|
კატეგორია არქივი: ბრძოლა ქსელი
FIGHT NETWORK MMA, JUDO & Kickboxing პროგრამირების გრაფიკი (ივნისი 1-7, 2015)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute ამბები და ანალიზი შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, კრივი, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ქვემოთ მოვძებნოთ მაჩვენებლები ამ კვირაში პროგრამირების:
ორშაბათი, ივნისი 1 7:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება. 7:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 8:00 საათამდე. და – Final Fight ჩემპიონატი 6: Jurkovic vs. Poturak – რომელშიც Igor Jurkovic vs. Dzevad Poturak in a kickboxing feature, plus Ivica Truscek vs. Laszlo Senyei in MMA action from June 14, 2014 in Porec, ხორვატია. სამშაბათი, ივნისი 2 1:30 საათიდან. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები. 2:30 ვარ. და – XPTV – გაშუქება რეგიონალურ ვაშინგტონის ფორუმსაც პრო და სამოყვარულო MMA. 7:00 & 7:30 საათამდე. და – Xtreme Fighting Championship – Florida დაფუძნებული პროფესიული MMA რომელშიც ყველაზე American პერსპექტივები, საერთაშორისო ვარსკვლავს და UFC ვეტერანებს. 8:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება. 8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 11:00 საათამდე. და – Hard კარზე ბრძოლა 42 – რომელშიც Ryan Dickson vs. Jason Fischer, ქრისტეს Franck vs. Joel Powell and Anton Tokarchuk vs. Todd Stoute from Mar. 20, 2014 კალგარი, კანადაში. ოთხშაბათი, June3 3:00 საათიდან. და – Texas Fight Night – MMA აქცია Texas, რომელშიც Lone Star სახელმწიფო ყველაზე პერსპექტივები გალიაში. 6:00 საათამდე. და – საუკეთესო Cage Rage – რომელშიც კლასიკური ბრძოლების დიდი ბრიტანეთის დაფუძნებული Cage Rage ორგანიზაცია, Anderson Silva, ანტონიო სილვას, Victor Belfort, Paul Daley და სხვები. 7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 9:00 საათამდე. და – Cage Warriors FC: ბრძოლა Night 2 -Featuring female sensation Sheila Gaff, plus Mike Ling vs. Jack Hermansson from Sept. 8, 2011 9n Amman, Jordan. 11:00 საათამდე. და – MMA Meltdown გაბრიელის Morency – Gabriel Morency თანხიდან მოვლენებს MMA, განხილვის შანსები, პროგნოზები, პლუს სპეციალური ყოველკვირეული სტუმარი და ექსკლუზიური ინტერვიუები. 11:30 საათამდე. და – Takedown Wrestling – ინტენსიური გაშუქება სამოყვარულო ჭიდაობა მოვლენები, მათ შორის ახალი ამბები, უკან სცენები დაფარვის ღონისძიებები და ექსკლუზიური ინტერვიუები. ხუთშაბათი, ივნისი 4 1:30 საათიდან. და – Ultimate Challenge MMA 10: Resurrection – Featuring Alberto Mina vs. Dean Amasinger, Stav Economou vs. Shola Afreniran, John Maguire vs. Edgelson Lua and Karlos Vemola s. Peter Yendall from Feb. 6, 2010 ლონდონიდან. 6:00 საათამდე. და – ჩემპიონატი Fightling ალიანსი – Pro MMA ფლორიდის რომელშიც მოსწონს Josh Sampo, Mike Kyle, ჯონ ჰოვარდ, არიან McCorkie, Luis Palomino და სხვები. 7:00 საათამდე. და – ბრძოლა Rookies – მიისწრაფვის kickboxers ასვლა ასვლა წარმატების სპორტის rookies კონკურენციას შანსი გახდეს პროფესიონალი და მიიღონ გამოცდილება საჭირო წარმატების უფრო მაღალ დონეზე. 8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 9:00 საათამდე. და – M-1 Challenge 32: Garner vs. Malikov – რომელშიც Kenny Garner vs. მაგომედ Malikov, Mario Miranda vs. Arthur Guseinov and Maxim Grishin vs. Joachim Christiansen from May 16, 2012 მოსკოვში. პარასკევი, ივნისი 5 2:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen და სხვები. 4:00 საათიდან. და – საუკეთესო DEEP – რომელშიც კლასში იბრძვის ისტორიული Japanese DEEP ხელშეწყობა, მათ შორის Shinya Aoki, Hayato Sakurai და Gegard Mousasi. 5:00 საათიდან. და – საუკეთესო სამკაულებს – კლასიკური იბრძვის საწყისი ყველა ქალი Japanese MMA ლიგა, სამკაულებს. 12:00 საათამდე. და – Bookie Beatdown – Preview of წრე ხაზები და ყველაზე მწვერვალებით ძირითადი UFC მოვლენები. 5:00 საათამდე. და – UFC Fight Night: Boetsch vs. Henderson Weigh-In – LIVE გაშუქების ოფიციალური წონა-for UFC Fight Night” Boestsch vs. Henderson in New Orleans. 6:00 საათამდე. და – M-1 Challenge – Pro MMA ევროპიდან რომელშიც ყველაზე მზარდი პერსპექტივები და საერთაშორისო ვარსკვლავს. 7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 8:00 საათამდე. და – უნდა 2 Toe with Matt Mitrione – In-depth sit-down interview with UFC heavyweight sensation Matt Mitrione. 8:30 საათამდე. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები. 9:00 საათამდე. და — NSS 20 – Pudzianowski vs. Piliafas – მარიუშ Pudzianowski vs რომელშიც. Christos Piliafas and Jan Blachowiucz vs,. Houston Alexander from Sept. 15, 2012 in Gdansk, პოლონეთი. შაბათი, ივნისი 6 1:00 საათიდან. და – SuperKombat: მსოფლიო გრან 2014 – Featuring Jorge Loren vs. Aristote Quitusisa, Julian Imeri vs. Nader Farhou for the middleweight title, plus Andrei Stoica vs. Emilio Vallecillo from Nov. 22, 2014 in Monza, იტალია. 6:00 საათიდან. და – საუკეთესო TKO – რომელშიც დავით Loiseau წინააღმდეგ. შონ ტომკინსი TKO UCC-დან 4 7:00 საათიდან. და – საუკეთესო Gladiator გამოწვევა – რომელშიც ურია Faber vs. ჯეი ვალენსია Gladiator Challenge-დან 20. 9:00 საათიდან. და – M-1 Challenge 58: Battle in the Mountains 4 – LIVE MMA action from Ingushetia, რუსეთი, feasturing Igor Fernandesvs. Murad Abdulaev for the M-1 Challenge welterweight title, plus Lee Morrisson vs. Pavel Vitruk and Alexei Kudin vs. Snis Smoldarev. 7:00 საათამდე. და – UFC Fight Night: Boetsch vs. Henderson Pre-Show – LIVE pre-fight coverage and previews of UFC Fight Night: Boetsch vs. Henderson from New Orleans. 8:00 საათამდე. და – UFC Fight Night: Boetsch vs. Henderson Prelims Live – კანადაში მხოლოდ. 9:00 საათამდე. და – გლობალური Fighting Championship 4 – რომელშიც Badr Hari vs. Arnold Oborotov on stacked MMA / კიკბოქსინგში ბარათი Oct. 16, 2014 დუბაიში. კვირა, ივნისი 7 12:00 საათიდან. და – GFC 5: საკი vs. Ciobanu – Pro kickboxing from Apr. 17, 2015 in Dubia, რომელშიც Gokhan საკი vs. სებასტიან სიობანუ, პლუს Steve McKinnon vs. ZXabit Samedov and Jafar Ahmadi vs. Danyo Illunga. 6:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები. 10:00 საათიდან. და – საუკეთესო ADCC – რომელშიც კრებულები დიდი grappling მატჩი ოდესმე გაიმართა, რომელშიც Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza და Royler Gracie. 11:00 საათიდან. და – Elite Muay Thai: ტაილანდი vs. Challenger – ყველაზე დიდი Muay Thai სერია მსოფლიოში რომელშიც პრემია საერთაშორისო stand-up მებრძოლების აღება ცნობილი Thai ეროვნული ნაკრები 3:00 საათამდე. და – Enfusion Live #29: Amsterdam – Pro kickboxing from May 24, 2015 ამსტერდამში. 5:00 საათამდე. და – USA Wrestling Weekly – უმასპინძლებს Scott Casber აძლევს ყოველკვირეული სიახლეები და ანალიზი centering გარშემო USA Wrestling, სპორტის ეროვნული მარეგულირებელი ორგანო,, მათ შორის ინტერვიუები, მახასიათებლები და ვიხსენებთ გასული. 5:30 საათამდე. და – ძიუდოს ტოკიოს დიდ სლემზე 2014 – მაჩვენებლები ძიუდოს ტოკიოს დიდ სლემზე from Dec. 5-7, 2014 იაპონიაში. 6:30 საათამდე. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები. ინფორმაცია:
Twitter & Instagramfightnet
|
FIGHT NETWORK MMA & Kickboxing პროგრამირების გრაფიკი (მაისი 25-31, 2015)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute ამბები და ანალიზი შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, კრივი, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ქვემოთ მოვძებნოთ მაჩვენებლები ამ კვირაში პროგრამირების:
ორშაბათი, მაისი 25 6:30 საათამდე. და – 2014 ძიუდოს ცინგდაოს გრანპრი– მაჩვენებლები 2014 ძიუდოს ცინგდაოს გრანპრი Nov. 19-21, 2014 ჩინეთში. 7:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება. 7:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 8:00 საათამდე. და – Enfusion Live #29: Amsterdam – პროფესიონალური კიკბოქსინგი ამსტერდამიდან, Holland. სამშაბათი, მაისი 26 1:30 საათიდან. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები. 2:30 ვარ. და – XPTV – გაშუქება რეგიონალურ ვაშინგტონის ფორუმსაც პრო და სამოყვარულო MMA. 7:30 საათიდან. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 7:00 & 7:30 საათამდე. და – Xtreme Fighting Championship – Florida დაფუძნებული პროფესიული MMA რომელშიც ყველაზე American პერსპექტივები, საერთაშორისო ვარსკვლავს და UFC ვეტერანებს. 8:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება. 8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 11:00 საათამდე. და – Hard კარზე ბრძოლა 41 – მონაწილეობით Rodney Wallace vs., მიშა ცირკუინოვი იანვრიდან. 30, 2015კალგარი, კანადაში. ოთხშაბათი, მაისი 27 3:00 საათიდან. და – Texas Fight Night – MMA აქცია Texas, რომელშიც Lone Star სახელმწიფო ყველაზე პერსპექტივები გალიაში. 6:00 საათამდე. და – საუკეთესო Cage Rage – რომელშიც კლასიკური ბრძოლების დიდი ბრიტანეთის დაფუძნებული Cage Rage ორგანიზაცია, Anderson Silva, ანტონიო სილვას, Victor Belfort, Paul Daley და სხვები. 7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 8:00 საათამდე. და – საბრძოლო სულისკვეთების სეზონი 4 – საერთაშორისო MMA ბრძოლების კრებულები SFL-დან, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და მეტი. 9:00 საათამდე. და – კეიჯი მეომრები 39 – მონაწილეობს Rosi Sexton vs. სალი კრუმდიაკი და ეისლინგ სალი vs. მოლი ჰელსელი ქალთა ორთაბრძოლებში ნოემბრიდან. 27, 2010 ქალაქ კორკში, Ireland. 11:00 საათამდე. და – MMA Meltdown გაბრიელის Morency – Gabriel Morency თანხიდან მოვლენებს MMA, განხილვის შანსები, პროგნოზები, პლუს სპეციალური ყოველკვირეული სტუმარი და ექსკლუზიური ინტერვიუები. 11:30 საათამდე. და – Takedown Wrestling – ინტენსიური გაშუქება სამოყვარულო ჭიდაობა მოვლენები, მათ შორის ახალი ამბები, უკან სცენები დაფარვის ღონისძიებები და ექსკლუზიური ინტერვიუები. ხუთშაბათი, მაისი 28 1:30 საათიდან. და – Ultimate Challenge MMA 9: ბრძოლა გმირებისთვის – რომელშიც ჯიმი მანუვა vs. შონ ლომასი დეკემბრიდან. 5, 2009 ლონდონში. 6:00 საათამდე. და – ჩემპიონატი Fightling ალიანსი – Pro MMA ფლორიდის რომელშიც მოსწონს Josh Sampo, Mike Kyle, ჯონ ჰოვარდ, არიან McCorkie, Luis Palomino და სხვები. 7:00 საათამდე. და – ბრძოლა Rookies – მიისწრაფვის kickboxers ასვლა ასვლა წარმატების სპორტის rookies კონკურენციას შანსი გახდეს პროფესიონალი და მიიღონ გამოცდილება საჭირო წარმატების უფრო მაღალ დონეზე. 8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 9:00 საათამდე. და – M-1 Challenge 31: მონსონი vs. Oleinik – რომელშიც Jeff მონსონი vs. Alexey oleinik, ალექსანდრე იაკოვლევი vs. შამილ ზარუროვი, რაშიდ მაგოიმედოვი vs. იასუბეი ენომოტო და ალექსანდრე ემელიანენკო წინააღმდეგ. Tadas Rimkevicius from Mar. 16, 2012 in St. Petersburg, რუსეთი. პარასკევი, მაისი 29 2:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen და სხვები. 4:00 საათიდან. და – საუკეთესო DEEP – რომელშიც კლასში იბრძვის ისტორიული Japanese DEEP ხელშეწყობა, მათ შორის Shinya Aoki, Hayato Sakurai და Gegard Mousasi. 5:00 საათიდან. და – საუკეთესო სამკაულებს – კლასიკური იბრძვის საწყისი ყველა ქალი Japanese MMA ლიგა, სამკაულებს. 6:00 საათამდე. და – M-1 Challenge – Pro MMA ევროპიდან რომელშიც ყველაზე მზარდი პერსპექტივები და საერთაშორისო ვარსკვლავს. 8:00 საათამდე. და – უნდა 2 თითი კარლოს კონდიტთან ერთად – სიღრმისეული ჩაჯდომის ინტერვიუ UFC-ის შუალედურ წონაში დროებით ჩემპიონ კარლოს კონდიტთან. 9:00 საათამდე. და — NSS 19 – მონაწილეობით პუძიანოვსკი vs. Sapp – მარიუშ Pudzianowski vs რომელშიც. ბობ საპი და მამედ ხალიდოვი vs. როდნი უოლესი მაისიდან 12, 2012 ლოძის, პოლონეთი. შაბათი, მაისი 30 1:00 საათიდან. და – SuperKombat: New Heroes Constanta 2014 I – რომელშიც Morosanu vs Catalin. ჯანის სტოფორიდისი აგვისტოდან. 2, 2014 კონსტანტა, რუმინეთი. 6:00 საათიდან. და – საუკეთესო TKO – რომელშიც დავით Loiseau წინააღმდეგ. შონ ტომკინსი TKO UCC-დან 4 7:00 საათიდან. და – საუკეთესო Gladiator გამოწვევა – რომელშიც ურია Faber vs. ჯეი ვალენსია Gladiator Challenge-დან 20. 10:00 საათიდან. და – საუკეთესო SportFight – მაღალი ხარისხის MMA საწყისი Pacific Northwest, მასპინძლობდნენ UFC– ის ვეტერანები Matt LIndland და Chael Sonnen. ამ ეპიზოდში წარმოდგენილია SportFight– ის ჩემპიონი ენოქ ვილსონი. 7:00 საათამდე. და – UFC Fight Night: მდგომარეობა vs. ალვესის წინასწარი ჩვენება – LIVE წინასწარი გაშუქება და ანალიზი UFC Fight Night-დან: მდგომარეობა vs. ალვესი გოიანიაში, ბრაზილია. 8:00 საათამდე. და – კანადაში მხოლოდ – UFC Fight Night: მდგომარეობა vs. ალვეს პრელიმსი LIVE 8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 9:00 საათამდე. და – მსოფლიო საბრძოლო თამაშების ჭიდაობის პაკეტი – ჭიდაობის ღონისძიების გაშუქება დან 2013 SportAccord Games ოქტომბრიდან. 24, 2013. 10:30 საათამდე. და – მსოფლიო საბრძოლო თამაშების ჭიდაობის პაკეტის დღე 2 – ჭიდაობის ღონისძიების გაშუქება დან 2013 SportAccord Games ოქტომბრიდან. 25, 2013. კვირა, მაისი 31 6:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები. 10:00 საათიდან. და – საუკეთესო ADCC – რომელშიც კრებულები დიდი grappling მატჩი ოდესმე გაიმართა, რომელშიც Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza და Royler Gracie. 11:00 საათიდან. და – Elite Muay Thai: ტაილანდი vs. Challenger – ყველაზე დიდი Muay Thai სერია მსოფლიოში რომელშიც პრემია საერთაშორისო stand-up მებრძოლების აღება ცნობილი Thai ეროვნული ნაკრები 7:00 საათამდე. და – USA Wrestling Weekly – უმასპინძლებს Scott Casber აძლევს ყოველკვირეული სიახლეები და ანალიზი centering გარშემო USA Wrestling, სპორტის ეროვნული მარეგულირებელი ორგანო,, მათ შორის ინტერვიუები, მახასიათებლები და ვიხსენებთ გასული. 7:30 საათამდე. და – ძიუდოს ჯეჯუს გრანპრი 2014 – მნიშვნელოვანი მოვლენები ძიუდოს ჯეჯუს გრან პრიდან ნოემბრიდან. 27-29, 2014 სამხრეთ კორეა. 11:00 საათამდე. და – მეფეთა მეფე: მსოფლიო ჩემპიონატის გმირები 2013 – რომელშიც ერთი ღამის, ერთ აღმოფხვრა 71 კილოგრამების ტურნირი ნოემბრიდან., 16, 2013 ვილნიუსში, ლიტვის.
ინფორმაცია:
Twitter & Instagramfightnet
|
ბრძოლაზე NETWORK: ბრძოლა ქსელი მსოფლიოს პრემიერი საბრძოლო სპორტული ქსელის მიძღვნილ 24/7 დაფარვის, მათ შორის იბრძვის, მებრძოლები, ბრძოლა ამბები და ბრძოლა ცხოვრების წესი. არხი ხელმისაწვდომია ვაშინგტონის ფორუმსაც. on Cablevision ნაწილების New York, Connecticut და New Jersey, ტეხასის დაფუძნებული Grande კომუნიკაციები, Armstrong საკაბელო პენსილვანიის და აღმოსავლეთ Ohio, ისევე როგორც Shentel საკაბელო ვირჯინიის, დასავლეთ ვირჯინიის და ნაწილი დასავლეთ Maryland. ბრძოლა Network ასევე Roku გადამყვანების, აშშ. და კანადაში, ტრანსლირება ნახვა KlowdTV.com, და ხელმისაწვდომია ყველა ძირითადი მატარებლები კანადაში და მეტი 30 ქვეყნის მთელს ევროპაში, აფრიკის და ახლო აღმოსავლეთში. |
ბრძოლა ქსელი წარმოგიდგენთ KSW 31, UFC 187 Pre & Post-Fight დაფარვის & Enfusion Live 29 ამ უქმეებზე
|
||
|
ბრძოლა Network წარმოგიდგენთ Hard კარზე Fighting 43
|
|||
|
FIGHT NETWORK MMA & Kickboxing პროგრამირების გრაფიკი (მაისი 18-25, 2015)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute ამბები და ანალიზი შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, კრივი, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ორშაბათი, მაისი 18
6:30 საათამდე. და – 2014 Judo Tashkent Grand Prix– მაჩვენებლები 2014 Judo Tashkent Grand Prix from Oct. 16-18, 2014 in Uzbekistan.
7:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება.
7:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:00 საათამდე. და – Final Fight ჩემპიონატი 5: Rodriguez vs. Simonjic – რომელშიც Ricco Rodriguez vs. Tomaz Simonjic in the MMA main event and Pavel Zhuravle vs. Vinchenzo Renfurm in a kickboxing bout from Osijek, ხორვატია.
სამშაბათი, მაისი 19
1:00 საათიდან. და – უნდა 2 Toe with Urijan Faber – John Ramdeen chats with UFC bantamweight superstar Urijah Faber about his upbringing and evolution in the sport.
1:30 საათიდან. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები.
2:30 ვარ. და – XPTV – გაშუქება რეგიონალურ ვაშინგტონის ფორუმსაც პრო და სამოყვარულო MMA.
7:30 საათიდან. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
7:00 & 7:30 საათამდე. და – Xtreme Fighting Championship – Florida დაფუძნებული პროფესიული MMA რომელშიც ყველაზე American პერსპექტივები, საერთაშორისო ვარსკვლავს და UFC ვეტერანებს.
8:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება.
8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
ოთხშაბათი, მაისი 20
3:00 საათიდან. და – Texas Fight Night – MMA აქცია Texas, რომელშიც Lone Star სახელმწიფო ყველაზე პერსპექტივები გალიაში.
6:00 საათამდე. და – საუკეთესო Cage Rage – რომელშიც კლასიკური ბრძოლების დიდი ბრიტანეთის დაფუძნებული Cage Rage ორგანიზაცია, Anderson Silva, ანტონიო სილვას, Victor Belfort, Paul Daley და სხვები.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:00 საათამდე. და – საბრძოლო სულისკვეთების სეზონი 4 – საერთაშორისო MMA ბრძოლების კრებულები SFL-დან, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და მეტი.
9:00 საათამდე. და – კეიჯი მეომრები 74 – Featuring Kianzad vs. Siiskanen – Featuring Mannie Kianzad vs., Agnieszka Niedzwiedz for the inaurgal women’s bantamweight title from Nov. 15, 2014 9n London.
11:00 საათამდე. და – MMA Meltdown გაბრიელის Morency – Gabriel Morency თანხიდან მოვლენებს MMA, განხილვის შანსები, პროგნოზები, პლუს სპეციალური ყოველკვირეული სტუმარი და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
11:30 საათამდე. და – Takedown Wrestling – ინტენსიური გაშუქება სამოყვარულო ჭიდაობა მოვლენები, მათ შორის ახალი ამბები, უკან სცენები დაფარვის ღონისძიებები და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
ხუთშაბათი, მაისი 21
1:30 საათიდან. და – Ultimate Challenge MMA 8: Dynamite – რომელშიც Neil Grove vs. Martin Thompson, Tom Watson vs., Denniston Sutherland, Dean Amasinger vs. Scott Jansen and Jason Young vs. Abdul Mohamed from Oct. 24, 2009 ლონდონში.
6:00 საათამდე. და – ჩემპიონატი Fightling ალიანსი – Pro MMA ფლორიდის რომელშიც მოსწონს Josh Sampo, Mike Kyle, ჯონ ჰოვარდ, არიან McCorkie, Luis Palomino და სხვები.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა Rookies – მიისწრაფვის kickboxers ასვლა ასვლა წარმატების სპორტის rookies კონკურენციას შანსი გახდეს პროფესიონალი და მიიღონ გამოცდილება საჭირო წარმატების უფრო მაღალ დონეზე.
8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
9:00 საათამდე. და – Battlegrounds MMA: O.N.E. – რომელშიც ერთი ღამის, single-slimination MMA tournament from Tulsa, OK, ჭაღარა Carneiro showcasing, Brock Larson, Cody McKenzie, Trey Houston, Jesse Taylor and others.
პარასკევი, მაისი 22
2:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
4:00 საათიდან. და – საუკეთესო DEEP – რომელშიც კლასში იბრძვის ისტორიული Japanese DEEP ხელშეწყობა, მათ შორის Shinya Aoki, Hayato Sakurai და Gegard Mousasi.
5:00 საათიდან. და – საუკეთესო სამკაულებს – კლასიკური იბრძვის საწყისი ყველა ქალი Japanese MMA ლიგა, სამკაულებს.
6:00 – საათამდე. და – M-1 Challenge – პროფესიონალური MMA ევროპიდან, რომელიც ახდენს პერსპექტივას და საერთაშორისო ვარსკვლავსs.
7 საათამდე. და – UFC 187 წონა-In – LIVE coverage of official weigh-ins for UFC 187: Jones vs. Johnson in Las Vegas.
8:00 საათამდე. და — NSS 18 – Featuring Overeem vs. Rozalski – რომელშიც Valentijn Overeem წინააღმდეგ. Marcin Rozalski, Jan Blachowicz vs. Mario მირანდა და Curt Warburton vs. Artur Sowinski ეხლა თებ. 24, 2012 კრეფა, პოლონეთი.
11:00 საათამდე. და – Hard კარზე ბრძოლა 43 – LIVE MMA მოძიებაში Calgary, კანადაში, featuring Jason Zentgraf vs. Nick ბეჭედი, Mixhsa Cirkunov vs. Shaun Asher and Sergei Juskevic vs. LT Nelson,
შაბათი, მაისი 23
1:00 საათიდან. და – SuperKombat: მსოფლიო გრან III – რომელშიც ანდრეი Stoica vs. Ali Cenik for the super cruiserweight title, plus the cruiserweight tournament semifinals from June 21, 2014 კონსტანტა, რუმინეთი.
4:00 საათიდან. და – უნდა 2 Toe კრის Weidman – John Ramdeen talks in depth with UFC middleweight champion Chris Weidman.
6:00 საათიდან. და – საუკეთესო TKO – რომელშიც Patrick Cote vs. Steve Vigneault from TKO 14.
7:00 საათიდან. და – საუკეთესო Gladiator გამოწვევა – რომელშიც Quinton “Rampage” Jackson vs. Dave Taylor from Gladiator Challenge 2.
10:00 საათიდან. და – საუკეთესო SportFight – მაღალი ხარისხის MMA საწყისი Pacific Northwest, მასპინძლობდნენ UFC– ის ვეტერანები Matt LIndland და Chael Sonnen. ამ ეპიზოდში წარმოდგენილია SportFight– ის ჩემპიონი ენოქ ვილსონი.
2:00 საათამდე. და – NSS 31: სათაური vs. Drwal – LIVE MMA from Gdansk, პოლონეთი, featuring Michal Materia vs. Tomasx Drwal, მარიუს Pudzianowski vs. Rolles Gracie და Goran Reljic vs. Attila Végh.
7:00 საათამდე. და – UFC 187 წინასწარ შოუ – LIVE pre-fight coverage and analysis for UFC 187: Jones vs. Johnson in Las Vegas.
8:00 საათამდე. და – WSOF Canada 1: Ford vs. Powell – Featuring Ryan Ford vs. Joel Powell for the WSOF Canadian welterweight title, plus Michael Hill vs. Ryan Dickson from Feb. 21, 2014 in Edmonton, AB.
10:00 საათამდე. და – WSOF Canada 2: Loiseau vs. Lewis – Featuring David “The Crow” Loisean vs. Dwayne Lewis, plus Josh Hill vs. Mike Adams and Tim Hague vs. Matt Baker from June 7, 2014 in Edmonton, AB.
კვირა, მაისი 24
1:00 საათიდან. და – UFC 187 Post-Show – LIVE Post-fight coverage for UFC 1878: Jones vs. Johnson in Las Vegas.
6:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
10:00 საათიდან. და – საუკეთესო ADCC – რომელშიც კრებულები დიდი grappling მატჩი ოდესმე გაიმართა, რომელშიც Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza და Royler Gracie.
2:00 საათამდე. და – Enfusion LIVE #29: Amsterdam – LIVE professional kickboxing from Amsterdam, Holland.
7:00 საათამდე. და – USA Wrestling Weekly – უმასპინძლებს Scott Casber აძლევს ყოველკვირეული სიახლეები და ანალიზი centering გარშემო USA Wrestling, სპორტის ეროვნული მარეგულირებელი ორგანო,, მათ შორის ინტერვიუები, მახასიათებლები და ვიხსენებთ გასული.
7:30 საათამდე. და – ძიუდოს ცინგდაოს გრანპრი 2014 – Highlights from the Judo Qingdao Grand Prix fromNov. 19-21 ჩინეთში.
ინფორმაცია:
Twitter & Instagramfightnet
FIGHT NETWORK MMA & Kickboxing პროგრამირების გრაფიკი (მაისი 11-17, 2015)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute ამბები და ანალიზი შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, კრივი, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ორშაბათი, მაისი 11
6:30 საათამდე. და – 2014 ძიუდოს ასტანას გრან– მაჩვენებლები 2014 Judo Astana Grand Prix from Oct. 10-12, 2014 ასტანაში, ყაზახეთის.
7:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება.
7:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:00 საათამდე. და – Final Fight ჩემპიონატი 4: Perak vs, Joni – Featuring Maro Perak vs. Tibor Joni in the MMA main event and Sergei Lascenko vs. Mladen Brestovac in a kickboxing attraction from May 5, 2013 in Zadar, ხორვატია.
სამშაბათი, მაისი 12
1:00 საათიდან. და – უნდა 2 Toe with Firas Zahabi – იჯდა ინტერვიუ Tristar Gym– ის მთავარი მწვრთნელის Firas Zahabi– სთან, trainer for the likes of Georges St. პიერი და რორი მაკდონალდი.
1:30 საათიდან. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები.
2:30 ვარ. და – XPTV – გაშუქება რეგიონალურ ვაშინგტონის ფორუმსაც პრო და სამოყვარულო MMA.
4:30 საათიდან. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
7:00 & 7:30 საათამდე. და – Xtreme Fighting Championship – Florida დაფუძნებული პროფესიული MMA რომელშიც ყველაზე American პერსპექტივები, საერთაშორისო ვარსკვლავს და UFC ვეტერანებს.
8:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება.
8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
ოთხშაბათი, მაისი 13
3:00 საათიდან. და – Texas Fight Night – MMA აქცია Texas, რომელშიც Lone Star სახელმწიფო ყველაზე პერსპექტივები გალიაში.
6:00 საათამდე. და – საუკეთესო Cage Rage – რომელშიც კლასიკური ბრძოლების დიდი ბრიტანეთის დაფუძნებული Cage Rage ორგანიზაცია, Anderson Silva, ანტონიო სილვას, Victor Belfort, Paul Daley და სხვები.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:00 საათამდე. და – საბრძოლო სულისკვეთების სეზონი 4 – საერთაშორისო MMA ბრძოლების კრებულები SFL-დან, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და მეტი.
9:00 საათამდე. და – კეიჯი მეომრები 74 – Featuring Nicolas Dalby vs. Mohsen Bahari for the Cage Warriors welterweight title from Nov. 15, 2014 ლონდონში.
11:00 საათამდე. და – MMA Meltdown გაბრიელის Morency – Gabriel Morency თანხიდან მოვლენებს MMA, განხილვის შანსები, პროგნოზები, პლუს სპეციალური ყოველკვირეული სტუმარი და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
11:30 საათამდე. და – Takedown Wrestling – ინტენსიური გაშუქება სამოყვარულო ჭიდაობა მოვლენები, მათ შორის ახალი ამბები, უკან სცენები დაფარვის ღონისძიებები და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
ხუთშაბათი, მაისი 14
1:30 საათიდან. და – Ultimate Challenge MMA 7: Mayhem – Featuring Ben Smith vs/ Amokrane Sabet and Francis Hegney vs. Tim Radcliffe from Sept. 19, 2009 ლონდონში.
6:00 საათამდე. და – ჩემპიონატი Fightling ალიანსი – Pro MMA ფლორიდის რომელშიც მოსწონს Josh Sampo, Mike Kyle, ჯონ ჰოვარდ, არიან McCorkie, Luis Palomino და სხვები.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა Rookies – მიისწრაფვის kickboxers ასვლა ასვლა წარმატების სპორტის rookies კონკურენციას შანსი გახდეს პროფესიონალი და მიიღონ გამოცდილება საჭირო წარმატების უფრო მაღალ დონეზე.
8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
9:00 საათამდე. და – Super Fight ლიგა 3 – რომელშიც James Thompson vs. Bobby Lashley და ტრევორ Prangley vs. Baga აგაევი მაისიდან 6, 2012 ნიუ დელიში, ინდოეთი.
პარასკევი, მაისი 15
2:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
4:00 საათიდან. და – საუკეთესო DEEP – რომელშიც კლასში იბრძვის ისტორიული Japanese DEEP ხელშეწყობა, მათ შორის Shinya Aoki, Hayato Sakurai და Gegard Mousasi.
5:00 საათიდან. და – საუკეთესო სამკაულებს – კლასიკური იბრძვის საწყისი ყველა ქალი Japanese MMA ლიგა, სამკაულებს.
6:00 – საათამდე. და – M-1 Challenge – პროფესიონალური MMA ევროპიდან, რომელიც ახდენს პერსპექტივას და საერთაშორისო ვარსკვლავსs.
7:00 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა. MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:00 საათამდე. და – უნდა 2 Toe with Urijah Faber – John Ramadeen chats with UFC bantamweight superstar Urijah Faber about his upbringing and evolution in the sport.
8:30 საათამდე. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები.
9:00 საათამდე. და — NSS 17 – რომელშიც vs მამედ Khalidov. Jesse Taylor, მარიუს Pudzianowski vs. James Thompson and Jan Blachowicz vs. Tameau Thierry Sokoudjou from Nov,. 26, 2011 ლოძის, პოლონეთი.
შაბათი, მაისი 16
1:00 საათიდან. და – SuperKombat: World Grand Prix II – Featuring Jamie Bates, Flavius Boiciuc, Miles Simson and Mijan Vidovic in a one-night, single-elimination light heavyweight tournament from Mamaia, რუმინეთი.
6:00 საათიდან. და – საუკეთესო TKO – რომელშიც Shonie Carter vs. ჯეისონ მაკდონალდი ეხლა TKO 21.
7:00 საათიდან. და – UFC Fight Night: Edgar vs. Faber Pre-Show – LIVE წინასაარჩევნო ბრძოლის გაშუქება UFC Fight Night: Edgar vs. Faber in the Philippines.
10:00 საათიდან. და – საუკეთესო SportFight – მაღალი ხარისხის MMA საწყისი Pacific Northwest, მასპინძლობდნენ UFC– ის ვეტერანები Matt LIndland და Chael Sonnen. ამ ეპიზოდში წარმოდგენილია SportFight– ის ჩემპიონი ენოქ ვილსონი.
4:00 საათამდე. და – DEEP: 63 Impact – Featuring Kazuhiro Nakamura vs. Henry Miller and Tatsumiutsu Wada vs. Yuki Motoya from Aug. 25, 2013 8n Tokyo.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა Spirit MMA სეზონი 4 – Compilation საერთაშორისო იბრძვის საწყისი SFL, ლეგენდა, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და მეტი.
8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
9:00 საათამდე. და – World Combat Games: Sambo Package – Coverage of the Sambo event from the 2013 SportAccord მსოფლიო საბრძოლო თამაშების ოქტ. 19, 2013.
9:00 საათამდე. და – World Combat Games: Sambo Package 2 – Coverage of the Sambo event from the 2013 SportAccord მსოფლიო საბრძოლო თამაშების ოქტ. 20, 2013.
კვირა, მაისი 17
12:30 საათიდან. და — World Combat Games: Sumo Package – Coverage of the Sumo event from the 2013 SportAccord მსოფლიო საბრძოლო თამაშების ოქტ. 19, 2013.
6:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
10:00 საათიდან. და – საუკეთესო ADCC – რომელშიც კრებულები დიდი grappling მატჩი ოდესმე გაიმართა, რომელშიც Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza და Royler Gracie.
11:00 საათიდან. და – Elite Muay Thai: ტაილანდი vs. Challenger – ყველაზე დიდი Muay Thai სერია მსოფლიოში რომელშიც უმაღლესი ხარისხის საერთაშორისო stand-up მებრძოლები takingon ცნობილი Thai ეროვნული ნაკრები.
7:00 საათამდე. და – USA Wrestling Weekly – უმასპინძლებს Scott Casber აძლევს ყოველკვირეული სიახლეები და ანალიზი centering გარშემო USA Wrestling, სპორტის ეროვნული მარეგულირებელი ორგანო,, მათ შორის ინტერვიუები, მახასიათებლები და ვიხსენებთ გასული.
7:30 საათამდე. და – Judo Tashkent Grand Prix 2014 – Highlights from the Judo Tashkent Grand Prix from Oct. 16-18 in Uzbekistan.
ინფორმაცია:
Twitter & Instagramfightnet
FIGHT NETWORK MMA & Kickboxing პროგრამირების გრაფიკი (Apr. 27-მაისი 3, 2015)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute ამბები და ანალიზი შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, კრივი, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ქვემოთ მოვძებნოთ მაჩვენებლები ამ კვირაში პროგრამირების:
ორშაბათი, მაისი 4
6:30 საათამდე. და – 2014 ძიუდოს გრან-პრის Zagreb– მაჩვენებლები 2014 ძიუდოს ზაგრების გრან პრი შვიდი. 12-14 ხორვატია.
7:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება.
7:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:00 საათამდე. და – Final Fight ჩემპიონატი 3: იურკოვიჩი vs., Catinas – რომელშიც Igor Jurkovic vs. რაულკ კატინასმა კისბოქსვის პერიოდში და ანტე დელიჯამ vs. მიხეილ Lamprakis in MMA ქმედება აპრ. 19, 2013 გაყოფილი, ხორვატია.
სამშაბათი, მაისი 5
1:30 საათიდან. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები.
2:30 ვარ. და – XPTV – გაშუქება რეგიონალურ ვაშინგტონის ფორუმსაც პრო და სამოყვარულო MMA.
4:30 საათიდან. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
7:00 & 7:30 საათამდე. და – Xtreme Fighting Championship – Florida დაფუძნებული პროფესიული MMA რომელშიც ყველაზე American პერსპექტივები, საერთაშორისო ვარსკვლავს და UFC ვეტერანებს.
8:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება.
8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
ოთხშაბათი, მაისი 6
1:30 საათიდან. და – Ultimate Challenge MMA 6: ანაზღაურება – რომელშიც ჯიმი მანუვა vs. Like Blythe და Brad Pickett vs., დევიდ აგვისტოდან. 22, 2009 ლონდონში.
6:00 საათამდე. და – საუკეთესო Cage Rage – რომელშიც კლასიკური ბრძოლების დიდი ბრიტანეთის დაფუძნებული Cage Rage ორგანიზაცია, Anderson Silva, ანტონიო სილვას, Victor Belfort, Paul Daley და სხვები.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
7:30 საათამდე. და – ბრძოლა Spirit MMA – კრებულები საერთაშორისო MMA იბრძვის საწყისი ONE FC, UCMMA, NSS, WFC, ფეხბურთის ფედერაციის, BAMMA, EFC აფრიკისა და მეტი.
8:30 საათამდე. და – კეიჯი მეომრები 73 – ალექს ენლუნდის წინააღმდეგ. ნად ნარიმანო, ვაკანტურ წოდების ვაკანტური ტიტულისთვის, ნოემბრიდან. 1, 2014 ლონდონში.
11:00 საათამდე. და – MMA Meltdown გაბრიელის Morency – Gabriel Morency თანხიდან მოვლენებს MMA, განხილვის შანსები, პროგნოზები, პლუს სპეციალური ყოველკვირეული სტუმარი და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
11:30 საათამდე. და – Takedown Wrestling – ინტენსიური გაშუქება სამოყვარულო ჭიდაობა მოვლენები, მათ შორის ახალი ამბები, უკან სცენები დაფარვის ღონისძიებები და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
ხუთშაბათი, მაისი 7
1:30 საათიდან. და – Ultimate Challenge MMA 5: სითბო – გამორჩეულია დინო გამბეტას წინააღმდეგ. ბრედ უჟელერი ივლისიდან 11, 20-9 ლონდონში.
6:00 საათამდე. და – ჩემპიონატი Fightling ალიანსი – Pro MMA ფლორიდის რომელშიც მოსწონს Josh Sampo, Mike Kyle, ჯონ ჰოვარდ, არიან McCorkie, Luis Palomino და სხვები.
7:00 საათამდე. და – ბრძოლა Rookies – მიისწრაფვის kickboxers ასვლა ასვლა წარმატების სპორტის rookies კონკურენციას შანსი გახდეს პროფესიონალი და მიიღონ გამოცდილება საჭირო წარმატების უფრო მაღალ დონეზე.
8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
9:00 საათამდე. და — MMA Meltdown გაბრიელის Morency – Gabriel Morency თანხიდან მოვლენებს MMA, განხილვის შანსები, პროგნოზები, პლუს სპეციალური ყოველკვირეული სტუმარი და ექსკლუზიური ინტერვიუები.
10:00 საათამდე. და – Super Fight ლიგა 2 – რომელშიც ასახულია ტოდ დუფი. ნილ გროუვი და ალექსანდრე შლემენკო წინააღმდეგ. Ikuhisa Minowa აპრილიდან. 7, 2012 ჩადიგარში, ინდოეთი.
პარასკევი, მაისი 8
2:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
4:00 საათიდან. და – საუკეთესო DEEP – რომელშიც კლასში იბრძვის ისტორიული Japanese DEEP ხელშეწყობა, მათ შორის Shinya Aoki, Hayato Sakurai და Gegard Mousasi.
5:00 საათიდან. და – საუკეთესო სამკაულებს – კლასიკური იბრძვის საწყისი ყველა ქალი Japanese MMA ლიგა, სამკაულებს.
6:00 – საათამდე. და – M-1 Challenge – პროფესიონალური MMA ევროპიდან, რომელიც ახდენს პერსპექტივას და საერთაშორისო ვარსკვლავსs.
7:00 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა. MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები.
7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში.
8:30 საათამდე. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები.
9:00 საათამდე. და — NSS 16 – რომელშიც vs მამედ Khalidov. მეთიუ ლინდლენდი და მარიუს პუძიანოვსკი. ჯეიმს ტომპსონი მაისიდან 21, 2011 in Gdansk, პოლონეთი.
11:30 საათამდე. და – უნდა 2 ტოტი Firas Zahab– ითმე – იჯდა ინტერვიუ Tristar Gym– ის მთავარი მწვრთნელის Firas Zahabi– სთან, ტრენერი მოსწონს ჯორჯ ქ. პიერი და რორი მაკდონალდი.
შაბათი, მაისი 9
1:00 საათიდან. და – SuperKombat: ახალი გმირები Opatija 2013 – მონაწილეობს: ივან Stanic vs. Laurent Attrifi, მოლდენ ბრესტოვაჩი vs. ენდი ვან სტეინი და მძიმე წონის ტურნირის პირველი ეტაპი თებერვლიდან. 23, 2013.
6:00 საათიდან. და – საუკეთესო TKO – რომელშიც Shonie Carter vs. ჯეისონ მაკდონალდი ეხლა TKO 21.
7:00 საათიდან. და – საუკეთესო Gladiator გამოწვევა – რომელშიც Jake Shields vs. Randy Velarde ეხლა Gladiator გამოწვევა 49.
10:00 საათიდან. და – საუკეთესო SportFight – მაღალი ხარისხის MMA საწყისი Pacific Northwest, მასპინძლობდნენ UFC– ის ვეტერანები Matt LIndland და Chael Sonnen. ამ ეპიზოდში წარმოდგენილია SportFight– ის ჩემპიონი ენოქ ვილსონი.
1:30 საათამდე. და – ბეჭედი Combat 46 – რომელშიც Brendan Barrett vs. Mlodrag Petkovic და Frankie Perez vs. Rafael Machado from Sept. 20, 2013 ატლანტიკური ქალაქი, NJ.
4:00 საათამდე. და – DEEP: 62 Impact – რომელშიც Satoru kitaoka vs. დაისუკე Nakamura, დაკი ჯატა vs. იოშირო Maeda, Dan Hornbuckle vs. Yuya Shirai და Akihiro Gono vs. Taisuke Okuno ეხლა აპრ. 26, 2013 იოკიოში.
7:00 საათამდე. და – M-1 Challenge 57: ჩემპიონის შეტაკება – მძიმე წონის ჩემპიონი Mrcin Tybura vs. მძიმე წონის მსუბუქი ჩემპიონი სტეფან პუტეზი ჩემპიონის წინააღმდეგ. ჩემპიონის სუპერლიგია მაისიდან 2, 2015 ორენბურგის, რუსეთი.
10:00 საათამდე. და – UFC Fight Night: მიოციჩი vs. ნადირობის წინასწარ შოუ – LIVE წინასაარჩევნო ბრძოლის გაშუქება UFC Fight Night: მიოციჩი vs. ნადირობა ადელაიდადან, ავსტრალიაში.
11:00 საათამდე. და – ბრძოლა Spirit MMA სეზონი 4 – Compilation საერთაშორისო იბრძვის საწყისი SFL, ლეგენდა, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და მეტი.
კვირა, მაისი 10
1:00 საათიდან. და – UFC Fight Night: მიოციჩი vs. Hunt Post-Show – LIVE ომის შემდგომი რეაქცია და UFC Fight Night- ის გაშუქების გაშუქება: მიოციჩი vs. ნადირობა ადელაიდადან, ავსტრალიაში, ომის შემდგომი პრესკონფერენციის ჩათვლით.
6:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები.
10:00 საათიდან. და – საუკეთესო ADCC – რომელშიც კრებულები დიდი grappling მატჩი ოდესმე გაიმართა, რომელშიც Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza და Royler Gracie.
11:00 საათიდან. და – Elite Muay Thai: ტაილანდი vs. Challenger – ყველაზე დიდი Muay Thai სერია მსოფლიოში რომელშიც უმაღლესი ხარისხის საერთაშორისო stand-up მებრძოლები takingon ცნობილი Thai ეროვნული ნაკრები.
7:00 საათამდე. და – USA Wrestling Weekly – უმასპინძლებს Scott Casber აძლევს ყოველკვირეული სიახლეები და ანალიზი centering გარშემო USA Wrestling, სპორტის ეროვნული მარეგულირებელი ორგანო,, მათ შორის ინტერვიუები, მახასიათებლები და ვიხსენებთ გასული.
7:30 საათამდე. და – ძიუდოს ასტანას გრან 2014 – მნიშვნელოვანი მოვლენები ძიუდოს ასტანის გრან პრიდან ოქტომბრიდან. 10-12 ასტანაში, ყაზახეთის
ინფორმაცია:
Twitter & Instagramfightnet
|
ბრძოლაზე NETWORK: ბრძოლა ქსელი მსოფლიოს პრემიერი საბრძოლო სპორტული ქსელის მიძღვნილ 24/7 დაფარვის, მათ შორის იბრძვის, მებრძოლები, ბრძოლა ამბები და ბრძოლა ცხოვრების წესი. არხი ხელმისაწვდომია ვაშინგტონის ფორუმსაც. on Cablevision ნაწილების New York, Connecticut და New Jersey, ტეხასის დაფუძნებული Grande კომუნიკაციები, Armstrong საკაბელო პენსილვანიის და აღმოსავლეთ Ohio, ისევე როგორც Shentel საკაბელო ვირჯინიის, დასავლეთ ვირჯინიის და ნაწილი დასავლეთ Maryland. ბრძოლა Network ასევე Roku გადამყვანების, აშშ. და კანადაში, ტრანსლირება ნახვა KlowdTV.com, და ხელმისაწვდომია ყველა ძირითადი მატარებლები კანადაში და მეტი 30 ქვეყნის მთელს ევროპაში, აფრიკის და ახლო აღმოსავლეთში.
|
FIGHT NETWORK MMA & Kickboxing პროგრამირების გრაფიკი (Apr. 27-მაისი 3, 2015)
ბრძოლა ქსელი 24/7 სატელევიზიო არხმა შეავსოთ დაფარვის საბრძოლო სპორტული. გადის პროგრამები ორიენტირებულია მთელი ფარგლებს საბრძოლო სპორტული ჟანრის, მათ შორის ცოცხალი იბრძვის და up-to-the-minute ამბები და ანალიზი შერეული საბრძოლო ხელოვნება, კიკბოქსინგში, პროფესიული ჭიდაობა, ტრადიციული საბრძოლო ხელოვნების, კრივი, ბრძოლა news, ისევე როგორც ბრძოლა-themed დრამა სერია, დოკუმენტური და მხატვრული ფილმები.
ქვემოთ მოვძებნოთ მაჩვენებლები ამ კვირაში პროგრამირების:
ორშაბათი, Apr. 27 6:00 საათამდე. და – 2014 ძიუდოს მსოფლიო ჩემპიონატზე – მაჩვენებლები 2014 Judo Championships from Aug. 25-31 ჩელიაბინსკში, რუსეთი. 7:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება. 7:30 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 8:00 საათამდე. და – Enfusion Live #27: Cingel vs. Boustati – Featuring Mirko Cingel vs. Ibrahim El Boustati for the -85kg world title from Apr. 25, 2015 in Zilna, სლოვაკეთი. 10:00 საათამდე. და – ბრძოლა Spirit MMA სეზონი 4 – Compilation საერთაშორისო იბრძვის საწყისი SFL, ლეგენდა, ფეხბურთის ფედერაციის, M-1 და მეტი. სამშაბათი, Apr. 28 1:00 საათიდან. და – უნდა 2 Toe მაიკლ Bisping – დაჯდომა ინტერვიუში UFC middleweight ვარსკვლავი მაიკლ Bisping. 1:30 საათიდან. და – Hip შოუ: სტადიონი საბრძოლო – Tag-Team MMA შიგნით 12m მიერ 12m არენაზე სამი დონის დაბრკოლება სტრუქტურები. 2:30 ვარ. და – XPTV – გაშუქება რეგიონალურ ვაშინგტონის ფორუმსაც პრო და სამოყვარულო MMA. 7:00 & 7:30 საათამდე. და – Xtreme Fighting Championship – Florida დაფუძნებული პროფესიული MMA რომელშიც ყველაზე American პერსპექტივები, საერთაშორისო ვარსკვლავს და UFC ვეტერანებს. 8:00 საათამდე. და – 5 რაუნდი – მასპინძლებს John Ramdeen და რობინ შავი მოიწვიოს სპეციალური სტუმრები ნგრევა შაბათ MMA ქმედება. 8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. ოთხშაბათი, Apr. 29 12:00 საათიდან. და – BAMMA USA: Badbeat 12 – რომელშიც Terrion ნაწარმი vs. Eric Winston და კრის Beal vs. Keith Carson in MMA action from Mar. 28, 2014 სავაჭრო, California. 6:00 საათამდე. და – საუკეთესო Cage Rage – რომელშიც კლასიკური ბრძოლების დიდი ბრიტანეთის დაფუძნებული Cage Rage ორგანიზაცია, Anderson Silva, ანტონიო სილვას, Victor Belfort, Paul Daley და სხვები. 7:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა Extra: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 8:30 საათამდე. და – Cage Warriors Fighting ჩემპიონატი 73 – რომელშიც Stevie Ray vs. Curt Warburton for the Cage Warriors lightweight title froim Nov. 1, 2014 ნიუკასლი, England. 11:00 საათამდე. და – MMA Meltdown გაბრიელის Morency – Gabriel Morency თანხიდან მოვლენებს MMA, განხილვის შანსები, პროგნოზები, პლუს სპეციალური ყოველკვირეული სტუმარი და ექსკლუზიური ინტერვიუები. 11:30 საათამდე. და – Takedown Wrestling – ინტენსიური გაშუქება სამოყვარულო ჭიდაობა მოვლენები, მათ შორის ახალი ამბები, უკან სცენები დაფარვის ღონისძიებები და ექსკლუზიური ინტერვიუები. ხუთშაბათი, Apr. 30 1:30 საათიდან. და – Ultimate Challenge MMA 5: სითბო – გამორჩეულია დინო გამბეტას წინააღმდეგ. Brad Whjeeler from ივლისი 11, 20-9 ლონდონში. 6:00 საათამდე. და – ჩემპიონატი Fightling ალიანსი – Pro MMA ფლორიდის რომელშიც მოსწონს Josh Sampo, Mike Kyle, ჯონ ჰოვარდ, არიან McCorkie, Luis Palomino და სხვები. 7:00 საათამდე. და – ბრძოლა Rookies – მიისწრაფვის kickboxers ასვლა ასვლა წარმატების სპორტის rookies კონკურენციას შანსი გახდეს პროფესიონალი და მიიღონ გამოცდილება საჭირო წარმატების უფრო მაღალ დონეზე. 8:00 საათამდე. და – ბრძოლა News ახლა: MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 8:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. პარასკევი, მაისი 1 2:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen და სხვები. 4:00 საათიდან. და – საუკეთესო DEEP – რომელშიც კლასში იბრძვის ისტორიული Japanese DEEP ხელშეწყობა, მათ შორის Shinya Aoki, Hayato Sakurai და Gegard Mousasi. 5:00 საათიდან. და – საუკეთესო სამკაულებს – კლასიკური იბრძვის საწყისი ყველა ქალი Japanese MMA ლიგა, სამკაულებს. 6:00 – საათამდე. და – M-1 Challenge – Professional MMA from Europe featiurionmg top rising prospects and international stars. 7:00 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა. MMA Edition – მოიცავს ყველა მოვლენებისადმი MMA მსოფლიოში ექსკლუზიური ანალიზი და ფუნქციები. 7:30 საათამდე. და — ბრძოლა News ახლა Extra – უახლესი ამბები, recaps, მახასიათებლები და შიგნით ანალიზი ბრძოლა თამაში. 9:00 საათამდე. და — NSS 15 – რომელშიც vs მამედ Khalidov. James Irvin and Rameau Thierry Sokoudjou vs. Jan Blachoiwicz from Mar. 19, 2011 ვარშავაში, პოლონეთი. შაბათი, მაისი 2 1:00 საათიდან. და – SuperKombat: მსოფლიო გრან რუმინეთი 2014 – Featuring Dawid Kasperski, Ciprian Schiopu, Errol Koning and Noureddinbe Echiguer in a one-night, single-elimination 85kg tournament from Apr. 12, 2014 რუმინეთში. 6:00 საათიდან. და – საუკეთესო TKO – რომელშიც Shonie Carter vs. ჯეისონ მაკდონალდი ეხლა TKO 21. 7:00 საათიდან. და – საუკეთესო Gladiator გამოწვევა – რომელშიც Jake Shields vs. Randy Velarde ეხლა Gladiator გამოწვევა 49. 10:00 საათიდან. და – საუკეთესო SportFight – მაღალი ხარისხის MMA საწყისი Pacific Northwest, მასპინძლობდნენ UFC– ის ვეტერანები Matt LIndland და Chael Sonnen. ამ ეპიზოდში წარმოდგენილია SportFight– ის ჩემპიონი ენოქ ვილსონი. 2:00 საათამდე. და – M-1 Challenge 57: Clash of Champions – LIVE MMA action from Orenburg, რუსეთი, featuring Marcin Tytbura vs. light heavyweight Stephan Puetz in a champion vs. champion superfight. კვირა, მაისი 3 6:00 საათიდან. და – Pancrase Classics – კლასიკური პიონერული MMA ბრძოლები, რომელშიც Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, სახელი Marquardt, Chael Sonnen და სხვები. 10:00 საათიდან. და – საუკეთესო ADCC – რომელშიც კრებულები დიდი grappling მატჩი ოდესმე გაიმართა, რომელშიც Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza და Royler Gracie. 11:00 საათიდან. და – Elite Muay Thai: ტაილანდი vs. Challenger – ყველაზე დიდი Muay Thai სერია მსოფლიოში რომელშიც უმაღლესი ხარისხის საერთაშორისო stand-up მებრძოლები takingon ცნობილი Thai ეროვნული ნაკრები. 7:00 საათამდე. და – USA Wrestling Weekly – უმასპინძლებს Scott Casber აძლევს ყოველკვირეული სიახლეები და ანალიზი centering გარშემო USA Wrestling, სპორტის ეროვნული მარეგულირებელი ორგანო,, მათ შორის ინტერვიუები, მახასიათებლები და ვიხსენებთ გასული. 7:30 საათამდე. და – ძიუდოს გრან-პრის Zagreb 2014 – მაჩვენებლები 2014 Judo Zagreb Grand Prix from Sept. 12-14, 2014 ხორვატია. 11:00 საათამდე. და – მეფეთა მეფე: მსოფლიო გრან Plock 2014 – Featuring Eike Schwatz vs. Marc შრიოდერი და უმ ერდოღანი vs. Marta Chojnoska from Nov. 28, 2014 კრეფა, პოლონეთი.
ინფორმაცია:
Twitter & Instagramfightnet
|
ბრძოლაზე NETWORK: ბრძოლა ქსელი მსოფლიოს პრემიერი საბრძოლო სპორტული ქსელის მიძღვნილ 24/7 დაფარვის, მათ შორის იბრძვის, მებრძოლები, ბრძოლა ამბები და ბრძოლა ცხოვრების წესი. არხი ხელმისაწვდომია ვაშინგტონის ფორუმსაც. on Cablevision ნაწილების New York, Connecticut და New Jersey, ტეხასის დაფუძნებული Grande კომუნიკაციები, Armstrong საკაბელო პენსილვანიის და აღმოსავლეთ Ohio, ისევე როგორც Shentel საკაბელო ვირჯინიის, დასავლეთ ვირჯინიის და ნაწილი დასავლეთ Maryland. ბრძოლა Network ასევე Roku გადამყვანების, აშშ. და კანადაში, ტრანსლირება ნახვა KlowdTV.com, და ხელმისაწვდომია ყველა ძირითადი მატარებლები კანადაში და მეტი 30 ქვეყნის მთელს ევროპაში, აფრიკის და ახლო აღმოსავლეთში. |
ბრძოლა ქსელი წარმოადგენს ერთი ჩემპიონატი 26, Enfusion 28 & UFC 186 დაფარვის LIVE ამ Weekend
|
||
|