Ady Network, ny 24/7 fahitalavitra voatokana ho vita momba ny ady fanatanjahan-tena. Dia hiseho hahalala fomba nifantoka tamin'ny fandaharana rehetra tafiditra ao amin'ny ady ara-panatanjahantena Genre, anisan'izany ny ady mivantana sy maharaka ny zava-minitra ny vaovao sy ny fandalinana ny mifangaro haiady, kickboxing, matihanina tolona, haiady nentim-paharazana, ady totohondry, ady vaovao, ary koa ny ady andian-tantara an-tsehatra themed, fanadihadiana sy ny endri-javatra sarimihetsika.
Ireto ambany ireto mahita hevitra misongadina ao amin'ity herinandro ity ny fandaharana:
Ady Network, ny 24/7 fahitalavitra voatokana ho vita momba ny ady fanatanjahan-tena. Dia hiseho hahalala fomba nifantoka tamin'ny fandaharana rehetra tafiditra ao amin'ny ady ara-panatanjahantena Genre, anisan'izany ny ady mivantana sy maharaka ny zava-minitra ny vaovao sy ny fandalinana ny mifangaro haiady, kickboxing, matihanina tolona, haiady nentim-paharazana, ady totohondry, ady vaovao, ary koa ny ady andian-tantara an-tsehatra themed, fanadihadiana sy ny endri-javatra sarimihetsika.
Ireto ambany ireto mahita hevitra misongadina ao amin'ity herinandro ity ny fandaharana:
Alatsinainy, Jan. 12
7:00 p.m. SY – 5 Fihodinana – Tompon'ny maro, John Ramdeen sy Robin Black manasa vahiny manokana andravana ny faran'ny herinandro ny hetsika MMA.
7:30 p.m. SY – Miady News izao Extra – Ny vaovao farany, recaps, endri-javatra sy ny fanadihadiana anatiny ny ady lalao.
8:00 p.m. SY – Enfusion Live: Groningen – Professional kickboxing mampiseho Rachida Bouhout vs. Laetitia Bakissy ho an'ny vehivavy ny Enfusuion ny 64kg lohateny avy Nov. 30, 2013 any Groningen, Neatherlands.
Talata, Jan. 13
12:30 p.m. SY – XPTV – Isam-paritra momba ny U.S. matihanina sy mpankafy zava-nitranga MMA.
7:00 p.m. SY – Xtreme Fighting tompondaka – Florida-monina matihanina MMA mampiseho ambony American fanantenana, iraisam-pirenena sy UFC kintana misotro ronono.
9:00 p.m. SY – Journey Ady Series 10 – Mampiseho Chris McMillan, Ben Pride, Matt Speciale sy Manny Andrew amin'ny fifaninanana hetsika avy Calgary.
Alarobia, Jan. 14
2:00 a.m. SY – Fanahy Ady MMA Season 4 – Fitambaran'ireo ny ady iraisam-pirenena avy any SFL, Legend, FFC, M-1 sy kokoa.
3:00 a.m. SY – Texas Ady Night – MMA hetsika avy any Texas mampiseho ny Lone ambony Star ny fanantenana ao amin'ny tranony.
4:00 a.m. SY – Rocktagon MMA – Matihanina sy ireo mpankafy MMA avy amin'ny Buckeye Ohio State ny mampiseho ny taranaka manaraka ny kintana.
Alakamisy, Jan. 15
1:30 a.m. SY – Ultimate Challenge MMA 28: Bostwick vs. Facey – Mampiseho Bostwick vs sajke. Jermaine Facey avy May 26, 2013 avy any London.
6:00 a.m. SY – Tsara indrindra Cage hatezerana – Mahazatra mampiseho ady avy amin'ny UK miorina Cage fikambanana hatezerana Anderson Silva, Vitor Belfort, Paul Daley sy ny olon-kafa.
6:00 p.m. SY – Tompon-daka Fighting Alliance – Professional MMA avy any Florida mampiseho ny tiany ny Josh Sampo, Mike Jyle, John Howard, Sean McCorkle, Luis Palomino sy ny olon-kafa.
7:00 p.m. SY – Enfusion Season 3 – Mpiady avy 18 firenena samy hafa amin'ny fifaninanana eo anivon'ny 85 kilao amin'ny sokajy Max Ohrid, Makedonia rehefa miara-miaina sy hampiofana Nitady ny kickboxing lohateny.
8:00 p.m. SY – Miady News izao: MMA Edition – Mandrakotra ny zava-mitranga rehetra ao amin'ny tontolo MMA amin'ny fanadihadiana manokana sy ny endri-javatra.
9:00 p.m. SY – Deep: 69 Impact – Mampiseho Yoshiyuki Nakanishi vs. Ryuta Sakurai sy Mizuto Hirota vs. Masakazu avy Oct. 26, 2014 ao Tokyo.
Zoma, Jan. 16
12:00 a.m. SY – Izany Showtime Special – Izao tontolo izao ny Premier fikambanana kickboxing mampiseho Badr Hari, Melvin Manhoef sy Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. SY – Pancrase Classics – Ny asan'ny mpisava lalana mahazatra mampiseho ady MMA Ken Shamrock, Frank Shamrock, Bas Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen sy ny olon-kafa.
4:00 a.m. SY – Best lalina – Kilasy mampiseho ady avy amin'ny manan-tantara Japoney lalina fisondrotana anisan'izany Shinya Aoki, Hayato Sakurai sy Gegard Mousasi.
5:00 a.m. SY – Tsara indrindra Jewel – Classic ady avy amin'ny rehetra-vavy Anarana MMA ligy, Tarehy toy ny Firavaka.
6:00 p.m. SY – M-1 Challenge – MMA matihanina avy any Eoropa mampiseho ambony fanantenana sy ny iraisam-pirenena fiakaran'ny kintana.
8:30 p.m. SY – Hip Show: Arena Combat – Tag-tarika MMA ao anatin'ny 12m-by-12m kianja amin'ny ambaratonga telo.
9:00 p.m. SY — NSS 14: Pudzianowski vs. McCorkle 2 – Mariusz Pudzianowski vs mampiseho. San McCorkle, Bedorf kokoa vs Karol. Paweł Nastila avy Sept. 28, 2013 tany Lodz, Polonina.
Asabotsy, Jan. 17
6:00 a.m. SY – Best of TKO – Mampiseho ny lava be Hatsu Hioki ady Mark Hominick avy TKO 25, miampy Martin Desilets amin'ny asa.
7:00 a.m. SY – Best of Gladiator Challenge – Mampiseho Jake Shields vs. Robert Ferguson avy Gladiator Challenge 7.
10:00 a.m. SY – Tsara indrindra SportFight – Top kalitao MMA avy amin'ny Pasifika Avaratra, nampiantranoin'ny UFC misotro ronono Matt Lindland sy Chael Sonnen.
6:30 p.m. SY – MMA Meltdown amin'ny Gabriel Morency – Gabriel Morency-mizara daholo ny zava-nitranga tany MMA, mifanakalo hevitra momba ny mifanohitra, filazana mialoha, miampy manokana vahiny isan-kerinandro sy ny tafa sy dinika manokana.
8:00 p.m. SY – Miady News izao: MMA Edition – Mandrakotra ny zava-mitranga rehetra ao amin'ny tontolo MMA amin'ny fanadihadiana manokana sy ny endri-javatra.
8:30 p.m. SY – Miady News izao Extra – Ny vaovao farany, recaps, endri-javatra sy ny fanadihadiana anatiny ny ady lalao.
9:00 p.m. SY – Ady tompondaka farany 10 Kickboxing: Kreshnik vs. Belosevic – Mampiseho Rustem Kreshnik vs.. Dino Belosevic amin'ny kickboxing hetsika avy Dec. 13, 2014 ao Skopje, Makedonia.
Alahady, Jan. 18
10:00 a.m. SY – Tsara indrindra ADCC – Mampiseho compilations ny lehibe indrindra natao hatramin'izay grappling lalao, mampiseho Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza sy Royler Gracie.
11:00 a.m. SY – Vato nasondrotry ny Muay Thai: Thailand vs. Challenger – Muay Thai ny lehibe indrindra eo amin'izao tontolo izao andian-dahatsoratra, mampiseho Premium mijoro iraisam-pirenena-up mpiady naka an-malaza Thai National Team.
4:00 p.m. SY – NSS 29: Khalidov vs. Cooper – Mampiseho vs Mamed Khalidov. Brett Cooper sy Mariusz Pudzianowski vs. Paul Nastula avy Dec. 6, 2014 ao Krakow, Polonina.
7:00 p.m. SY – USA Mitolona Weekly – Hampiantrano Scott Casber manome vaovao isan-kerinandro sy ny fandalinana ho ivon'ny manodidina USA Mitolona, ny fanatanjahan-tena ny Fitambara-pirenena, anisan'izany ny tafa sy dinika, endri-javatra sy mijery amin'ny lasa.
Information:
www.FightNetwork.com
Twitter & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|