רשת להילחם, a 24/7 ערוץ טלוויזיה ייעודי להשלמת כיסוי של ספורט לחימה. היא משודרת בתוכניות התמקדו במלוא ההיקף של ז'אנר ספורט הלחימה, כולל קרבות וחיים עד-כדי-הרגע החדשות והניתוח לאמנויות לחימה מעורבת, קיקבוקסינג, היאבקות מקצועית, אמנויות לחימה מסורתיות, אגרוף, חדשות מאבק, כמו גם סדרת דרמה-נושאים מאבק כ, סרטי תעודה וסרטים עלילתיים.
להלן למצוא שיא של תכנות של השבוע:
רשת להילחם, a 24/7 ערוץ טלוויזיה ייעודי להשלמת כיסוי של ספורט לחימה. היא משודרת בתוכניות התמקדו במלוא ההיקף של ז'אנר ספורט הלחימה, כולל קרבות וחיים עד-כדי-הרגע החדשות והניתוח לאמנויות לחימה מעורבת, קיקבוקסינג, היאבקות מקצועית, אמנויות לחימה מסורתיות, אגרוף, חדשות מאבק, כמו גם סדרת דרמה-נושאים מאבק כ, סרטי תעודה וסרטים עלילתיים.
להלן למצוא שיא של תכנות של השבוע:
יום שני, יאן. 12
7:00 p.m. ו – 5 סיבובים – מארחי ג'ון Ramdeen ורובין השחורים מזמינים את אורחים מיוחדים לשבור את סוף השבוע של פעולת MMA.
7:30 p.m. ו – להילחם חדשות עכשיו אקסטרה – החדשות האחרונות, recaps, תכונות וניתוח פנימי של משחק הקרב.
8:00 p.m. ו – Enfusion חי: Groningen – קיקבוקסינג המקצועי הכולל ראשידה Bouhout vs. לטיסים Bakissy לתואר 64 הק"ג של הנשים Enfusuion מנובמבר. 30, 2013 בחרונינגן, Neatherlands.
יום שלישי, יאן. 13
12:30 p.m. ו – XPTV – סיקור מתגורר בארה"ב האזורית. אירועי MMA מקצועיים וחובבים.
7:00 p.m. ו – אליפות הלחימה Xtreme – MMA המקצועי פלורידה מבוססת שמציעה סיכויים אמריקאים העליונים, כוכבים בינלאומיים וותיקי UFC.
9:00 p.m. ו – סדרת קרב מסע 10 – מציע כריס מקמילן, בן גאווה, מאט Speciale ומני אנדרו בפעולה בטורניר מקלגרי.
יום רביעי, יאן. 14
2:00 a.m. ו – עונת רוח לחימה MMA 4 – אוסף של קרבות בינלאומיים מSFL, אגדה, FFC, M-1 ועוד.
3:00 a.m. ו – הלילה להילחם טקסס – פעולת MMA מטקסס שמציעה סיכויים העליונים של הכוכב הבודד בכלוב.
4:00 a.m. ו – Rocktagon MMA – MMA מקצועי וחובבים ממדינת אוהיו Buckeye המציג את הדור הבא של כוכבים.
יום חמישי, יאן. 15
1:30 a.m. ו – האולטימטיבי האתגר MMA 28: Bostwick vs. פייסי – מציע Bostwick vs sajke. ג'רמיין פייסי ממאי 26, 2013 מלונדון.
6:00 a.m. ו – הטוב ביותר של קייג 'רייג' – מציע קרבות קלאסיים מארגון קייג 'רייג' בבריטניה מבוססת עם אנדרסון סילבה, ויטור בלפורט, פול דיילי ואחרים.
6:00 p.m. ו – ברית הלוחמת אליפות – MMA המקצועי מפלורידה הכולל את אוהבת של ג'וש Sampo, מייק Jyle, ג'ון הווארד, שון McCorkle, לואיס פלומינו ואחרים.
7:00 p.m. ו – עונת Enfusion 3 – לוחמי מ 18 מדינות שונות להתחרות ב 85 קטגוריה קילוגרם MAX בOhrid, מקדוניה כפי שהם חיים ולהתאמן ביחד בחיפוש שלהם לתואר קיקבוקסינג.
8:00 p.m. ו – להילחם חדשות עכשיו: מהדורת MMA – מכסה את כל ההתרחשויות בעולם MMA עם ניתוח ותכונות בלעדיים.
9:00 p.m. ו – DEEP: 69 השפעה – מציע יושיוקי נאקאנישי vs. Ryuta סקוראי וMizuto הירוטה vs. Masakazu מאוקטובר. 26, 2014 בטוקיו.
יום שישי, יאן. 16
12:00 a.m. ו – זה Showtime מיוחד – ארגון קיקבוקסינג המוביל בעולם הכולל באדר הארי, מלווין Manhoef וג'ורג'יו Petrosyan.
2:00 a.m. ו – הקלאסיקה Pancrase – קלאסיים קרבות MMA החלוצים הכוללים קן שמרוק, פרנק רוק, Bas רוטן, נייט Marquardt, Chael Sonnen ואחרים.
4:00 a.m. ו – הטוב ביותר של DEEP – מציע קרבות כיתה מקידום DEEP היפני ההיסטורי כוללים Shinya אאוקי, Hayato סקוראי וGegard Mousasi.
5:00 a.m. ו – הטוב ביותר של תכשיט – קרבות קלאסיים מליגת MMA היפנית כל-הנקבה, תכשיטים.
6:00 p.m. ו – אתגר M-1 – MMA המקצועי מאירופה הכולל סיכויים העליונים עולים וכוכבים בינלאומיים.
8:30 p.m. ו – הצג היפ: Combat Arena – MMA תג-צוות בתוך זירת 12m-by-12m עם שלוש רמות.
9:00 p.m. ו — NSS 14: Pudzianowski vs. McCorkle 2 – מריוש Pudzianowski vs הכולל. סן McCorkle, יותר Bedorf vs קרול. פאבל Nastila מספטמבר. 28, 2013 בלודז ', פולין.
יום שבת, יאן. 17
6:00 a.m. ו – הטוב ביותר של TKO – מציע קרב האפי של Hatsu Hioki נגד מארק Hominick מTKO 25, בתוספת מרטין Desilets בפעולה.
7:00 a.m. ו – הטוב ביותר של גלדיאטור אתגר – מציע ג'ייק שילדס vs. רוברט פרגוסון מגלדיאטור אתגר 7.
10:00 a.m. ו – הטוב ביותר של SportFight – MMA האיכותי ממערב האוקיינוס השקט, בהנחיית UFC הוותיקה מאט Lindland וChael Sonnen.
6:30 p.m. ו – MMA Meltdown עם גבריאל Morency – גבריאל Morency שובר למטה כל ההתרחשויות בMMA, דיון סיכויים, תחזיות, בתוספת אורחים שבועיים מיוחדים וראיונות בלעדיים.
8:00 p.m. ו – להילחם חדשות עכשיו: מהדורת MMA – מכסה את כל ההתרחשויות בעולם MMA עם ניתוח ותכונות בלעדיים.
8:30 p.m. ו – להילחם חדשות עכשיו אקסטרה – החדשות האחרונות, recaps, תכונות וניתוח פנימי של משחק הקרב.
9:00 p.m. ו – אליפות קרב סופית 10 קיקבוקסינג: Vs. דאטו. Belosevic – מציע רוסטם Kreshnik לעומת. דינו Belosevic בפעולה קיקבוקסינג מדצמבר. 13, 2014 בסקופיה, מקדוניה.
יום ראשון, יאן. 18
10:00 a.m. ו – מיטב מADCC – אוספים מציעים במשחקי ההתגוששות הגדולים ביותר שנערכו אי פעם, שמציעה טיטו אורטיז, מאט יוז, אדי בראבו, Fabricio Werdum, מרסלו גרסיה, רונאלדו סוזה וRoyler גרייסי.
11:00 a.m. ו – עלית אגרוף תאילנדי: תאילנד vs. לנג – סדרת האגרוף התאילנדי הגדולה ביותר בעולם, הכולל לוחמי סטנד-אפ בינלאומי פרמיה לוקחים על הנבחרת התאילנדית הידועה.
4:00 p.m. ו – NSS 29: Khalidov vs. קופר – מציע vs Mamed Khalidov. ברט קופר ומריוש Pudzianowski vs. פול Nastula מדצמבר. 6, 2014 בקרקוב, פולין.
7:00 p.m. ו – ארה"ב היאבקות שבועית – לארח סקוט Casber נותן חדשות שבועיות ומרכוז ניתוח סביב היאבקות ארה"ב, גוף שלטוני הלאומי של הספורט, כולל ראיונות, תכונות ומסתכלות אחורה על העבר.
מידע:
www.FightNetwork.com
טוויטר & Instagramfightnet
www.Facebook.com/FightNetwork
|