საკვანძო არქივი: ბრძოლა ქსელი
გაფართოების SALITA აქციები გაძლიერებას პროფილი FIGHT NETWORK
|
||
|
FIGHT NETWORK MMA, JUDO & Kickboxing პროგრამირების გრაფიკი (Aug. 10-16, 2015)
(ვაშინგტონის ფორუმსაც. მხოლოდ გრაფიკი. სრული კანადის გრაფიკი, გთხოვთ ეწვევა tv.fightnetwork.com თქვენი რეგიონიდან.)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute ამბები და ანალიზი შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, კრივი, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ქვემოთ მოვძებნოთ მაჩვენებლები ამ კვირაში პროგრამირების:
ორშაბათი, Aug. 10
6:30 საათამდე. და – ძიუდოს Baku Grand Slam 2014 მაჩვენებლები – მაჩვენებლები ძიუდოს Baku Grand Slam საწყისი მაისი. 9-11, 2014 აზერბაიჯანში.
7:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – ბრძოლა ქსელის John Ramadeen და რობინ შავი invice სპეციალური სტუმარი ავარია შაბათ MMA ქმედება.
7:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
სამშაბათი, Aug. 11
1:30 საათიდან. და – XPTV – გაშუქება რეგიონალურ ვაშინგტონის ფორუმსაც. პროფესიული და სამოყვარულო MMA მოვლენები.
6:00 საათიდან. და – უნდა 2 Toe კრის Weidman – სიღრმისეული პირისპირ ინტერვიუს UFC middleweight ჩემპიონი Chris Weidman.
6:30 საათიდან. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m arenda სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები.
4:00 საათამდე. & 10 საათამდე. და — – 5 რაუნდი დღეს – ვიდეო პოდკასტი ჯონ Ramdeen და რობინ შავი ჩაშლის მრავალფეროვანი თემები MMA მსოფლიოში, მათ შორის წმიდა დაგეგმილი ღონისძიებები და ყველა უახლესი ჭორები და სათაურები.
5:00 & 5:30 და – Xtreme Fighting Championship – Florida დაფუძნებული პრო MMA რომელშიც ამერიკული პერსპექტივები, საერთაშორისო ვარსკვლავს და UFC ვეტერანებს.
8:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – ბრძოლა ქსელის John Ramadeen და რობინ შავი invice სპეციალური სტუმარი ავარია შაბათ MMA ქმედება.
8:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
9:00 საათამდე. და — ბრძოლა Spirit MMA სეზონი 4 – Compilation საერთაშორისო იბრძვის საწყისი SFL, ლეგენდა, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და სხვა.
11:00 საათამდე. და – SuperKombat: მსოფლიო გრან III 2015 – რომელშიც Morasanu vs Catalin. Colin გიორგი და ანდრეი Stoica vs. Abdarhmane Coulibaly
ივნისიდან 19, 2015 კონსტანტა, რუმინეთი.
ოთხშაბათი, Aug. 12
1:00 საათიდან. და — ღრმა: DREAM Impact 2014: Kitaoka წინააღმდეგ. იოშიდა – რომელშიც Satoru kitaoka vs. Yoshiyuki Yoshida from Dec. 31, 2014 in Saitama, იაპონია.
4:00 საათიდან. და – Texas Fight Night – MMA აქცია Texas, რომელშიც Lone Star სახელმწიფო ყველაზე პერსპექტივები გალიაში.
6:00 საათამდე. და – საუკეთესო Cage Rage – რომელშიც კლასიკური ბრძოლების დიდი ბრიტანეთის დაფუძნებული Cage Rage ორგანიზაცია, Anderson Silva, ანტონიო სილვას, Victor Belfort, Paul Daley და სხვები.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და მხატვრული.
7:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:00 საათამდე. და – CWF: ბრძოლა Night 7 – რომელშიც Pavel Kusch vs. Chris სფეროები middleweight სათაური და კანადის ჩანაწერები Holst vs. ლეონარდო სანტოს for მსუბუქი სათაური Sept. 1, 2012 ამანში, Jordan.
11:00 საათამდე. და – MMA Meltdown გაბრიელის Morency – Gabriel Morency თანხიდან მოვლენებს MMA, განხილვის შანსები, პროგნოზები, პლუს სპეციალური ყოველკვირეული სტუმარი და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
11:30 საათამდე. და – Takedown Wrestling – ინტენსიური გაშუქება სამოყვარულო ჭიდაობა მოვლენები, მათ შორის ახალი ამბები, უკან სცენები დაფარვის ღონისძიებები და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
ხუთშაბათი, Aug. 13
1:30 საათიდან. & 1:00 საათამდე. და – Ultimate Challenge MMA 20: Fists of Fire – რომელშიც ჯონ Maguire vs. Jamaine Facey მაისიდან 14, 2011 მაისიდან 14, 2011 ლონდონში.
6:00 საათამდე. და – ჩემპიონატში ბრძოლა ალიანსი – Pro MMA ფლორიდის რომელშიც მოსწონს Josh Sampo, Mike Kyle, ჯონ ჰოვარდ, არიან McCorkie, Luis Palomino და სხვები.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა Rookies – მიისწრაფვის kickboxers ასვლა ასვლა წარმატების სპორტის rookies კონკურენციას შანსი გახდეს პროფესიონალი და მიიღონ გამოცდილება საჭირო წარმატების უფრო მაღალ დონეზე.
8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
9:00 საათამდე. და – M-1 Challenge 31 – რომელშიც Jeff მონსონი vs. Alexey oleinik, ალექსანდრე Yakoview vs, შამილ Zavurov, Tashid Magomedeov vs. Yasubey Enimoto და ალექსანდრე Emelinaenko vs. Tadas Rimkevicius from Mar. 16, 2012 in St. Petersburg, რუსეთი.
პარასკევი, Aug. 15
12:00 საათიდან. და – ეს Showtime სპეციალური – მსოფლიოს პრემიერი კიკბოქსინგში ორგანიზაცია რომელშიც Badr Hari, Melvin Manhoef და Giorgio პეტროსიანი.
6:00 საათამდე. და – M-1 Challenge – Pro MMA ევროპიდან რომელშიც ყველაზე მზარდი პერსპექტივები და საერთაშორისო ვარსკვლავს.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:00 საათამდე. და – უნდა 2 Toe ფილ დევისი – სიღრმისეული პირისპირ ინტერვიუს UFC მსუბუქი მძიმეწონოსანმა ვარსკვლავი ფილ დევისი.
8:30 საათამდე. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები.
9:00 საათამდე. და – NSS 30: Genesis – რომელშიც ბორის Mankowski vs. მიხეილ Tsarev და Aslambek Saidov vs. Rafal Moks from Feb. 21, 2015 პოზნანი, პოლონეთი.
შაბათი, Aug. 15
6:00 საათიდან. და – საუკეთესო TKO – რომელშიც Mark Hominick vs. Samuel Guillet from TKO 27, პლუს Krzyasztof Soszynski და ჯონათან Goulet აქცია.
7:00 საათიდან. და – საუკეთესო Gladiator გამოწვევა – რომელშიც Jake Shields vs. რობერტ Ferguson from Gladiator გამოწვევა 7.
8:00 საათიდან. და – საუკეთესო SportFight – მაღალი ხარისხის MMA საწყისი Pacific Northwest. უმასპინძლა UFC ვეტერანებს მეთიუ Lindland და Chael Sonnen.
9:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
12:00 საათამდე. და – ღრმა: DREAM Impact 2014– რომელშიც Yuki vs Motoya. Matt Manzanares from Dec. 31, 2014 in Saitama, იაპონია.
9:00 საათამდე. და – მეფეთა მეფე: მსოფლიო გრან Vilnius 2015 – რომელშიც ერთი ღამის, ერთ აღმოფხვრის მსუბუქი მძიმეწონოსანმა ტურნირი Mar. 15, 2015 ვილნიუსში, ლიტვის.
11:00 საათამდე. და – წნევის მოიპოვა – შეიყვანეთ სამყაროში სპორტული მედიცინისა და შესრულების გაღრმავების ნარკოტიკების. პატიოსანი შევხედოთ მსოფლიოს სპორტის, ფული და ზეწოლის გაიმარჯვებს.
კვირა, Aug. 16
12:00 საათიდან. და – ბრძოლა Spirit MMA სეზონი 4 – Compilation საერთაშორისო იბრძვის საწყისი SFL, ლეგენდა, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და სხვა.
1:00 საათიდან. და – ბეჭედი Combat 48 – რომელშიც Brendan Barrett vs, Justin Woods და კრის Wade vs, Frankie Perez მაისიდან 16, 2014 საწყისი Atlantic City, NJ.
6:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
11:00 საათიდან. და – საუკეთესო ADCC – რომელშიც კრებულები დიდი grappling მატჩი ოდესმე გაიმართა, რომელშიც Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza და Royler Gracie.
12:00 საათამდე. და – Elite Muay Thai: ტაილანდი vs. Challenger – ყველაზე დიდი Muay Thai სერია მსოფლიოში რომელშიც პრემია საერთაშორისო stand-up მებრძოლების აღება ცნობილი Thai ეროვნული ნაკრები
5:00 საათამდე- USA Wrestling Weekly – უმასპინძლებს Scott Casber აძლევს ყოველკვირეული სიახლეები და ანალიზი centering გარშემო USA Wrestling, სპორტის ეროვნული მარეგულირებელი ორგანო,, მათ შორის ინტერვიუები, მახასიათებლები, და ვიხსენებთ გასული.
5:30 საათამდე. და – ძიუდოს გრან-პრის Zagreb 2015 მაჩვენებლები – მაჩვენებლები ძიუდოს Zagreb Grand Prix მაისიდან 1-3, 2015 ხორვატია.
11:00 საათამდე. და – Enfusion Live #27: Souwer vs. რისკების – რომელშიც ენდი Souwer vs. Jonay Risco და მუჰამედ Boubkari vs. Moises baute რომ -95kg ტიტული Apr. 18, 2015 in Tenerife, ესპანეთი.
ინფორმაცია:
Twitter & Instagramfightnet
|
ბრძოლაზე NETWORK: ბრძოლა ქსელი მსოფლიოს პრემიერი საბრძოლო სპორტული ქსელის მიძღვნილ 24/7 დაფარვის, მათ შორის იბრძვის, მებრძოლები, ბრძოლა ამბები და ბრძოლა ცხოვრების წესი. არხი ხელმისაწვდომია ვაშინგტონის ფორუმსაც. on Cablevision ნაწილების New York, Connecticut და New Jersey, ტეხასის დაფუძნებული Grande კომუნიკაციები, Armstrong საკაბელო პენსილვანიის და აღმოსავლეთ Ohio, ისევე როგორც Shentel საკაბელო ვირჯინიის, დასავლეთ ვირჯინიის და ნაწილი დასავლეთ Maryland, და Suddenlink კომუნიკაციები Texas, Oklahoma, Arkansas, Louisiana და ჩრდილოეთ კაროლინაში.. ბრძოლა Network ასევე Roku გადამყვანების, აშშ. და კანადაში, ტრანსლირება ნახვა KlowdTV.com, და ხელმისაწვდომია ყველა ძირითადი მატარებლები კანადაში და მეტი 30 ქვეყნის მთელს ევროპაში, აფრიკის და ახლო აღმოსავლეთში. |
FIGHT NETWORK კრივი პროგრამირების გრაფიკი (Aug. 10-16, 2015)
(ვაშინგტონის ფორუმსაც. მხოლოდ გრაფიკი. სრული კანადის გრაფიკი, გთხოვთ ეწვევა tv.fightnetwork.com თქვენი რეგიონიდან.)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute სიახლეები და ანალიზი კრივი, შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ქვემოთ მოვძებნოთ მაჩვენებლები ამ კვირაში პროგრამირების:
ორშაბათი, Aug. 10
7:30 საათამდე. და – ბრძოლა New ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
9:00 საათამდე. და – Ronald Cruz vs. Allen Conyers – რომელშიც Ronald Cruz vs. Allen Conyers from Feb. 25, 2012 ატლანტიკური ქალაქი, NJ.
სამშაბათი, Aug. 11
6:00 საათამდე. და – KotV Boxing Classics – Reliving დასამახსოვრებელი კრივი იბრძვის ბოლო ორი ათწლეულის განმავლობაში.
8:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა დამატებითი – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
ოთხშაბათი, Aug. 12
7:00 საათიდან. & 10:00 საათამდე. და – KotV Boxing Classics – Reliving დასამახსოვრებელი კრივი იბრძვის წარსულში ორი ათეული წლის განმავლობაში.
7:30 საათამდე. და — ბრძოლა New ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
ხუთშაბათი, Aug. 13
1 საათიდან. და, 2:30 საათამდე. და & 5:30 საათამდე. და – KotV Boxing Weekly – მოიცავს ყველა უახლესი ამბები პროფესიონალურ კრივში, რომელშიც სრული ბოლო იბრძვის და მიმოხილვებს საწყისი sweet მეცნიერება.
8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა დამატებითი – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
პარასკევი, Aug. 14
12:30 საათამდე. და — KotV Boxing Weekly – მოიცავს ყველა უახლესი ამბები პროფესიონალურ კრივში, რომელშიც სრული ბოლო იბრძვის და მიმოხილვებს საწყისი sweet მეცნიერება.
7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა დამატებითი – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
შაბათი, Aug. 15
4:00 საათიდან. და & 11:30 საათამდე. და — KotV Boxing Weekly – მოიცავს ყველა უახლესი ამბები პროფესიონალურ კრივში, რომელშიც სრული ბოლო იბრძვის და მიმოხილვებს საწყისი sweet მეცნიერება.
11:00 საათამდე. და – ზეწოლის გაიმარჯვებს – შეიყვანეთ სამყაროში სპორტული მედიცინისა და შესრულების გაღრმავების ნარკოტიკების. პატიოსანი შევხედოთ მსოფლიოს სპორტის, ფული და ზეწოლის გაიმარჯვებს.
კვირა, Aug. 16
7:00 საათამდე. და — KotV Boxing Classics– Reliving დასამახსოვრებელი კრივი იბრძვის ბოლო ორი ათწლეულის განმავლობაში.
8:00 საათამდე. და – Ultimate Classic Boxing: Ortega vs. Fernandez II – რომელშიც Gasper Ortega vs. ფლორენტინო Fernandez II from Oct. 30, 1959 at Madison Square Garden ნიუ იორკში.
ინფორმაცია:
Twitter & Instagramfightnet
|
ბრძოლაზე NETWORK: ბრძოლა ქსელი მსოფლიოს პრემიერი საბრძოლო სპორტული ქსელის მიძღვნილ 24/7 დაფარვის, მათ შორის იბრძვის, მებრძოლები, ბრძოლა ამბები და ბრძოლა ცხოვრების წესი. არხი ხელმისაწვდომია ვაშინგტონის ფორუმსაც. on Cablevision ნაწილების New York, Connecticut და New Jersey, ტეხასის დაფუძნებული Grande კომუნიკაციები, Armstrong საკაბელო პენსილვანიის და აღმოსავლეთ Ohio, ისევე როგორც Shentel საკაბელო ვირჯინიის, დასავლეთ ვირჯინიის და ნაწილი დასავლეთ Maryland, და Suddenlink კომუნიკაციები Texas, Oklahoma, Arkansas, Louisiana და ჩრდილოეთ კაროლინაში.. ბრძოლა Network ასევე Roku გადამყვანების, აშშ. და კანადაში, ტრანსლირება ნახვა KlowdTV.com, და ხელმისაწვდომია ყველა ძირითადი მატარებლები კანადაში და მეტი 30 ქვეყნის მთელს ევროპაში, აფრიკის და ახლო აღმოსავლეთში. |
ბრძოლა Network წარმოგიდგენთ Live UFC Fight Night Nashville Pre-შოუ & Prelims
|
||||||||||
|
M-1 Challenge 60: ბრძოლა Orel, ოფიციალური შედეგები
Silver გადაწყვეტილებას Nemkov
|
ფოტო გალერეა ქვემოთ
OREL, რუსეთი (აგვისტო 5, 2015) – ყოფილი M-1 Challenge მსუბუქი ჩემპიონი ვიქტორ Nemkovმდგომარეობაში თავად განმეორებითი თამაში ერთად მებრძოლი, რომელმაც მიიღო თავის სათაური ქამარი გასულ წელს, Stephan PUETZ, გამარჯვების სამი რაუნდი გადაწყვეტილება დღეს ის M-1 Challenge 60: ბრძოლა Orel მთავარი მოვლენის წინააღმდეგ ყავისფერი “Mean Machine” Silver at Grimm Arena in Orel, რუსეთი.
Nemkov (22-5-0, 4 KO / TKO, 10 SUB), საბრძოლო რუსეთიდან, იყო 2011 მსოფლიო საბრძოლო სამბოში ჩემპიონი. მან დაკარგა თავისი პირველი M-1 Challenge მსუბუქი Heavyweight სათაური ბრძოლა 2011 მესამე ტურში წარდგენის (Gogoplata კისრის crank)) to Vinny Magalhaes at M-1 Challenge 25. Nemkov rebounded in 2013 at M-1 Challenge 43, დაამარცხა ვასილი Baboch გზით მეორე ტურში წარდგენის (arm lock) ვაკანტურ M-1 Challenge მსუბუქი Heavyweight ჩემპიონატი.
მისი პირველი ტიტულის დაცვა (მარტი 14, 2014), Nemkov დაკარგული ხუთი რაუნდი split გადაწყვეტილება PUETZ ძირითადი დაარღვიოს. მას შემდეგ, რაც კარგავს PUETZ, Nemkov იბრძოდნენ მხოლოდ ერთხელ შესვლის დღეს ბრძოლის გამო მთელი რიგი დაზიანებები რომელიც მას ჩამოშორდა წარსული 1 ½ წლის.
Silver (23-6-1, 12 KO / TKO, 7 SUB), საბრძოლო out of Croatia, გააკეთა მისი ნათელი მძიმეწონოსანმა დებიუტი წინააღმდეგ Nemkov რომელმაც დაეცა ერთი წონით, მას შემდეგ, რაც საარჩევნო კამპანიის მკაცრად როგორც მძიმეწონოსანმა დროს მისი პროფესიული კარიერა.
ამ თანამშრომლობის ფუნქცია, რუსული მსუბუქი მძიმეწონოსანმა Maxim გააცნო (5-2-0, 4 KO / TKO, 1 SUB) ჩაკეტილი უკანა შიშველი choke პოლონეთის Marcin Zontek (14-9-0, 6 KO / TKO, 5 SUB) პირველი ტურის გამარჯვება წარდგინებით.
ასევე ბრძოლის ძირითადი ბარათის, რუსეთის featherweight Zalimbek ომაროვი (5-1-1, 1 KO / TKO, 2 SUB) მოიგო სამი რაუნდი გადაწყვეტილება ბრაზილიის Marcelo Costa (11-3-1, 3 KO / TKO, 5 SUB), რუსეთის bantamweight ევგენი Lazukov (8-2-0, 2 KO / TKO, 1 SUB) მოიგო, როდესაც კუთხეში Algerian Elias Boudegzdame (9-4-0, 1 KO / TKO, 8 SUB) შეწყვიტა bout შუაში მეორე ტურში, დაAlexey “დავალება” Makhno (10-3-0, 4 KO / TKO, 1 SUB) გაიმარჯვა უმრავლესობით სამი რაუნდი გადაწყვეტილებაZulfikar უსმანოვი (7-5-1, 1 KO / TKO, 4 SUB) ბრძოლა შორის წყვილი Russian lightweights.
ყველა ბრძოლა იბრძვის წინასწარი განყოფილებიდან დასრულდა გახსნის რაუნდი. რუსეთის welterweight Denis Genyuk(7-4-0) დაამარცხა Croatian Josip “რაც იმას ნიშნავს,” Artuković (11-5-0), Georgian მსუბუქი Raul tutarauli (5-2-0) შეწყვიტა Italian Mircea ვალერიუ (4-2-0) და აზერბაიჯანის middleweight Telekh Nadzhaafadze (4-1-0) სცემეს რუსული Ivan Zakabunya (1-1-0), ყველა პირველი რაუნდი knockouts მეშვეობით punches.
ასევე ბრძოლის წინასწარი განყოფილებიდან, ესპანური მსუბუქი Javier Fuentas (7-2-0) გამოიყენება უკანა შიშველი choke, რათა აიძულოს რუსეთის ალექსანდრე Sankov (2-2-0) შევიდა წარდგენის, ხოლო რუსეთის bantamweightალექსანდრე Kolesnikმხრის ხელში იძულებული Americana მხრის გამართავს იძულებული Ukrainian დიმიტრი Shvetc(2-2-0) დაკრავენ out.
სრული შედეგები ქვემოთ:
MAIN CARD (ყველა გამარჯვებული ჩამოთვლილი პირველი)
LIGHT Heavyweights ვიქტორ Nemkov (22-5-0), რუსეთი WDEC3 Maro ვერცხლისფერი (23-6-1), ხორვატია
Maxim გააცნო (5-2-0), რუსეთი WSUB1 (უკანა Naked Choke – 3:07) Marcin Zontek (14-9-0), პოლონეთი
Lightweights Zulfikar უსმანოვი (8-4-1), რუსეთი WDEC3 Alexey Makhno (9-4-0), რუსეთი
FEATHERWEIGHTS Zalimbek ომაროვი (5-1-1), რუსეთი WDEC3 Marcelo Costa (11-3-1), ბრაზილია
BANTAMWEIGHTS ევგენი Lazukov (8-2-0), რუსეთი WKO / TKO2 (Corner შეჩერება – 3:19) Elias Boudegzdame (9-4-0), Algeria
წინასწარი CARD
MIDDLEWEIGHTS Telekh Nadzhafadze (4-1-0), აზერბაიჯანის WKO / TKO1 (Punches – 2:28) Ivan Zakabunya (1-1-0), რუსეთი
WELTERWEIGHTS Denis Genyuk (7-4-0), რუსეთი WKO1 (Punches – 1:01) ჯოზეფ Artukovic (11-5-0), ხორვატია
Lightweights Raul tutarauli (5-2-0), საქართველო WKO / TKO1 (Punches – 3:18) Mircea ვალერიუ (4-2-0), იტალია
Javier Fuentas (7-2-0), ესპანეთი Wsub1 (უკანა Naked Choke – 2:06) ალექსანდრე Sankov (2-2-0), რუსეთი
BANTAMWEIGHTS ალექსანდრე Kolesnik (2-0-0), რუსეთი WDUB1 (Shoulder – 2:04) დიმიტრი Shvetc (2-2-0), უკრაინა
მომავალი ღონისძიებები: შვიდი. 5,, 2015 – M-1 Challenge 61 პეკინში, China
ინფორმაცია
Twitter & Instagram: VFinkelchtein @ M1Global
Facebook:
www.facebook.com/pages/M-1-
|
||||||||||||||||||||||||||||
ჩვენს შესახებ M-1 GLOBAL: დაარსდა 1997, M-1 Global დამკვიდრდა შერეული საბრძოლო ხელოვნების (MMA) როგორც პრემიერმა პირის გამოვლენა და გაუმჯობესება მსოფლიოს მომდევნო თაობის Superstar მებრძოლი. მისი ოფისი St Petersburg, რუსეთი, M-1 მარკის დადგა ზე მეტი 160 მოვლენები მსოფლიო, მათ შორის M-1 Selection, M-1 Challenge, M-1 Global და M-1 Global HWGP მოვლენები, გარდა იმისა, რომ ერთობლივად ხელშეწყობის Strikeforce მოვლენები და M-1 Global აშშ-ის. ქსელი, Showtime. Captivating ცოცხალი, ტელევიზია და ინტერნეტი აუდიტორიას თავისი უმაღლესი წარმოების ღირებულებების და შეგვხვდებიან, M-1 Global მოვლენების გამორჩეულ ზოგიერთი სპორტის ყველაზე სახელები, მათ შორის ლეგენდარული მძიმეწონოსანმა ფიოდორ, Andrei Arlovski, Gegard Mousasi, Alistair Overeem, Keith Jardine, Ben Rothwell, Melvin Manhoef, სერგეი Kharitonov, Aleksander Emelianenko, რომან Zentsov, Yushin ოკამი, Mike Pyle, Denis Kang, Martin Kampmann, Amar Suloev, Chalid გაწეული და Stephan Struve. 2015 ჰპირდება იყოს ერთი სენსაციური წლის მსოფლიო დონის კონკურსის სრული კალენდრის გამოწვევის მოვლენები გაამწვავა ნიჭი მდიდარი contention სისტემა რეიტინგში M-1 Global ჩემპიონთა შორის დიდი მებრძოლები სპორტი.
ჩვენს შესახებ M-1GLOBAL.TV: სარგებლობენ MMA ზომები არის მაღალი განმარტება ჩამოიყვანს თქვენ მიერ M-1Global.tv, სთავაზობს მხოლოდ საუკეთესო ბრძოლები ეხლა M-1 Global და სხვა MMA ორგანიზაციები. M-1Global.tv დიდი პლატფორმა შემუშავებულია სპეციალურად მოუყრის ყველაზე ამომწურავი ბრძოლა video მონაცემთა. ის ასევე უზრუნველყოფს მარტივი და ინტუიტიური ინტერფეისით, ეხმარება ყველას უნდა დაიწყოს გამოყენებით პლატფორმა დრო არ ხოლო თავიდან ნებისმიერი სპოილერები. გარდა ამისა თვალს ბოლო იბრძვის მოთხოვნის ნებისმიერ დროს მოსახერხებელი მომხმარებელს, მაყურებელს შეუძლია ისარგებლოს სამოქმედო LIVE, ყველა ხელმისაწვდომი M-1Global.tv მომხმარებლებს მეშვეობით დაბალი priced თვეზე ციფრული გამოწერა. თქვენი მსოფლიოში აქცია. ნებისმიერ დროს! |
ბრძოლა Network წარმოგიდგენთ M-1 Challenge 60 LIVE ხვალ, აგვისტო 5 at 1:30 საათამდე. და
|
||||||||||
|
FIGHT NETWORK MMA, JUDO & Kickboxing პროგრამირების გრაფიკი (ივლისი 20-26, 2015)
(ვაშინგტონის ფორუმსაც. მხოლოდ გრაფიკი. სრული კანადის გრაფიკი, გთხოვთ ეწვევა tv.fightnetwork.com თქვენი რეგიონიდან.)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute ამბები და ანალიზი შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, კრივი, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ქვემოთ მოვძებნოთ მაჩვენებლები ამ კვირაში პროგრამირების:
ორშაბათი, Aug. 3 6:30 საათამდე. და – Samsun ძიუდოს გრან-პრის 2014 მაჩვენებლები – მაჩვენებლები ძიუდოს სამსუნის გრან-პრის Sea. 28-30, 2014 თურქეთში. 7:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – ბრძოლა ქსელის John Ramadeen და რობინ შავი invice სპეციალური სტუმარი ავარია შაბათ MMA ქმედება. 7:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. სამშაბათი, Aug. 4 1:30 საათიდან. და – XPTV – გაშუქება რეგიონალურ ვაშინგტონის ფორუმსაც. პროფესიული და სამოყვარულო MMA მოვლენები. 6:00 საათიდან. და – უნდა 2 Toe ერთად Jake Shields – სიღრმისეული პირისპირ ინტერვიუს ყოფილი Strikeforce და EliteXC ჩემპიონი Jake Shields. 7:30 – საათიდან. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 4:00 საათამდე. & 10 საათამდე. და — – 5 რაუნდი დღეს – ვიდეო პოდკასტი ჯონ Ramdeen და რობინ შავი ჩაშლის მრავალფეროვანი თემები MMA მსოფლიოში, მათ შორის წმიდა დაგეგმილი ღონისძიებები და ყველა უახლესი ჭორები და სათაურები. 5:00 & 5:30 და – Xtreme Fighting Championship – Florida დაფუძნებული პრო MMA რომელშიც ამერიკული პერსპექტივები, საერთაშორისო ვარსკვლავს და UFC ვეტერანებს. 8:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – ბრძოლა ქსელის John Ramadeen და რობინ შავი invice სპეციალური სტუმარი ავარია შაბათ MMA ქმედება. 8:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 9:00 საათამდე. და — ბრძოლა Spirit MMA სეზონი 4 – Compilation საერთაშორისო იბრძვის საწყისი SFL, ლეგენდა, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და სხვა. ოთხშაბათი, Aug. 5 1:00 საათიდან. და — ღრმა: DREAM Impact 2014: Motoya vs. Manzanares – რომელშიც Yuki vs Motoya. Matt Manzanares from Dec. 31, 2014 in Saitama, იაპონია. 4:00 საათიდან. და – Texas Fight Night – MMA აქცია Texas, რომელშიც Lone Star სახელმწიფო ყველაზე პერსპექტივები გალიაში. 1:30 საათამდე. და – M-1 Challenge 60 – LIVE MMA from Orel, რუსეთი, მარო ვერცხლისფერი vs featyring. ვიქტორ Nemkov და Marcin Zontek vs. Maxim გააცნო. 6:00 საათამდე. და – საუკეთესო Cage Rage – რომელშიც კლასიკური ბრძოლების დიდი ბრიტანეთის დაფუძნებული Cage Rage ორგანიზაცია, Anderson Silva, ანტონიო სილვას, Victor Belfort, Paul Daley და სხვები. 7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და მხატვრული. 7:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 8:00 საათამდე. და – Cage Warriors Fighting ჩემპიონატი 48 – რომელშიც ჯონ Phillips vs. Chris ფურცლები და აარონი Wilkinsin vs. Leigh Cohoon ივლისიდან n21m, 2012 ლონდონში. 11:00 საათამდე. და – MMA Meltdown გაბრიელის Morency – Gabriel Morency თანხიდან მოვლენებს MMA, განხილვის შანსები, პროგნოზები, პლუს სპეციალური ყოველკვირეული სტუმარი და ექსკლუზიური ინტერვიუები. 11:30 საათამდე. და – Takedown Wrestling – ინტენსიური გაშუქება სამოყვარულო ჭიდაობა მოვლენები, მათ შორის ახალი ამბები, უკან სცენები დაფარვის ღონისძიებები და ექსკლუზიური ინტერვიუები. ხუთშაბათი, Aug. 6 1:30 საათიდან. & 1:00 საათამდე. და – Ultimate Challenge MMA 19: Lights Out – რომელშიც Oli Thompson vs. ბენ სმიტი საწყისი Mar. 26, 2011 ლონდონში. 6:00 საათამდე. და – ჩემპიონატში ბრძოლა ალიანსი – Pro MMA ფლორიდის რომელშიც მოსწონს Josh Sampo, Mike Kyle, ჯონ ჰოვარდ, არიან McCorkie, Luis Palomino და სხვები. 7:00 საათამდე. და – ბრძოლა Rookies – მიისწრაფვის kickboxers ასვლა ასვლა წარმატების სპორტის rookies კონკურენციას შანსი გახდეს პროფესიონალი და მიიღონ გამოცდილება საჭირო წარმატების უფრო მაღალ დონეზე. 8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 9:00 საათამდე. და – M-1 Challenge 60 – რომელშიც Marco Perakd vs. ვიქტორ Nemkov და Marcin Zontek vs. Maxim გააცნო Aug. 5, 2015 in Orel, რუსეთი. პარასკევი, Aug. 7 12:00 საათიდან. და – ეს Showtime სპეციალური – მსოფლიოს პრემიერი კიკბოქსინგში ორგანიზაცია რომელშიც Badr Hari, Melvin Manhoef და Giorgio პეტროსიანი. 5:00 საათამდე. და – UFC Fight Night: Teixeira vs. Saint Preux წონა-ებზე – LIVE გაშუქება ოფიციალური წონა-ებზე UFC Fight Night: Texeira vs. Saint Preux -დან Nashville, Tenn. 6:00 საათამდე. და – M-1 Challenge – Pro MMA ევროპიდან რომელშიც ყველაზე მზარდი პერსპექტივები და საერთაშორისო ვარსკვლავს. 7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 8:00 საათამდე. და – უნდა 2 Toe კრის Weidman – სიღრმისეული პირისპირ ინტერვიუს UFC middleweight ჩემპიონი Chjris Weidman. 8:30 საათამდე. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები. 9:00 საათამდე. და – NSS 29: Khalidov vs. Cooper – რომელშიც vs მამედ Khalidov. Brett Cooper და მარიუს Pudzianowskio vs. Pawel Mastila from Dec. 6, 2014 კრაკოვში, პოლონეთი. შაბათი, Aug. 8 6:00 საათიდან. და – საუკეთესო TKO – რომელშიც დავით Loiseau წინააღმდეგ, Joe Doerksen from UCC 7, პლუს Chris Clements და სემ მსუქანი აქცია. 7:00 საათიდან. და – საუკეთესო Gladiator გამოწვევა – რომელშიც Jake Shields vs. რობერტ Ferguson from Gladiator გამოწვევა 7. 8:00 საათიდან. და – საუკეთესო SportFight – მაღალი ხარისხის MMA საწყისი Pacific Northwest. უმასპინძლა UFC ვეტერანებს მეთიუ Lindland და Chael Sonnen. 9:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები. 4:00 საათამდე. და – ღრმა: DREAM Impact 2014– რომელშიც Yuki vs Motoya. Matt Manzanares from Dec. 31, 2014 in Saitama, იაპონია. 7:00 საათამდე. და – UFC Fight Night: Texeira vs. Saint Preux Pre-შოუ – LIVE წინასაარჩევნო ბრძოლის გაშუქება და ანალიზი UFC Fight Night: Texeira vs. Saint Preux -დან Nashville, Tenn. 8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 9:00 საათამდე. და – მეფეთა მეფე: მსოფლიო გრან მოლდოვაში 2015 – რომელშიც ერთი ღამის, ერთ აღმოფხვრის middleweight ტურნირი ქონია Valdermar Kulda, Alexandru Daniel, იგორ Lyapin და Malchaz Curry. კვირა, Aug. 9 12:00 საათიდან. და – ბრძოლა Spirit MMA სეზონი 4 – Compilation საერთაშორისო იბრძვის საწყისი SFL, ლეგენდა, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და სხვა. 6:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები. 11:00 საათიდან. და – საუკეთესო ADCC – რომელშიც კრებულები დიდი grappling მატჩი ოდესმე გაიმართა, რომელშიც Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza და Royler Gracie. 12:00 საათამდე. და – Elite Muay Thai: ტაილანდი vs. Challenger – ყველაზე დიდი Muay Thai სერია მსოფლიოში რომელშიც პრემია საერთაშორისო stand-up მებრძოლების აღება ცნობილი Thai ეროვნული ნაკრები 5:00 საათამდე. & 10:30 საათამდე. და – USA Wrestling Weekly – უმასპინძლებს Scott Casber აძლევს ყოველკვირეული სიახლეები და ანალიზი centering გარშემო USA Wrestling, სპორტის ეროვნული მარეგულირებელი ორგანო,, მათ შორის ინტერვიუები, მახასიათებლები, და ვიხსენებთ გასული. 5:30 საათამდე. და – Samsun ძიუდოს გრან-პრის 2015 მაჩვენებლები – მიმოხილვებს საწყისი ძიუდოს Samsun გრან-პრის Mar. 27-29, 2015 თურქეთში. 11:00 საათამდე. და – Enfusion Live #26: Narain vs. Diekmann – LIVE პროფესიული კიკბოქსინგის საწყისი Hauge, Holland, რომელშიც Reda Narain vs. Tommy Diekmann რომ -60kg მსოფლიოს ტიტული ინფორმაცია:
Twitter & Instagramfightnet
|
ბრძოლაზე NETWORK: ბრძოლა ქსელი მსოფლიოს პრემიერი საბრძოლო სპორტული ქსელის მიძღვნილ 24/7 დაფარვის, მათ შორის იბრძვის, მებრძოლები, ბრძოლა ამბები და ბრძოლა ცხოვრების წესი. არხი ხელმისაწვდომია ვაშინგტონის ფორუმსაც. on Cablevision ნაწილების New York, Connecticut და New Jersey, ტეხასის დაფუძნებული Grande კომუნიკაციები, Armstrong საკაბელო პენსილვანიის და აღმოსავლეთ Ohio, ისევე როგორც Shentel საკაბელო ვირჯინიის, დასავლეთ ვირჯინიის და ნაწილი დასავლეთ Maryland, და Suddenlink კომუნიკაციები Texas, Oklahoma, Arkansas, Louisiana და ჩრდილოეთ კაროლინაში.. ბრძოლა Network ასევე Roku გადამყვანების, აშშ. და კანადაში, ტრანსლირება ნახვა KlowdTV.com, და ხელმისაწვდომია ყველა ძირითადი მატარებლები კანადაში და მეტი 30 ქვეყნის მთელს ევროპაში, აფრიკის და ახლო აღმოსავლეთში. |
FIGHT NETWORK კრივი პროგრამირების გრაფიკი (Aug. 3-9, 2015)
(ვაშინგტონის ფორუმსაც. მხოლოდ გრაფიკი. სრული კანადის გრაფიკი, გთხოვთ ეწვევა tv.fightnetwork.com თქვენი რეგიონიდან.)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute სიახლეები და ანალიზი კრივი, შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ქვემოთ მოვძებნოთ მაჩვენებლები ამ კვირაში პროგრამირების:
ორშაბათი, Aug. 3 7:30 საათამდე. და – ბრძოლა New ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 9:00 საათამდე. და – Tony Grano vs. Brian Minto – რომელშიც Tony Grano vs. Brian Minto იან. 28, 2012 საწყისი Verona, NY. სამშაბათი, Aug. 4 6:00 საათამდე. და – KotV Boxing Classics – Reliving დასამახსოვრებელი კრივი იბრძვის ბოლო ორი ათწლეულის განმავლობაში. 8:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა დამატებითი – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. ოთხშაბათი, Aug. 5 7:00 საათიდან. & 10:00 საათამდე. და – KotV Boxing Classics – Reliving დასამახსოვრებელი კრივი იბრძვის წარსულში ორი ათეული წლის განმავლობაში. 7:30 საათამდე. და — ბრძოლა New ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. ხუთშაბათი, Aug. 6 1 საათიდან. და, 2:30 საათამდე. და & 5:30 საათამდე. და – KotV Boxing Weekly – მოიცავს ყველა უახლესი ამბები პროფესიონალურ კრივში, რომელშიც სრული ბოლო იბრძვის და მიმოხილვებს საწყისი sweet მეცნიერება. 8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა დამატებითი – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. პარასკევი, Aug. 7 12:30 საათამდე. და — KotV Boxing Weekly – მოიცავს ყველა უახლესი ამბები პროფესიონალურ კრივში, რომელშიც სრული ბოლო იბრძვის და მიმოხილვებს საწყისი sweet მეცნიერება. 7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა დამატებითი – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. შაბათი, Aug. 8 4:00 საათიდან. და & 11:30 საათამდე. და — KotV Boxing Weekly – მოიცავს ყველა უახლესი ამბები პროფესიონალურ კრივში, რომელშიც სრული ბოლო იბრძვის და მიმოხილვებს საწყისი sweet მეცნიერება. კვირა, Aug. 9 3:30 საათამდე. და — KotV Boxing Weekly – მოიცავს ყველა უახლესი ამბები პროფესიონალურ კრივში, რომელშიც სრული ბოლო იბრძვის და მიმოხილვებს საწყისი sweet მეცნიერება. 7:00 საათამდე. და — KotV Boxing Classics– Reliving დასამახსოვრებელი კრივი იბრძვის ბოლო ორი ათწლეულის განმავლობაში. 8:00 საათამდე. და – Ultimate Classic Boxing: Tiger vs. Hank – რომელშიც Dick Tiger vs. Henry Hank from Mar. 31, 1962 საწყისი Madison Square Garden ნიუ იორკში.
ინფორმაცია:
Twitter & Instagramfightnet
|
ბრძოლაზე NETWORK: ბრძოლა ქსელი მსოფლიოს პრემიერი საბრძოლო სპორტული ქსელის მიძღვნილ 24/7 დაფარვის, მათ შორის იბრძვის, მებრძოლები, ბრძოლა ამბები და ბრძოლა ცხოვრების წესი. არხი ხელმისაწვდომია ვაშინგტონის ფორუმსაც. on Cablevision ნაწილების New York, Connecticut და New Jersey, ტეხასის დაფუძნებული Grande კომუნიკაციები, Armstrong საკაბელო პენსილვანიის და აღმოსავლეთ Ohio, ისევე როგორც Shentel საკაბელო ვირჯინიის, დასავლეთ ვირჯინიის და ნაწილი დასავლეთ Maryland, და Suddenlink კომუნიკაციები Texas, Oklahoma, Arkansas, Louisiana და ჩრდილოეთ კაროლინაში.. ბრძოლა Network ასევე Roku გადამყვანების, აშშ. და კანადაში, ტრანსლირება ნახვა KlowdTV.com, და ხელმისაწვდომია ყველა ძირითადი მატარებლები კანადაში და მეტი 30 ქვეყნის მთელს ევროპაში, აფრიკის და ახლო აღმოსავლეთში. |
FIGHT NETWORK BOXING პროგრამირების გრაფიკი (July 27-Aug. 2, 2015)
|
||||||||||||
|