕອນກາງຄືນ 5 – Featuring John Phillips vs. ຄຣິດສນາແລະ Victor Cheng vs. Faycal Hussin ຈາກເດືອນເມສາ. 12, 2012 ໃນ Amman, ຈໍແດນ. 11:00 p.m. ແລະ – MMA Meltdown ກັບ Gabriel MORENCI – Gabriel MORENCI breaks ລົງເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນ MMA, ການສົນທະນາບໍ່ລົງຮອຍກັນ, ການຄາດຄະເນ, ບວກກັບບຸກຄົນທົ່ວໄປປະຈໍາອາທິດພິເສດແລະການສໍາພາດພິເສດ. 11:30 p.m. ແລະ – Takedown Wrestling – ການຄຸ້ມຄອງການຢ່າງກວ້າງຂວາງຂອງກິດຈະກໍາ wrestling ນັກສມັກເລ່ນ, ລວມທັງຂ່າວຫຼ້າສຸດ, ການຄຸ້ມຄອງຈາກກິດຈະກໍາແລະການສໍາພາດສະເພາະຫລັງຂອງ, scenes ການ. ວັນພະຫັດ, ເດືອນກໍລະກົດ 16 12:30 a.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 1:30 a.m. & 1:00 p.m. ແລະ – MMA ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Ultimate 16: ບໍ່ຫນ້າເຊື່ອ – ຄຸນສົມບັດຄະນະບໍດີ Amasinger vs. Jamaine Facey ຈາກຄະ. 23, 2010 9m ລອນດອນ. 3:30 a.m. ບໍ່ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນໆ. 6:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Alliance Championship – MMA Pro ຈາກ Florida ທີ່ມີເຊັ່ນດຽວກັນຂອງ Josh Sampo ໄດ້, Mike Kyle, John Howard, ມີ McCorkie, Luis Palomino ແລະອື່ນໆ. 7:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Rookies – kickboxers ປາຖນາຢາກຮູ້ສຶກເມື່ອຍ ladder ຂອງຜົນສໍາເລັດໃນການແຂ່ງຂັນກິລາເປັນ rookies ແຂ່ງຂັນສໍາລັບໂອກາດທີ່ຈະກາຍເປັນມືອາຊີບແລະໄດ້ຮັບປະສົບການທີ່ຈໍາເປັນເພື່ອສໍາເລັດຢູ່ໃນລະດັບທີ່ສູງກວ່າເປັນ. 8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ. 8:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 9:00 p.m. ແລະ – SuperKombat World Grand Prix III 2015 – Featuring Morasanu Catalin vs. Colin George ແລະ Andrei Stoica vs. Abdarhmane Coulibaly ຈາກເດືອນມິຖຸນາ 19, 2015 ໃນ Constanta, ໂລມາເນຍ. ວັນສຸກ, ເດືອນກໍລະກົດ 17 12:00 a.m. ແລະ – ມັນເປັນເວລາສາຍພິເສດ – ອົງການຈັດຕັ້ງ kickboxing premier ຂອງໂລກທີ່ມີ Badr Hari, Melvin Manhoef ແລະ Giorgio Petrosyan. 2:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ. 4:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ DEEP – ເນື້ອຕໍ່ສູ້ກັບຄລາສສິກຈາກການສົ່ງເສີມການຍີ່ປຸ່ນປະຫວັດສາດລຶກລວມທັງ Shinya Aoki, Hayato Sakurai ແລະ Gerard Mousasi. 5:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Jewels – ການຕໍ່ສູ້ຄລາສສິກຈາກທັງຫມົດ, ແມ່ຍິງພາສາຍີ່ປຸ່ນ MMA ລີກ, Jewels. 12:00 p.m. ແລະ – Bookie Beatdown – ສະແດງຕົວຢ່າງຂອງສາຍການພະນັນແລະເອົາໄປສໍາລັບກິດຈະກໍາທີ່ສໍາຄັນ UFC. 6:00 p.m. ແລະ — M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ– Pro MMA ຈາກເອີຣົບແລະລັດເຊຍທີ່ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງແລະດາວຕ່າງປະເທດ. 7:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 8:00 p.m. ແລະ – ໄປ 2 Toe ກັບ Michael Bisping – ການສໍາພາດນັ່ງລົງກັບດາວ miuddleweight UFC Michael Bisping. 8:30 p.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນ 12 ໂດຍສນາມຫລິ້ນກິ 12m ທີ່ມີໂຄງສ້າງອຸປະສັກສາມລະດັບ. 9:00 p.m. ແລະ — NSS 26: Subject vs. Silva – Featuring Michal Materia vs. Jay Silva ແລະ Marcin Rozalski vs. Nick Rossborough ຈາກຄະ. 22, 2014 ໃນ Warsaw, ໂປແລນ. ວັນເສົາ, ເດືອນກໍລະກົດ 18 10:30 a.m. ແລະ – UFC ຕໍ່ສູ້ຄືນ Bisping vs. Leite Pre ສະແດງ, – ທາງສ່ວນຫນ້າຂອງການຕໍ່ສູ້, ສໍາລັບໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Bisping vs. Leite ໃນ Glasgow, Scotland. 11:00 a.m. ແລະ – ການາດາເທົ່ານັ້ນ – UFC ຕໍ່ສູ້ຄືນ Bisping vs. Leite Prelim – ອາການຄຸ້ມຄອງການຕໍ່ສູ້ເບື້ອງຕົ້ນຂອງໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Bisping vs. Leite ໃນ Glasgow, Scotland. 6:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ TKO – ມີອຸລີອາ Faber vs. Ivan Menjivar ຈາກ TKO 24. 7:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ SportFight – Top MMA ມີຄຸນະພາບຈາກປາຊີຟິກ Northwest, ເຈົ້າພາບໂດຍນັກຮົບເກົ່າ UFC Matt Lindland ແລະ Chael Sonnen. 8:30 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, ຊື່ Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ. 11:00 a.m. ແລະ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນໆ 3:00 p.m. ແລະ – Takedown Wrestling – ການຄຸ້ມຄອງການຢ່າງກວ້າງຂວາງຂອງກິດຈະກໍາ wrestling ນັກສມັກເລ່ນ, ລວມທັງຂ່າວຫຼ້າສຸດ, ຫລັງຂອງ, scenes ການຂ່າວຈາກເຫດການ, ແລະສໍາພາດພິເສດ. 4:00 p.m. ແລະ – Deep: 69 ຜົນກະທົບ– Featuring Yoshiyuki Nakanisho vs. Ryita Sakurai ແລະ Mizuto Hirota vs. Masakazu Imanari ຈາກ Oct. 26, 2014 ໃນໂຕກຽວ, ຍີ່ປຸ່ນ. 8:00 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 8:30 p.m. ແລະ – ຄວາມຫມາຍ 1: Emelianenko vs. Sapp – Featuring Alexsander Emelianenko vs. Bob Sapp ໃນການສະແດງປະສົມ MMA / kickboxing ຈາກເດືອນພຶດສະພາ 24, 2014 ໃນ Moscow, ລັດເຊຍ. 10:00 p.m. ແລະ — ຄວາມຫມາຍ 1: ຈໍາແນກ Lightweight – ມີເປັນຫນຶ່ງໃນຕອນກາງຄືນ, ດຽວ, ລົບລ້າງການຈໍາແນກ lightweight ສະແດງ Dhabar Askerov, Enriko Gogokhiya, Artur Kyshenko ແລະ Yury Nessmertny ຈາກເດືອນພຶດສະພາ 24, 2014 ໃນ Moscown, ລັດເຊຍ. ວັນອາທິດ, ເດືອນກໍລະກົດ 19 12:00 a.m. ແລະ – ອົດສະຕຣາລີຕໍ່ສູ້ Championship 9 – Featuring Corey Nelson vs. Callan ອາແລະ Gustavo Falciroli vs. Kaiwhare Kara-France ຈາກເດືອນພຶດສະພາ 17, 2014 ໃນນິວ Eales ໃຕ້, Austrailia. 6:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, ຊື່ Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ. 11:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ ADCC – ການລວບລວມເນື້ອຂອງໃຫຍ່ທີ່ສຸດພ grappling ຈັດຂຶ້ນໃນວັນເຄີຍ, ມີ Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ແລະ Royler Gracie. 12:00 a.m. ແລະ – Elite Muay ໄທ: ປະເທດໄທ vs. ສິ່ງທ້າທາຍ – ທີ່ໃຫຍ່ທີ່ສຸດໄລຍະການ Muay ໄທໃນໂລກມີ fighters ຢືນເຖິງນິຍົມສາກົນກ່ຽວກັບການກິນທີ່ມີຊື່ສຽງທີມຊາດໄທ 5:00 p.m. ແລະ – ລັດອະເມລິກາປະຈໍາອາທິດ Wrestling – ເປັນເຈົ້າພາບ Scott Casber ເຮັດໃຫ້ຂ່າວປະຈໍາອາທິດແລະການວິເຄາະຈຸດສູນກາງປະມານ USA Wrestling, ອົງການຄຸ້ມຄອງກິລາແຫ່ງຊາດ, ລວມທັງການສໍາພາດ, ຄຸນນະສົມບັດ, ແລະເບິ່ງກັບຄືນໄປບ່ອນທີ່ຜ່ານມາ. 5:30 p.m. ແລະ – Judo ໂຕກຽວ Slam Grand 2014 – ຈຸດເດັ່ນຈາກການ Judo ໂຕກຽວ Slam Grand – ຈຸດເດັ່ນຈາກການ Judo ໂຕກຽວ Grand Slam ຈາກທະ. 5-7, 2-014 ໃນປະເທດຍີ່ປຸ່ນ. 11:00 p.m. ແລະ – Enfusion Live #23: Bulaid vs. Zairov – Featuring Ilias Bulaid vs. Zahid Zahid Zairov ສໍາລັບຫົວຂໍ້ຂອງໂລກ -67kg ຈາກທະ. 21, 2014 Gennep Nijmegen, ເນເທີແລນ.
ຂໍ້ມູນ:
Twitter & Instagramfightnet
|
ກ່ຽວກັບເຄືອຂ່າຍການຕໍ່ສູ້: ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຄວາມຂອງໂລກເຄືອຂ່າຍການກິລາການຕໍ່ສູ້ premier ອຸທິດຕົນເພື່ອ 24/7 ການຄຸ້ມຄອງ, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້, fighters, ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວແລະການຕໍ່ສູ້ຊີວິດ. ຊ່ອງທາງການທີ່ມີຢູ່ໃນ U.S ໄດ້. ກ່ຽວກັບ Cablevision ຢູ່ໃນພາກສ່ວນຂອງນິວຢອກ, Connecticut ແລະ New Jersey, Texas ທີ່ Grande Communications, Armstrong Cable ໃນ Pennsylvania ແລະພາກຕາເວັນອອກ Ohio, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບ Shentel Cable ໃນ Virginia, ພາກຕາເວັນຕົກ Virginia ແລະບາງສ່ວນຂອງພາກຕາເວັນຕົກ Maryland. ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຍັງກ່ຽວກັບ Roku ຕັ້ງຫ້ອງເທິງໃນສະຫະລັດ. ແລະການາດາ, ໄຫລຢູ່ໃນເວັບໄຊ KlowdTV.com, ແລະທີ່ມີຢູ່ໃນທຸກທີ່ສໍາຄັນທັງຫມົດໃນການາດາແລະຫຼາຍກ່ວາ 30 ບັນດາປະເທດໃນທົ່ວເອີຣົບ, ອາຟຣິກາແລະຕາເວັນອອກກາງ. |
ຕໍ່ສູ້ກັບຕາຕະລາງເຮັດໂຄງການເຄືອຂ່າຍມວຍ (ເດືອນກໍລະກົດ 13-19, 2015)
(U.S. ກໍານົດເວລາພຽງແຕ່. ສໍາລັບການກໍານົດເວລາຢ່າງເຕັມທີ່ຂອງການາດາ, ກະລຸນາໄປຢ້ຽມຢາມ tv.fightnetwork.com ຈາກພາກພື້ນຂອງທ່ານ.)
ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບການມວຍ, ສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ຈັນ, ເດືອນກໍລະກົດ 13 7:30 p.m. ແລະ – ການຕໍ່ສູ້ໃຫມ່ພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນອັງຄານ, ເດືອນກໍລະກົດ 14 6:00 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍ Classics – reliving ການຕໍ່ສູ້ມວຍ memorable ຈາກທີ່ຜ່ານມາທັງສອງທົດສະວັດທີ່. 8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນພຸດ, ເດືອນກໍລະກົດ 15 7:00 a.m. & 10:00 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍ Classics – reliving ການຕໍ່ສູ້ມວຍ memorable ຈາກທີ່ຜ່ານມາທັງສອງທົດສະວັດທີ່. ວັນພະຫັດ, ເດືອນກໍລະກົດ 16 1:00 a.m. & 5:30 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍອາທິດ – ກວມເອົາທັງຫມົດຂ່າວຫລ້າສຸດໃນມືອາຊີບມວຍ, ມີການຕໍ່ສູ້ທີ່ຜ່ານມາຢ່າງເຕັມທີ່ແລະຈຸດເດັ່ນຈາກວິທະຍາສາດຫວານ. 5:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນສຸກ, ເດືອນກໍລະກົດ 17 12:30 p.m. ແລະ — KOTV ມວຍອາທິດ – ກວມເອົາທັງຫມົດຂ່າວຫລ້າສຸດໃນມືອາຊີບມວຍ, ມີການຕໍ່ສູ້ທີ່ຜ່ານມາຢ່າງເຕັມທີ່ແລະຈຸດເດັ່ນຈາກວິທະຍາສາດຫວານ. 7:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນເສົາ, ເດືອນກໍລະກົດ 18 4:30 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍອາທິດ – ກວມເອົາທັງຫມົດຂ່າວຫລ້າສຸດໃນມືອາຊີບມວຍ, ມີການຕໍ່ສູ້ທີ່ຜ່ານມາຢ່າງເຕັມທີ່ແລະຈຸດເດັ່ນຈາກວິທະຍາສາດຫວານ. ວັນອາທິດ, ເດືອນກໍລະກົດ 19 1:00 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍອາທິດ – ກວມເອົາທັງຫມົດຂ່າວຫລ້າສຸດໃນມືອາຊີບມວຍ, ມີການຕໍ່ສູ້ທີ່ຜ່ານມາຢ່າງເຕັມທີ່ແລະຈຸດເດັ່ນຈາກວິທະຍາສາດຫວານ. 7:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 8:00 p.m. ແລະ – Ultimate ມວຍຄລາສສິກ: Zulueta vs. Lopes – Featuring Orlando Zulueta vs. Joey Lopes ຂ້າພະເຈົ້າຈາກເມ. 3, 1957 ໃນວໍຊິງຕັນ D.C
ຂໍ້ມູນ:
Twitter & Instagramfightnet
|
ກ່ຽວກັບເຄືອຂ່າຍການຕໍ່ສູ້: ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຄວາມຂອງໂລກເຄືອຂ່າຍການກິລາການຕໍ່ສູ້ premier ອຸທິດຕົນເພື່ອ 24/7 ການຄຸ້ມຄອງ, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້, fighters, ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວແລະການຕໍ່ສູ້ຊີວິດ. ຊ່ອງທາງການທີ່ມີຢູ່ໃນ U.S ໄດ້. ກ່ຽວກັບ Cablevision ຢູ່ໃນພາກສ່ວນຂອງນິວຢອກ, Connecticut ແລະ New Jersey, Texas ທີ່ Grande Communications, Armstrong Cable ໃນ Pennsylvania ແລະພາກຕາເວັນອອກ Ohio, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບ Shentel Cable ໃນ Virginia, ພາກຕາເວັນຕົກ Virginia ແລະບາງສ່ວນຂອງພາກຕາເວັນຕົກ Maryland. ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຍັງກ່ຽວກັບ Roku ຕັ້ງຫ້ອງເທິງໃນສະຫະລັດ. ແລະການາດາ, ໄຫລຢູ່ໃນເວັບໄຊ KlowdTV.com, ແລະທີ່ມີຢູ່ໃນທຸກທີ່ສໍາຄັນທັງຫມົດໃນການາດາແລະຫຼາຍກ່ວາ 30 ບັນດາປະເທດໃນທົ່ວເອີຣົບ, ອາຟຣິກາແລະຕາເວັນອອກກາງ.
|
ເພງຂອງ FNTSY ເຄືອຂ່າຍກິລາແລະການຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍເພື່ອເປີດຕົວໃນ Suddenlink Communications ທົ່ວສະຫະລັດ.
|
|||||||||
|
ຕໍ່ສູ້ກັບ MMA NETWORK, judo & SCHEDULE PROGRAMMING kickboxing (ເດືອນກໍລະກົດ 6-12, 2015)
(U.S. ກໍານົດເວລາພຽງແຕ່. ສໍາລັບການກໍານົດເວລາຂອງການາດາ, ກະລຸນາໄປຢ້ຽມຢາມ tv.fightnetwork.com ຈາກພາກພື້ນຂອງທ່ານ.)
ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ມວຍ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ຈັນ, ເດືອນກໍລະກົດ 6 6:30 p.m. ແລະ – Samsun Judo Grand Prix 2015 ສະຫຼຸບ – ຈຸດເດັ່ນຈາກ Judo ຊໍາ Grand Prix ຈາກ ທະເລ. 27-29 ໃນ Turkey. 7:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້. 7:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 8:00 p.m. ແລະ – Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ 12 MMA: Staring vs. Simone – Featuring Dion Staring vs. Tomaz Simon ຈາກເມ. 24, 2014 ແລະ Ljubljana, Slovenia. 10:00 p.m. ແລະ – Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ 12 Kickboxing: Daley vs. Fabjan – Featuring Paul Daley vs. Miran Fabjan ຈາກເມ. 24, 2014 ແລະ Ljubljana, Slovenia. ວັນອັງຄານ, ເດືອນກໍລະກົດ 7 1:30 a.m. ແລະ – XPTV – ການຄຸ້ມຄອງຂອງພາກພື້ນ U.S ການສົ່ງເສີມແລະນັກສມັກເລ່ນ MMA. 5:00 & 5:30 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Championship Xtreme – Florida ເປັນມືອາຊີບ MMA ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງອາເມລິກາ, ດາວສາກົນແລະນັກຮົບເກົ່າ UFC. 8:30 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້. 8:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 10:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບໃນມື້ນີ້ – podcast ວີດີໂອກັບ John Ramdeen ແລະຜູ້ສີດໍາຫມົດສະພາບແນວພັນທີ່ກ້ວາງຂອງຫົວຂໍ້ໃນໂລກ MMA, ລວມທັງຕົວຢ່າງຂອງກິດຈະກໍາທີ່ຈະເກີດຂຶ້ນແລະທັງຫມົດຂ່າວລືກ່ຽວກັບຫຼ້າສຸດແລະຂ່າວ. 11:00 p.m. ແລະ – M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ 59: Kharitonov vs. Garner – Featuring Sergei Kharitonov vs. Kenny Garner ຈາກກໍລະກົດ 3, 2015 ໃນ Astana, ຄາຊັກສະຖານ. ວັນພຸດ, ເດືອນກໍລະກົດ 8 3:00 a.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ Texas – ການປະຕິບັດ MMA ຈາກ Texas featuring ໄດ້ Star ລັດ Lone ຂອງຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງໃນ cage ໄດ້. 6:00 p.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Rage Cage – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບຫມູ່ຈາກປະເທດອັງກິດທີ່ອົງການຈັດຕັ້ງ Rage Cage ມີວິ Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley ແລະອື່ນໆ. 7:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ. 7:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 8:00 p.m. ແລະ – Warriors Cage FC: ຕໍ່ສູ້ກັບໃນຕອນກາງຄືນ 4 -Featuring Andreas Kraniotakes vs. Mike ເຮສໍາລັບການ Warriors Cage ຮູບແບບຫົວຂໍ້ heavyweight ມີ. 16, 2012 ໃນ Dubai, U.A.E. 11:00 p.m. ແລະ – MMA Meltdown ກັບ Gabriel MORENCI – Gabriel MORENCI breaks ລົງເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນ MMA, ການສົນທະນາບໍ່ລົງຮອຍກັນ, ການຄາດຄະເນ, ບວກກັບບຸກຄົນທົ່ວໄປປະຈໍາອາທິດພິເສດແລະການສໍາພາດພິເສດ. 11:30 p.m. ແລະ – Takedown Wrestling – ການຄຸ້ມຄອງການຢ່າງກວ້າງຂວາງຂອງກິດຈະກໍາ wrestling ນັກສມັກເລ່ນ, ລວມທັງຂ່າວຫຼ້າສຸດ, ການຄຸ້ມຄອງຈາກກິດຈະກໍາແລະການສໍາພາດສະເພາະຫລັງຂອງ, scenes ການ. ວັນພະຫັດ, ເດືອນກໍລະກົດ 9 1:30 a.m. & 1:30 p.m. ແລະ – MMA ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Ultimate 15: Showdown – Featuring Ben Smith vs. Amokrane Sabet ແລະ John Maguire vs, Henrique Santana ຈາກ Sept. 18, 2010 ໃນລອນດອນ. 3:30 a.m. ບໍ່ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນໆ. 6:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Alliance Championship – MMA Pro ຈາກ Florida ທີ່ມີເຊັ່ນດຽວກັນຂອງ Josh Sampo ໄດ້, Mike Kyle, John Howard, ມີ McCorkie, Luis Palomino ແລະອື່ນໆ. 7:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Rookies – kickboxers ປາຖນາຢາກຮູ້ສຶກເມື່ອຍ ladder ຂອງຜົນສໍາເລັດໃນການແຂ່ງຂັນກິລາເປັນ rookies ແຂ່ງຂັນສໍາລັບໂອກາດທີ່ຈະກາຍເປັນມືອາຊີບແລະໄດ້ຮັບປະສົບການທີ່ຈໍາເປັນເພື່ອສໍາເລັດຢູ່ໃນລະດັບທີ່ສູງກວ່າເປັນ. 8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ. 8:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 9:00 p.m. ແລະ – SuperKombat Heroes ໃຫມ່ Bucharest 2015 – Featuring vs Claudiu Badoi. Asoltani ແລະ Adrian ທຽບ Zsolt BENEDEK. Bogdan Nastase ຈາກເດືອນພຶດສະພາ 23, 2015 ໃນ Bucharest, ໂລມາເນຍ. ວັນສຸກ, ເດືອນກໍລະກົດ 10 12:00 a.m. ແລະ – ມັນເປັນເວລາສາຍພິເສດ – ອົງການຈັດຕັ້ງ kickboxing premier ຂອງໂລກທີ່ມີ Badr Hari, Melvin Manhoef ແລະ Giorgio Petrosyan. 2:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ. 4:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ DEEP – ເນື້ອຕໍ່ສູ້ກັບຄລາສສິກຈາກການສົ່ງເສີມການຍີ່ປຸ່ນປະຫວັດສາດລຶກລວມທັງ Shinya Aoki, Hayato Sakurai ແລະ Gerard Mousasi. 5:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Jewels – ການຕໍ່ສູ້ຄລາສສິກຈາກທັງຫມົດ, ແມ່ຍິງພາສາຍີ່ປຸ່ນ MMA ລີກ, Jewels. 12:00 p.m. ແລະ – Bookie Beatdown – ສະແດງຕົວຢ່າງຂອງສາຍການພະນັນແລະເອົາໄປສໍາລັບກິດຈະກໍາທີ່ສໍາຄັນ UFC. 6:00 p.m. ແລະ — M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ– Pro MMA ຈາກເອີຣົບແລະລັດເຊຍທີ່ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງແລະດາວຕ່າງປະເທດ. 7:00 p.m. ແລະ – ການາດາເທົ່ານັ້ນ – UFC 189: Mendes, McGregor ຊັ່ງນໍ້າຫນັກຂອງ Ins – ການຄຸ້ມຄອງຊີວິດຂອງຢ່າງເປັນທາງການຊັ່ງນໍ້າຫນັກ ins ສໍາລັບການ UFC: 189 ຊາດ Mendes- Conor McGregor ໃນ Las Vegas. 8:00 p.m. ແລະ – ໄປ 2 Toe ກັບ Rory Macdonald – ນັ່ງລົງການສໍາພາດມີຂຶ້ນດາວ welterweight ການາດາ UFC Rory Macdonald. 8:30 p.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນ 12 ໂດຍສນາມຫລິ້ນກິ 12m ທີ່ມີໂຄງສ້າງອຸປະສັກສາມລະດັບ. 9:00 p.m. ແລະ — NSS 25: Khalidov vs. Sakurai – Featuring Mamde Khalidov vs. Ryuta Sakurai ແລະ Aslambek Saidov vs. Daniel Acacio ຈາກ Dec7, 2013 ໃນ Wroclaw, ໂປແລນ. ວັນເສົາ, ເດືອນກໍລະກົດ 11 5:00 a.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ. 5:30 a.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 6:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ TKO – ມີອຸລີອາ Faber vs. Ivan Menjivar ຈາກ TKO 24. 7:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Gladiator – ມີອຸລີອາ Faber vs. Charles Bennett ຈາກ Challenge Gladiator 46. 8:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ SportFight – Top MMA ມີຄຸນະພາບຈາກປາຊີຟິກ Northwest, ເຈົ້າພາບໂດຍນັກຮົບເກົ່າ UFC Matt Lindland ແລະ Chael Sonnen. 9:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, ຊື່ Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ. 4:30 p.m. ແລະ – LIVE Enfusion #30 Dublin: Philpott vs. ບັນເທີງ – kickboxing ສົ່ງເສີມສົດຈາກ Dublin, ໄອແລນ, ມີ Alan Philpott vs. Mohammed Jaraya ແລະ Ilias Bulaid vs. Simon Santana ໃນການຕໍ່ສູ້ແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມ. 7:00 p.m. ແລະ –UFC 189: Mendes, McGregor Pre ສະແດງໃຫ້ເຫັນ – ການຄຸ້ມຄອງທາງສ່ວນຫນ້າຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດສໍາລັບການ UFC: 189 ຊາດ Mendes vs. Conor McGregor ໃນ Las Vegas. 8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ. 8:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 11:00 p.m. ແລະ — Ring of Combat 50 – Featuring George Sheppard vs, Jeff Lentz, Phillipe Nover vs. ແລະ CION, Arce ກໍລະກົດ vs. Thomas Vasquez ແລະທຽບຄຣິ Piriz, Leo Muniz ຈາກມະ. 23, 2015 ຢູ່ໃນນະຄອນ Atlantic, NJ. ວັນອາທິດ, ເດືອນກໍລະກົດ 12 1:00 a.m. ແລະ – UFC 189: -Mendes- McGregor Pre ສະແດງໃຫ້ເຫັນ – ການຄຸ້ມຄອງການຕອບຕໍ່ສູ້ຊີວິດ, ຈຸດເດັ່ນແລະກອງປະຊຸມຂ່າວຢ່າງເປັນທາງການສໍາລັບການ UFC: 189 ຊາດ Mendes- Conor McGregor ໃນ Las Vegas. 6:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, ຊື່ Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ. 11:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ ADCC – ການລວບລວມເນື້ອຂອງໃຫຍ່ທີ່ສຸດພ grappling ຈັດຂຶ້ນໃນວັນເຄີຍ, ມີ Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ແລະ Royler Gracie. 12:00 a.m. ແລະ – Elite Muay ໄທ: ປະເທດໄທ vs. ສິ່ງທ້າທາຍ – ທີ່ໃຫຍ່ທີ່ສຸດໄລຍະການ Muay ໄທໃນໂລກມີ fighters ຢືນເຖິງນິຍົມສາກົນກ່ຽວກັບການກິນທີ່ມີຊື່ສຽງທີມຊາດໄທ 11:00 p.m. ແລະ – Enfusion Live #22: Souwer ທຽບ, Sheikholeslami – Featuring Andy Souwer vs, Ardalan Sheikholeslami Mohammed Jaraya vs. Mark Vogel Andrew Tate vs. Orhan Karlioglu ແລະນ້ໍາ Baumert vs. valdet Galshi ຈາກຄະ. 4, 2014 ໃນເຢຍລະມັນ. ຂໍ້ມູນ:
Twitter & Instagramfightnet
|
ກ່ຽວກັບເຄືອຂ່າຍການຕໍ່ສູ້: ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຄວາມຂອງໂລກເຄືອຂ່າຍການກິລາການຕໍ່ສູ້ premier ອຸທິດຕົນເພື່ອ 24/7 ການຄຸ້ມຄອງ, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້, fighters, ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວແລະການຕໍ່ສູ້ຊີວິດ. ຊ່ອງທາງການທີ່ມີຢູ່ໃນ U.S ໄດ້. ກ່ຽວກັບ Cablevision ຢູ່ໃນພາກສ່ວນຂອງນິວຢອກ, Connecticut ແລະ New Jersey, Texas ທີ່ Grande Communications, Armstrong Cable ໃນ Pennsylvania ແລະພາກຕາເວັນອອກ Ohio, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບ Shentel Cable ໃນ Virginia, ພາກຕາເວັນຕົກ Virginia ແລະບາງສ່ວນຂອງພາກຕາເວັນຕົກ Maryland. ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຍັງກ່ຽວກັບ Roku ຕັ້ງຫ້ອງເທິງໃນສະຫະລັດ. ແລະການາດາ, ໄຫລຢູ່ໃນເວັບໄຊ KlowdTV.com, ແລະທີ່ມີຢູ່ໃນທຸກທີ່ສໍາຄັນທັງຫມົດໃນການາດາແລະຫຼາຍກ່ວາ 30 ບັນດາປະເທດໃນທົ່ວເອີຣົບ, ອາຟຣິກາແລະຕາເວັນອອກກາງ. |
ຕາຕະລາງການວາງແຜນການສູ້ຮົບຂອງເຄືອຂ່າຍ (ເດືອນກໍລະກົດ 6-12, 2015)
(U.S. ກໍານົດເວລາພຽງແຕ່. ສໍາລັບການກໍານົດເວລາຢ່າງເຕັມທີ່ຂອງການາດາ, ກະລຸນາໄປຢ້ຽມຢາມ tv.fightnetwork.com ຈາກພາກພື້ນຂອງທ່ານ.)
ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບການມວຍ, ສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ຈັນ, ເດືອນກໍລະກົດ 6 7:30 p.m. ແລະ – ການຕໍ່ສູ້ໃຫມ່ພິເສດໃນປັດຈຸບັນ– ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນອັງຄານ, ເດືອນກໍລະກົດ 7 6:00 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍ Classics – reliving ການຕໍ່ສູ້ມວຍ memorable ຈາກທີ່ຜ່ານມາທັງສອງທົດສະວັດທີ່. 8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນພຸດ, ເດືອນກໍລະກົດ 8 7:00 a.m. & 10:00 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍ Classics – reliving ການຕໍ່ສູ້ມວຍ memorable ຈາກທີ່ຜ່ານມາທັງສອງທົດສະວັດທີ່. 7:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນພະຫັດ, ເດືອນກໍລະກົດ 9 1:00 a.m. & 5:30 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍອາທິດ – ກວມເອົາທັງຫມົດຂ່າວຫລ້າສຸດໃນມືອາຊີບມວຍ, ມີການຕໍ່ສູ້ທີ່ຜ່ານມາຢ່າງເຕັມທີ່ແລະຈຸດເດັ່ນຈາກວິທະຍາສາດຫວານ. 8:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. ວັນສຸກ, ເດືອນກໍລະກົດ 10 12:30 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍອາທິດ – ກວມເອົາທັງຫມົດຂ່າວຫລ້າສຸດໃນມືອາຊີບມວຍ, ມີການຕໍ່ສູ້ທີ່ຜ່ານມາຢ່າງເຕັມທີ່ແລະຈຸດເດັ່ນຈາກວິທະຍາສາດຫວານ. ວັນເສົາ, ເດືອນກໍລະກົດ 11 12:30 a.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ ພິເສດ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ. 6:30 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍອາທິດ – ກວມເອົາທັງຫມົດຂ່າວຫລ້າສຸດໃນມືອາຊີບມວຍ, ມີການຕໍ່ສູ້ທີ່ຜ່ານມາຢ່າງເຕັມທີ່ແລະຈຸດເດັ່ນຈາກວິທະຍາສາດຫວານ. ວັນອາທິດ, ເດືອນກໍລະກົດ 12 2:30 p.m. ແລະ – KOTV ມວຍອາທິດ – ກວມເອົາທັງຫມົດຂ່າວຫລ້າສຸດໃນມືອາຊີບມວຍ, ມີການຕໍ່ສູ້ທີ່ຜ່ານມາຢ່າງເຕັມທີ່ແລະຈຸດເດັ່ນຈາກວິທະຍາສາດຫວານ. 8:00 p.m. ແລະ – Ultimate ມວຍຄລາສສິກ: Giardello vs. Sandy – Featuring Joey Giardello vs. Randy ຊາຍຈາກ Feb. 6. 1957 ໃນ Chicago.
ຂໍ້ມູນ:
Twitter & Instagramfightnet
|
ກ່ຽວກັບເຄືອຂ່າຍການຕໍ່ສູ້: ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຄວາມຂອງໂລກເຄືອຂ່າຍການກິລາການຕໍ່ສູ້ premier ອຸທິດຕົນເພື່ອ 24/7 ການຄຸ້ມຄອງ, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້, fighters, ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວແລະການຕໍ່ສູ້ຊີວິດ. ຊ່ອງທາງການທີ່ມີຢູ່ໃນ U.S ໄດ້. ກ່ຽວກັບ Cablevision ຢູ່ໃນພາກສ່ວນຂອງນິວຢອກ, Connecticut ແລະ New Jersey, Texas ທີ່ Grande Communications, Armstrong Cable ໃນ Pennsylvania ແລະພາກຕາເວັນອອກ Ohio, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບ Shentel Cable ໃນ Virginia, ພາກຕາເວັນຕົກ Virginia ແລະບາງສ່ວນຂອງພາກຕາເວັນຕົກ Maryland. ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍແມ່ນຍັງກ່ຽວກັບ Roku ຕັ້ງຫ້ອງເທິງໃນສະຫະລັດ. ແລະການາດາ, ໄຫລຢູ່ໃນເວັບໄຊ KlowdTV.com, ແລະທີ່ມີຢູ່ໃນທຸກທີ່ສໍາຄັນທັງຫມົດໃນການາດາແລະຫຼາຍກ່ວາ 30 ບັນດາປະເທດໃນທົ່ວເອີຣົບ, ອາຟຣິກາແລະຕາເວັນອອກກາງ.
|
M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ 59: ຮົບຂອງ Nomads 5 ຜົນການຄົ້ນຫາ: Kharitonov ຢຸດ Garner ໃນຮອບທີ່ 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
|