ຈັນ, Aug. 17
6:30 p.m. ແລະ – Havana Judo Grand Prix 2014 ສະຫຼຸບ – ຈຸດເດັ່ນຈາກການ Judo Havana Grand Prix ຈາກ Jun 3, 6-8, 2014 ຢູ່ໃນກູບາ.
7:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍຂອງ John Ramadeen ແລະຜູ້ດໍາເຊື້ອເຊີນໃຫ້ບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະລະອຽດທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້.
7:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
ວັນອັງຄານ, Aug. 18
1:30 a.m. ແລະ – XPTV – ການຄຸ້ມຄອງຂອງພາກພື້ນ U.S. ກິດຈະກໍາຂອງ MMA ມືອາຊີບແລະນັກສມັກເລ່ນ.
6:00 a.m. ແລະ – ໄປ 2 Toe ກັບ Phil Davis – ຄວາມເລິກໃນການສໍາພາດນັ່ງລົງກັບ UFC ດາວ heavyweight ແສງສະຫວ່າງ Phil Davis.
6:30 a.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນ 12m ໂດຍ arenda 12m ທີ່ມີໂຄງສ້າງອຸປະສັກສາມລະດັບ.
4:00 p.m. & 10 p.m. ແລະ — – 5 ຮອບໃນມື້ນີ້ – podcast ວີດີໂອກັບ John Ramdeen ແລະຜູ້ສີດໍາຫມົດສະພາບແນວພັນທີ່ກ້ວາງຂອງຫົວຂໍ້ໃນໂລກ MMA, ລວມທັງຕົວຢ່າງຂອງກິດຈະກໍາທີ່ຈະເກີດຂຶ້ນແລະທັງຫມົດຂ່າວລືກ່ຽວກັບຫຼ້າສຸດແລະຂ່າວ.
5:00 & 5:30 ແລະ – ສູ້ກັນ Championship Xtreme – Florida ທີ່ສົ່ງເສີມ MMA ມີຄວາມສົດໃສດ້ານອາເມຣິກາເທິງ, ດາວສາກົນແລະນັກຮົບເກົ່າ UFC.
8:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ຕໍ່ສູ້ກັບເຄືອຂ່າຍຂອງ John Ramadeen ແລະຜູ້ດໍາ invice ບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະລະອຽດທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້.
8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
9:00 p.m. ແລະ — ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນໆ.
11:00 p.m. ແລະ – Hard ເຄາະສູ້ກັນ 41 – Featuring Rodney Wallace vs. Tyuta Sakurai ແລະ Keita Nakamura vs. Yoshiyuki Katahira ຈາກ Feb. 28, 2015 ໃນໂຕກຽວ, ຍີ່ປຸ່ນ.
ວັນພຸດ, Aug. 19
4:00 a.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ Texas – ການປະຕິບັດ MMA ຈາກ Texas featuring ໄດ້ Star ລັດ Lone ຂອງຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງໃນ cage ໄດ້.
8:00 a.m. ແລະ – Hard ເຄາະສູ້ກັນ 41– Featuring Rodney Wallace vs. Misha Cirkunov ຈາກ Jan. 30, 2015 ໃນ Calgary, ການາດາ.
6:00 p.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Rage Cage – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບຫມູ່ຈາກປະເທດອັງກິດທີ່ອົງການຈັດຕັ້ງ Rage Cage ມີວິ Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Paul Daley ແລະອື່ນໆ.
7:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
7:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
8:00 p.m. ແລະ – Warriors Cage ສູ້ກັນ Championship 49 – Featuring Bruno Carvalho vs. Cathal Oedred ແລະ Rosi ເຊກ vs. Sheila Gaff ຈາກຄະ. 27, 2012 ໃນ Cardiff, Wales.
11:00 p.m. ແລະ – MMA Meltdown ກັບ Gabriel MORENCI – Gabriel MORENCI breaks ລົງເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນ MMA, ການສົນທະນາບໍ່ລົງຮອຍກັນ, ການຄາດຄະເນ, ບວກກັບບຸກຄົນທົ່ວໄປປະຈໍາອາທິດພິເສດແລະການສໍາພາດພິເສດ.
11:30 p.m. ແລະ – Takedown Wrestling – ການຄຸ້ມຄອງການຢ່າງກວ້າງຂວາງຂອງກິດຈະກໍາ wrestling ນັກສມັກເລ່ນ, ລວມທັງຂ່າວຫຼ້າສຸດ, ການຄຸ້ມຄອງຈາກກິດຈະກໍາແລະການສໍາພາດສະເພາະຫລັງຂອງ, scenes ການ.
ວັນພະຫັດ, Aug. 20
1:30 a.m. & 1:00 p.m. ແລະ – MMA ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Ultimate 21: ຢືນໃນພື້ນທີ່ຂອງທ່ານ – Featuring Oli Thompson vs. Mark ອາມິຖຸນາ 25, 2011 ໃນລອນດອນ.
6:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Alliance Championship – MMA Pro ຈາກ Florida ທີ່ມີເຊັ່ນດຽວກັນຂອງ Josh Sampo ໄດ້, Mike Kyle, John Howard, ມີ McCorkie, Luis Palomino ແລະອື່ນໆ.
7:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Rookies – kickboxers ປາຖນາຢາກຮູ້ສຶກເມື່ອຍ ladder ຂອງຜົນສໍາເລັດໃນການແຂ່ງຂັນກິລາເປັນ rookies ແຂ່ງຂັນສໍາລັບໂອກາດທີ່ຈະກາຍເປັນມືອາຊີບແລະໄດ້ຮັບປະສົບການທີ່ຈໍາເປັນເພື່ອສໍາເລັດຢູ່ໃນລະດັບທີ່ສູງກວ່າເປັນ.
8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
8:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
9:00 p.m. ແລະ – M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ 32 – Featuring Kenny Garner vs. Magomed malikov, ໂອ Miranda vs. Artur Guseimov ແລະທຽບ Maxim Grishin. Joachim Christensen ຈາກເດືອນພຶດສະພາ 16, 2012 ໃນ Moscow.
ວັນສຸກ, Aug. 21
12:00 a.m. ແລະ – ມັນເປັນເວລາສາຍພິເສດ – ອົງການຈັດຕັ້ງ kickboxing premier ຂອງໂລກທີ່ມີ Badr Hari, Melvin Manhoef ແລະ Giorgio Petrosyan.
6:00 ໂມງແລງ. ແລະ – M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ – Pro MMA ຈາກເອີຣົບທີ່ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງທີ່ເພີ່ມຂຶ້ນແລະສາກົນຮູບດາວ.
7:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
7:30 p.m. ແລະ — ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
8:00 p.m. ແລະ – ໄປ 2 Toe ກັບຊໍາ Stoud – ໃນຄວາມເລິກນັ່ງລົງ
ການສໍາພາດກັບການາດາ UFC contender ້ໍາຫນັກເບົາ Phil Davis.
8:30 p.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນ 12 ໂດຍສນາມຫລິ້ນກິ 12m ທີ່ມີໂຄງສ້າງອຸປະສັກສາມລະດັບ.
9:00 p.m. ແລະ – NSS 31: Subject vs. Drwal – Featuring Michal Materia vs. Tomasz Drwal, Mariusz Pudzianowski vs. ມ້ວນ Gracie ແລະ Goran Reljic vs. Attila Vegh ຈາກເດືອນພຶດສະພາ 23, 2015 ໃນ Gdansk, ໂປແລນ.
10:00 p.m. ແລະ — ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: ຮອນ vs. Oliveira Prelim (ການາດາເທົ່ານັ້ນ) – ການຕໍ່ສູ້ເບື້ອງຕົ້ນສົດຈາກ Saskatoon, ການາດາ, ມີ Sam Stout vs. Frankie Perez ແລະ Yves Jabouin vs. Felipe Arantes.
ວັນເສົາ, Aug. 22
1:00 a.m. ແລະ – Instinct MMA 4: vs ຫຍ້າ. Grandmont – Featuring Brandon Thatch vs. Martin Grandmont ແລະ Thierry Quenneville vs. ລູກາ Caudillo ຈາກເດືອນມິຖຸນາ 29, 2012 ໃນ Montreal.
6:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ TKO – Featuring Ivan Menjivar vs. Jeff Curran ຈາກຍູ 10 ແລະ Damacio ຫນ້າ vs. Thierry Quenneville ຈາກ TKO 25.
7:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Gladiator – Featuring Jake ໄສ້ vs. Robert Ferguson ຈາກ Challenge Gladiator 7.
8:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ SportFight – Top MMA ມີຄຸນະພາບຈາກປາຊີຟິກ Northwest. Hosted by UFC ນັກຮົບເກົ່າ Matt Lindland ແລະ Chael Sonnen.
9:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, ຊື່ Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ.
3:00 p.m. ແລະ – DEEP: 72 – Featuring Yuki Okano vs. Yuki vs Motoya. Jong Heon ແຈ້ຈາກເດືອນພຶດສະພາ 16, 2015 ໃນໂຕກຽວ.
6:00 p.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: ຮອນ vs. Oliveira ຊັ່ງນໍ້າຫນັກ, Ins – ການຄຸ້ມຄອງຊີວິດຂອງຢ່າງເປັນທາງການຊັ່ງນໍ້າຫນັກ, INS ສໍາລັບໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Halloway vs. Oliveira ຈາກ Saskatoon, Saskatchewan.
9:00 p.m. ແລະ – ເປັນຂອງຄົນ: Grand Prix ໂລກ Riga 20915 – ມີເປັນຫນຶ່ງໃນຕອນກາງຄືນ, ດຽວ, ລົບລ້າງການຈໍາແນກ heavyweight ແສງສະຫວ່າງເດືອນພຶດສະພາ 22, 2015 ໃນ Riga, ລັດເວຍ.
11:00 p.m. ແລະ – ພາຍໃນ Evolucao ໄທ – ການເບິ່ງພາຍໃນ demise ຂອງ Brazilian Chute Academy ແລະການສ້າງຕັ້ງຂອງ Evolucao ໄທໃນການາດາ.
ວັນອາທິດ, Aug. 23
12:00 a.m. ແລະ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນໆ.
1:00 a.m. ແລະ – Ring of Combat 49 – Featuring Andre Harrison vs. Jeff Lentz ແລະ Julio Arce vs. Jake Grigson ຈາກ Sept. 19, 2014 ຢູ່ໃນນະຄອນ Atlantic, NJ.
6:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, ຊື່ Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ.
11:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ ADCC – ການລວບລວມເນື້ອຂອງໃຫຍ່ທີ່ສຸດພ grappling ຈັດຂຶ້ນໃນວັນເຄີຍ, ມີ Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ແລະ Royler Gracie.
12:00 p.m. ແລະ – Elite Muay ໄທ: ປະເທດໄທ vs. ສິ່ງທ້າທາຍ – ທີ່ໃຫຍ່ທີ່ສຸດໄລຍະການ Muay ໄທໃນໂລກມີ fighters ຢືນເຖິງນິຍົມສາກົນກ່ຽວກັບການກິນທີ່ມີຊື່ສຽງທີມຊາດໄທ.
5:00 p.m. – ລັດອະເມລິກາປະຈໍາອາທິດ Wrestling – ເປັນເຈົ້າພາບ Scott Casber ເຮັດໃຫ້ຂ່າວປະຈໍາອາທິດແລະການວິເຄາະຈຸດສູນກາງປະມານ USA Wrestling, ອົງການຄຸ້ມຄອງກິລາແຫ່ງຊາດ, ລວມທັງການສໍາພາດ, ຄຸນນະສົມບັດ, ແລະເບິ່ງກັບຄືນໄປບ່ອນທີ່ຜ່ານມາ.
5:30 p.m. ແລະ – Judo Baku Slam Grand 2015 ສະຫຼຸບ – ຈຸດເດັ່ນຈາກການ Judo Baku Grand Slam ຈາກເດືອນພຶດສະພາ 8-10, 2015 ໃນອາເຊີໄບຈັນ.
6:00 p.m. ແລະ — ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: ຮອນ vs. Oliveira Pre ສະແດງ, – ການຄຸ້ມຄອງກ່ອນຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະການວິເຄາະສໍາລັບໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ UFC: Halloway vs. Oliveira ຈາກ Saskatoon, Saskatchewan.
6:00 p.m. ແລະ – RFA 29: ອາເມລິກາ vs. Brazil (ການາດາເທົ່ານັ້ນ) – ການປະຕິບັດ MMA ສົດຈາກ Sioux ນ້ໍາຕົກ, South Dakota, ທີມງານມີ coached ໂດຍ Robbie Lawler ແລະ Lyoto Machida, ມີ Ricky Musgrave vs. Raoni Barcelos ໃນກໍລະນີທີ່ຕົ້ນຕໍສໍາລັບຫົວຂໍ້ເບົາ RFA.
11:00 p.m. ແລະ – Enfusion Live #28: Cingel vs. Boustati ການ – Featuring Miko Cingel vs. Ibrahim Boustati ສໍາລັບຫົວຂໍ້ຂອງໂລກ -85kg ຈາກ Zilina, ສະໂລວາເກຍ.