M baru- Juara kelas welter cabaran Mural Abdulaev dinobatkan oleh
Presiden M-1 Global Vadim Finkelchtein |
Ingushetia, Rusia (Jun 7, 2015) – Malam tadi di M-1 Cabaran 58: Pertempuran di Pergunungan 4,Mural “Hunter” Abdulaev memenangi keputusan 5 pusingan sebulat suara atas Marcelo Brito untuk merebut gelaran kelas welter M-1 Challenge yang kosong, luar di Ingushetia, Rusia.
Abdulaev (13-10, 6 KO / TKO, 2 SUB), berjuang daripada Rusia, tetap tidak terkalahkan dalam pertandingan M-1 Global dengan kemenangan ketiga. Brito (13-6-0, 2 KO / TKO, 5 SUB), yang menggantikan rakannya dari Brazil yang cedera Igor Fernandes, membuat debut M-1 Globalnya.
Dalam tindakan kad utama, Bahasa Rusia melalui kelas bulu Azerbaijan Tanian Nizami (10-2-0, 4 KO / TKO, 5 SUB) dikalahkan Antun “Killer” Racic (17-6-0, 0 KO / TKO, 13 SUB), Croatia, melalui penyerahan pusingan ketiga lewat melalui bar lengan.
Heavyweight Alexi “Batu bata” Kos (20-8-0, 16 KO / TKO, 1 SUB), dari Belarus, menendang ke pusingan kedua kalah mati Rusia Baga agaev (27-17-0, 5 KO / TKO, 2 SUB).
Berat bulu Amerika Lee “American Bulldog” Morrison (13-5-0, 4 KO / TKO, 4 SUB) memenangi keputusan majoriti tiga pusingan dari Pavel Vitruk (12-2-0, 3 KO / TKO, 2 SUB), orang asli Ukraine yang bertempur dari St. Petersburg, Rusia.
Veteran Brazil Charles “Gracie” Andrade (28-23-1, 6 KO / TKO, 22 SUB) hanya diperlukan 34 saat untuk memaksa kelas pertengahan Rusia yang belum pernah dikalahkan Abukar Yandiev (4-1-0, 1 KO / TKO, 2 SUB) penyerahan dengan cangkuk tumit.
Middleweight Rusia Magaeed Mutaev (6-2-0, 4 KO / TKO, 0 SUB) dimenangi oleh kalah mati teknikal ketika Sepanyol Enoc Menyelesaikan Torres‘ (16-9-0, 5 KO / TKO, 7 SUB) penjaga gol menghentikan pertarungan selepas pusingan pertama.
Berjuang di kad awal, kegemaran kampung halaman Adam Tsurov (2-1-0) berhenti mempromosikan Tajikistan ringan Bakhitoyor Ibragimov (0-1-0) pada pukulan pada pusingan pembukaan, Russian ringan Khamzat Dalziev (3-1-0) memenangi keputusan perpisahan pusingan kedua dari Rusia Akhied Nazarov (0-1-0), Bulu russian Movsar Evloev (2-0-0) mengambil keputusan dua pusingan dari Lu Zhenhong (6-3-0), dari China, Cahaya heavyweight Rusia Adam “Binatang” Yandiev (8-0-0) tetap tidak terkalahkan dengan penyerahan pusingan pertama Lithuania Valdas Pocevicius (33-32-0), dan ringan Rusia Djambulat Kurbanov (7-1-") menang sebagai pemain Ukraine yang tidak pernah dikalahkan sebelumnyaAlexander Panasyuk (5-1-0) diserahkan kerana bar-bar pada pusingan pertama.
Bulu russian The Abdusalamov rbanali (5-2-0) kecewa sebelum ini tidak terkalahkan Pierre Sauvage (6-1-0), menumbangkan pemain Perancis itu di pusingan akhir, Kegemaran IngushetiaKhamzat Aushev (6-3-0) hanya memerlukan 26 saat untuk menghantar Sepanyol ringan Javier Fuentas(6-2-0) dengan kunci tumit, Arkamat Evkurov (3-1-0) menekan jalan ke hentian pusingan pertama padaVladimir Bury (1-2-0) dalam pertempuran kelas berat Rusia, dan bulu Ruslan Esmurziev(2-1-0) merosakkan debut pro sesama Rusia Marat Kishaev (0-1-0), yang merupakan mangsa KO pukulan.
Dalam m- Ksatria abad pertengahan melawan kelas berat Evgeniy Gladkov (3-0-0) kekal tanpa kalah dengan kemenangan ke atas Maxim Plaksin (0-2-0), sementara welterweight Rustam Kuhurkhev (1-0-0) memenangi debut hi pro menentang Boris Dzhelilov (0-2-0).
Keputusan lengkap dan galeri gambar di bawah:
M-1 CHALLENGE WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP
Mural Abdulaev (13-1-0)
WDEC5
Marcelo Brito (13-7-0), Brazil
(Abdulaev memenangi gelaran kelas welter M-1 Challenge kosong)
KAD UTAMA
Saham berwajaran tinggi
Alexi Kudin (20-8-0), Belarus
WKO / TKO2 (Sepakan Kaki – 1:40)
Baga agaev (27-17-0), Rusia
MIDDLEWEIGHTS
Charles Andrade (28-23-1), Brazil
WSUB1 (Tumit Tumit – 0:34)
Abukar Yandiev (4-1-0), Rusia
Magaeed Mutaev (6-2-0), Rusia
WTKO1 (Corner pemberhentian – 5:00)
Enoc Menyelesaikan Torres (16-9-0), Sepanyol
FEATHERWEIGHTS
Tanian Nizami (10-2-0), Rusia
WSUB3 (Armbar – 4:27)
Antun Racic (17-6-0), Croatia
Lee Morrison (14-5-0), USA
WDEC3
Pavel Vitruk (12-2-0), Rusia
KAD PERMULAAN
Saham berwajaran tinggi
Akram Evkurov (4-1-0), Rusia
WKO / TKO1 (Tumbukan – 1:43)
Vladimir Bury (1-2-0), Rusia
Saham berwajaran tinggi LIGHT
Adam Yandiev (8-0-0), Rusia
WSUB1 (RNC — 0:34)
Valdas Pocevisius (33-32-0), Lithuania
LIGHTWEIGHTS
Adam Tsurov (3-1-0), Rusia
WKO / TKO1 (Tumbukan – 4:16)
Bakhitier Ibragimov (0-1-0), Tajikistan
Khamzat Dalgiev (3-1-0), Rusia
WDEC2
Akhred Nazarov (0-1-0), Rusia
Dzambulat kurbanov (7-1-0), Rusia
WSUB1 (Armbar – 3:18)
Alexander Panasyuk (5-1-1), Ukraine
Khamzat Aushev (6-3-0), Rusia
WSUB1 (Tumit Tumit – 0:26)
Javier Fuentas (6-3-0), Sepanyol
FEATHERWEIGHTS
Movsar Evloev (2-0-0), Rusia
WDEC2
Lu Zhenhong (6-3-0), China
Kurbanali Abdisalamov (4-2-0), Rusia
WKO3 (Tumbukan – 4:25)
Pierre Sauvage (6-0-0), Perancis
Ruslan Esmurziev (2-1-0), Rusia
WKO1 (Tumbukan — 4:35)
Marat Kishaev (0-0-0) Rusia
PERJUANGAN KEDUA MEDIEVAL
Saham berwajaran tinggi
Evgeniy Gladov (3-0-0), Rusia
Menang
Maxim Plaksin (0-2-0), Rusia
WELTERWEIGHTS
Rustam Kuhurkhoev (1-0-0), Rusia
Menang
Boris Dzhelilov (0-2-0), Rusia
|
Mural Abdulaev mempunyai kedudukan di Marcelo Brito |
|
Juara kelas welter kelas baru M-1 Challenge Mural Abdulaev |
|
Tural Ragimov menyerang Antun Racic |
|
Charles Andrade menunjukkan rasa hormatnya kepada Abukar Yandiev |
|
Pavel Vitruk & Lee Morrison mencampurkannya di pergunungan |
|
Alexi Kudin mengalahkan Baga Agaev |
|
Magomd Mutaev & Enoc Menyelesaikan Torres |
Khamzat Dagev& Akhred Nazarov |
|
Rustam Kuhukhoev & Boris Dzhelilov |
Djammbulat Kurbanov menamatkan Alexander Panasyuk |
Khmzat Aushev memaksa Javier Fuentas untuk tunduk |
|
Movsar Eloev memaku Lu Zhenhong tepat di dagu |
|
Evgeniy Glakov menyerang Maxim Plaksin |
Ruslan Esmurziv & Marat Kishaev |
Adam Yandiev mengalahkan Valdas Pocevicius |
Pierre Sauvage & The Abdusalamov rbanali |
Vladimir Bury & Akromat Evkurov |
Acara akan datang: M-1 Cabaran 59: Kharitonov-Garner II di Astana, Kazakhstan
Maklumat
www.M1Global.tv
www.mixfight.ru
www.wmmaa.org
Twitter & Instagram:
@ M1GlobalNews
VFinkelchtein
@ M1Global
Facebook:
https://www.facebook.com/M1GlobalNews |