|
Kategori Achiv: Goumen Rezo
BATAY REZO mma, Judo & ORÈ PWOGRAM kikboksin (Jen 1-7, 2015)
Goumen Rezo se yon 24/7 chanèl televizyon dedye a ranpli pwoteksyon nan espò konba. Li difuze pwogram konsantre sou sijè ki abòde lan tout antye de genre nan espò konba, ki gen ladan batay ap viv ak monte-a-la-minit nouvèl ak analiz pou melanje Arts masyal, kikboksin, lit pwofesyonèl, atizay tradisyonèl masyal, boksè, nouvèl batay, osi byen ke seri dram batay-tematik, dokimantè ak fim karakteristik.
Anba a jwenn En nan pwogram yo semenn sa a:
Lendi, Jen 1 7:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon. 7:30 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 8:00 p.m. AK – Final Chanpyona goumen 6: Jurkovic vs. Poturak – Prezante Igor Jurkovic vs. Dzevad Poturak in a kickboxing feature, plus Ivica Truscek vs. Laszlo Senyei in MMA action from June 14, 2014 in Porec, Kwoasi. Madi, Jen 2 1:30 a.m. AK – Montre Hip: Arena konba – Mma Tag-ekip andedan yon 12m pa tèren 12m ak twa-nivo estrikti obstak. 2:30 menm. AK – XPTV – Pwoteksyon nan rejyonal U.S pro ak amatè mma. 7:00 & 7:30 p.m. AK – Kstrem Chanpyona Batay – Ki baze sou Florida pwofesyonèl mma prezante kandida Ameriken tèt, zetwal entènasyonal yo ak veteran ch. 8:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon. 8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 11:00 p.m. AK – Difisil knocks Batay 42 – Prezante Ryan Dickson vs. Jason Fischer, Kris la Franck vs. Joel Powell ak Anton Tokarchuk vs. Todd Stoute soti nan Mar. 20, 2014 nan Calgary, Kanada. Mèkredi, June3 3:00 a.m. AK – Texas goumen lannwit – Mma aksyon soti nan Texas prezante kandida tèt Lone Star Eta a nan kalòj la. 6:00 p.m. AK – Pi bon nan kaj Raj – Prezante batay klasik soti nan UK ki baze sou òganizasyon an kaj raj ak Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pòl Daley ak lòt moun. 7:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik. 7:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 9:00 p.m. AK – Kaj gèrye FC: Lannwit Goumen 2 -Featuring female sensation Sheila Gaff, plus Mike Ling vs. Jack Hermansson from Sept. 8, 2011 9n Amman, Lòt bò larivyè Jouden. 11:00 p.m. AK – Mma Meltdown ak Gabriel Morency – Gabriel Morency kase desann tout sa kap pase yo nan mma, diskite sou chans, prediksyon, plis envite espesyal chak semèn yo ak entèvyou eksklizif. 11:30 p.m. AK – Takedown Lit – Pwoteksyon vaste nan evènman lit amatè, ki gen ladan dènye nouvèl la, dèyè-sèn nan-pwoteksyon nan evènman yo ak entèvyou eksklizif. Jedi, Jen 4 1:30 a.m. AK – Ultim defi mma 10: Resurrection – Featuring Alberto Mina vs. Dean Amasinger, Stav Economou vs. Shola Afreniran, John Maguire vs. Edgelson Lua and Karlos Vemola s. Peter Yendall from Feb. 6, 2010 nan Lond. 6:00 p.m. AK – Chanpyona Fightling Alliance – Pro MMA soti nan Florida prezante renmen nan Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Èske McCorkie, Luis Palomino ak lòt moun. 7:00 p.m. AK – Goumen rkru – Kickboxers aspiran monte nechèl la nan siksè nan espò a kòm rkru konpetisyon pou yon chans yo vin pwofesyonèl epi pou yo jwenn eksperyans ki nesesè yo reyisi nan yon nivo ki pi wo. 8:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a,: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik. 8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 9:00 p.m. AK – M-1 defi 32: Garner vs. Malikov – Prezante Kenny Garner vs. Magomed Malikov, Mario Miranda vs. Arthur Guseinov and Maxim Grishin vs. Joachim Christiansen from May 16, 2012 nan Moskou. Vandredi, Jen 5 2:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun. 4:00 a.m. AK – Pi bon nan DEEP – Prezante batay klas soti nan istorik pwomosyon nan Japanese DEEP ki gen ladan yo Shinya Aoki, Hayato Sakurai ak Gegard Mousasi. 5:00 a.m. AK – Pi bon nan bèl pyè koute chè – Batay Classic soti nan lig la tout-fi mma Japonè, Bijou. 12:00 p.m. AK – Boukmèyker Beatdown – Preview nan liy parayj ak pik tèt pou gwo evènman ch. 5:00 p.m. AK – Ch goumen lannwit: Boetsch vs. Henderson Weigh-In – Pwoteksyon LIVE nan ofisyèl la peze-an pou ch goumen lannwit” Boestsch vs. Henderson in New Orleans. 6:00 p.m. AK – M-1 defi – Pro MMA soti nan Ewòp prezante tèt k ap monte kandida ak zetwal entènasyonal. 7:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a,: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik. 7:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 8:00 p.m. AK – Toe 2 Toe with Matt Mitrione – In-depth sit-down interview with UFC heavyweight sensation Matt Mitrione. 8:30 p.m. AK – Montre Hip: Arena konba – Mma Tag-ekip andedan yon 12m pa tèren 12m ak twa-nivo estrikti obstak. 9:00 p.m. AK — NSS 20 – Pudzianowski vs. Piliafas – Mariusz Pudzianowski vs prezante. Christos Piliafas and Jan Blachowiucz vs,. Houston Alexander from Sept. 15, 2012 nan Gdańsk, Polòy. Samdi, Jen 6 1:00 a.m. AK – SuperKombat: Mondyal Grand Prix 2014 – Featuring Jorge Loren vs. Aristote Quitusisa, Julian Imeri vs. Nader Farhou for the middleweight title, plus Andrei Stoica vs. Emilio Vallecillo from Nov. 22, 2014 in Monza, Itali. 6:00 a.m. AK – Pi bon nan TKO – Prezante David Loiseau vs. Shawn Tomkins from TKO UCC 4 7:00 a.m. AK – Pi bon nan Gladiators defi – Prezante Ouri Faber vs. Jay Valencia from Gladiator Challenge 20. 9:00 a.m. AK – M-1 defi 58: Batay nan mòn yo 4 – LIVE MMA action from Ingushetia, Larisi, feasturing Igor Fernandesvs. Murad Abdulaev for the M-1 Challenge welterweight title, plus Lee Morrisson vs. Pavel Vitruk and Alexei Kudin vs. Snis Smoldarev. 7:00 p.m. AK – Ch goumen lannwit: Boetsch vs. Henderson Pre-Show – LIVE pre-fight coverage and previews of UFC Fight Night: Boetsch vs. Henderson from New Orleans. 8:00 p.m. AK – Ch goumen lannwit: Boetsch vs. Henderson Prelims Live – CANADA SÈLMAN. 9:00 p.m. AK – Global Chanpyona Batay 4 – Prezante Badr Hari vs. Arnold Oborotov sou yon anpile mma kat / kikboksin soti nan Oct. 16, 2014 nan Emira Arab Ini. Dimanch, Jen 7 12:00 a.m. AK – GFC 5: Saki vs. Ciobanu – Pro kickboxing from Apr. 17, 2015 in Dubia, prezante Gokhan Saki vs. Sebastian Ciobanu, plis Steve McKinnon vs. ZXabit Samedov and Jafar Ahmadi vs. Danyo Illunga. 6:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Non Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun. 10:00 a.m. AK – Pi bon nan ADCC – Prezante Compilations nan alimèt yo débats pi gran janm fèt, prezante Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ak Royler Gracie. 11:00 a.m. AK – Elite Mue Thai: Thailand vs. Pwovokatè – Seri nan pi gwo Mue Thai nan mond lan prezante prim kanpe-up entènasyonal avyon de gè pran sou renome Thai Ekip Nasyonal la 3:00 p.m. AK – Enfusion Live #29: Amstèdam – Pro kickboxing from May 24, 2015 nan Amstèdam. 5:00 p.m. AK – USA Lit chak semèn – Akèy Scott Casber bay chak semèn nouvèl ak analiz Santralizasyon alantou USA Lit, kò gouvène nasyonal espò a nan, ki gen ladan entèvyou, karakteristik ak tounen gade dèyè nan tan lontan an. 5:30 p.m. AK – Judo Tokyo Grand slam 2014 – Pwen esansyèl nan judo Tokyo Grand slam a soti nan Le. 5-7, 2014 nan Japon. 6:30 p.m. AK – Montre Hip: Arena konba – Mma Tag-ekip andedan yon 12m pa tèren 12m ak twa-nivo estrikti obstak. Enfòmasyon:
Twitter & Instagramfightnet
|
BATAY REZO mma & ORÈ PWOGRAM kikboksin (Me 25-31, 2015)
Goumen Rezo se yon 24/7 chanèl televizyon dedye a ranpli pwoteksyon nan espò konba. Li difuze pwogram konsantre sou sijè ki abòde lan tout antye de genre nan espò konba, ki gen ladan batay ap viv ak monte-a-la-minit nouvèl ak analiz pou melanje Arts masyal, kikboksin, lit pwofesyonèl, atizay tradisyonèl masyal, boksè, nouvèl batay, osi byen ke seri dram batay-tematik, dokimantè ak fim karakteristik.
Anba a jwenn En nan pwogram yo semenn sa a:
Lendi, Me 25 6:30 p.m. AK – 2014 Judo Qingdao Grand Prix– Pwen esansyèl ki soti nan 2014 Judo Qingdao Grand Prix from Nov. 19-21, 2014 nan peyi Lachin. 7:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon. 7:30 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 8:00 p.m. AK – Enfusion Live #29: Amstèdam – Professional kickboxing from Amsterdam, Holland. Madi, Me 26 1:30 a.m. AK – Montre Hip: Arena konba – Mma Tag-ekip andedan yon 12m pa tèren 12m ak twa-nivo estrikti obstak. 2:30 menm. AK – XPTV – Pwoteksyon nan rejyonal U.S pro ak amatè mma. 7:30 a.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 7:00 & 7:30 p.m. AK – Kstrem Chanpyona Batay – Ki baze sou Florida pwofesyonèl mma prezante kandida Ameriken tèt, zetwal entènasyonal yo ak veteran ch. 8:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon. 8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 11:00 p.m. AK – Difisil knocks Batay 41 – Featuring Rodney Wallace vs., Misha Cirkuinov from Jan. 30, 2015nan Calgary, Kanada. Mèkredi, Me 27 3:00 a.m. AK – Texas goumen lannwit – Mma aksyon soti nan Texas prezante kandida tèt Lone Star Eta a nan kalòj la. 6:00 p.m. AK – Pi bon nan kaj Raj – Prezante batay klasik soti nan UK ki baze sou òganizasyon an kaj raj ak Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pòl Daley ak lòt moun. 7:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik. 7:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 8:00 p.m. AK – Fighting Spirit Season 4 – Compilations of international MMA fights from SFL, FFC, M-1 ak plis. 9:00 p.m. AK – Cage Warriors 39 – Featuring Rosi Sexton vs. Sally Krumdiack and Aisling Saly vs. Molly Helsel in female bouts from Nov. 27, 2010 in Cork City, Iland. 11:00 p.m. AK – Mma Meltdown ak Gabriel Morency – Gabriel Morency kase desann tout sa kap pase yo nan mma, diskite sou chans, prediksyon, plis envite espesyal chak semèn yo ak entèvyou eksklizif. 11:30 p.m. AK – Takedown Lit – Pwoteksyon vaste nan evènman lit amatè, ki gen ladan dènye nouvèl la, dèyè-sèn nan-pwoteksyon nan evènman yo ak entèvyou eksklizif. Jedi, Me 28 1:30 a.m. AK – Ultim defi mma 9: Fighting for Heroes – Featuring Jimi Manuwa vs. Shaun Lomas from Dec. 5, 2009 nan London. 6:00 p.m. AK – Chanpyona Fightling Alliance – Pro MMA soti nan Florida prezante renmen nan Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Èske McCorkie, Luis Palomino ak lòt moun. 7:00 p.m. AK – Goumen rkru – Kickboxers aspiran monte nechèl la nan siksè nan espò a kòm rkru konpetisyon pou yon chans yo vin pwofesyonèl epi pou yo jwenn eksperyans ki nesesè yo reyisi nan yon nivo ki pi wo. 8:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a,: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik. 8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 9:00 p.m. AK – M-1 defi 31: Monson vs. Oleinik – Prezante Jeff Monson vs. Alexey Oleinik, Alexander Yakovlev vs. Shamil Zarurov, Rashid Magoimedov vs. Yasubey Enomoto and Aleksander Emelianaenko vs. Tadas Rimkevicius soti nan Mar. 16, 2012 nan St. Petersburg, Larisi. Vandredi, Me 29 2:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun. 4:00 a.m. AK – Pi bon nan DEEP – Prezante batay klas soti nan istorik pwomosyon nan Japanese DEEP ki gen ladan yo Shinya Aoki, Hayato Sakurai ak Gegard Mousasi. 5:00 a.m. AK – Pi bon nan bèl pyè koute chè – Batay Classic soti nan lig la tout-fi mma Japonè, Bijou. 6:00 p.m. AK – M-1 defi – Pro MMA soti nan Ewòp prezante tèt k ap monte kandida ak zetwal entènasyonal. 8:00 p.m. AK – Toe 2 Toe with Carlos Condit – In-depth sit-down interview with interim UFC welterweight champion Carlos Condit. 9:00 p.m. AK — NSS 19 – Featuring Pudzianowski vs. Sapp – Mariusz Pudzianowski vs prezante. Bob Sapp and Mamed Khalidov vs. Rodney Wallace from May 12, 2012 nan Lodz, Polòy. Samdi, Me 30 1:00 a.m. AK – SuperKombat: New Heroes Constanta 2014I – Prezante Morosanu vs Cătălin. Giannis Stoforidis from Aug. 2, 2014 nan Constantia, Woumani. 6:00 a.m. AK – Pi bon nan TKO – Prezante David Loiseau vs. Shawn Tomkins from TKO UCC 4 7:00 a.m. AK – Pi bon nan Gladiators defi – Prezante Ouri Faber vs. Jay Valencia from Gladiator Challenge 20. 10:00 a.m. AK – Pi bon nan SportFight – Top bon jan kalite mma soti nan Nòdwès Pasifik la, hosted by UFC veterans Matt LIndland and Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson. 7:00 p.m. AK – Ch goumen lannwit: Condit vs. Alves Pre-Show – LIVE pre-fight coverage and analysis from UFC Fight Night: Condit vs. Alves in Goiania, Brezil. 8:00 p.m. AK – CANADA SÈLMAN – Ch goumen lannwit: Condit vs. Alves Prelims LIVE 8:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a,: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik. 8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 9:00 p.m. AK – World Combat Games Wrestling Package – Coverage of the wrestling event from the 2013 SportAccord Games from Oct. 24, 2013. 10:30 p.m. AK – World Combat Games Wrestling Package Day 2 – Coverage of the wrestling event from the 2013 SportAccord Games from Oct. 25, 2013. Dimanch, Me 31 6:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Non Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun. 10:00 a.m. AK – Pi bon nan ADCC – Prezante Compilations nan alimèt yo débats pi gran janm fèt, prezante Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ak Royler Gracie. 11:00 a.m. AK – Elite Mue Thai: Thailand vs. Pwovokatè – Seri nan pi gwo Mue Thai nan mond lan prezante prim kanpe-up entènasyonal avyon de gè pran sou renome Thai Ekip Nasyonal la 7:00 p.m. AK – USA Lit chak semèn – Akèy Scott Casber bay chak semèn nouvèl ak analiz Santralizasyon alantou USA Lit, kò gouvène nasyonal espò a nan, ki gen ladan entèvyou, karakteristik ak tounen gade dèyè nan tan lontan an. 7:30 p.m. AK – Judo Jeju Grand Prix 2014 – Highlights from the Judo Jeju Grand Prix from Nov. 27-29, 2014 nan Kore di sid. 11:00 p.m. AK – , Wa peyi Wa: World Cup Heroes 2013 – Prezante yon yon sèl-lannwit, sèl-eliminasyon 71 kg tournament from Nov., 16, 2013 nan Vilnis, Lityani.
Enfòmasyon:
Twitter & Instagramfightnet
|
Sou batay REZO: Goumen Rezo se nan mond lan rezo espò premye minis konba dedye a 24/7 pwoteksyon, ki gen ladan batay, avyon de gè, goumen nouvèl pou ou goumen ak fòm. Kanal la se disponib nan U.S lan. sou Cablevision nan pati nan New York, Connecticut ak New Jersey, Texas ki baze sou kominikasyon Grande, Armstrong Cable nan Pennsylvania ak lès Ohio, kòm byen ke sou Shentel Kab nan Virginia, West Virginia ak pòsyon nan lwès Maryland. Goumen Rezo se tou sou roku mete bwat tèt nan peyi Etazini an. ak Kanada, difuze ap viv sou sit entènèt KlowdTV.com, epi ki disponib sou tout transpòtè nan pi gwo nan Kanada ak plis pase 30 peyi atravè Ewòp, Lafrik ak Mwayen Oryan an. |
Fight Network Presents KSW 31, Ch 187 Pre & Post-Fight Coverage & Enfusion Live 29 this Weekend
|
||
|
Goumen Rezo Presents Hard Knocks Goumen 43
|
|||
|
BATAY REZO mma & ORÈ PWOGRAM kikboksin (Me 18-25, 2015)
Goumen Rezo se yon 24/7 chanèl televizyon dedye a ranpli pwoteksyon nan espò konba. Li difuze pwogram konsantre sou sijè ki abòde lan tout antye de genre nan espò konba, ki gen ladan batay ap viv ak monte-a-la-minit nouvèl ak analiz pou melanje Arts masyal, kikboksin, lit pwofesyonèl, atizay tradisyonèl masyal, boksè, nouvèl batay, osi byen ke seri dram batay-tematik, dokimantè ak fim karakteristik.
Lendi, Me 18
6:30 p.m. AK – 2014 Judo Tashkent Grand Prix– Pwen esansyèl ki soti nan 2014 Judo Tashkent Grand Prix from Oct. 16-18, 2014 in Uzbekistan.
7:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon.
7:30 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
8:00 p.m. AK – Final Chanpyona goumen 5: Rodriguez vs. Simonjic – Prezante Ricco Rodriguez vs. Tomaz Simonjic in the MMA main event and Pavel Zhuravle vs. Vinchenzo Renfurm in a kickboxing bout from Osijek, Kwoasi.
Madi, Me 19
1:00 a.m. AK – Toe 2 Toe with Urijan Faber – John Ramdeen chats with UFC bantamweight superstar Urijah Faber about his upbringing and evolution in the sport.
1:30 a.m. AK – Montre Hip: Arena konba – Mma Tag-ekip andedan yon 12m pa tèren 12m ak twa-nivo estrikti obstak.
2:30 menm. AK – XPTV – Pwoteksyon nan rejyonal U.S pro ak amatè mma.
7:30 a.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
7:00 & 7:30 p.m. AK – Kstrem Chanpyona Batay – Ki baze sou Florida pwofesyonèl mma prezante kandida Ameriken tèt, zetwal entènasyonal yo ak veteran ch.
8:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon.
8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
Mèkredi, Me 20
3:00 a.m. AK – Texas goumen lannwit – Mma aksyon soti nan Texas prezante kandida tèt Lone Star Eta a nan kalòj la.
6:00 p.m. AK – Pi bon nan kaj Raj – Prezante batay klasik soti nan UK ki baze sou òganizasyon an kaj raj ak Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pòl Daley ak lòt moun.
7:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik.
7:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
8:00 p.m. AK – Fighting Spirit Season 4 – Compilations of international MMA fights from SFL, FFC, M-1 ak plis.
9:00 p.m. AK – Cage Warriors 74 – Featuring Kianzad vs. Siiskanen – Featuring Mannie Kianzad vs., Agnieszka Niedzwiedz for the inaurgal women’s bantamweight title from Nov. 15, 2014 9n London.
11:00 p.m. AK – Mma Meltdown ak Gabriel Morency – Gabriel Morency kase desann tout sa kap pase yo nan mma, diskite sou chans, prediksyon, plis envite espesyal chak semèn yo ak entèvyou eksklizif.
11:30 p.m. AK – Takedown Lit – Pwoteksyon vaste nan evènman lit amatè, ki gen ladan dènye nouvèl la, dèyè-sèn nan-pwoteksyon nan evènman yo ak entèvyou eksklizif.
Jedi, Me 21
1:30 a.m. AK – Ultim defi mma 8: Dinamit – Prezante Neil Grove vs. Martin Thompson, Tom Watson vs., Denniston Sutherland, Dean Amasinger vs. Scott Jansen and Jason Young vs. Abdul Mohamed from Oct. 24, 2009 nan London.
6:00 p.m. AK – Chanpyona Fightling Alliance – Pro MMA soti nan Florida prezante renmen nan Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Èske McCorkie, Luis Palomino ak lòt moun.
7:00 p.m. AK – Goumen rkru – Kickboxers aspiran monte nechèl la nan siksè nan espò a kòm rkru konpetisyon pou yon chans yo vin pwofesyonèl epi pou yo jwenn eksperyans ki nesesè yo reyisi nan yon nivo ki pi wo.
8:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a,: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik.
8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
9:00 p.m. AK – Battlegrounds mma: O.N.E. – Prezante yon yon sèl-lannwit, single-slimination MMA tournament from Tulsa, OK, Roan Carneiro èkspoze, Brock Larson, Cody McKenzie, Trey Houston, Jesse Taylor and others.
Vandredi, Me 22
2:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun.
4:00 a.m. AK – Pi bon nan DEEP – Prezante batay klas soti nan istorik pwomosyon nan Japanese DEEP ki gen ladan yo Shinya Aoki, Hayato Sakurai ak Gegard Mousasi.
5:00 a.m. AK – Pi bon nan bèl pyè koute chè – Batay Classic soti nan lig la tout-fi mma Japonè, Bijou.
6:00 – p.m. AK – M-1 defi – Professional MMA from Europe featuring top rising prospects and international stars.
7 p.m. AK – Ch 187 Peze-In – LIVE coverage of official weigh-ins for UFC 187: Jones vs. Johnson in Las Vegas.
8:00 p.m. AK — NSS 18 – Featuring Overeem vs. Rozalski – Prezante Valentijn Overeem vs. Marsing Rozalski, Janvye Blachowicz vs. Mario Miranda ak Curt Warburton vs. Artur Sowinski soti nan Feb. 24, 2012 Nan Davwa, Polòy.
11:00 p.m. AK – Difisil knocks Batay 43 – LIVE mma soti nan Calgary, Kanada, featuring Jason Zentgraf vs. Nick Ring, Mixhsa Cirkunov vs. Shaun Asher and Sergei Juskevic vs. LT Nelson,
Samdi, Me 23
1:00 a.m. AK – SuperKombat: Mondyal Grand Prix III – Prezante Andrei Roman Kokhanov vs. Ali Cenik for the super cruiserweight title, plus the cruiserweight tournament semifinals from June 21, 2014 nan Constantia, Woumani.
4:00 a.m. AK – Toe 2 Zòtèy ak Chris Weidman – John Ramdeen talks in depth with UFC middleweight champion Chris Weidman.
6:00 a.m. AK – Pi bon nan TKO – Prezante Patrick Cote vs. Steve Vigneault from TKO 14.
7:00 a.m. AK – Pi bon nan Gladiators defi – Prezante Quinton “Sakaje” Jackson vs. Dave Taylor from Gladiator Challenge 2.
10:00 a.m. AK – Pi bon nan SportFight – Top bon jan kalite mma soti nan Nòdwès Pasifik la, hosted by UFC veterans Matt LIndland and Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson.
2:00 p.m. AK – NSS 31: Sijè vs. Drwal – LIVE MMA from Gdansk, Polòy, featuring Michal Materia vs. Tomasx Drwal, Mariusz Pudzianowski vs. Rolles Gracie ak Goran Reljic vs. Attila Vegh.
7:00 p.m. AK – Ch 187 Pre-Montre – LIVE pre-fight coverage and analysis for UFC 187: Jones vs. Johnson in Las Vegas.
8:00 p.m. AK – WSOF Canada 1: Ford vs. Powell – Featuring Ryan Ford vs. Joel Powell for the WSOF Canadian welterweight title, plus Michael Hill vs. Ryan Dickson from Feb. 21, 2014 in Edmonton, AB.
10:00 p.m. AK – WSOF Canada 2: Loiseau vs. Lewis – Featuring David “The Crow” Loisean vs. Dwayne Lewis, plus Josh Hill vs. Mike Adams and Tim Hague vs. Matt Baker from June 7, 2014 in Edmonton, AB.
Dimanch, Me 24
1:00 a.m. AK – Ch 187 Post-Montre – LIVE Post-fight coverage for UFC 1878: Jones vs. Johnson in Las Vegas.
6:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Non Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun.
10:00 a.m. AK – Pi bon nan ADCC – Prezante Compilations nan alimèt yo débats pi gran janm fèt, prezante Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ak Royler Gracie.
2:00 p.m. AK – Enfusion LIVE #29: Amstèdam – LIVE professional kickboxing from Amsterdam, Holland.
7:00 p.m. AK – USA Lit chak semèn – Akèy Scott Casber bay chak semèn nouvèl ak analiz Santralizasyon alantou USA Lit, kò gouvène nasyonal espò a nan, ki gen ladan entèvyou, karakteristik ak tounen gade dèyè nan tan lontan an.
7:30 p.m. AK – Judo Qingdao Grand Prix 2014 – Highlights from the Judo Qingdao Grand Prix fromNov. 19-21 nan peyi Lachin.
Enfòmasyon:
Twitter & Instagramfightnet
BATAY REZO mma & ORÈ PWOGRAM kikboksin (Me 11-17, 2015)
Goumen Rezo se yon 24/7 chanèl televizyon dedye a ranpli pwoteksyon nan espò konba. Li difuze pwogram konsantre sou sijè ki abòde lan tout antye de genre nan espò konba, ki gen ladan batay ap viv ak monte-a-la-minit nouvèl ak analiz pou melanje Arts masyal, kikboksin, lit pwofesyonèl, atizay tradisyonèl masyal, boksè, nouvèl batay, osi byen ke seri dram batay-tematik, dokimantè ak fim karakteristik.
Lendi, Me 11
6:30 p.m. AK – 2014 Judo Astana Grand Prix– Pwen esansyèl ki soti nan 2014 Judo Astana Grand Prix from Oct. 10-12, 2014 nan Astana, Kazakhstan.
7:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon.
7:30 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
8:00 p.m. AK – Final Chanpyona goumen 4: Perak vs, Joni – Featuring Maro Perak vs. Tibor Joni in the MMA main event and Sergei Lascenko vs. Mladen Brestovac in a kickboxing attraction from May 5, 2013 nan Zadar, Kwoasi.
Madi, Me 12
1:00 a.m. AK – Toe 2 Toe with Firas Zahabi – Sit-down interview with Tristar Gym head coach Firas Zahabi, trainer for the likes of Georges St. Pierre and Rory MacDonald.
1:30 a.m. AK – Montre Hip: Arena konba – Mma Tag-ekip andedan yon 12m pa tèren 12m ak twa-nivo estrikti obstak.
2:30 menm. AK – XPTV – Pwoteksyon nan rejyonal U.S pro ak amatè mma.
4:30 a.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
7:00 & 7:30 p.m. AK – Kstrem Chanpyona Batay – Ki baze sou Florida pwofesyonèl mma prezante kandida Ameriken tèt, zetwal entènasyonal yo ak veteran ch.
8:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon.
8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
Mèkredi, Me 13
3:00 a.m. AK – Texas goumen lannwit – Mma aksyon soti nan Texas prezante kandida tèt Lone Star Eta a nan kalòj la.
6:00 p.m. AK – Pi bon nan kaj Raj – Prezante batay klasik soti nan UK ki baze sou òganizasyon an kaj raj ak Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pòl Daley ak lòt moun.
7:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik.
7:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
8:00 p.m. AK – Fighting Spirit Season 4 – Compilations of international MMA fights from SFL, FFC, M-1 ak plis.
9:00 p.m. AK – Cage Warriors 74 – Featuring Nicolas Dalby vs. Mohsen Bahari for the Cage Warriors welterweight title from Nov. 15, 2014 nan London.
11:00 p.m. AK – Mma Meltdown ak Gabriel Morency – Gabriel Morency kase desann tout sa kap pase yo nan mma, diskite sou chans, prediksyon, plis envite espesyal chak semèn yo ak entèvyou eksklizif.
11:30 p.m. AK – Takedown Lit – Pwoteksyon vaste nan evènman lit amatè, ki gen ladan dènye nouvèl la, dèyè-sèn nan-pwoteksyon nan evènman yo ak entèvyou eksklizif.
Jedi, Me 14
1:30 a.m. AK – Ultim defi mma 7: Destriksyon – Featuring Ben Smith vs/ Amokrane Sabet and Francis Hegney vs. Tim Radcliffe from Sept. 19, 2009 nan London.
6:00 p.m. AK – Chanpyona Fightling Alliance – Pro MMA soti nan Florida prezante renmen nan Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Èske McCorkie, Luis Palomino ak lòt moun.
7:00 p.m. AK – Goumen rkru – Kickboxers aspiran monte nechèl la nan siksè nan espò a kòm rkru konpetisyon pou yon chans yo vin pwofesyonèl epi pou yo jwenn eksperyans ki nesesè yo reyisi nan yon nivo ki pi wo.
8:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a,: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik.
8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
9:00 p.m. AK – Super goumen Lig 3 – Prezante James Thompson vs. Bobby Lashley ak Trevor Prangley vs. Baga Agaev soti nan Me 6, 2012 nan New Delhi, Peyi Zend.
Vandredi, Me 15
2:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun.
4:00 a.m. AK – Pi bon nan DEEP – Prezante batay klas soti nan istorik pwomosyon nan Japanese DEEP ki gen ladan yo Shinya Aoki, Hayato Sakurai ak Gegard Mousasi.
5:00 a.m. AK – Pi bon nan bèl pyè koute chè – Batay Classic soti nan lig la tout-fi mma Japonè, Bijou.
6:00 – p.m. AK – M-1 defi – Professional MMA from Europe featuring top rising prospects and international stars.
7:00 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a,. Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik.
7:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
8:00 p.m. AK – Toe 2 Toe with Urijah Faber – John Ramadeen chats with UFC bantamweight superstar Urijah Faber about his upbringing and evolution in the sport.
8:30 p.m. AK – Montre Hip: Arena konba – Mma Tag-ekip andedan yon 12m pa tèren 12m ak twa-nivo estrikti obstak.
9:00 p.m. AK — NSS 17 – Prezante vs Mamed Khalidov. Izayi Taylor, Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson and Jan Blachowicz vs. Tameau Thierry Sokoudjou from Nov,. 26, 2011 nan Lodz, Polòy.
Samdi, Me 16
1:00 a.m. AK – SuperKombat: World Grand Prix II – Featuring Jamie Bates, Flavius Boiciuc, Miles Simson and Mijan Vidovic in a one-night, single-elimination light heavyweight tournament from Mamaia, Woumani.
6:00 a.m. AK – Pi bon nan TKO – Prezante Shonie Carter vs. Jason MacDonald soti nan TKO 21.
7:00 a.m. AK – Ch goumen lannwit: Edgar vs. Faber Pre-Show – LIVE pre-batay pwoteksyon nan ch goumen lannwit: Edgar vs. Faber in the Philippines.
10:00 a.m. AK – Pi bon nan SportFight – Top bon jan kalite mma soti nan Nòdwès Pasifik la, hosted by UFC veterans Matt LIndland and Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson.
4:00 p.m. AK – DEEP: 63 Enpak – Featuring Kazuhiro Nakamura vs. Henry Miller and Tatsumiutsu Wada vs. Yuki Motoya from Aug. 25, 2013 8n Tokyo.
7:00 p.m. AK – Goumen Sezon Lespri mma 4 – Compilation nan batay entènasyonal nan SFL, Legend, FFC, M-1 ak plis.
8:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a,: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik.
8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
9:00 p.m. AK – World Combat Games: Sambo Package – Coverage of the Sambo event from the 2013 SportAccord Mondyal konba Jwèt soti nan Oct. 19, 2013.
9:00 p.m. AK – World Combat Games: Sambo Package 2 – Coverage of the Sambo event from the 2013 SportAccord Mondyal konba Jwèt soti nan Oct. 20, 2013.
Dimanch, Me 17
12:30 a.m. AK — World Combat Games: Sumo Package – Coverage of the Sumo event from the 2013 SportAccord Mondyal konba Jwèt soti nan Oct. 19, 2013.
6:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Non Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun.
10:00 a.m. AK – Pi bon nan ADCC – Prezante Compilations nan alimèt yo débats pi gran janm fèt, prezante Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ak Royler Gracie.
11:00 a.m. AK – Elite Mue Thai: Thailand vs. Pwovokatè – Seri nan pi gwo Mue Thai nan mond lan prezante prim leve-kanpe entènasyonal avyon de gè takingon renome ekip la Thai Nasyonal.
7:00 p.m. AK – USA Lit chak semèn – Akèy Scott Casber bay chak semèn nouvèl ak analiz Santralizasyon alantou USA Lit, kò gouvène nasyonal espò a nan, ki gen ladan entèvyou, karakteristik ak tounen gade dèyè nan tan lontan an.
7:30 p.m. AK – Judo Tashkent Grand Prix 2014 – Highlights from the Judo Tashkent Grand Prix from Oct. 16-18 in Uzbekistan.
Enfòmasyon:
Twitter & Instagramfightnet
BATAY REZO mma & ORÈ PWOGRAM kikboksin (Apr. 27-Me 3, 2015)
Goumen Rezo se yon 24/7 chanèl televizyon dedye a ranpli pwoteksyon nan espò konba. Li difuze pwogram konsantre sou sijè ki abòde lan tout antye de genre nan espò konba, ki gen ladan batay ap viv ak monte-a-la-minit nouvèl ak analiz pou melanje Arts masyal, kikboksin, lit pwofesyonèl, atizay tradisyonèl masyal, boksè, nouvèl batay, osi byen ke seri dram batay-tematik, dokimantè ak fim karakteristik.
Anba a jwenn En nan pwogram yo semenn sa a:
Lendi, Me 4
6:30 p.m. AK – 2014 Judo Grand Prix Zagrèb– Pwen esansyèl ki soti nan 2014 Judo Zagreb Grand Prix from Sèt. 12-14 nan Kwoasi.
7:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon.
7:30 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
8:00 p.m. AK – Final Chanpyona goumen 3: Jurkovic vs., Catinas – Prezante Igor Jurkovic vs. Raulk Catinas in a kickboxing bout and Ante Delija vs. Michail Lamprakis nan mma aksyon soti nan Apr. 19, 2013 in split, Kwoasi.
Madi, Me 5
1:30 a.m. AK – Montre Hip: Arena konba – Mma Tag-ekip andedan yon 12m pa tèren 12m ak twa-nivo estrikti obstak.
2:30 menm. AK – XPTV – Pwoteksyon nan rejyonal U.S pro ak amatè mma.
4:30 a.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
7:00 & 7:30 p.m. AK – Kstrem Chanpyona Batay – Ki baze sou Florida pwofesyonèl mma prezante kandida Ameriken tèt, zetwal entènasyonal yo ak veteran ch.
8:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon.
8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
Mèkredi, Me 6
1:30 a.m. AK – Ultim defi mma 6: Payback – Featuring Jimi Manuwa vs. Like Blythe and Brad Pickett vs., David Lee from Aug. 22, 2009 nan London.
6:00 p.m. AK – Pi bon nan kaj Raj – Prezante batay klasik soti nan UK ki baze sou òganizasyon an kaj raj ak Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pòl Daley ak lòt moun.
7:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik.
7:30 p.m. AK – Goumen Lespri mma – Compilations nan entènasyonal mma batay soti nan yon FC, UCMMA, NSS, WFC, FFC, Bamma, EFC Lafrik di ak plis ankò.
8:30 p.m. AK – Cage Warriors 73 – Featuring Alex Enlund vs. Nad Narimano for the vacant featherweight title from Nov. 1, 2014 nan London.
11:00 p.m. AK – Mma Meltdown ak Gabriel Morency – Gabriel Morency kase desann tout sa kap pase yo nan mma, diskite sou chans, prediksyon, plis envite espesyal chak semèn yo ak entèvyou eksklizif.
11:30 p.m. AK – Takedown Lit – Pwoteksyon vaste nan evènman lit amatè, ki gen ladan dènye nouvèl la, dèyè-sèn nan-pwoteksyon nan evènman yo ak entèvyou eksklizif.
Jedi, Me 7
1:30 a.m. AK – Ultim defi mma 5: Heat – Featuring Dino Gambatesa vs. Brad Whjeeler from July 11, 20-9 nan London.
6:00 p.m. AK – Chanpyona Fightling Alliance – Pro MMA soti nan Florida prezante renmen nan Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Èske McCorkie, Luis Palomino ak lòt moun.
7:00 p.m. AK – Goumen rkru – Kickboxers aspiran monte nechèl la nan siksè nan espò a kòm rkru konpetisyon pou yon chans yo vin pwofesyonèl epi pou yo jwenn eksperyans ki nesesè yo reyisi nan yon nivo ki pi wo.
8:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a,: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik.
8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
9:00 p.m. AK — Mma Meltdown ak Gabriel Morency – Gabriel Morency kase desann tout sa kap pase yo nan mma, diskite sou chans, prediksyon, plis envite espesyal chak semèn yo ak entèvyou eksklizif.
10:00 p.m. AK – Super goumen Lig 2 – Featuring Todd Duffee vs. Neil Grove and Alexander Shlemenko vs. Ikuhisa Minowa from Apr. 7, 2012 in Chandigarh, Peyi Zend.
Vandredi, Me 8
2:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun.
4:00 a.m. AK – Pi bon nan DEEP – Prezante batay klas soti nan istorik pwomosyon nan Japanese DEEP ki gen ladan yo Shinya Aoki, Hayato Sakurai ak Gegard Mousasi.
5:00 a.m. AK – Pi bon nan bèl pyè koute chè – Batay Classic soti nan lig la tout-fi mma Japonè, Bijou.
6:00 – p.m. AK – M-1 defi – Professional MMA from Europe featuring top rising prospects and international stars.
7:00 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a,. Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik.
7:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay.
8:30 p.m. AK – Montre Hip: Arena konba – Mma Tag-ekip andedan yon 12m pa tèren 12m ak twa-nivo estrikti obstak.
9:00 p.m. AK — NSS 16 – Prezante vs Mamed Khalidov. Matt Lindland and Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson from May 21, 2011 nan Gdańsk, Polòy.
11:30 p.m. AK – Toe 2 Toe with Firas Zahabi – Sit-down interview with Tristar Gym head coach Firas Zahabi, trainer to the likes of Georges St. Pierre and Rory MacDonald.
Samdi, Me 9
1:00 a.m. AK – SuperKombat: New Heroes Opatija 2013 – Prezante Ivan Stanic vs. Laurent Attrifi, Mladen Brestovac vs. Andy Van Steen and the opening round of the heavyweight tournament from Feb. 23, 2013.
6:00 a.m. AK – Pi bon nan TKO – Prezante Shonie Carter vs. Jason MacDonald soti nan TKO 21.
7:00 a.m. AK – Pi bon nan Gladiators defi – Prezante Jake Shields vs. Randy Velarde soti nan Gladiators defi 49.
10:00 a.m. AK – Pi bon nan SportFight – Top bon jan kalite mma soti nan Nòdwès Pasifik la, hosted by UFC veterans Matt LIndland and Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson.
1:30 p.m. AK – Ring nan konba 46 – Prezante Brendan Barrett vs. Mlodrag Petkovic and Frankie Perez vs. Rafael Machado soti nan Sept. 20, 2013 nan Atlantic City, NJ.
4:00 p.m. AK – DEEP: 62 Enpak – Prezante Satoru Kitaoka vs. Daisuke Nakamura, Daiki Jata vs. Yoshiro Maeda, Dann Hornbuckle vs. Yuya Shirai and Akihiro Gono vs. Taisuke Okuno soti nan Apr. 26, 2013 in Yokyo.
7:00 p.m. AK – M-1 defi 57: Clash of Champion – Featuring heavyweight champ Mrcin Tybura vs. light heavyweight champ Stephan Puetz in a champion vs. champion superfight from May 2, 2015 nan Orenburg, Larisi.
10:00 p.m. AK – Ch goumen lannwit: Miocic vs. Hunt Pre-Show – LIVE pre-batay pwoteksyon nan ch goumen lannwit: Miocic vs. Hunt from Adelaide, Ostrali.
11:00 p.m. AK – Goumen Sezon Lespri mma 4 – Compilation nan batay entènasyonal nan SFL, Legend, FFC, M-1 ak plis.
Dimanch, Me 10
1:00 a.m. AK – Ch goumen lannwit: Miocic vs. Hunt Post-Show – LIVE post-fight reaction and coverage of coverage of UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt from Adelaide, Ostrali, including live post-fight press conference.
6:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Non Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun.
10:00 a.m. AK – Pi bon nan ADCC – Prezante Compilations nan alimèt yo débats pi gran janm fèt, prezante Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ak Royler Gracie.
11:00 a.m. AK – Elite Mue Thai: Thailand vs. Pwovokatè – Seri nan pi gwo Mue Thai nan mond lan prezante prim leve-kanpe entènasyonal avyon de gè takingon renome ekip la Thai Nasyonal.
7:00 p.m. AK – USA Lit chak semèn – Akèy Scott Casber bay chak semèn nouvèl ak analiz Santralizasyon alantou USA Lit, kò gouvène nasyonal espò a nan, ki gen ladan entèvyou, karakteristik ak tounen gade dèyè nan tan lontan an.
7:30 p.m. AK – Judo Astana Grand Prix 2014 – Highlights from the Judo Astana Grand Prix from Oct. 10-12 nan Astana, Kazakhstan
Enfòmasyon:
Twitter & Instagramfightnet
|
Sou batay REZO: Goumen Rezo se nan mond lan rezo espò premye minis konba dedye a 24/7 pwoteksyon, ki gen ladan batay, avyon de gè, goumen nouvèl pou ou goumen ak fòm. Kanal la se disponib nan U.S lan. sou Cablevision nan pati nan New York, Connecticut ak New Jersey, Texas ki baze sou kominikasyon Grande, Armstrong Cable nan Pennsylvania ak lès Ohio, kòm byen ke sou Shentel Kab nan Virginia, West Virginia ak pòsyon nan lwès Maryland. Goumen Rezo se tou sou roku mete bwat tèt nan peyi Etazini an. ak Kanada, difuze ap viv sou sit entènèt KlowdTV.com, epi ki disponib sou tout transpòtè nan pi gwo nan Kanada ak plis pase 30 peyi atravè Ewòp, Lafrik ak Mwayen Oryan an.
|
BATAY REZO mma & ORÈ PWOGRAM kikboksin (Apr. 27-Me 3, 2015)
Goumen Rezo se yon 24/7 chanèl televizyon dedye a ranpli pwoteksyon nan espò konba. Li difuze pwogram konsantre sou sijè ki abòde lan tout antye de genre nan espò konba, ki gen ladan batay ap viv ak monte-a-la-minit nouvèl ak analiz pou melanje Arts masyal, kikboksin, lit pwofesyonèl, atizay tradisyonèl masyal, boksè, nouvèl batay, osi byen ke seri dram batay-tematik, dokimantè ak fim karakteristik.
Anba a jwenn En nan pwogram yo semenn sa a:
Lendi, Apr. 27 6:00 p.m. AK – 2014 Judo chanpyona mondyal – Pwen esansyèl ki soti nan 2014 Judo Championships from Aug. 25-31 nan Chelyabinsk, Larisi. 7:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon. 7:30 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 8:00 p.m. AK – Enfusion Live #27: Cingel vs. Boustati a – Featuring Mirko Cingel vs. Ibrahim El Boustati for the -85kg world title from Apr. 25, 2015 in Zilna, Slovaki. 10:00 p.m. AK – Goumen Sezon Lespri mma 4 – Compilation nan batay entènasyonal nan SFL, Legend, FFC, M-1 ak plis. Madi, Apr. 28 1:00 a.m. AK – Toe 2 Zòtèy ak Michael Bisping – Chita-desann entèvyou ak zetwal ch middleweight Michael Bisping. 1:30 a.m. AK – Montre Hip: Arena konba – Mma Tag-ekip andedan yon 12m pa tèren 12m ak twa-nivo estrikti obstak. 2:30 menm. AK – XPTV – Pwoteksyon nan rejyonal U.S pro ak amatè mma. 7:00 & 7:30 p.m. AK – Kstrem Chanpyona Batay – Ki baze sou Florida pwofesyonèl mma prezante kandida Ameriken tèt, zetwal entènasyonal yo ak veteran ch. 8:00 p.m. AK – 5 Rounds – Gen tout pouvwa a Jan Ramdeen ak Robin Nwa envite envite espesyal yo kraze fen semèn nan nan mma aksyon. 8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. Mèkredi, Apr. 29 12:00 a.m. AK – Bamma USA: Badbeat 12 – Prezante Terrion Ware vs. Eric Winston ak Chris Beal vs. Keith Carson in MMA action from Mar. 28, 2014 nan Komès, California. 6:00 p.m. AK – Pi bon nan kaj Raj – Prezante batay klasik soti nan UK ki baze sou òganizasyon an kaj raj ak Anderson Silva, Antonio Silva, Victor Belfort, Pòl Daley ak lòt moun. 7:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik. 8:30 p.m. AK – Gèrye kaj Goumen Championship 73 – Prezante Stevie Ray vs. Curt Warburton for the Cage Warriors lightweight title froim Nov. 1, 2014 nan Newcastle, Angletè. 11:00 p.m. AK – Mma Meltdown ak Gabriel Morency – Gabriel Morency kase desann tout sa kap pase yo nan mma, diskite sou chans, prediksyon, plis envite espesyal chak semèn yo ak entèvyou eksklizif. 11:30 p.m. AK – Takedown Lit – Pwoteksyon vaste nan evènman lit amatè, ki gen ladan dènye nouvèl la, dèyè-sèn nan-pwoteksyon nan evènman yo ak entèvyou eksklizif. Jedi, Apr. 30 1:30 a.m. AK – Ultim defi mma 5: Heat – Featuring Dino Gambatesa vs. Brad Whjeeler from Jiyè 11, 20-9 nan London. 6:00 p.m. AK – Chanpyona Fightling Alliance – Pro MMA soti nan Florida prezante renmen nan Josh Sampo, Mike Kyle, John Howard, Èske McCorkie, Luis Palomino ak lòt moun. 7:00 p.m. AK – Goumen rkru – Kickboxers aspiran monte nechèl la nan siksè nan espò a kòm rkru konpetisyon pou yon chans yo vin pwofesyonèl epi pou yo jwenn eksperyans ki nesesè yo reyisi nan yon nivo ki pi wo. 8:00 p.m. AK – Goumen Nouvèl Koulye a,: Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik. 8:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. Vandredi, Me 1 2:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun. 4:00 a.m. AK – Pi bon nan DEEP – Prezante batay klas soti nan istorik pwomosyon nan Japanese DEEP ki gen ladan yo Shinya Aoki, Hayato Sakurai ak Gegard Mousasi. 5:00 a.m. AK – Pi bon nan bèl pyè koute chè – Batay Classic soti nan lig la tout-fi mma Japonè, Bijou. 6:00 – p.m. AK – M-1 defi – Professional MMA from Europe featiurionmg top rising prospects and international stars. 7:00 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a,. Mma edisyon – Ki kouvri tout sa kap pase yo nan mond lan san konte mma ak analiz ak karakteristik. 7:30 p.m. AK — Goumen Nouvèl Koulye a, Siplemantè – Dènye nouvèl la, recaps, karakteristik ak andedan analiz nan jwèt la batay. 9:00 p.m. AK — NSS 15 – Prezante vs Mamed Khalidov. James Irvin and Rameau Thierry Sokoudjou vs. Jan Blachoiwicz from Mar. 19, 2011 nan Warsaw, Polòy. Samdi, Me 2 1:00 a.m. AK – SuperKombat: Mondyal Grand Prix Woumani 2014 – Featuring Dawid Kasperski, Ciprian Schiopu, Errol Koning and Noureddinbe Echiguer in a one-night, single-elimination 85kg tournament from Apr. 12, 2014 nan Woumani. 6:00 a.m. AK – Pi bon nan TKO – Prezante Shonie Carter vs. Jason MacDonald soti nan TKO 21. 7:00 a.m. AK – Pi bon nan Gladiators defi – Prezante Jake Shields vs. Randy Velarde soti nan Gladiators defi 49. 10:00 a.m. AK – Pi bon nan SportFight – Top bon jan kalite mma soti nan Nòdwès Pasifik la, hosted by UFC veterans Matt LIndland and Chael Sonnen. This episode features the rise of SportFight champion Enoch Wilson. 2:00 p.m. AK – M-1 defi 57: Clash nan chanpyon – LIVE MMA action from Orenburg, Larisi, featuring Marcin Tytbura vs. light heavyweight Stephan Puetz in a champion vs. champion superfight. Dimanch, Me 3 6:00 a.m. AK – Pancrase Classics – Classic pyonye mma batay prezante Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Non Marquardt, Chael Sonnen ak lòt moun. 10:00 a.m. AK – Pi bon nan ADCC – Prezante Compilations nan alimèt yo débats pi gran janm fèt, prezante Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ak Royler Gracie. 11:00 a.m. AK – Elite Mue Thai: Thailand vs. Pwovokatè – Seri nan pi gwo Mue Thai nan mond lan prezante prim leve-kanpe entènasyonal avyon de gè takingon renome ekip la Thai Nasyonal. 7:00 p.m. AK – USA Lit chak semèn – Akèy Scott Casber bay chak semèn nouvèl ak analiz Santralizasyon alantou USA Lit, kò gouvène nasyonal espò a nan, ki gen ladan entèvyou, karakteristik ak tounen gade dèyè nan tan lontan an. 7:30 p.m. AK – Judo Grand Prix Zagrèb 2014 – Pwen esansyèl ki soti nan 2014 Judo Zagreb Grand Prix from Sept. 12-14, 2014 Kwoasi. 11:00 p.m. AK – , Wa peyi Wa: Mondyal Grand Prix Plock 2014 – Featuring Eike Schwatz vs. Marc Schroeder ak Umm Erdoğan vs. Marta Chojnoska from Nov. 28, 2014 Nan Davwa, Polòy.
Enfòmasyon:
Twitter & Instagramfightnet
|
Sou batay REZO: Goumen Rezo se nan mond lan rezo espò premye minis konba dedye a 24/7 pwoteksyon, ki gen ladan batay, avyon de gè, goumen nouvèl pou ou goumen ak fòm. Kanal la se disponib nan U.S lan. sou Cablevision nan pati nan New York, Connecticut ak New Jersey, Texas ki baze sou kominikasyon Grande, Armstrong Cable nan Pennsylvania ak lès Ohio, kòm byen ke sou Shentel Kab nan Virginia, West Virginia ak pòsyon nan lwès Maryland. Goumen Rezo se tou sou roku mete bwat tèt nan peyi Etazini an. ak Kanada, difuze ap viv sou sit entènèt KlowdTV.com, epi ki disponib sou tout transpòtè nan pi gwo nan Kanada ak plis pase 30 peyi atravè Ewòp, Lafrik ak Mwayen Oryan an. |
Goumen Rezo Presents ONE Chanpyona 26, Enfusion 28 & Ch 186 Coverage LIVE this Weekend
|
||
|