ເຄືອຂ່າຍການຕໍ່ສູ້, ເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ມວຍ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ເຄືອຂ່າຍການຕໍ່ສູ້, ເປັນ 24/7 ໂທລະທັດຊ່ອງທີ່ອຸທິດຕົນເພື່ອໃຫ້ສໍາເລັດການຄຸ້ມຄອງຂອງກິລາການຕໍ່ສູ້. ມັນວາງທ່າໂຄງການສຸມໃສ່ການໃນຂອບເຂດທັງຫມົດຂອງປະເພດກິລາການຕໍ່ສູ້, ລວມທັງການຕໍ່ສູ້ກັບຊີວິດແລະຂຶ້ນກັບ, ໃນນາທີຂ່າວແລະການວິເຄາະສໍາລັບສິລະ martial ປະສົມ, kickboxing, wrestling ມືອາຊີບ, ສິລະ martial ປະເພນີ, ມວຍ, ຂ່າວການຕໍ່ສູ້, ເຊັ່ນດຽວກັນກັບການຕໍ່ສູ້ພາຍໃຕ້ຫົວຂໍ້ລະຄອນ, ຕ່າງໆແລະຮູບເງົາຄຸນນະສົມບັດ.
ຂ້າງລຸ່ມນີ້ຊອກຫາຈຸດເດັ່ນຂອງການດໍາເນີນໂຄງການໃນອາທິດນີ້:
ຈັນ, Jan. 12
7:00 p.m. ແລະ – 5 ຮອບ – ການເປັນເຈົ້າພາບ John Ramdeen ແລະຜູ້ Black ເຊື້ອເຊີນບຸກຄົນທົ່ວໄປພິເສດທີ່ຈະທໍາລາຍລົງທ້າຍອາທິດຂອງການປະຕິບັດ MMA ໄດ້.
7:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
8:00 p.m. ແລະ – Enfusion Live: Groningen – kickboxing ເປັນມືອາຊີບທີ່ມີ Rachida Bouhout vs. Laetitia Bakissy ສໍາລັບຫົວຂໍ້ 64kg ແມ່ຍິງ Enfusuion ຈາກ Nov. 30, 2013 ໃນ Groningen, Neatherlands.
ວັນອັງຄານ, Jan. 13
12:30 p.m. ແລະ – XPTV – ການຄຸ້ມຄອງຂອງພາກພື້ນ U.S. ກິດຈະກໍາຂອງ MMA ມືອາຊີບແລະນັກສມັກເລ່ນ.
7:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Championship Xtreme – Florida ເປັນມືອາຊີບ MMA ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງອາເມລິກາ, ດາວສາກົນແລະນັກຮົບເກົ່າ UFC.
9:00 p.m. ແລະ – Series ຕໍ່ສູ້ກັບການເດີນທາງ 10 – Featuring Chris McMillan, Ben Pride, Matt ພິເສດແລະການ Manny Andrew ໃນການດໍາເນີນການຈໍາແນກຈາກ Calgary.
ວັນພຸດ, Jan. 14
2:00 a.m. ແລະ – ສູ້ກັນຈິດໃຈ MMA Season 4 – ການລວບລວມຂອງການຕໍ່ສູ້ກັບສາກົນຈາກ SFL, ຄວາມຫມາຍ, FFC, M-1 ແລະອື່ນ ໆ.
3:00 a.m. ແລະ – ໃນຕອນກາງຄືນຕໍ່ສູ້ກັບ Texas – ການປະຕິບັດ MMA ຈາກ Texas ນະການ Lone Star ຂອງຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງໃນ cage ໄດ້.
4:00 a.m. ແລະ – Rocktagon MMA – ມືອາຊີບແລະນັກສມັກເລ່ນ MMA ຈາກລັດ Buckeye ຂອງລັດໂອໄຮໂອທີ່ມີການຜະລິດຕໍ່ໄປຂອງດວງດາວ.
ວັນພະຫັດ, Jan. 15
1:30 a.m. ແລະ – MMA ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ Ultimate 28: Bostwick vs. Facey – Featuring Bostwick sajke vs. Jermaine Facey ເດືອນພຶດສະພາ 26, 2013 ຈາກລອນດອນ.
6:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Rage Cage – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບຫມູ່ຈາກປະເທດອັງກິດທີ່ອົງການຈັດຕັ້ງ Rage Cage ມີວິ Silva, Vitor Belfort, Paul Daley ແລະອື່ນໆ.
6:00 p.m. ແລະ – ສູ້ກັນ Alliance Championship – MMA ມືອາຊີບຈາກ Florida ທີ່ມີເຊັ່ນດຽວກັນຂອງ Josh Sampo ໄດ້, Mike Jyle, John Howard, Sean McCorkle, Luis Palomino ແລະອື່ນໆ.
7:00 p.m. ແລະ – Enfusion Season 3 – Fighters ຈາກ 18 ບັນດາປະເທດທີ່ແຕກຕ່າງກັນແຂ່ງຂັນໃນ 85 ປະເພດກິໂລ້ໍາໃນ Ohrid, Macedonia ທີ່ພວກເຂົາດໍາລົງຊີວິດແລະຝຶກອົບຮົມຮ່ວມກັນໃນ quest ຂອງເຂົາເຈົ້າສໍາລັບຫົວຂໍ້ kickboxing ເປັນ.
8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
9:00 p.m. ແລະ – DEEP: 69 ຜົນກະທົບ – Featuring Yoshiyuki Nakanishi vs. Ryuta Sakurai ແລະ Mizuto Hirota vs. Masakazu ຈາກ Oct. 26, 2014 ໃນໂຕກຽວ.
ວັນສຸກ, Jan. 16
12:00 a.m. ແລະ – ມັນເປັນເວລາສາຍພິເສດ – ອົງການຈັດຕັ້ງ kickboxing premier ຂອງໂລກທີ່ມີ Badr Hari, Melvin Manhoef ແລະ Giorgio Petrosyan.
2:00 a.m. ແລະ – Pancrase Classics – ຄລາສສິກຮົບ MMA ບຸກເບີກທີ່ມີ Ken Shamrock, Frank Shamrock, ເນເທີແລນ Rutten, Nate Marquardt, Chael Sonnen ແລະອື່ນໆ.
4:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ DEEP – ມີການຕໍ່ສູ້ກັບລະດັບຈາກການສົ່ງເສີມການຍີ່ປຸ່ນປະຫວັດສາດລວມທັງການ DEEP Shinya Aoki, Hayato Sakurai ແລະ Gegard Mousasi.
5:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Jewel – ການຕໍ່ສູ້ຄລາສສິກຈາກ league ພາສາຍີ່ປຸ່ນເພດຍິງທັງຫມົດ MMA, Jewels.
6:00 p.m. ແລະ – M-1 ທ້າຫມູ່ຫຼິ້ນ – ມືອາຊີບ MMA ຈາກເອີຣົບທີ່ມີຄວາມສົດໃສດ້ານເທິງທີ່ເພີ່ມຂຶ້ນແລະສາກົນຮູບດາວ.
8:30 p.m. ແລະ – ສະແດງ Hip: Combat ນາມຫລິ້ນກິລາ – MMA Tag ທີມງານພາຍໃນນາມຫລິ້ນກິລາ 12m ໂດຍ 12m ມີສາມລະດັບ.
9:00 p.m. ແລະ — NSS 14: Pudzianowski vs. McCorkle 2 – Mariusz Pudzianowski vs ມີ. San McCorkle, ຫຼາຍ Bedorf Karol vs. Pawel Nastila ຈາກ Sept. 28, 2013 ໃນ Lodz, ໂປແລນ.
ວັນເສົາ, Jan. 17
6:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ TKO – ມີການສູ້ຮົບ epic Hatsu HIOKI ຕໍ່ Mark Hominick ຈາກ TKO 25, ບວກ Martin Desilets ໃນການດໍາເນີນການ.
7:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ Gladiator ສິ່ງທີ່ທ້າທາຍ – Featuring Jake ໄສ້ vs. Robert Ferguson ຈາກ Challenge Gladiator 7.
10:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ SportFight – Top MMA ມີຄຸນະພາບຈາກປາຊີຟິກ Northwest, ເຈົ້າພາບໂດຍນັກຮົບເກົ່າ UFC Matt Lindland ແລະ Chael Sonnen.
6:30 p.m. ແລະ – MMA Meltdown ກັບ Gabriel MORENCI – Gabriel MORENCI breaks ລົງເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນ MMA, ການສົນທະນາບໍ່ລົງຮອຍກັນ, ການຄາດຄະເນ, ບວກກັບບຸກຄົນທົ່ວໄປປະຈໍາອາທິດພິເສດແລະການສໍາພາດພິເສດ.
8:00 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວໃນປັດຈຸບັນ: MMA Edition – ກວມເອົາເຫດການເກີດຂຶ້ນທັງຫມົດໃນໂລກ MMA ມີການວິເຄາະສະເພາະແລະຄຸນສົມບັດ.
8:30 p.m. ແລະ – ຕໍ່ສູ້ກັບຂ່າວພິເສດໃນປັດຈຸບັນ – ຂ່າວຫຼ້າສຸດ, recaps, ຄຸນນະສົມບັດແລະການວິເຄາະພາຍໃນຂອງເກມຕໍ່ສູ້ກັບ.
9:00 p.m. ແລະ – Championship ສູ້ສຸດທ້າຍ 10 Kickboxing: Kreshnik vs. Belosevic – Featuring Rustem Kreshnik ທຽບ. Belosevic Dino ການດໍາເນີນການໃນ kickboxing ຈາກ Dec. 13, 2014 ໃນສະໂກເປຍ, Macedonia.
ວັນອາທິດ, Jan. 18
10:00 a.m. ແລະ – ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງ ADCC – ການລວບລວມເນື້ອຂອງໃຫຍ່ທີ່ສຸດພ grappling ຈັດຂຶ້ນໃນວັນເຄີຍ, ມີ Tito Ortiz, Matt Hughes, Eddie Bravo, Fabricio Werdum, Marcelo Garcia, Ronaldo Souza ແລະ Royler Gracie.
11:00 a.m. ແລະ – Elite Muay ໄທ: ປະເທດໄທ vs. ສິ່ງທ້າທາຍ – ທີ່ໃຫຍ່ທີ່ສຸດໄລຍະການ Muay ໄທໃນໂລກ, ມີ fighters ຢືນເຖິງນິຍົມສາກົນກ່ຽວກັບການກິນທີ່ມີຊື່ສຽງທີມຊາດໄທ.
4:00 p.m. ແລະ – NSS 29: Khalidov vs. ການຮ່ວມມື – Featuring vs Mames Khalidov. Brett ການຮ່ວມມືແລະ Mariusz Pudzianowski vs. Paul Nastula ຈາກ Dec. 6, 2014 ໃນ Krakow, ໂປແລນ.
7:00 p.m. ແລະ – ລັດອະເມລິກາປະຈໍາອາທິດ Wrestling – ເປັນເຈົ້າພາບ Scott Casber ເຮັດໃຫ້ຂ່າວປະຈໍາອາທິດແລະການວິເຄາະຈຸດສູນກາງປະມານ USA Wrestling, ອົງການຄຸ້ມຄອງກິລາແຫ່ງຊາດ, ລວມທັງການສໍາພາດ, ຄຸນນະສົມບັດແລະເບິ່ງກັບໄປທີ່ຜ່ານມາ.
ຂໍ້ມູນຂ່າວສານ:
www.FightNetwork.com
Twitter & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|